>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory Parlamentarne 2007 - zagłosuj na swoją partię

narosdz 46

narosdz

Forum VIP
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
Ja mam 16 lat i napewno zagłosował bym na Pis dlaczego ?? a to dlatego, że jak widze te komunistyczne mordy typu kwaśniewski czy miller to mi niedobrze a Pis właśnie zwalcza komune a co za tym idzie łapuwkarstwo ;] co prawda wkurza mnie kaczuch on nic nie ma auta prawka .. ale takich ludzi cenie nasz premier ma coś do powiedzenia i debata kwach vs. kaczuch jak najbardziej dla kaczucha, kwach już ledwo siedział zresztą co on sobą prezentuje najebany w cztery dupy na wykładach burak ... zresztą za czasów swojej kadencji prezydenckiej nie był katolikiem a taki czlowiek nie może być prezydentem gdyżw polsce większość to katolicy ;]
 
Z 0

zuber

Użytkownik
nie podoba mi się że PO chce prywatyzacji KGHM ???? (główne utrzymanie mojej okolicy) jestem katolikiem wiec uważam, że nasze państwo powinno być Katolickie i się z tym utożsamiać, nie chce żeby wchodziło euro! Kaczory moga być tylko mogli by być wyżsi;D
 
midel 189

midel

Użytkownik
Twoje poglądy najbardziej zgadzają się z programem:

Platforma Obywatelska - 75% zbieżnych odpowiedzi


Pozostałe partie:
Pierwsza pozycja się zgadza i jest ok ???? A kaczory to sa prymitywy nic nie potrafiące zrobić, tylko rozwalać potrafią. Walczą z układem, który sobie ubzdurali ( takie rzeczy się leczy u psychiatry) W debacie Kwaśniewski zrobił na mnie dużo lepsze wrażenie, jego odpowiedzi i pytania były inteligentne a pan kaczyński &quot; kręcił &quot; się tylko koło układu i na końcu mu wyszło, że ten układ stworzył jego minister - Kaczmarek. I jest to oczywista oczywistość :p
 
midel 189

midel

Użytkownik
nie podoba mi się że PO chce prywatyzacji KGHM ???? (główne utrzymanie mojej okolicy) jestem katolikiem wiec uważam, że nasze państwo powinno być Katolickie i się z tym utożsamiać, nie chce żeby wchodziło euro! Kaczory moga być tylko mogli by być wyżsi;D
sorki za drugiego posta. Dlaczego jesteś przeciw Euro, bo kaczyński tak powiedział ? Poczytaj sobie na stronach NBP o zmianie waluty.
 
Z 0

zuber

Użytkownik
Jestem przeciwko ponieważ wymienią go nam po złym kursie i ceny pójdą w góre ???? może Ciebie będzie na to stać ale większość nie! zobacz jak na zachodzie z tym było jakie cyrki
 
midel 189

midel

Użytkownik
Jestem przeciwko ponieważ wymienią go nam po złym kursie i ceny pójdą w góre ???? może Ciebie będzie na to stać ale większość nie! zobacz jak na zachodzie z tym było jakie cyrki
Jak mogą nam wymienić po za wysokim kursie jak będzie okres przejściowy? Obawiam się, że ty faktycznie wierzysz w bajki Pis&#39;u ???? poczytaj na stronie Narodowego Banku Polskiego
 
hooltay 32

hooltay

Użytkownik
Ja mam 16 lat i napewno zagłosował bym na Pis dlaczego ?? a to dlatego, że jak widze te komunistyczne mordy typu kwaśniewski czy miller to mi niedobrze a Pis właśnie zwalcza komune a co za tym idzie łapuwkarstwo ;] co prawda wkurza mnie kaczuch on nic nie ma auta prawka .. ale takich ludzi cenie nasz premier ma coś do powiedzenia i debata kwach vs. kaczuch jak najbardziej dla kaczucha, kwach już ledwo siedział zresztą co on sobą prezentuje najebany w cztery dupy na wykładach burak ... zresztą za czasów swojej kadencji prezydenckiej nie był katolikiem a taki czlowiek nie może być prezydentem gdyżw polsce większość to katolicy ;]
I całe szczęście, że masz tylko 16 lat, może przez te dwa co Ci zostały do pełnoletności zrozumiesz czym jest demokracja...
 
Z 0

zuber

Użytkownik
tak na marginesie nieźle sie okuzuje kto gra na lewo u buka;p sam gram od wieku 15 a mam 17;-P hihi hmm zabrali mi głos za rok bym głosował już ???? PIS ma wygrać i żeby pokazali! bo nic nie mogli zrobić teraz ! jak zrypią zagłosuje na PO wtedy ????
p.s naprawde zauważcie jak Tusk gada tylko o tym co inni źle robią. . . fotoradary są dobre. . . choć kase stracić można a ktoś zwolni i komuś życie uratuje ten radar? heee? na drogi trzeba znaleść pieniądze a skąd wziąść? z Unii trzeba a jak się klócić będą to jeszcze nam euro zabiorą ???? i dalej jestem przeciw Euro! mam znajomych w Niemczech i wiem jak było!
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
A wiesz ze nasz &#39;&#39;kochany&#39;&#39; premier - niema żony , dzieci , chłopa :] , konta w banku , prawa jazdy - no to o czym my mowimy , jak niezna realiow Polski.
Fotoradry sa wg mnie na + , ale wieszke kary piownny byc nieco za predkosci ale to juz za zncazne przekroczenie i limity predkosci podwyzszone nieco o te
5-10 km/h. I pamietac nalezy ze wybudowalismy w tym roku cos kolo 0.5 km autostrady !!:]
Tak na pograniczu to nikt chyba niewie jaką orientacje ma nasz premier :]
EURO - TAK
EURO 2012 - NIE
Prawda taka ze sie niewyrobimy , Tusk oda Euro to bedzie na niego , ale prawda taka ze SLD i PiS nic niezroilo , nimamy nic. W Anglli mam nadzieje za bedzie Ojro &#39;12
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Po pierwsze w tym roku oddane będzie 12 km autostrad, po 2 to czy Pan premier ma prawo jazdy jest jego osobista sprawą i jakby miał to pewnie by nie jeżdził maluchem a wtedy wszyscy by gadali że wydaje kase na samochody, po 3 fotoradary są dobre przynosza dochód na dalszy rozwój dróg a nie wybudować za całą kase drogi i co ? potem kombinowac skad wziąść kase na ich utrzymanie? po 4 Tusk jest takim politykiem jak ja baletnicą juz nawet hitler w swojej ksiażce &quot;mein Kampf&quot; pisał na temat propagandy w której stwierdza jednoznacznie że udana propaganda polega na zachwalania i porzedstawiania w dobrym świetle swoich własności a nie krytykowania wroga.
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
Jako student Uniwersytetu Ekonomicznego trudno mnie przekonac do jakiegokolwiek programu poza programem PO - inne poprostu doprowadza nas do drugiej argentyny... Brakuje nam oglady i poprostu doswiadczenia politycznego tak jak w krajach skandynawskich gdzie panstwo socjalne [duze podatki itp...] wspolistnieje z innowacyjnoscia gospodarki. Nasi politycy maja demokracje dopiero od kilkunastu lat. Normalizacja wg. mnie nastapi jak sie wymieni z 2 pokolenia politykow. Ale w sumie to chcialem napisac o euro a nie polityce:
Wbrew pozorom z euro az tak zle nie jest. Ukrainie nie odbiora - oni tam maja oligarchow ktorzy trzymaja wszystko silna reka - jak taki wylozy kilkadziesiat mln euro to za bardzo nie odczuje. Najwyzej mecze z Warszawy [bo cos mi sie zdaje ze to tam beda najwieksze problemy z stadionem ] przeloza na Ukraine albo na stadion Wisly.
Co do autostrad to wbrew pozorom az tak duzych opoznien nie ma. Trzeba zrozumiec ze od dostania Euro musi przejsc czesc &quot;formalna&quot; - przetargi itp. Autostrada to ogromny koszt - np. :
&quot;Trasa międzi Wrocławiem a Krzywą liczy 92 kilometry, a koszt jej budowy wyniósł prawie 163 mln euro.&quot; wp.pl
To jest prawie 2mln euro za kilometr! Formalnosci jest bez konca no i trzeba znalezc inwestora ktory w to zainwestuje i na tym zarobi. Informacje o lekkich wbrew pozorom opoznieniach dal nam wykladowca logistyki i ransportu towarów na wykladzie naszej akademii wiec costam koles wie :p Mysle ze nikt nam euro nie zabierze - mamy jeszcze 5 lat a tak naprawde prawdziwa praca jest dopiero przed nami.
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
aha i jeszcze jedno - chcialbym aby byla w polsce partia ktora laczylaby wolnorynkowe podejscie gospodarcze [PO] i nie-konserwatywne podejscie do spraw spraw spolecznych
 
Do góry Bottom