>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory Parlamentarne 2007 - zagłosuj na swoją partię

grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Wembley budowali 5 lat , jest pazdziernik 07 , euro jest na czerwiec 12 , daj nam 4 3/4 lat. Niewybuduja w Wawie stadionu. Do Krk wszyscy z waldzy naszej cos maja , a miasto 10x lepsze niz warszawa. Niema zasranego sejmu :] Stadion jest . hoteli jest , kilka rzeczy trze porobic i jedno miasto juz gotowe
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
w woj.Lubuskim PO jako numer 1 wystawiła Niesiołowskiego co moim zdaniem jest dużym błędem. Niesiołowski wogóle nie ma pojęcia o problemach mieszkańców Lubuskiego i na pewno nie zdobędzie jakiejś znacznej ilości głosów.

Gdyby system wyborczy bylby inny i głosowanoby tylko i wyłącznie na liderów danych partii w poszczególnych województwach to w Lubuskim wygrałby... Krzysztof Bosak z LPR, który cieszy się sporą popularnością ;) Ale jak wszyscy wiemy tak nie jest, a sam Bosak dla LPR wyborów nie wygra :p



A jak myślicie ile partii znajdzie się w sejmie? bo sondaże różnie to pokazują... PiS, PO, LiD.... wg niektórych tylko te trzy partie, ale moim zdaniem LPR i PSL raczej też wejdą, bo co jak co ale szans dla Samoobrony raczej nie widzę ;)
 
remik47 0

remik47

Użytkownik
Jak dla mnie to jedyną szansą na rozwój i przynajmniej próby dogonienia państw Europy zachodniej jest zwycięstwo Platformy. Ktoś pisał, że tylko krytykują- przecież PO zawsze w wystąpieniach przedstawia swój program. Będąc w opozycji, jako jedyna partia mieli Kabinet Cieni odpowiadający rządowi Kaczyńskiego i będący dla niego alternatywą. Mają swoją wizję rządzenia państwem, która zbliżona jest do programu realizowanego w Irlandii.
W Platformie jest wielu inteligentnych i powszechnie cenionych ludzi. Swoje poparcie dla PO deklaruje chociażby Władysław Bartoszewski, jak również jeden z najbardziej cenionych polskich polityków na świecie - Lech Wałęsa.
Ktoś mógłby dać przykład, że ludzie PO przeszli do rządu PiSu (Zbigniew Religa, Zyta Gilowska, Władysław Sikorski). TAK. Osobiście nie pochwalam takiego działania ale dla tych ludzi najważniejsze było aby w Polsce priorytetowe dziedziny jak finanse, zdrowie, obrona narodowa były prowadzone jak najlepiej niezależnie kto jest ich zwierzchnikiem.
Jeszcze jedna- bardzo ważna kwestia. POLSKA. Jako państwo jesteśmy postrzegani głównie przez ocenę naszych polityków odwiedzających głowy innych państw. Ktoś może nie lubić Niemców, ale czy nie mieli po części racji z porównaniem braci Kaczyńskich do ziemniaków...? W Stanach w wiadomościach, nie podaje się wiadomości i szybkim rozwoju Polski, ale o tym , ze premier nie ma nawet swojego konta w banku... Zastanówmy się, czy na pewno chcemy aby świat oceniał nas przez pryzmat braci K.?
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Okej to jeśli wjeżdżamy na wygląd i prezentacje to spójrzmy na Donalda Tuska i powiedzmy że to jest człowiek reprezentatywny? Raczej nie ma wade wymowy i to dośc znaczną jest chudy i wygląda chłystkowato oraz niewiarygodnie. Chyba najlepiej sie prezentuje Pan Aleksander Kwaśniewski jest dojrzałym przystojnym mężczyznom ale musimy brac poprawke na to że czasem moze byc po nieprzespanej nocy;)
P.S. z TYm Wałęsą dowaliłes serio kto w Polsce go uwaza za pozytywna postac ktora przyczyniła sie do poprawy bytu w Polsce?! ????
 
midel 189

midel

Użytkownik
Okej to jeśli wjeżdzamy na wygląd i prezentacje to spójrzmy na Donalda Tuska i powiedzmy że to jest człowiek reprezentatywny? Raczej nie ma wade wymowy i to dośc znaczną jest chudy i wygląda chłystkowato oraz niewiarygodnie. Chyba najlepiej sie prezentuje Pan Aleksander Kwaśniewski jest dojrzałym przystojnym mężczyznom ale musimy brac poprawke na to że czasem moze byc po nieprzespanej nocy;)
P.S. z TYm Wałęsom dowaliłes serio kto w Polsce go uwaza za pozytywna postac ktora przyczyniła sie do poprawy bytu w Polsce?! ????
Wróć do szkoły, bo z ortografią i interpunkcją na bakier. Ja uważam Wałęsę za pozytywną postać, gdyby nie on to teraz nie pisałbyś na tym forum, chyba że twój tatuś był SB-kiem.
tak na marginesie: Kim jest Bartoszewski, co zrobił i co mu zawdzięczamy to pewnie tez nie wiesz ? A może nazwisko Balcerowicz Ci coś mówi ?
 
remik47 0

remik47

Użytkownik
Akurat Donald Tusk, ma wszelkie predyspozycje do reprezentowania naszego kraju. Kiedy do Polski przyjeżdżała Angela Merkel o wiele lepiej i chętniej rozmawiało jej się z Tuskiem, co nawet przyznał Kaczyński żaląc się, że powinna z nim rozmawiać a Tusk się przyczepił i mu tyłek obrabiał- śmiech na sali. Nie ma ludzi doskonałych ale nie powiesz mi że porównując Kaczyńskiego do Tuska w tym aspekcie, ten pierwszy ma jakiekolwiek atuty...
Sorki za to stwierdzenie ale - ludzie za granicą patrzą na 2 grubasków z uśmiechem wiadomo jakim, do tego kłócących się o wszystko i ze wszystkimi, to jakie pytanie mogą sobie zadawać...? What a f...?
Proszę Was nie utożsamiajcie się z tym obłąkanym tłumem staruszków ciągniętych za sobą przez Ojca R.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Tusk, Kaczyński, Kwaśniewski, Kaczyński, Tusk...
Żadna z 10 obecnie najprężniej działających postaci w polityce nie jest godna zaufania... Pisząc w wielkim skrócie:
Kaczyński - kłamstwa
Tusk - kieruje nim tylko i wyłącznie chęć zdobycia władzy (wybory prezydenckie+teraz &quot;premierowskie&quot; - bo zapewne to on stanąłby na czele rządu PO)
Kwaśniewski - wiele, wiele grzechów; postkomunista
Ziobro - to najczystsza osoba w rządzie, ale władza totalnie go zmieniła...
Pawlak - brak jakiegokolwiek pomysłu na zmiany - &quot;niech się dzieje co chce&quot;, &quot;jest dobrze, po co cokolwiek zmieniać&quot;
Lepper, Miller, Giertych - ...
Korwin-Mikke -- heheheheehehhee buahahahah pfffff
Tak, po krótce wygląda obecna sytuacja na polskiej scenie politycznej...
 
midel 189

midel

Użytkownik
Tusk, Kaczyński, Kwaśniewski, Kaczyński, Tusk...
Żadna z 10 obecnie najprężniej działających postaci w polityce nie jest godna zaufania... Pisząc w wielkim skrócie:
Kaczyński - kłamstwa
Tusk - kieruje nim tylko i wyłącznie chęć zdobycia władzy (wybory prezydenckie+teraz &quot;premierowskie&quot; - bo zapewne to on stanąłby na czele rządu PO)
Kwaśniewski - wiele, wiele grzechów; postkomunista
Ziobro - to najczystsza osoba w rządzie, ale władza totalnie go zmieniła...
Pawlak - brak jakiegokolwiek pomysłu na zmiany - &quot;niech się dzieje co chce&quot;, &quot;jest dobrze, po co cokolwiek zmieniać&quot;
Lepper, Miller, Giertych - ...
Korwin-Mikke -- heheheheehehhee buahahahah pfffff
Tak, po krótce wygląda obecna sytuacja na polskiej scenie politycznej...
Dla mnie ten pan jest zerem. Jeden z głupszych, najbardziej zarozumiałych i nieuczciwych ministrów w tym beznadziejnym rządzie.
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
midel nie widze tam bledow oprocz (Wałesy) któy juz poprawilem a przecinkow nie uzywam bo mi to niepotrzebne ???? chetnie zobacze na kogo bedziesz ty glosowal :] krytykujesz wszystkich a wypowiedz swoje zdanie bo takie gadanie kojarzy mi sie z zakompleksioną osoba wkurzona na swiat i ktora tylko siedzi przed monitorem i wszystkich wyzywa ????
 
midel 189

midel

Użytkownik
midel nie widze tam bledow oprocz (Wałesy) któy juz poprawilem a przecinkow nie uzywam bo mi to niepotrzebne ???? chetnie zobacze na kogo bedziesz ty glosowal :] krytykujesz wszystkich a wypowiedz swoje zdanie bo takie gadanie kojarzy mi sie z zakompleksioną osoba wkurzona na swiat i ktora tylko siedzi przed monitorem i wszystkich wyzywa ????
zakompleksiony to może ty jesteś, a gdybyś dokładnie czytał to zobaczyłbyś, że gdybym mógł, to głosowałbym na PO, bo uważam, że jest to jedyna partia ( no może jeszcze LiD), która będzie w stanie zorganizować Euro 2012, uważam również, że jej program ekonomiczny ma największe szanse pozwolić nam gonić zachód.
P.S. Tobie może przecinki są niepotrzebne, ale innym to przeszkadza w czytaniu
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
a jestem pewien że tak gadasz znaczy piszesz bo juz gdzies o tym czytales lub slyszales a nie sa to twoje prywatne opinie. Wiesz jak mamusia podstawia pod nosek to nie to samo jak
decydowanie o własnym zyciu ;)
 
midel 189

midel

Użytkownik
a jestem pewien że tak gadasz znaczy piszesz bo juz gdzies o tym czytales lub slyszales a nie sa to twoje prywatne opinie. Wiesz jak mamusia podstawia pod nosek to nie to samo jak
decydowanie o własnym zyciu ;)
wygrałem w tamtym roku konkurs ekonomiczny organizowany przez NBP, więc nic mi mamusia nie podsuwa. A to, że zgadzam się z opinia mądrych ludzi jak prof. Bartoszewski, Wałęsa czy Balcerowicz to źle ?
Według ciebie to są idioci i najlepiej słuchać redemptorysty z Torunia. Respect
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Co do Pana profesora bym sie zgodził że warto lecz reszta Panów wedle uznania. Czy ktokolwiek wymienił tu demagoga ojca-dyrektora? Nie no to ty ekonomista jestes sorry ;)
 
midel 189

midel

Użytkownik
Co do Pana profesora bym sie zgodził że warto lecz reszta Panów wedle uznania. Czy ktokolwiek wymienił tu demagoga ojca-dyrektora? Nie no to ty ekonomista jestes sorry ;)
To może wymień jakąś postać publiczną ( oprócz rydzyka) co wypowiada się pozytywnie na temat PiS ?
 
Do góry Bottom