>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory prezydenckie w Polsce (2015)

Q 455

qwertyuiop

Użytkownik
dzisiaj sondaż cbos Duda 48 Komorowski 44, myślę że ściemniony żeby dodatkowo zmobilizować lemingi (cbos założony w stanie wojennym, finansowany z budżetu państwa, zawsze służący władzy, ktokolwiek by ją sprawował)
też biorę Komorowskiego 2,2 bah przed debatą
 
spoxsik 305

spoxsik

Użytkownik
Polska nie istnieje od 966 roku.
chlopie bierz się do roboty a nie glupoty gadasz... byłeś gdzieś w Polsce oprocz własnego podwórka ?
przecież jest pięknie, i gadanie ze Polska nie istnieje od 966 pokazuje tylko ze masz 16 lat i oczekujesz od Panstwa ze na wszystko Ci da a Ty tylko leż z pilotem się baw chlejąc piwo. Na prawdę tak wam źle w tym naszym kraju? Po prostu na wszystko trzeba sobie zapracować.
Byłem kiedyś w Anglii i wolę naszą Polskę 5 razy bardziej za mniejsze wynagrodzenie..
Ale jak wam źle to głosujcie na PiS, pomnik w każdej gminie, codzienna obowiązkowa msza święta, i inwigilacja każdego obywatela a do tego do więzienia za wszystko a za granice to nawet na wakacje nie pojedzie...
Bo Jarek będzie machał szabelką...
No a wracając do samego typu proponuję OVER 49,5% frekwencja na wyborach w STS. po kursie 1.85 myślę że oba elektoraty będą zmobilizowane jeszcze jak nigdy
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Ale jak wam źle to głosujcie na PiS, pomnik w każdej gminie, codzienna obowiązkowa msza święta, i inwigilacja każdego obywatela a do tego do więzienia za wszystko a za granice to nawet na wakacje nie pojedzie...
Bo Jarek będzie machał szabelką...
A w poniedziałek - po zwycięstwie Dudy - atakujemy Rosję, yeeeeaaaahhh :cool:

No a wracając do samego typu proponuję OVER 49,5% frekfencja na wyborach w STS. po kursie 1.85 myślę że oba elektoraty będą zmobilizowane jeszcze jak nigdy
Wykształcony elektorat PO w pełnej krasie :grin::grin::grin:
 
lbs06 47

lbs06

Użytkownik
Komor miał czas do wczoraj bodaj do 18:00 i się nie zdecydował

Proszę o założenie dla Pełowskich oszołomów osobnego tematu.
Nazywasz mnie oszołomem bo mam o kilka godzin nie aktualne informacje? Wiesz co w ogóle znaczy oszołom?

Poza tym ludzi trzeba szanować nawet jeśli mają odmienne zdanie tym bardziej jeśli chodzi o sprawy kraju, dyskutować o różnicach ale nie obrażać. Przez takich ludzi jak Ty w tym kraju nie ma zgody bo zamiast skupić się jak dążyć do dobrych zmian i się jednoczyć tacy jak wolą skakać sobie do gardeł.

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
P 276

pwlib

Użytkownik
chlopie bierz się do roboty a nie glupoty gadasz... byłeś gdzieś w Polsce oprocz własnego podwórka ?
przecież jest pięknie, i gadanie ze Polska nie istnieje od 966 pokazuje tylko ze masz 16 lat i oczekujesz od Panstwa ze na wszystko Ci da a Ty tylko leż z pilotem się baw chlejąc piwo. Na prawdę tak wam źle w tym naszym kraju? Po prostu na wszystko trzeba sobie zapracować.
Byłem kiedyś w Anglii i wolę naszą Polskę 5 razy bardziej za mniejsze wynagrodzenie..
Ale jak wam źle to głosujcie na PiS, pomnik w każdej gminie, codzienna obowiązkowa msza święta, i inwigilacja każdego obywatela a do tego do więzienia za wszystko a za granice to nawet na wakacje nie pojedzie...
Bo Jarek będzie machał szabelką...
No a wracając do samego typu proponuję OVER 49,5% frekwencja na wyborach w STS. po kursie 1.85 myślę że oba elektoraty będą zmobilizowane jeszcze jak nigdy
Ja pierduuuuuuuuuuuuuuuu????????????????????????
Jedyne z czym się zgadzam z twoich wypocin to typ
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Frekwencja powyżej 48,5% kurs: 1,45 buk: Totolotek ✅✅✅
Oprócz zwycięstwa Komorowskiego podanego wcześniej i pogranego po 2,15 postanowiłem zagrać jeszcze to. Te wybory elektryzują Polaków jak żadne bo nikomu nie chce się czytać programów partii, nie mówiąc o nudnych samorządowych, ale tu mamy starcie 2 bokserów - 2 osoby mające 2 zupełnie różne wizje Polski. W mediach od 2 tygodni mówi się właściwie tylko o tym. Jeśli tylko nie będzie bardzo tragicznej pogody zakład na bezpieczną odległość 48,5% powinien wejść bez problemu. Osobiście pograłem to w trebelku na awans Sevilli w LE i awans Barcelony w LM.
edit// postanowiłem iść jeszcze dalej i dlatego:
Frekwencja powyżej 51,5% kurs: 2,30 buk: Totolotek ✅✅✅
Frekwencja powyżej 52,5% kurs: 3,20 buk: Totolotek ✅✅✅
Poszedłem ile fabryka dała czyli Totolotek i zagrałem po kursie 3,20 na frekwencję powyżej 52,5%. Historia wyborów prezydenckich pokazuje, że najmniej w historii to było w II turze 50,99% w 2005 r. To było najmniej, a było w poprzednich w II turze - 55,31% w 2010r. Mamy tu przewagę nad bukami bo w przeciwieństwie np do meczu nie mają żadnych analityków do wszechstronnej analizy bo takich analityków nie ma. Sondaże na podstawie próbek o ile jeszcze jako tako oddają preferencje to frekwencji nie przewidzą. Dlaczego więc myślę, że będzie powyżej 52,5% ? Już wyborcy Kukiza udowodnili, że zaczęli się interesować polityką i myślę, że wcale nie zostaną w domach tylko co najmniej 15% z tych 20% pójdzie. Do tego cały zmobilizowany elektorat Komora i SLD, który nie głosował na Ogórek. Do tego wszystkie te argumenty co na początku. Sprawdziłem nawet pogodę: ma być przeważnie bezchmurnie ???? Polacy ruszajcie do wyborów i skorzystajcie z prawa głosu !
PILNE:
edit// CBOS podał, ze frekwencja ma być nawet 72% !!! Chciałem to zagrać za więcej, bylo jeszcze widoczne, ale Totolotek jak przelewałem kasę wycofał całe rynki ! Jeśli macie gdzie indziej konta ładujcie się w to jak nie zdjęli !

To nie jest temat na tego całego oszołomstwa pisowsko - peowskiego tylko temat dotyczący zakładów. Moderator miał usuwać posty polityczne ! Dałem to jeszcze raz bo mogę się nie przebić wcześniej przez te wasze politykierstwo.
 
D 23

dybu

Użytkownik
@ diegoforlan

Taaaak, z pewnością wielkie sieci handlowe zrezygnują ze swoich wielomiliardowych dochodów z działalności na terenie Polski i pozamykają u nas swoje sklepy...
Po aferze SKOK i wykupieniu długów Skoku Wołomin, BFG podniósł składkę bankom. Stało się to jakoś 3 misiące temu. Jeszcze 3 miesiące temu było mnóstwo kont darmowych. Teraz pokaż mi bank, który ma darmowe konto. Zawsze firma na którą nakładane są podatki, przerzuca te &quot;opłaty&quot; na klienta. Tak samo stało by sie z hipermarketami. Jeżeli nałożysz jakiś extra podatek na hipermarket to ceny pójdą w górę, czyli sklepy takie jak Tesco stracą swoją najważniejszą cechę, która daje im przewagę nad małymi sklepami, czyli niższą ceną. Spowoduje to oczywiście spadek opłacalności, spadek klientów, a w konsekwencji zawieszą czy ograniczą inwestycje.
A TY JUŻ NIE KUPISZ KURCZAKA Z ROŻNA ZA 9,99 !!!
Więc napisz teraz kto na tym manewrze straci najwięcej, hę ? :cool:
 
P 276

pwlib

Użytkownik
Po aferze SKOK i wykupieniu długów Skoku Wołomin, BFG podniósł składkę bankom. Stało się to jakoś 3 misiące temu. Jeszcze 3 miesiące temu było mnóstwo kont darmowych. Teraz pokaż mi bank, który ma darmowe konto. Zawsze firma na którą nakładane są podatki, przerzuca te &quot;opłaty&quot; na klienta. Tak samo stało by sie z hipermarketami. Jeżeli nałożysz jakiś extra podatek na hipermarket to ceny pójdą w górę, czyli sklepy takie jak Tesco stracą swoją najważniejszą cechę, która daje im przewagę nad małymi sklepami, czyli niższą ceną. Spowoduje to oczywiście spadek opłacalności, spadek klientów, a w konsekwencji zawieszą czy ograniczą inwestycje.
A TY JUŻ NIE KUPISZ KURCZAKA Z ROŻNA ZA 9,99 !!!
Więc napisz teraz kto na tym manewrze straci najwięcej, hę ? :cool:
Co to za brednie? Żydowskie banki podniosły opłaty nie dlatego, że po aferze skokowej knf podniósł jakąś składkę a dlatego, że banki tracą krocie na niskich stopach procentowych i radykalnej obniżce opłaty Interchange więc proszę nie wprowadzać ludzi w błąd.
Tesco i niskie ceny? Tesco to jeden z najdroższych hipermarketów, niższe ceny znajdzie się w wielu małych sklepikach.
 
B 0

bart1000

Użytkownik
Temat miał być o typach, ale jak czytam, że wielkie sklepy w przypadku obrotowego będą się z polski zwijać to mnie krewa zalewa... niech się zwijają, przyjdą inni co taki podatek zapłacą i z pocałowaniem ręki będą inwestować w branże.
Druga sprawa ból dupy, trzeba było co dzień orać tępe mózgi podludzi, którzy są waleni w dupe bez mydła od 25 lat, wolności, kurew, zdrajców i złodziei. Mało kto cię wtedy lubi, ale masz czyste sumienie, a nie płacz bo wybór między agenturą niemiecko-żydowską, a amerykańsko żydowską. Wg mnie było co najmniej 2 dobrych kandydatów na prezydenta, ale ciemny lud lubi być okradany z pieniędzy i tożsamości narodowej.
 
P 5

piraxas

Użytkownik
Gdyby ktoś był zainteresowany to w STSie bardzo ładne kursy na overy frekwencji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 5

piraxas

Użytkownik
Jak oglądam tą debatę, to serce boli, że będę głosował na kolesia tylko dlatego bo nie ma suflera i nie czyta z kartki.

Ludzie to kupią. Value na Komorowskiego 2.00 na comeon
 
D 23

dybu

Użytkownik
Ok panowie i panie, tak jak już wspominałem, Duda jest po prostu niewybieralny. Jego gadka obraża moją inteligencję. Zacytuje coś z komentarzy, które znalazłem na gazeta.pl.
Duda mnie przekonal zaglosuje na pana prezydenta Komorowskiego ???? ????
 
B 0

bart1000

Użytkownik
Wg mnie debata chyba bardziej na korzyść srudy także kursy na bredzisława mogą wzrosnąć kto planuje na niego grać może warto poczekać.
E.
up.
Cytujesz ze szmatławca szechtera to dla równowagi zacytuj coś ze szmatławca sakiewicza zapewne komentarz będzie odwrotny.
 
D 23

dybu

Użytkownik
Co to za brednie? Żydowskie banki podniosły opłaty nie dlatego, że po aferze skokowej knf podniósł jakąś składkę a dlatego, że banki tracą krocie na niskich stopach procentowych i radykalnej obniżce opłaty Interchange więc proszę nie wprowadzać ludzi w błąd.
To też prawda ale ta składka też wpływa w pewnym stopniu na podwyżkę opłat.
Tesco i niskie ceny? Tesco to jeden z najdroższych hipermarketów, niższe ceny znajdzie się w wielu małych sklepikach.
Eeeee chyba nie, jakby tak było to ludzie nie robili by tam zakupów. Ja często kupuje w Carrefour i jest taniej niż w sklepie osiedlowym.
 
J 127

jester72

Użytkownik
Debata była na remis, kilka ciosów zaliczyli obydwaj... Ja tylko miałem problem tak w środkowej części debaty ze zrozumieniem tego co mówi Duda - strzelał jak z karabinu maszynowego, on zwykle szybko mówi, ale czy czasem nie leciał na jakimś speedzie? Jak sobie poczytacie komentarze dzisiaj albo jutro - też zapewne o tym coś będzie.
Moim zdaniem po debatach i pierwszej turze prowadzi Duda, ale np. granie jakichkolwiek handicapów w jego stronę dzisiaj nie ma sensu.
Co do frekwencji - opierać się na CBOSie to trzeba mózgu nie mieć, sorry że pisze tak dosadnie, ale to sondażownia tak skompromitowana, że drugiej takiej nie ma.
 
B 0

bart1000

Użytkownik
Co do frekwencji na sts jest under 51,5% po 1,45 być może warto poczekać do piątkju wieczorem i sprawdzić na dokładnych prognozach pogodę jak będzie zimno i lało warto w to wejść moim zdaniem, a sondażami z tych różnych &quot;pracowni&quot; można sobie tyłek podetrzeć.
 
Do góry Bottom