>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory do Europarlamentu 25.05.2014

Status
Zamknięty.
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Jednak nie rozumiem tej wielkiej radości, zwłaszcza gdy patrzę na facebooka i te komentarze &quot;masakra&quot;, komentarze fanów Janusza Korwina-Mikke. Radość, jakby to ugrupowanie wygrało, a tak naprawdę tych których głównie mają niszczyć, czyli lewaków, zdobyli więcej głosów od nich.
Oczywiste jest,że ta partia jest największym wygranym wyborów. Zdaje się,że jako jedyna z tych które nie dostają hajsu podatników na kampanię wyborczą zdobyła ponad 5%. Podczas gdy większość największej wiekowo grupy głosujących(&gt;60 lat) nie używa internetu jest to bardzo dobre osiągnięcie.
Warto dodać liczne oszczerstwa w mediach w ostatnim tygodniu. Skala tego wszystkiego była naprawdę wielka.Niesamowite,że wszystkie partie uwzięły się tylko na tą jedną a i tak mieli ponad 5%.


Ja się cieszę. Dzięki soltysiao :spokodfhgfh: nieco więcej zarobiłem jak kurs wzrósł do 1,7 tuż przed wyborami.Pewnie sam bym tego nie zauważył.
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Tak jak mówiłem wcześniej pojawiam się właśnie w tym momencie i triumfalnie właśnie świętuje wielki sukces Kongresu Nowej Prawicy, który zdecydowanie osiągnął największy sukces tych wyborów.
Od razu przejdę do masy podziękowań dla wszystkich użytkowników, którzy nie mają bladego pojęcia o polityce, a wypowiadają się (tak jak i wszędzie) byle dużo gadać, a nie mają minimalnej wiedzy na dany temat.
Kongres Nowej Prawicy jest największym wygranym tych wyborów, ponieważ każdy &quot;Janusz&quot; taki jak 90% osób, które tutaj się wypowiadało może w końcu usłyszeć o tej partii i zobaczyć, że jest realną siłą w Polsce. Partia ta przeprowadziła kampanie wyborczą bez żadnych funduszy od podatnika i w 100% realizowała ją tylko i wyłącznie z datków i swoich pieniędzy. W tym momencie każdy człowiek w Polsce usłyszy o tej partii, niektóre prawicowe partie stracą z całą pewnością swój elektorat, który przejdzie w dużej części do KNP, bo jest partią, która zdobyła ponad 5% głosów i jest realną alternatywą dla PO-PiSu w Polsce.
Jak wiadomo jest to dopiero początek przemian w tym kraju, bo prawdziwym odnośnikiem będą przyszłoroczne wybory do parlamentu w których siła KNP będzie o wiele większa i już na pewno będzie 3 siłą w Polsce. A jak powszechnie wiadomo 3 wynik w kraju będzie kluczowy w budowaniu rządu i partia, która uzyska 3 wynik będzie PRAWDZIWYM wygranym tych wyborów (wiem, że nie wszyscy to rozumiecie ale tak jak mówiłem - nie macie o tym bladego pojęcia ale i tak dużo mówicie).
Jestem szczęśliwy, bo jest perspektywa na życie w solidnym, mocnym i bogatym państwie. Dlatego moja głowa w tym momencie nie jest na tyle w stanie, żeby pisać tutaj coś mega mądrego. W każdym bądź razie dla wszystkich tych, którzy głosowali na KNP - Panowie i Panie - czas przemian się rozpoczął. A wszyscy Ci, którzy nie wierzyli i snuli swoje bajki - tej siły już nie zatrzymacie.
Nadchodzi nasz czas, nadchodzi czas przemian. Im szybciej wszyscy wyborcy innych złodziejskich komitetów to zrozumieją tym lepiej dla was. A teraz wracajcie do swoich rodziców i dalej pytajcie czy głosować na PO czy PiS, bo i tak nie zadacie sobie trudu i nie będziecie wiedzieć na czym polegał traktat lizboński czy jakiekolwiek inne ważne rzeczy, które miały miejsce w Parlamencie Europejskim.
KNP!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Dziękuje moderatorowi, który skasował mój post z dwoma typami, które weszły, mianowicie:
KNP vs PSL 1.94
PO vs PiS 2.32
Szkoda, że usuwa się typy, nawet jeśli zawiera zdanie wyjaśnienia a zostawia się hejty soltysiao, który uwagami odnoście KNP tylko się zbłaźnił.
Szczurku jak narazie to ty sie blaznisz rozliczajac zaklady biorac pod uwage sondaze. Po 30% jak narazie oba twoje typki w czape wiec zamilcz. (Fakt ze to wiochy i psl potraci tera a po nadrobi ale nie wiem kto rozlicza typy na podstawie sondazu hehe)
Wyjasni mi ktos po co podaje sie z dokladnoscia co do jednego glosu wyniki poszczegolnych kandydatow o godzinie 21;30 ? Wg sondazu wojciechowski zniszczyl saryusza i karski ma mniej od kudryckiej... Tylko skad taka dokladnosc 30 min po zakonczeniu glosowaniu ???? Rozumiem ze to malo wiarygodne zrodlo ?
 
J 127

jester72

Użytkownik
Tak jak mówiłem wcześniej pojawiam się właśnie w tym momencie i triumfalnie właśnie świętuje wielki sukces Kongresu Nowej Prawicy, który zdecydowanie osiągnął największy sukces tych wyborów.
Od razu przejdę do masy podziękowań dla wszystkich użytkowników, którzy nie mają bladego pojęcia o polityce, a wypowiadają się (tak jak i wszędzie) byle dużo gadać, a nie mają minimalnej wiedzy na dany temat. (...)


KNP!
Słuchajcie no towarzyszu agitatorze od klauna z muszką, forum bukmacherskie nie jest miejscem na agitki partyjne! Sukces??? 7%??? Paligłup miał więcej - a gdzie jest teraz? Samoobrona miała więcej swego czasu - i co? Tymiński - II tura wyborów prezydenckich, a potem jego partyjka przepadła. Klaun wystrzelił, może jeszcze coś osiągnie w wyborach parlamentarnych, ale to wszystko. Aha, jeszcze jedno - gdyby Klaun wiedział, jacy &quot;wyborcy&quot; na niego głosowali i miał odrobinę honoru - udusił by się własną muszką ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
a jak sprawdzić ile wybrana przeze mnie osoba otrzymała głosów w całym okręgu, a nie gminie lub komisji, co mi się naciska?
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Na pkw bedzie jakos jutro w srode.
Jester daj spokoj, paradoksem jest ze na cwanego dziadka glosowali plebejusze ktorzy bez socjalizmu nie dadza sobie rady w zyciu. Niestety 18 lat a nawet te 20 to za malo zeby cokolwiek rozumiec i powinno podniesc sie wiek wyborczy. Na szczescie te 7% nic nie znaczy wiec mozna spac spokojnie.
Najwiekszy blamaz to porazka kutza z mikke, takie rzeczy nie powinny miec miejsca
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
Na pkw bedzie jakos jutro w srode.
Jester daj spokoj, paradoksem jest ze na cwanego dziadka glosowali plebejusze ktorzy bez socjalizmu nie dadza sobie rady w zyciu. Niestety 18 lat a nawet te 20 to za malo zeby cokolwiek rozumiec i powinno podniesc sie wiek wyborczy. Na szczescie te 7% nic nie znaczy wiec mozna spac spokojnie.

Najwiekszy blamaz to porazka kutza z mikke, takie rzeczy nie powinny miec miejsca
A ty całe życie hejtujesz na każdym polu... Szkoda, że akurat o polityce tak niewiele wiesz.
Najpierw opowiadałeś bzdury, że Korwin ma zawsze lepsze wyniki w sondażach niż w wyborach co było oczywiście nieprawdą. Potem, że nikomu nie będzie się chciało iśc na wybory a kto się interesuje polityką wiedział że wyborcy KNP to najbardziej zmobilizowany elektorat.

Teraz kontynuujesz swój atak, niestety znowu kłamiesz. Wczoraj w TVP1 pokazali kto głosuje na KNP. Pierwsze miejsce to oczywiście uczniowie/studenci ale zaraz za nimi PRZEDSIĘBIORCY, przedstawiciele wolnych zawodów i administracja. Chcesz powiedzieć, że to są ludzie którzy nie poradzą sobie bez socjalizmu?
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
po 97% głosów :
PiS : 32,33%
PO : 31,34%
Czyli PiS wygrał już na 100%, nie da się odrobić procent straty , jak zostało już tylko 3% głosów
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Kutz-Korwin Mikke 1,55 ????
Saryusz Wolski-Wojciechowski 1,40 ⛔
Wenta-Zurawski 1,10 ✅
Hubner-Krasnodebski 1,27✅
Karski-Kudrycka 1,50✅
Zdrojewski-Jackiewicz 1.05 ✅
Gowin-Zoltek 1,40 ✅
Migalski-Adamek 1,20✅
ako ⛔

Legutko-Thun 2,70 (2,37)✅
Ziobro-Senyszyn 2,50 ✅
Marczuk-Godson 6,13 ⛔
Nowacka-Kaminski 4,15 ⛔
Jedrzejczak-Szczuka 2,90 ✅

Nowa Prawica ponizej 5,5 %
2,25 (1,98)⛔
Nowa Prawica NIE wejdzie 3,40 (3,00)⛔
Grajac plaska stawka okolo 0,5j zysku. Liczylem na duzo wiecej ale co zrobic.
edit : niech bedzie ze 0,5 bo knp policzylem jako 1
 
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
Grajac plaska stawka okolo 1,5j zysku. Liczylem na duzo wiecej ale co zrobic.
biorąc nawet ten wyższy kurs z jednego typu to masz ok 6,6j na plus, 6 typów wtopa więc jakieś 0,6j zysku.
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Ja osobiscie ciesze sie ,ze KNP wkoncu wystrzelil w miare dobrze tak to ujmijmy.
Jest to napewno wazna zmiana w calej politycznej grze.
Komuchy widza co sie dzieje i zapewne beda dalej gnebic KNP bo grunt pod stopami sie pali.
Dobrze ze teraz byly wybory do eurogówna i ludzie oficjalnie w TV zobacza ze KNP wcale nie ma jakis 1,5% czy mniej bo przez to ludzie wola glosowac na mniejsze zlo.
Ciesze sie bo za rok wybory u nas i wtedy jest szansa na walke o 3 miejsce i realne MASAKROWANIE CZERWONYCH.
Jedyne co mnie boli to czesty styl &quot;gry&quot; Pana Korwina.
Mianowicie zapraszany jest do telewizji ktora jest Lewicowa i za kazdym razem ich tematem przewodnim jest rzucenie jakiegos hasla i podczepienie pod to Korwina.
Np.feministki , homosie.
Telewizja tak nami manipuluje ,ze pokazuje tylko jaki to Korwin jest zly i ze przy wladzy wszyscy umrzemy.
Uwazam ze Korwin nie powinien wchodzic w takie glebsze dyskusje aby poprostu nie zrazac do siebie tych ludzi bo kazdy glos jest teraz potrzebny.
Nie chce wiecej niszczenia naszego kraju:
-Sluzba zdrowia odprowadza niewykorzystane pieniadze do panstwa(a ma na co wykorzystwac tak naprawde).
-Smieciowe umowy
-Brak jakiejkolwiek walki z firmami z zagranicy(np.Lidl zwolil pracownikow ktorzy chcieli zalozyc zwiazki zawodowe.)
-Obce kapitaly ktore wywoża pieniadze z kraju (np.Biedronka) i niszcza okoliczne polskie male sklepiki.
-Polskie marki zostaja wyprzedawane lub poprostu nie stac ich aby dluzej walczyc.
i wiele wiele wiecej.
Polski w Polsce coraz mniej a niedlugo nie bedzie nic tylko harować dla UE jako tania sila robocza.
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
po 97% głosów :
PiS : 32,33%
PO : 31,34%
Czyli PiS wygrał już na 100%, nie da się odrobić procent straty , jak zostało już tylko 3% głosów
Skąd Ty masz takie informacje? - Nikt jak dotąd nie podał niczego więcej niż po 91% głosów...
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Na pkw bedzie jakos jutro w srode.
Jester daj spokoj, paradoksem jest ze na cwanego dziadka glosowali plebejusze ktorzy bez socjalizmu nie dadza sobie rady w zyciu. Niestety 18 lat a nawet te 20 to za malo zeby cokolwiek rozumiec i powinno podniesc sie wiek wyborczy. Na szczescie te 7% nic nie znaczy wiec mozna spac spokojnie.

Najwiekszy blamaz to porazka kutza z mikke, takie rzeczy nie powinny miec miejsca
Narażę się na ostrzeżenie, może nawet bana, ale jaki ty głupi jesteś to nie mam pytań. Pierwszy i ostatni raz obrażam kogokolwiek na tym forum, ale w porównaniu do Ciebie i tak jestem łagodny jak baranek.

Twoja retoryka polegająca na ciągłym dyskredytowaniu wyborców KNP, sprowadzaniu ich do jakiś niszy intelektualnych, wyzywanie innych użytkowników forum i krytykowaniu ich za poglądy, sprawia że (mimo, że sam zapewne uznajesz się za nie wiadomo jakiego inteligenta, a tak naprawdę jesteś umysłowym betonem jakich mało) ciężko z Tobą konstruktywnie dyskutować.

Podniesienie wieku wyborczego do 20-kilku lat? Dlaczego? Ponieważ młodzi ludzie głosują na KNP? Podniesiesz wiek do 25 lat, to za 8 lat ta fala powróci ze zdwojoną siłą. Tak samo wyborcy KNP mogliby zasugerować zabranie prawa wyborczego ludziom 50+. Tak samo idiotyczny pomysł, jak to co wypisałeś.

Tak dobrze Ci tutaj? Eurosceptyczne partie rosną w siłę w całej Europie i Polska jest jednym z najbardziej zabetonowanych na myślenie krajów na całym kontynencie i tylko dlatego KNP ma 7%.

Proszę bardzo:

Wielka Brytania - Partia Niepodległości Zjedn. Królestwa - 28% (wygrana)
Francja - Front Narodowy - 25% (wygrana)
Dania - Duńska Partia Ludowa - 27% (wygrana)
Austria - Austriacka Partia Wolności - 20%
Węgry - Jobbik - 14%
Finlandia - Prawdziwi Finowie - 13%
Holandia - Partia Wolności - 12,2%
Grecja - Złota Jutrzenka - 8%
Niemcy - AfD - 6,5%
Włochy - Lega Nord - 6,2%


To jest europejski trend, ale nie będę tobie nic więcej mówił o podobnych rzeczach, bo nic nie zrozumiesz, w ogóle myślę, że mój post był za długi i zajmie Ci trochę czasu przyswojenie tych informacji.

Zresztą ciekawą rzeczą jest to, że nie używasz polskich znaków. Lenistwo, czy wspaniałe rządy miłościwie nam panujących sprawiły, że musiałeś jechać za chlebem za granicę? ;)

A co do Twojego Kutza to powinieneś był znać jego słowa na kilka dni przed wyborami:

&quot;najgorsza kampania wyborcza dobiega końca. Żałuję, że zdecydowałem się na kandydowanie&quot;

I Ty liczyłeś, że ktoś z takim podejściem pokona JKM? Człowieku, masz jeszcze wiele nauki przed sobą, myślę, że jeśli komuś spośród tutaj zebranych trzeba koniecznie zabrać prawa wyborcze, to Tobie. Nie pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Nawiedzony jestes. Byla moda na Palikota, teraz jest na Korwina.
Kutza gralem przed tymi slowami wiec nie wiem po co sie udajesz bystrzejszego niz jestes (a nie jestes) i to przytaczasz. Czy sobie skontrowalem czy nie to moja sprawa, podobnie z typem na wejscie KNP gdzie mialem znakomite szurbety i moja sprawa czy sztucznie manipulowalem kursami czy nie.
Typy ktore tu podalem przyniosly plus, maly bo maly ale przyniosly a ty szczekac zaczynasz.
Ojej nie pozdrawiasz, z gimbazy jestes ze focha pusciles czy gender cie opanowal ?
Soltysiao skończ:grin:
Ale najpierw odnieś się do tego :wink:
Podaj zrodlo, dokladne wyniki to pogadamy. Zlewam takie ogolnikowe twierdzenia.
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
Soltysiao skończ:grin:
Ale najpierw odnieś się do tego ;)
Teraz kontynuujesz swój atak, niestety znowu kłamiesz. Wczoraj w TVP1 pokazali kto głosuje na KNP. Pierwsze miejsce to oczywiście uczniowie/studenci ale zaraz za nimi PRZEDSIĘBIORCY, przedstawiciele wolnych zawodów i administracja. Chcesz powiedzieć, że to są ludzie którzy nie poradzą sobie bez socjalizmu?
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Nawiedzony jestes. Byla moda na Palikota, teraz jest na Korwina.
Kutza gralem przed tymi slowami wiec nie wiem po co sie udajesz bystrzejszego niz jestes (a nie jestes) i to przytaczasz. Czy sobie skontrowalem czy nie to moja sprawa, podobnie z typem na wejscie KNP gdzie mialem znakomite szurbety i moja sprawa czy sztucznie manipulowalem kursami czy nie.
Typy ktore tu podalem przyniosly plus, maly bo maly ale przyniosly a ty szczekac zaczynasz.
Ojej nie pozdrawiasz, z gimbazy jestes ze focha pusciles czy gender cie opanowal ?
Jestes glupi nie bylo zadnej mody.
Palikot chcial wyskoczyc z jakimis bekartami typu Grodzka i homo.
Sial ferment , sieje i bedzie siac.Palikot to jeden z gorszych gnojów.
Co do Korwina to nie ma Mody poprostu ludzie widza co sie dzieje a i dobrze sie stalo bo w internecie popularne stalo sie haslo&quot; masakrowac lewakow&quot; i dzieki tym haslom i filmikom ludzie widza o co w tym chodzi itp.
Dobrze ze tak sie stalo bo w obecnych czasach internetu takie hasla sie przydadza
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Typy ktore tu podalem przyniosly plus, maly bo maly ale przyniosly a ty szczekac zaczynasz.

Podaj zrodlo, dokladne wyniki to pogadamy. Zlewam takie ogolnikowe twierdzenia.
✅ jest ważny, bo to forum bukmacherskie, ale afiszować się nie wiadomo jak z bilansem ✅ 0,5j przy rzekomych &quot;peffkach&quot; i lokatach, to jest kabaret ????

Źródła? Proszę jedno, gdzie masz wyniki z UK, Francji, Niemiec, czy Grecji. Więcej jest na wyciągnięcie ręki, dla kogoś kto umie się poruszać po internecie na pewno nie jest trudne zweryfikowanie mojego postu ;)

http://www.bbc.com/news/world-europe-27559714
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
są przecieki z TT, że PiS wygrał z PO różnicą 35.464 głosów. Zobaczymy jak będzie oficjalnie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom