>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory parlamentarne 2023

M 67,8K

marok

Użytkownik
Wy nadal wierzycie, że Polska jest niepodległym państwem i wybory to tak naprawdę? :) Jak czytam o waszej wierze w programy wyborcze czy haryzmę liderów to już nawet się nie śmieję. Polska jest beznadziejnie uwikłana w zależność finansową od USA (i częściowo Niemiec via Unia) i tak jak oni postanowią tak będzie, i tylko to bierzcie pod uwagę obstawiając wyniki tych "wyborów" :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +408
kyyba 683

kyyba

Użytkownik
Chciałem przekazać że 1.5 to chyba lokata w tym wypadku z pytaniem o referendum niestety limity 300zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +320
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Chciałem przekazać że 1.5 to chyba lokata w tym wypadku z pytaniem o referendum niestety limity 300zł
Bylo 2.00 i probowalem to zagrac w tym badziewnym buku. Niestety limit 0zl mialem chcac zagrac stacjonarnie w automacie xDDD Smialo mozna sobie odpuscic granie w tym pseudobuku bo oferte to oni moze i maja ale tylko teoretyczna. Jak bedziesz chcial zagrac za wiecej niz 5zl to i tak pojdzie do recznej akceptacji pozniej zbija kurs a ostatecznie nie przyjma. Teraz po 1.50 juz sie nawet nie oplaca ale dzieki za wrzutke i wyrazenie swojego zdania.
 
K 2,2K

kontonawybory

Użytkownik
W PISie afera wizowa. Tak jak mówił Mastalerek parę dni temu w RMF - PiS ma problem z końcówkami kampanii zazwyczaj. Sprawdza się. Niemniej postanowili uciąć łeb hydrze i wywalić Wawrzyka pokazując tym samym, że pozbywają się czarnych owiec ze swojego stada gdy pojawiają się wątpliwości i podejrzenia, a sławna doktryna Neumanna, że bede cię bronił jak niepodłeglości jesli jestes w PO, nie działa. Zrobili to jeszcze przed ostatnia prostą kampanii czyli przed październikiem. Myślę, że to dobry ruch bo cena jaką zapłaciliby za wyjście afery na 2 tygodnie przed wyborami byłaby gigantyczna. To nie jest oczywiście skala afery paliwowej vatowskiej amber gold za PO. To były afery gdzie wypływały miliardy z budzetu państwa. To był prawdziwy drenaż pieniędzy za PO, które mogłyby zasilić kasę państwa. Brakowało wtedy programów uszczelniających za PO. To były gigantyczne afery. Ta afera wizowa jest o tyle groźna, że jest tuż przed wyborami ale wielkiego spustoszenia nie wywoła. Nie zaszkodzi to PiSowi, tym bardziej, że pozbyli się aferzysty sami tak samo jak było z NCBiR kiedy to PiS sam wstrzymał dotację bo wykryto nieprawdiłowości a niebieska telewizja to tak rozdmuchała, zeby bylo wiadomo ze wina pisu. Krótko mówiąc to jest coś w stylu kolejny NCBiR, pani joanna, czy inne strajki kobiet. Temat tydzień pożyje i zaraz o nim zapomnimy.

Parę dni temu Bielan w Polsat News powiedział, że wewnętrzne sondaże PISu na teraz wynoszą powyżej 40% i mają dużą przewagę nad pozostałymi. Wewnętrzne sondaże KO sprzed paru dni również mówią o wzroście PISu. Jako źródła odsyłam do artykułow z portalu dorzeczy.pl i onet w związku z powyższym.
 
Ostatnia edycja:
paga 28,2K

paga

Użytkownik
Tutaj nie ma nawet o czym gadać. Prawda jest taka, że kobieta stawiająca 50k na procentowy wynik PiS - bodajże powyżej 35, może otwierać szampana. Takiej lokaty nigdzie nie dostanie.
 
kyyba 683

kyyba

Użytkownik
Tutaj nie ma nawet o czym gadać. Prawda jest taka, że kobieta stawiająca 50k na procentowy wynik PiS - bodajże powyżej 35, może otwierać szampana. Takiej lokaty nigdzie nie dostanie.
Możecie powiedzieć o co chodzi z tą kobietą stawiającą 50k? O kogo chodzi?
 
K 2,2K

kontonawybory

Użytkownik
Bieżący przebieg kampanii wyborczej. Podsumowanie sierpnia i września. Prognoza co dalej

Siepień i pierwsza połowa września należała do PiSu. Druga połowa to zadyszka PiSu i zapunktowanie opozycji. Ale kolejno. Siepień był pod znakiem pytań referendalnych. Najlepszym bez wątpienia motywem PiSu były codziennie podawane pytania referendalne i później we wrześniu dzień po dniu kolejne elementy programu takie jak np. rewitalizacja bloków. To ,,zażarło''. Mam wrażenie, że kampania PiSu to jedna wielka mega improwizacja, ale to im się udało. Szukali szukali i znaleźli. Sondaże dla nich te publiczne jak i wewnętrzne są dużo lepsze. Druga połowa września to afera wizowa. Jak już post wyżej wspomniałem właściwie to nie żadna afera, bo jeśli mielibyśmy przyłożyć skale do afer vatowskich, paliwowych, luki vatowskiej czy nawet amber gold za platformy to raczej mamy do czynienia z taka mini tyci tyci afereczką albo aferusią albo aferusiątkiem. Mniejsza z tym. Mimo wszystko zapunktowała tym razem opozycja. Na pomoc PiSowi przychodzą władze Ukrainy, które chcą nałożyc zakaz wwozu pewnych towarów i wypowiedzi prezydenta Ukrainy. Krótko mówiąc embargo na zboże i cała otoczka konfliktu z Ukrainą spowoduje transfer zawiedzionych wcześniej wyborców PiSu z Konfederacji na powrót do PiSu.

Przed nami Marsz 1 października i konwencja PiSu w Katowicach. Po Marszu prawdopodobnie dojdzie do niższych notowań w sondażach dla pozostałych partii opozycyjnych i wzrostu notowań KO. Natomiast jeśli chodzi o PiS to, dziś p. Morawiecki w PolsatNews powiedział, a właściwie to nie zaprzeczył, przy pytaniu czy bedą kolejne propozycje programowe. To oznacza, że najciekawsze zostawili na koniec. Powinni zastosować to co ,,zażarło'', czyli po Marszu 1 października dzień po dniu powinni organizować konwencję lub konferencje prasowe na których przedstawialiby szczegółowo kolejne pomysły w sferze oświatowej, społecznej, słuzbie zdrowia, rolnictwie, w kwestii płacy minimalnej do 2027 roku, czy w sferze emerytalnej, demograficznej. Nie powinni przedstawiać szczegółowo propozycji na jednej konwencji jednego dnia tylko rozłożyć to na dni, tak jak zrobili w przypadku pytań referendalnych i pierwszej puli propozycji programowych. Opozycja była wtedy reaktywna, a to PiS nadawał tematy kampanii. Myślę, że można sie spodziewać powyższego po Marszu opozycji 1 października. Podsumowując na razie ta kampania taka nijaka. PiS i KO szykują się na ostatnie 2 tygodnie i dopiero wtedy będziemy mieć najwyższą polaryzację, co spowoduje, że TD, Lewica, Konfederacja najprawdopodobniej zaczną zniżkować w sondażach.
 
Ostatnia edycja:
paga 28,2K

paga

Użytkownik
ja zagrałem 2x1000 jak była niższa linia i spadek i odrzucenie kolejnych kuponów, ale kto wie może przyjeli 50x.
ar0nek, od dawna wiadomo jak wyglada ich marketing. To już było za czasów gazetek z kursami w sts. Potężne wygrane za 2 zł 👌 Wrzuciłem info, jednak jeżeli mówisz o odrzucaniu kolejnych kuponów to znając zycie lecą w .
 
G 6,1K

gumazi

Użytkownik
Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie że , sondaże nie oddaja tego co naprawde jest spotkania z Tuskiem , ludzi zawsze w ciul i widac ze , są też nie wygodne pytania a nie sami zwolenicy :) ktoś ma podobne wrążenie czy żyje w innym swiecie ?
 
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Przeciez pis kupuje sondaze jak jablka na bazarze, w prawyborach w Wieruszowie przerzneli z kretesem. Afera goni afere, traca z kazdym tygodniem, bez pegasusa sa totalnie bezradni w tej kampanii. Big value na ich under 35 i wygrana KO.
 
M 7,7K

mcz

Użytkownik
prawybory w Wieruszowie to wyłącznie ciekawostka nic więcej. nie będzie to miało żadnego przełożenia na wynik wyborów
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Przeciez pis kupuje sondaze jak jablka na bazarze, w prawyborach w Wieruszowie przerzneli z kretesem. Afera goni afere, traca z kazdym tygodniem, bez pegasusa sa totalnie bezradni w tej kampanii. Big value na ich under 35 i wygrana KO.
I po co takie głupoty pisac? To zamiast underu 35% to graj wygrana KO po kursie 10.00.
 
paga 28,2K

paga

Użytkownik
Przeciez pis kupuje sondaze jak jablka na bazarze, w prawyborach w Wieruszowie przerzneli z kretesem. Afera goni afere, traca z kazdym tygodniem, bez pegasusa sa totalnie bezradni w tej kampanii. Big value na ich under 35 i wygrana KO.
Za takie bzdury powinien lecieć z miejsca ban. Gość, a raczej fanatyk jednej z partii nakłania innych do obstawiania pieniędzy a głównym czynnikiem popierającym typ jest Jego fanatyzm. Pokaż wszystkim tutaj kupon gdzie stawiasz wygraną KO za conajmniej tysiąc złotych. Przypomnę Ci fanatyku, że to forum bukmacherskie i tutaj ludzie grają za pieniądze. Jeżeli dla Ciebie big value jest zwycięstwo KO, kiedy od 8 lat nie przodowali w jakimkolwiek sondażu to weź sobie te swoje mądrości i zostaw w domu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
Według mnie opozycji zaczęło lepiej iść bo afera wizowa itd i nagle zielona granica przez którą opozycja przegra z kretesem. Większych głupot nie można było nakręcić i bardziej mobilizujących ludzi do głosowania na odwrót to tak według mnie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
Do góry Bottom