>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory do Europarlamentu 25.05.2014

Status
Zamknięty.
J 127

jester72

Użytkownik
Pod rozwagę wszystkim głoszącym wszem i wobec wielkość i niepodważalność sukcesu klauna z muszką:
Wybory do Europarlamentu rok 2004, wroga Unii Europejskiej Liga Polskich Rodzin uzyskała 15% poparcia!!! a nie mniej wroga Samoobrona 10,78% Pis - partia zawsze mocno sceptyczna wobec Unii - ok 12%. Niebywały sukces Giertycha dwa razy więcej głosów niż w tym roku klaun z muszką. Rok później te trzy partie tworzą rząd pod hasłami odnowy moralnej i rozliczania rządów liberałów - aferałów. Mają wszystko - urząd Prezydenta, TVP przejętą w trzy dni, CBA ABW i ... wie co jeszcze. Dzisiaj dwie z tych trzech partii już nie istnieją a Pis nie rządzi już od siedmiu lat. Do tego Polacy póki co prowadzą we wszelkich sondażach dotyczących zadowolenia z obecności w UE. Nie ma warunków jednym słowem dla mocnej pozycji Nowej Prawicy i czeka ją raczej los wymienionych przeze mnie LPR i Samoobrony. Więc proponuję lód na głowę. Co do Kazia Kutza to okazał się małym chłopczykiem, niestety.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Panowie i Panie po co się kłócić, bądźmy realistami, czy ktoś wierzy, że coś się zmieni na lepsze?
Największa bolączką KNP jest sam ich guru Korwin-Mikke. PSL swego czasu zmieniło lidera z Pawlaka na Piechocińskiego który jest o wiele bardziej reprezentatywny i wyszło jak widać im to na dobre.
KNP powinien mieć lidera kogoś reprezentatywnego, a nie klauna który co wywiad zalicza jakąś kompromitującą wpadkę, do tego powinna być to osoba która w wywiadach nie musi przekrzykiwać swojego oponenta.
W Polsce istnieje tylko PO i PiS (zachód PO, wschód PiS). Jakoś nie wygląda na to, żeby coś się mogło zmienić w tej kwestii na przestrzeni nawet KOLEJNEJ DEKADY.
W Polsce jest jak jest, są kraje w Europie w których jest znacznie gorzej niż u nas. Bośnia, Białoruś, Litwa, Ukraina, Słowacja (cyganów z pół miliona?), Węgry, Czechy, Serbia, Łotwa, Grecja, Mołdawia, Rumunia, w Hiszpanii 20-30% bezrobocie podobnie jak w Portugalii, we Francji półtorej miliona ludzi wyszło na ulicę po tym jak rząd zaakceptował adopcje dzieci przez pary homoseksualne.
Mieliśmy Euro 2012, przeszliśmy przez kryzys jako nieliczni w Europie z dodatnim PKB, mamy największe dotacje unijne. Do tego ubiegamy się o Igrzyska zimowe w Krakowie.
Do tego nie ma sensu porównywać tak młodego kraju jakim jest Polska (1989 rok, a lata 90 to 20-30 procentowe bezrobocie i gospodarka w powijakach) do takich gigantów jak Niemcy, Wielka Brytania, Francja które po wojnie dostały miliardy dolarów z planu Marshalla.
Pomimo to i tak nasza gospodarka się rozwija. Nie od razu zbudowano Kraków ???? .
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Pod rozwagę wszystkim głoszącym wszem i wobec wielkość i niepodważalność sukcesu klauna z muszką:
Wybory do Europarlamentu rok 2004, wroga Unii Europejskiej Liga Polskich Rodzin uzyskała 15% poparcia!!! a nie mniej wroga Samoobrona 10,78% Pis - partia zawsze mocno sceptyczna wobec Unii - ok 12%. Niebywały sukces Giertycha dwa razy więcej głosów niż w tym roku klaun z muszką. Rok później te trzy partie tworzą rząd pod hasłami odnowy moralnej i rozliczania rządów liberałów - aferałów. Mają wszystko - urząd Prezydenta, TVP przejętą w trzy dni, CBA ABW i ... wie co jeszcze. Dzisiaj dwie z tych trzech partii już nie istnieją a Pis nie rządzi już od siedmiu lat. Do tego Polacy póki co prowadzą we wszelkich sondażach dotyczących zadowolenia z obecności w UE. Nie ma warunków jednym słowem dla mocnej pozycji Nowej Prawicy i czeka ją raczej los wymienionych przeze mnie LPR i Samoobrony. Więc proponuję lód na głowę. Co do Kazia Kutza to okazał się małym chłopczykiem, niestety.
Wierz dalej tym liczbą, które zakłamują rzeczywistość. Dobrze mówił na ten temat MaxTV. :]
Największa bolączką KNP jest sam ich guru Korwin-Mikke. PSL swego czasu zmieniło lidera z Pawlaka na Piechocińskiego który jest o wiele bardziej reprezentatywny i wyszło jak widać im to na dobre.
KNP powinien mieć lidera kogoś reprezentatywnego, a nie klauna który co wywiad zalicza jakąś kompromitującą wpadkę, do tego powinna być to osoba która w wywiadach nie musi przekrzykiwać swojego oponenta.
Zarówno największą bolączką, ale również największym plusem. Wielu ludzi (co widzę choćby po moich znajomych) głosowało na KNP właśnie ze względu na jego język, na to że chce tego i tamtego wsadzić do więzienia. Wielu ludzi polubiło go, właśnie za to że mówi prosto z mostu. Tak samo jest w Prawie i Sprawiedliwości, dużo ludzi mówi że zagłosowało by na PiS gdyby nie rządził nim Kaczyński, ale wielu jest też takich (w tym również ja) którzy nie wyobrażają sobie tej partii bez niego, i śmiem wątpić czy dalej równie mocno optowałbym za tą partią. Taka sama sytuacja jest uważam w Kongresie Nowej Prawicy. Nie ma partii, bez tego lidera.
Ktoś podał wyżej ale powtórze, według Mariusza Kamińskiego, Prawo i Sprawiedliwość wygrało różnica 35.464 głosów. Przy 91% komisji wygrywamy o 61.234 głosy. Brakuje: Rybnika, Zabrza, Gliwic, Lublina, Tarnowa a w Warszawie: Ursusa i Wesołej. Rybnik, Zabrze, Gliwice - PO zmniejszyła straty o 36.907 głosów a w Ursusie i Wesołej o 2258. W Lublinie PiS wygrał z PO o 12.219 głosów a w Tarnowie o 1174. Zagranicą PO wygrała o 1200 głosów.
Oficjalne wyniki o godzinie 18:00. ;)
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Pomimo to i tak nasza gospodarka się rozwija. Nie od razu zbudowano Kraków ???? .
OMG nasza gospodarka sie rozwija?
Zalewanie kraju produktami czy polproduktami z krajow UE nazywasz wzrostem?
To ze firmy te wywoża kapuche z kraju nic nie zostawiajac i bedac z ulgami podatkowymi tez uwazasz ze jest wzrostem gospodarczym?
Biedny polus pracuje za 1000zl u Niemca,Francuza w Hipermarkecie w ktorym to czesto ceny sa wyzsze niz za granica.
Niszczenie polskich marek , produktow , stoczni , kopalni...
TY TO NAZYWASZ ROZWIJANIEM SIE GOSPODARKI?
W Polskim panstwie zwykly maly przedsiebiorca ma tyle problemow ze strony panstwa ze ciezko mu wogole sie starac zakladac firme a co dopiero ja utrzymac.
Nie moge jak w tym kraju ma byc lepiej jak takie myslenie jest.
Tylko nie zapomnij zrobic zakupow w biedronce na jutro.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
luque, kucu zamilcz bo sie goraczkujesz.
Tu chodzi o to ze Korwin robi wszystko pod siebie, zawladnal glowami tumanow ktorzy bez socjalizmu nie dadza sobie rady pozniej w zyciu. Te tumany maja teraz po 18-23lata, bez perspektywy na zycie, czuja sie dymani i wszystko to wina Tuska, komuchow i kaczora bo tak ich zbuntowano. Nie mi oceniac czyja to wina ale taki Korwin to ostatnia osoba ktora im pomoze.
Co do przedsiebiorcow glosujacych na niego to inna sprawa ktorej nigdy nie poruszalem. Od samego poczatku brechtam jedynie z biedakow i malolatow ktorzy glosuja na KNP bo kopia sobie tylko grob. Nie bardzo rozumieja co robia ale na szczescie knp nigdy nic wiekszego nie osiagnie a krzyczec sobie moga.
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
Soltysiao dlaczego dalej się nikt nie dowiedział na kogo oddałeś głos?:grin:
Łatwo atakować Korwina(mógłbyś zawrzeć sojusz z Moniką Olejnik), ale ciężej znaleźć alternatywę.
JKM nie musi robić nic pod siebie bo ma wystarczająco dużo kasy z publicystyki.
No i wszystko fajnie tylko właśnie ci przedsiębiorcy niszczą całą twoją teorię o tym że na Nową Prawicę głosują durnie.
Więc kim są ludzie popierający PO ? Partię która zwiększyła wiek emerytalny, ukradła kasę z ofe, sprawiła że wzrost gospodarczy wynosi niecały procent.
 
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
Soltysiao dlaczego dalej się nikt nie dowiedział na kogo oddałeś głos?:grin:
Łatwo atakować Korwina(mógłbyś zawrzeć sojusz z Moniką Olejnik), ale ciężej znaleźć alternatywę.
JKM nie musi robić nic pod siebie bo ma wystarczająco dużo kasy z publicystyki.
No i wszystko fajnie tylko właśnie ci przedsiębiorcy niszczą całą twoją teorię o tym że na Nową Prawicę głosują durnie.
Więc kim są ludzie popierający PO ? Partię która zwiększyła wiek emerytalny, ukradła kasę z ofe, sprawiła że wzrost gospodarczy wynosi niecały procent.
racja, soltysiao mowi o durniach i bezmozgach niby glosujacych na KNP a srednia intelignecji glosujaca wlasnie na partie JKM jest wyzsza od popierajacych PO, nie wspominajac juz o PiS. Poparcie ponad 25% u ludzi w wieku 18-25 lat o czyms swiadczy, do tego przedsiebiorcy administracja, to wlasnie jest ludnosc ktora bedzie przyszloscia naszego kraju. Ale skoro soltysiao nazywa ich tlumanami bez perspektyw na zycie, gdzie w wiekszosci to sa studenci, chcacy sie rozwijac, uczyc sie, to ja nie wiem co on ma w tej główce . ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Tu chodzi o to ze Korwin robi wszystko pod siebie, zawladnal glowami tumanow ktorzy bez socjalizmu nie dadza sobie rady pozniej w zyciu. Te tumany maja teraz po 18-23lata, bez perspektywy na zycie, czuja sie dymani i wszystko to wina Tuska, komuchow i kaczora bo tak ich zbuntowano. Nie mi oceniac czyja to wina ale taki Korwin to ostatnia osoba ktora im pomoze.
Korwin nikomu nie pomoże, spełni tą samą funkcje co Palikot czyli zaabsorbuje poparcie ludzi „bez perspektyw” – rozumiem to jako obraz człowieka, który nie może realizować sowich ambicji.
Nie mniej to nie jest takie łatwe i proste, jakby się to zdawało że to będzie kadencje może dwie i już nic się nie zmieni. Jesteśmy w przełomowym okresie, wchodzimy w etap wymiany elit politycznych. Jarkacz się zestarzał, Tusk wypalił, Miler kończy karierę. Palikot miał przetrzeć szlak dla nowoczesnej lewicy, kreowany przesz GW, TVN i środowisko Krytyki Politycznej wylansował kilka nazwisk, które co dla wielu jest śmieszne mogą stanąć na czele socjalistów w PL w przyszłości. Korwin może zrobić to samo, może nieświadomie. Nie zdziwię się, ja namaści na lidera Prawicy (prawdziwej - konserwatywnej światopoglądowo, liberalnej gospodarczej) Wiplera - który ciągnie za sobą mocne ośrodki myśli politycznej: Stowarzyszenie KoLiber, Fundacja Odpowiedzialność Obywatelska, Fundacja Republikańska.
Nie głosowałem na KNP.
Moim zdaniem PO-PiS się wypali już niedługo (5 lat), bo zabraknie lidera każdej w tych formacji i to jest dobra wiadomość, że doświadczenie będą zbierać dzieciaki Korwina.
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Nawiedzony jestes. Byla moda na Palikota, teraz jest na Korwina.

Typy ktore tu podalem przyniosly plus, maly bo maly ale przyniosly a ty szczekac zaczynasz.

Ojej nie pozdrawiasz, z gimbazy jestes ze focha pusciles czy gender cie opanowal?
Szczurku jak narazie to ty sie blaznisz rozliczajac zaklady biorac pod uwage sondaze.
luque, kucu zamilcz bo sie goraczkujesz.
Czemu komuś zabraniasz mieć własne zdanie, własne poglądy? I ciągle przekrzykujesz?
Tu chodzi o to ze Korwin robi wszystko pod siebie, zawladnal glowami tumanow ktorzy bez socjalizmu nie dadza sobie rady pozniej w życiu. Te tumany maja teraz po 18-23lata, bez perspektywy na zycie, czuja sie dymani i wszystko to wina Tuska, komuchow i kaczora bo tak ich zbuntowano. Nie mi oceniac czyja to wina ale taki Korwin to ostatnia osoba ktora im pomoze.
Czemu obrażasz inne osoby, bo zagłosowały inaczej niż Ty i uważają inaczej? Młodzi zagłosowali również w dużej mierze na tego &quot;czuja się dymani i wszystko to wina Tuska, komuchów i kaczora bo tak ich zbuntowano...&quot;. Już o bzdurze której gadasz, na temat socjalizmu i tego że na Korwina głosowali Ci którzy nie widzą perspektyw, bo im się nie chce czegoś osiągnąć nie mówię. Wczoraj zresztą tuż po ogłoszeniu wyników. Janusz Korwin-Mikke krytykował socjalizm jak dobrze pamiętam, jak również zasiłki dla bezrobotnych.
Od samego poczatku brechtam jedynie z biedakow i malolatow ktorzy glosuja na KNP bo kopia sobie tylko grob. Nie bardzo rozumieja co robia ale na szczescie knp nigdy nic wiekszego nie osiagnie.
Najbiedniejsi w większości zagłosowali na Prawi i Sprawiedliwość, bo nie godzą się na takie podziały jak są dziś. Na tak duże wspieranie ludzi zamożnych i zapominanie o najbiedniejszych, którzy często chociaż chcą być kimś, to wiążą ledwie koniec z końcem. Nie odzywałem się przez dłuższy czas patrząc na to co wypisujesz, ale dla mnie to żałosne, jak widać nie tylko dla mnie. Zwłaszcza że ja nie jestem orędownikiem Korwina-Mikke, dla mnie to też chwilowy &quot;BUUM&quot;, dla mnie to też człowiek wariat. Ale nie podoba mi się, Twoja retoryka. Twoje obrażanie każdego od początku tego wątku. Jesteś przegranym, jeśli chodzi o ten temat, byłeś wręcz pewien swoich typów, byłeś wręcz pewny porażki KNP. Teraz gdy Twoje typy okazały się co by nie mówić marne, bo pół jednostki zysku, mnie osobiście by w żaden sposób nie cieszyło, zwłaszcza patrząc na zakłady długoterminowe. Teraz gdy okazało się że Twoje teorie na temat elektoratu KNP również legły w gruzach. Starasz się jeszcze bardziej wszystkich obrazić wkoło. Nazwać ich wariatami, tumanami, głupcami. Proponuje Ci wyjść na dwór, przejść się, odetchnąć i dwa razy się zastanowić. Bo jak widać w tym temacie nikt Cie nie akceptuje, a większość uważa Ciebie za wariata. Więc może jednak warto zastanowić się, czy dalej warto brnąć w swojej ideologi, i czy na pewno to co piszesz jest mądre, i sensowne. Reasumując, nic do Ciebie nie miałem, ale jako neutralnych i bierny czytelnik Twoich postów i Twoich dyskusji, po czasie stwierdziłem. Że muszę sie wypowiedzieć. Bo koli po oczach to co piszesz.
Jesteśmy w przełomowym okresie, wchodzimy w etap wymiany elit politycznych. Jarkacz się zestarzał, Tusk wypalił, Miler kończy karierę. Palikot miał przetrzeć szlak dla nowoczesnej lewicy, kreowany przesz GW, TVN i środowisko Krytyki Politycznej wylansował kilka nazwisk, które co dla wielu jest śmieszne mogą stanąć na czele socjalistów w PL w przyszłości.
Naprawdę tak sądzisz? Naprawdę w to wierzysz? To kolejno, Kaczyński może starszy, jak każdy z nas, ale jak widać jest na fali wznoszącej, po kolejnych porażkach dzisiaj oficjalnie dowiemy się że ponownie Prawo i Sprawiedliwość wygrywa wybory, w tej partii próżno szukać wielu ludzi którzy kiedyś byli ważnymi ogniwami kiedy to PiS wygrywało mowa tu o Dornie, Kowalu, Ziobrze czy innych Panach i Paniach. Mówiono że się już nie podniosą, że dopóki Jarek będzie rządził tą partią, już nigdy nic nie wygrają. Bo ludzie mają dojść jego twardej polityki, a tymczasem znów jesteśmy na szczycie tej piramidy. I czy niektórzy chcą czy nie, mogą mówić jak Niesiołowski ale jesteśmy głównym faworytem do wygrania najbliższych wyborów. Kolejnym którego wymieniłeś jest Donald Tusk, którego oczywiście sympatia nie darzę ale...on wciąż jest w czołówce jeśli chodzi o zaufanie Polaków, jeśli dobrze pamiętam to coś 40%-45%. Elektorat Platformy wciąż jest mocny, to pokazały też te wybory, że pomimo tego że coraz więcej ludzi się wku*wia na tą władzę, wciąż jednak są na tyle mocni. Że prawie wygrali te wybory. I to poparci może będzie spadać, ale Platforma jeszcze długo będzie ważną siłą w naszym kraju. Mówisz że Miller kończy karierę, a ja pytam dlaczego, i skąd to wziąłeś? Bo SLD dzisiaj notuje jak dla mnie bardzo dobry wynik, w porównaniu do wyborów sprzed 4 lat kiedy zanotowali dramatyczny wynik, kiedy to tą partią rządził ktoś inny. Miller wciąż ma bardzo mocną pozycje w naszej krajowej lewicy. Więc pomimo tego że również go nie lubię, końca kariery bym mu nie wróżył. On dziś świętuje wczorajszy wynik swojej partii, jak również porażkę rywali z Twojego Ruchu, których mógł się obawiać. A prawdopodobnie wczoraj oglądaliśmy pogrzeb tej partii. Co do Palikota to się zgadzam, to może być jego koniec. Kolejnym upadkiem będą wybory samorządowe, a finalnym końcem przyszłoroczne wybory.
 
tobias 359

tobias

Użytkownik
Rozliczę typy i pozwolę sobie coś napisać. (nie mogę zrobić edycji)

Moje propozycje;
Kto lepszy? PSL czy Twój Ruch? Typ EUROPA PLUS - Twój Ruch 2,5⛔
PSL 5%? NIE kurs 2,9.⛔
Wyniki PSL i Twojego Ruchu kompletnie inne niż myślałem. Sondaże są przeprowadzane na grupie reprezentatywnej i rolnicy czy ludzie wsi do niej raczej nie należą. Nie uwzględniłem również szeregu debilnych spotów wyborczych kandydatów Twojego Ruchu, pojawiających się dzień po dniu. Elektorat palikociarni również bardzo szybko się wykruszył.

Bet 365 wystawił kurs 1,9 na to zdarzenie i ja zagram sobie lekką stawką, wydaje mi się że mają realną szansę wygrać, bo przewaga na trzy tygodnie przed wyborami jest spora.
W Paddy Power; UKIP vs. Torysi typ 1 kurs 1,2 wydaję się bardzo pewnym typem.
W UK od strony bukmacherskiej poszło lepiej. KNP może też kiedyś doczeka się takiego wyniku jak partia Farage.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Czemu obrażasz inne osoby, bo zagłosowały inaczej niż Ty i uważają inaczej? Młodzi zagłosowali również w dużej mierze na tego &quot;czuja się dymani i wszystko to wina Tuska, komuchów i kaczora bo tak ich zbuntowano...&quot;. Już o bzdurze której gadasz, na temat socjalizmu i tego że na Korwina głosowali Ci którzy nie widzą perspektyw, bo im się nie chce czegoś osiągnąć nie mówię. Wczoraj zresztą tuż po ogłoszeniu wyników. Janusz Korwin-Mikke krytykował socjalizm jak dobrze pamiętam, jak również zasiłki dla bezrobotnych.
Nie zrozumiales przeslania. Ci ludzie sa przeciwko socjalizmowi jak ich &quot;krul&quot; a bez tego nie dadza sobie rady. Tak twierdze i bede twierdzil bo widze co sie dzieje wsrod rowiesnikow. Studiowanie byle studiowac, praca za mniej niz dyche to ponizanie sie. W takie tematy uderzyl Korwin i porwal ich jednak niestety nie dopowiedzial ze jego program da tylko cos przedsiebiorcom i bogatym. Wiec taki studencina jeszcze wiecej straci niz przy &quot;tusku, kaczorze czy komuchach&quot; ( pisze tutaj jezykiem korwinistow wiec tez nie wiem czemu sie przyczepiles ale chyba tego tez nie zrozumiales).
Przyznalem przeciez pare razy ze typy oceniam za malo udane mimo ze wyszedl plus. Tylko zeby kazdy tak wychodzil na tym forum to bysmy mieli tutaj samych krezusow. Tego tez nie zrozumiales?
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Nie zrozumiales przeslania. Ci ludzie sa przeciwko socjalizmowi jak ich &quot;krul&quot; a bez tego nie dadza sobie rady. Tak twierdze i bede twierdzil bo widze co sie dzieje wsrod rowiesnikow. Studiowanie byle studiowac, praca za mniej niz dyche to ponizanie sie. W takie tematy uderzyl Korwin i porwal ich jednak niestety nie dopowiedzial ze jego program da tylko cos przedsiebiorcom i bogatym. Wiec taki studencina jeszcze wiecej straci niz przy &quot;tusku, kaczorze czy komuchach&quot;.
A może nie każdy patrzy pod względem finansów, załóżmy Jan Kowalski zagłosował na Janusza Korwina-Mikke bo chce wprowadzenia kary śmierci, a natomiast Jan Nowak dlatego że chce rozliczenia i wsadzenia lewactwa i wolnych mediów które nie przekłamują przekazu? A jeszcze jedna Janina Kowalska zagłosowała bo nie podoba jej się Unia Europejska i podoba jej się inicjatywa wyjścia z Unii Europejskiej. Może nie wszyscy przeliczają wszystko na pieniądze, tylko inne wartości? I co najważniejsze, może oni do cholery mają prawo myśleć inaczej niż Ty? I jeszcze coś, żadna praca nie hańbi, i każdy grosz się liczy. I nie wiem w jakim świecie żyjesz, ale znam wielu studentów którzy pracują za grosze by mieć na życie, i uczą się by spełniać marzenia, plany. Kończąc, najlepsze jest z Twojej strony to wyśmiewanie rówieśników. Ciekawe czy na żywo również ich wyśmiewasz i mówisz to prosto w twarz. Jak również ciekawe...kim Ty jesteś. - Skoro tak oceniasz krytycznie innych.
Tego tez nie zrozumiales?
Jak na razie to Ciebie tutaj nikt nie rozumie. Dlaczego? - Sam sobie odpowiedz.
Może po prostu Ty jesteś jak Janusz Palikot który stwierdził że jego polityka chyba wybiega kilkanaście lat do przodu. I po prostu ludzie tego nie rozumieją. Tak samo może Ty, jesteś jednostką wybitną, której ludzie nie rozumieją. Nie wiem, może tak faktycznie jest? - Nie mi to jednak oceniać, jestem tylko ciemnota&amp;biedakiem, który się poniża i pracuje poniżej 10 złotych. Pozdrawiam Cie serdecznie drogi użytkowniku.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Może po prostu Ty jesteś jak Janusz Palikot który stwierdził że jego polityka chyba wybiega kilkanaście lat do przodu. I po prostu ludzie tego nie rozumieją. Tak samo może Ty, jesteś jednostką wybitną, której ludzie nie rozumieją. Nie wiem, może tak faktycznie jest? - Nie mi to jednak oceniać, jestem tylko ciemnota&amp;biedakiem, który się poniża i pracuje poniżej 10 złotych. Pozdrawiam Cie serdecznie drogi użytkowniku.
To nie moja opinia !!!!!!! Zrozum ze w swoich postach ironizuje poglady korwinistow ktorzy tak uwazaja !!!!!!!!!
Dosyc. Typy rozliczone, kuce szczesliwe, ja ze slabym zarobkem. Temat do zamkniecia.
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
To nie moja opinia !!!!!!! Zrozum ze w swoich postach ironizuje poglady korwinistow ktorzy tak uwazaja !!!!!!!!!
Dosyc. Typy rozliczone, kuce szczesliwe, ja ze slabym zarobkem. Temat do zamkniecia.
Ja naprawdę się dziwie, że mimo iż praktycznie w każdym poście obrażasz innych użytkowników nie dostaniesz bana, ja kiedyś w nerwach coś powiedziałem na jakąś zawodniczkę - ban, ty wyzywasz ludzi od różnych i nie masz bana, musisz mieć niezłe układy z adminami
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Bo ja komuch i z platformy jestem jeszcze do tego wiec mam uklady wszedzie ale na szczescie niedlugo zrobiony bedzie w kraju i dostane bana dozywotniego.
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Bo ja komuch i z platformy jestem jeszcze do tego wiec mam uklady wszedzie ale na szczescie niedlugo zrobiony bedzie w kraju i dostane bana dozywotniego.
Jestes glupszy niz myslalem.
Twoje rozumowanie nt KNP to juz wogole dziwne : glosuja bo nie poradza sobie w zyciu , bo bedzie gorzej niz teraz.
HA HA!
Niewiem co mozna zrobic aby bylo gorzej.
Czy rządziłby Korwin czy Kaczor czy ktos inny nie odkreci tego calego gówna w te 4 lata ani raczej w 8.
Moze za jakis czas uda nam sie lekko poprawic nasza sytuacje gdy zalozmy odejdziemy od eurokołchozu (albo wszyscy patrzac na to jakie ugrupowania wygraly wybory parlamentarne w krajach UE).
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
23.30%
To jest najważniejsza liczba tych wyborów, czyli frekwencja, przez którą trzeba oceniać wyniki poszczególnych partii i aż dziwne, że nikt o tym nie wspomniał w swoich postach powyborczych, bo może by trochę wpłynęło na zbyt rozgorączkowane prospekty na przyszłość.
Wiadomo, że taka niska frekwencja przekłada się na wyniki, tym bardziej w wyborach do europarlamentu, które zawsze były inne i ich wyniki różniły się od wyborów krajowych, głównie przez swoją zagmatwaną ordynację, ale też mniejsze zainteresowanie publiki Brukselą, gdzie mimo wszystko głównie rządzą technokraci ze swoimi nudnymi dyrektywami czy innymi raportami, a nie nasze swojskie pyskówki parlamentarnych osłów z milionem konferencji na najbardziej bzdurne tematy które przeczytają w gazetach.
Przy niskiej frekwencji siłą rzeczy zyskują partie małe, co wynika z czystej matematyki. Skorzystał na tym KNP, co jest jego oczywistym sukcesem, ale chłodny kompres się przyda. Teraz pomógł Palikot swoimi debilizmami, który wcześniej dostał się do parlamentu jako partia buntu przeciw zastanemu establishmentowi itp, a teraz sobie wziął za kolegów Olka, Kalisza i Siwca, czyli establishment w czystej postaci. I ten kilkuprocentowy &quot;elektorat buntu&quot; przepłynął do Korwina, co przy bardzo zdyscyplinowanych wyborcach i niskiej frekwencji przełożyło się na mandaty i gitara, szacun dla ekipy. Problem w tym, że takie korzystne warunki zdarzają się właściwie tylko przy wyborach do europarlamentu, bo w wyborach krajowych tak łatwo nie będzie. Przy spodziewanej frekwencji 40-45% te dzisiejsze 7% przełoży się mniej więcej na 2-4%, co może zapewnić finansowanie z budżetu co już jest sukcesem, ale na przekroczenie progu może być mało. Osobiście lubię JKM, bo w przeciwieństwie do wielu innych polityków jest inteligentny (jak wszyscy brydżyści) i stały w poglądach, chyba jako jedyny obok Marka Jurka. Ale niestety nie rozwijałbym świetlanej przyszłości, teraz jest czas zasłużonego triumfu, ale roboty mają przed sobą kupę, bo nie ukrywają, że chodzi im o wybory do parlamentu. Nawet słyszałem jak Wipler (swoją drogą też sobie JKM znalazł przydupasa..) mówił, że wszyscy wybrani europarlamentarzyści zrzekną się mandatów i będą kandydować do Sejmu. Co jest lekką kpiną, bo wtedy na ich miejsce do Brukseli wejdą jakieś nonejmy z kolejnych miejsc na liście z jakimś mikroskopijnym poparciem, bo przecież większość głosów zgarnęły lokomotywy ciągnące listę. Ale mniejsza z tym.
W każdym razie wybory krajowe będą dla nich trudne. Jeszcze więcej wezmą dwa molochy POPiSu (teraz jakieś 63% w sumie, w krajowych pewnie zgarną w sumie ponad 70%), a rządzić i tak będzie PO, bo Jarek nie ma z kim zrobić koalicji. Lemingi wrócą do urn, pisowscy hipsterzy oderwą się od swoich markowych lapków i pójdą głosować i wszystko wróci do normy. Znowu będzie walka o wygraną będzie na noże, a to na bank oznacza relatywnie wysoką frekwencję, bo gdy wynik niepewny to wzmaga się i tak większe zainteresowanie wyborami krajowymi, bo kto nie lubi pyskówek. SLD wyjdzie pewnie koło 10%, ale nie ręczę, bo Miller wbrew temu co mówił kiedyś nie wie kiedy skończyć. Nieśmiertelny PSL będzie miał spokojne 6-8%, a reszta czyli Korwiny, Gowiny, Ziobry i Palikoty będą walczyć o przekroczenie 3%, które daje finansowanie z budżetu. I to już będzie duży sukces, bo o mandaty będzie im bardzo bardzo ciężko.
Tak więc, polecam wszystkim więcej chłodnej głowy ????
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Do połowy wypowiedzi myślałem sobie, kurczę, ale ciekawe spojrzenie, które pokazuje tak wiele, a nawet o tym do końca na gorąco nie pomyślałem. Ale z drugą połowa, a w sumie z końcówką się nie zgadzam.
W każdym razie wybory krajowe będą dla nich trudne. Jeszcze więcej wezmą dwa molochy POPiSu (teraz jakieś 63% w sumie, w krajowych pewnie zgarną w sumie ponad 70%), a rządzić i tak będzie PO, bo Jarek nie ma z kim zrobić koalicji. Lemingi wrócą do urn, pisowscy hipsterzy oderwą się od swoich markowych lapków i pójdą głosować i wszystko wróci do normy. [...]
I tu się nie zgadzam, wszystko oczywiście dzisiaj to dywagacje, wróżenie trochę z fusów. Ale...w wyborach do sejmu i senatu czy samorządowych trzeba liczyć na lepszy wynik Prawa i Sprawiedliwości. Jest to oczywiście możliwe, bo jak wspomniałem wcześniej fala jest wznosząca. A niezadowolenie z rządów Platformy Obywatelskiej coraz większe, głównie w małych miejscowościach, wsiach gdzie się nie przelewa, a frekwencja w takich wyborach jest większa. I Ci ludzie na pewno pójdą, i nie zagłosują na Platformę Obywatelska. Głównym czynnikiem który może spowodować sukces jest po pierwsze zjednoczenie chociaż w jakimś stopniu prawicy, o czym już jest coraz głośniej. Przed sekunda oglądałem na TVP Info program w którym był Jacek Kurski i Karol Karski, Kurski ewidentnie pokazuje że czas wracać do tego co było, może nie pokazuje tego wprost ale to widać że projekt Solidarna Polska okazał się niewypałem i czas dogadać się z Jarosławem Kaczyńskim. Karol Karski jest dość mocna osoba w partii, i z tego co mówił, Prawo i Sprawiedliwość jest otwarte na rozmowy. Ziobro i spółka nie mają wyjścia, albo niebyt, albo powrót do PiS takie są fakty. Kolejnym czynnikiem jest wykręcenie lepszego wyniku, co jest bardzo możliwe bo jak wspomniałem w następnych wyborach powinno być tylko lepiej, a jeśli przyszedłby elektorat Solidarnej Polski to wynik 40% jest możliwy. Wtedy koalicja z &quot;chłopami&quot; z PSL-u, którzy wszędzie się wcisną jeśli chodzi o koalicje i zawsze będą chętni. Oni swoje wykręca, będą mieli swoje resorty, i nie będą zbytnio krzyczeć.
Taki wariant jest bardzo możliwy, dzisiaj dawało by to jakieś 43%-44% owszem brakło by, dlatego potrzeba lepszego wyniku największej partii prawicowej w Polsce. Jest to możliwe, ten wariant rządu jest bardzo możliwy. Chociaż ja osobiście wierze jak każdy w naszej partii w samodzielne rządzenie. Chociaż zdaje sobie sprawę w 100% że jest to raczej w kwestii marzeń. Ale tylko w ten sposób by można było wprowadzać wszystkie te zmiany które zawarte są w programie. Kończąc, najlepsze jest to Twoje zdanie &quot;[...] markowe laptopy&quot;, zwłaszcza patrząc na to że na Prawo i Sprawiedliwość głosują w większości ludzie skromni, którzy reprezentują klasę średnia.
Przy okazji: http://pe2014.pkw.gov.pl/pl/wyniki/protokoly/89044 ???? 100% głosów.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Nie zapominajmy że jesteśmy na forum bukmacherskim. Dyskusja tutaj wygląda niczym w programie TV gdzie spotyka się kilku posłów i ze sobą &quot;dyskutują&quot;. Do niczego to nie prowadzi bo każdy chcę udowodnić swoją rację tak samo jak w tym temacie. Z tym że oni się tam nie obrażają a Wy tutaj tak.
Wobec tego temat zamykam. Nie jesteśmy forum politycznym a bukmacherskim, typy zostały przedstawione. Sporo wygranych i z tego się cieszmy. Dalsza &quot;dyskusja&quot; nie ma żadnego sensu. Dziękuję za aktywność w dziale ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom