>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory do Europarlamentu 25.05.2014

Status
Zamknięty.
J 127

jester72

Użytkownik
Róża Thun - Ryszard Legutko
Typ: Legutko
Kurs: 1.70

Buk: STS
Stawiam na Legutkę ponieważ wszystkie głosy elektoratu PIS-u skupią się właśnie na nim. Owszem startuje tu również Zbigniew Ziobro ale nie powinnien on aż tak bardzo namieszać . Głosy dla Thun może zabrać Bogdan Wenta i dlatego uważam że PIS będzie górą w okręgu X.
Dla porównania Unibet wystawił na Legutkę kurs 1.45 .
Mały komentarz do typu na Legutkę i kilka innych z Małopolski i Świętokrzyskiego.
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20140516/EUROWYBORY/140519323
 
madmax22 46

madmax22

Użytkownik
Jak myślicie dlaczego taki niski kurs na Kalisza z Olejniczakiem? SLD przecież wyżej o sporo w każdych sondażach a i ich popularność też przecież porównywalna.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Jak myślicie dlaczego taki niski kurs na Kalisza z Olejniczakiem? SLD przecież wyżej o sporo w każdych sondażach a i ich popularność też przecież porównywalna.
SLD wyżej ale Kalisz, patrząc na te wszystkie badania zaufania, jest jednym z najbardziej popularnych i lubianych polityków w Polsce. Nie znam dokładnych wyników ale podobno zawsze w wyborach dostawał bardzo dużo głosów. Tu akurat nie tyle głosy na partię się liczą ale głosy na osobę, bo co by nie mówić ale Kalisz jest medialny i umie się sprzedać.
 
adbreaker 69

adbreaker

Użytkownik
KNP powyżej 5 % i dostanie się do sejmu to okazja jakich mało . Sondaże czy to 1000 osobach czy na 100 i tak są bardzo przybliżone do wyników . W 5 ostatnich sondażach partia Korwina tylko w jednym miała mniej niż 5 % . Już nie wspominając o tym że w mojej opini media i inne organizacje się tym zajmujące obniżają celowo ???? . Zresztą wystarczy zobaczyć , przeczytać jaka nagonka jest w mediach na KNP .
SLD(10,5) -
kurs 2,10
SLD powyżej 10 ? Żadnych marzeń ! te 10 % to będzie huk ????
 
J 127

jester72

Użytkownik
Podaję własną prognozę wyborczą:
Frekwencja nie przekroczy 22%
PiS - 33,2%
PO-30,6 %
SLD 9,5%
PSL - 7,9%
KNP- 4,7%
Paligłupy - 4,3%
Zioberki - 3,1%
Gowinki - 2,3%
RN - 1,3%
Pozostałą część zgarną małe lokalne nic nie znaczące komitety wyborcze.
Jedyne co może się bardzo zmienić to wynik JKM. Na skutek zmasowanej kampanii rzadu i &quot;zaprzyjaźnionych&quot; mediów JKM z błazna staje się powoli ofiarą władzy, a Polacy w takich sytuacjach w naturalny sposób solidaryzują się z &quot;prześladowanymi&quot;. Problem tylko, czy młodzi stanowiący w większości zaplecze korwinistów nie ograniczą się tylko do werbalnego poparcia dla JKM, a gdy przyjdzie gorący weekend - nie dadzą w długą i nie spędzą czasu wolnego z dala od miast i urn wyborczych.
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Trochę interesuję się polityką i moim zdaniem Nowa Prawica nie przekroczy 5%. PiS wygra wyraźniej niż to wynika z sondażów a SLD powinno przekroczyć 10%. Ziobry i Gowiny nie przekroczą 3%. Wbrew pozorom Palikot przekroczy 5%, ponieważ ich elektorat czyli geje, antyklerykałowie - są bardzo zmotywowani by głosować. Frekwencja będzie bardzo niska - nieco ponad 20%.
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
A mnie zaciekawiły 2 &quot;pewniaczki&quot;:
Zdobędzie co najmniej 5% poparcia:

Polska Razem - NIE - 1,18

Solidarna Polska - NIE - 1,12
Oba typy z Unibetu.
Osobiście nie wyobrażam sobie przekroczenia przez te partie tych 5%, jak dla mnie zakręcą się w granicach 2-3%. Polecam.
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Za ten link ???? - to jakiś żart a nie analiza. Czytamy tam: &quot; Oceniają, że Danuta Hubner, która w poprzednich wyborach dostała ponad 300 tys. głosów, powinna z łatwością pokonać w Warszawie Zbigniewa Romaszewskiego.&quot; -&gt; Zbigniew Romaszewski ... nie żyje.
Jak czytam takie &quot;ekspertyzy&quot; to upewniam się, że z wielu redakcjach mózgi są często wyłączone i później powstają takie teksty.
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Jaka strona taka analiza..... poza tym duża część tego to skopiowane posty z tego tematu...
 
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
SLD
Typ: Poniżej 11.5 %
Kurs: 1.60 Buk: Totolotek

Bardzo ciekawa linia w Totolotku 11.5 % według mnie niemożliwe aby SLD przekroczył 11.5 % sondaże pokazują że SLD może mieć problemy z pokonaniem 10 % . Duża część wyborców SLD zagłosuje na Europę + i Twój Ruch. Wyniki sondaży oscylują w przedziale 8-12 % ale jak wiadomo sondaże zawsze dają więcej % niż partia rzeczywiście uzyskuje w dniu wyborów. Dzisiejszy sondaż Homo-Homini daje SLD 11.6 % ale napewno są to przeszacowane wyniki o jakieś 0.8 % .
Podsumowując uważam że SLD powinno przekroczyć 10 % ale zbliżyć się do 12 % będzie naprawdę trudno.
Nowa Prawica
Typ: Powyżej 4.5 %
Kurs: 1.45 Buk: Totolotek

Partia JKM może być czarnym koniem wyborów i uzyskać naprawdę dobry wynik. Frekwencja zapowiada się na poziomie 25 % dlatego przy takiej frekwencji Nowa Prawica może naprawdę namieszać . Im mniejsza będzie frekwencja tym lepiej dla Nowej Prawicy . Linia na poziomie 4.5 % naprawdę spokojnie do pokrycia . Według mnie jak i wielu z was Nowa Prawica przekroczy próg wyborczy dlatego uważam że warto pograć ten typ i czekać na wyniki. Dzisiejszy sondaż daje Nowej Prawicy 5.6 % i wydaje się że jest to rzeczywisty wynik który może uzyskać NP.
 
B 0

bosmanek

Użytkownik
Mogliście postawić zakład kombinowany ze zdarzeń dot. eurowyborów?
Wcześniej, zanim wpłacicłem kasę na Unibet wybrałem kilka zdarzeń które chciałbym postawić jako zakład kombinowany, a teraz już nie mam takiej możliwości :/
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Gdzie ci specjalisci co oceniali spadki kursow na PKN ? Obecnie 1,80 ze przekrocza 5%. Wspolczuje mozgom ktorzy zostali zacheceni na 1,40 czy nawet 1,27 hehe
Nowa Prawica Typ: Powyżej 4.5 % Kurs: 1.45 Buk: Totolotek Partia JKM może być czarnym koniem wyborów i uzyskać naprawdę dobry wynik. Frekwencja zapowiada się na poziomie 25 % dlatego przy takiej frekwencji Nowa Prawica może naprawdę namieszać . Im mniejsza będzie frekwencja tym lepiej dla Nowej Prawicy . Linia na poziomie 4.5 % naprawdę spokojnie do pokrycia . Według mnie jak i wielu z was Nowa Prawica przekroczy próg wyborczy dlatego uważam że warto pograć ten typ i czekać na wyniki. Dzisiejszy sondaż daje Nowej Prawicy 5.6 % i wydaje się że jest to rzeczywisty wynik który może uzyskać NP.
Tutaj pokazany jest tok rozumowania wyborcow Korwinka. Kurs 1,45 w ziemniaku, w unibecie 1,80 ale gosciu poleca 1,45 hehehe.
ps : nie argumentuj tylko ze 4,5 to zabezpieczenie przed 4,6 4,7 4,8 czy 4,9 bo grac 1,20 po odjeciu podatku a 1,80 to idiotyzm
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Gdzie ci specjalisci co oceniali spadki kursow na PKN ? Obecnie 1,80 ze przekrocza 5%. Wspolczuje mozgom ktorzy zostali zacheceni na 1,40 czy nawet 1,27 hehe



Tutaj pokazany jest tok rozomowania wyborcow Korwinka. Kurs 1,45 w ziemniaku, w unibecie 1,80 ale gosciu poleca 1,45 hehehe.

ps : nie argumentuj tylko ze 4,5 to zabezpieczenie przed 4,6 4,7 4,8 czy 4,9 bo grac 1,20 po odjeciu podatku a 1,80 to idiotyzm
Co Ci ten Korwin zrobił, że marnujesz swój cenny czas na wypociny o jego szansach na wejście do PE i jak można wyczuć z Twoich postow również tracisz dużo nerwów. W większości sondaży KNP ma te 5+ %, więc ludzie grają. Najpierw przyczepiałes się do tego, a teraz pewnie zauważyłes, że 5% spokojnie padnie łupem partii JKM, to cisniesz innych użytkowników za kurs po jakim grają. Głosuj sobie na kogo chcesz i daj pan spokój Korwinowi, wyjdzie Ci to na zdrowie ????
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Korwin nie przekroczy 5%, to już zostało wytłumaczone. Większość jego elektoratu stanowią studenci, którzy aby zagłosować musieliby pojechać do domów - nie będzie im się chciało.
Powyżej 5% skończy za to Palikot, bo jego elektorat jest dobrze zmotywowany.
 
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
To tylko świadczy, że dzisiaj &quot;dziennikarzem&quot; może się nazwać każdy i nie niesie to za sobą żadnej wiedzy. Dyletanci i tyle. Już pomijając to, że gość nie zauważył, że Z. Romaszewski nie żyje, zdarza się, w końcu nie wszyscy pracują w portalu informacyjnym czy parówkowym.. Ale ciekaw jestem, czy ktoś go oświeci w końcu, że pieniądze z tych lokat w Unibecie, które poleca i reklamuje fociami, są nielegalne w świetle polskiego prawa? Zdaje się, że nowelizacja Ustawy &quot;hazardowej&quot; jest w niezmienionym brzmieniu od słynnej aferki. Dobry zaangażowany adwokacina choćby dla samego fejmu mógłby z łatwością rozkręcić sprawę redaktorkowi za podżeganie do przestępstwa.
Fajnie, że cytuje userów, pewnie to trochę połechce ich ego, ale wydaje mi się, że to żadna satysfakcja jeśli wychodzi to z klawiaty takiego redaktorzyny-tumana.
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Te 10% to chyba w sferze marzeń. :cool:
Osobiście trzymam kciuki za poniżej 5 procent, ale większość wskazuje na to że tak, przekroczą ten próg. I tylko ślepy tego nie widzi. Ale mówienie o 10% to chyba żart. I mam nadzieje że nie będę musiał mówić że bardzo się myliłem. Do wyborów już coraz bliżej, fajnie.
No cóż KNP na 99% wszedł, co było do przewidzenia. Jednak nie rozumiem tej wielkiej radości, zwłaszcza gdy patrzę na facebooka i te komentarze &quot;masakra&quot;, komentarze fanów Janusza Korwina-Mikke. Radość, jakby to ugrupowanie wygrało, a tak naprawdę tych których głównie mają niszczyć, czyli lewaków, zdobyli więcej głosów od nich. No cóż, gratuluje trafnych typów. Co do księgowania PO vs. PiS to ja bym się wstrzymał bo błąd statystyczny to 1.5%-2.0%, więc ja jestem dobrej myśli wciąż.
Dla ciekawostki:

A słyszałem że na Prawo i Sprawiedliwość tylko mochery głosuja ????
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Jednak nie rozumiem tej wielkiej radości, zwłaszcza gdy patrzę na facebooka i te komentarze &quot;masakra&quot;, komentarze fanów Janusza Korwina-Mikke. Radość, jakby to ugrupowanie wygrało, a tak naprawdę tych których głównie mają niszczyć, czyli lewaków, zdobyli więcej głosów od nich.
Żadna partia JKM nie przekroczyła progu wyborczego od 20 lat, więc chyba 7% w tych wyborach można uznać za sukces, zwłaszcza z tak potencjalnym elektoratem, jaki mają, bo jak JKM nie straci zaufania to głosów będzie im tylko i wyłącznie przybywać. Stąd ta radość, bo teraz będą siłą rzeczy musieli być pokazywani w TV, zapraszani do programów, będą mieli możliwość konfrontacji z &quot;tymi, których mają niszczyć&quot; w mediach, co może przysporzyć im dodatkowego elektoratu. Myślę, że o to chodzi.
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Żadna partia JKM nie przekroczyła progu wyborczego od 20 lat, więc chyba 7% w tych wyborach można uznać za sukces, zwłaszcza z tak potencjalnym elektoratem, jaki mają, bo jak JKM nie straci zaufania to głosów będzie im tylko i wyłącznie przybywać. Stąd ta radość, bo teraz będą siłą rzeczy musieli być pokazywani w TV, zapraszani do programów, będą mieli możliwość konfrontacji z &quot;tymi, których mają niszczyć&quot; w mediach, co może przysporzyć im dodatkowego elektoratu. Myślę, że o to chodzi.
Może źle się wyraziłem, więc jeszcze raz. Rozumiem że jest to pewien sukces, w końcu tyle się mówi o tym że nie zapraszali ich do mediów, że pokazywali w złym świetle, że od tylu lat Korwin-Mikke walczył o to by zaistnieć. To jestem wstanie zrozumieć i przyznać - tak to sukces KNP. Ale nie jestem wstanie zrozumieć tego że, po pierwsze miała być masakra, miało być konkretne uderzenie, a tu jest 7%, które za chwile może się przemienić w poniżej siedmiu. A przypominam że jeszcze przed ciszą wyborczą Pan Janusz mówił o sondażach które pokazują 10%, i w pierwszym wywiadzie pokazywał to niezadowolenie. Dobry wynik partii Korwina-Mikke, ale nie róbmy wielkiego halo. Bo równie dobrze mogę świętować wynik Prawa i Sprawiedliwości który regularnie zbliża się do Platformy Obywatelskiej, i że wynik jest naprawdę dobry. A tymczasem słyszę jakieś głosy że to niby porażka.
Przewaga PO nad PIS: 2009 - 17 pkt proc 2011 - 9 pkt proc 2014 - 1 pkt proc...? :cool:

PS: Mądrze to tłumaczysz, i masz sporo racji. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom