>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory prezydenckie w Polsce (2015)

wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Nie wiem jak można stawiać na grubasa. Koleś kompromituje się na każdym kroku, frekwencja w 2 turze zapewne będzie nieco wyższa i nie zdziwię się jak Bronek przegra z kretesem. kukizowi raczej raczej nie będą głosować na ruskiego zatem trzeba dodać parę pts % dla chudego...
 
M 46

metalista

Użytkownik
Po ostatnich wpisach na twitterze wygląda na to, że Kukiz wraca do gry i chyba skłania się żeby przerzucić głosy na Dudę - tym razem bardziej oficjalnie.
Proponuję wstrzymać się z betami na Bronka, bo jeśli tak będzie to kurs na niego może poszybować powyżej 3,00.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Po ostatnich wpisach na twitterze wygląda na to, że Kukiz wraca do gry i chyba skłania się żeby przerzucić głosy na Dudę - tym razem bardziej oficjalnie.
Proponuję wstrzymać się z betami na Bronka, bo jeśli tak będzie to kurs na niego może poszybować powyżej 3,00.
Dokładnie tak, Kukiz daje do zrozumienia, że poprze Dudę po to by Komorowski nie wygrał, a to już na pewno zamiesza w sondażach i kursach, bo Duda potrzebuje tylko 75% głosów wyborców Kukiza by mieć wygraną w kieszeni, na razie ma ich około 50%.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Po ostatnich wpisach na twitterze wygląda na to, że Kukiz wraca do gry i chyba skłania się żeby przerzucić głosy na Dudę - tym razem bardziej oficjalnie. Proponuję wstrzymać się z betami na Bronka, bo jeśli tak będzie to kurs na niego może poszybować powyżej 3,00.
No tak, ale to buki sa w takim razie gluche na te rzeczy? Czemu kurs po wczoraj znowu spadl na Bronka? Juz jest @ 2... a patrzac na to co sie dzieje to kursy powinny jednak pojsc w gore a nie w dol...cos tutaj smierdzi...
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Kursy na Bronka lecą w dół, bo podejrzewam, że dużo zakładów na niego idzie - sam zagrałem kontrę w niedzielę wieczorem, kiedy kurs na Bredzisława osiągnął maksimum i wyniósł 3,00. W tej chwili to tak naprawdę chyba nikt nie jest w stanie przewidzieć wyników wyborów.
 
loki1988 13

loki1988

Użytkownik
No tak, ale to buki sa w takim razie gluche na te rzeczy? Czemu kurs po wczoraj znowu spadl na Bronka? Juz jest @ 2... a patrzac na to co sie dzieje to kursy powinny jednak pojsc w gore a nie w dol...cos tutaj smierdzi...
Nie są głuche ale zdają sobie z tego sprawę, że bardzo spora cześć elektoratu PO nie poszła na wybory w I turze wyborów(żółta kartka dla Bronka i całego PO, lub zwyczajnie olali to bo i tak uważali że Bronek i tak wygra). Elektorat Pis w I turze był bardziej zmobilizowany dla tego wygrał I turę. Teraz gdy już wybór jest między PO i Pis elektorat PO się bardziej zmobilizuje i to nie dla tego że cieszy się z poczynań partii rządzącej, ale zagłosuje przeciwko prezesowi Jarkowi (i nie mówcie że straszenie Pis-em nie działa) bo trafia to ewidentnie w tych co nie chcieli, nie mogli, głosować w I turze, a byli to dawni zwolennicy PO
Zwródźcie uwagę jak prowadzą obecną kampanie oba sztaby i do kogo próbują trafić! Czy sztab Bronka próbuje w jakiś spektakularny sposób przekonać Kukizowców do siebie? Oni dobrze wiedzą że duża większość zwolenników Kukiza albo nie pójdzie bo nie trawi POPIS, albo zagłosuje na przeciwko władzy, czyli z dwojga złego da głos na Dude, bo jest nowy.
Komoroski dostaje poparcie od tych wszystkich, nazwijmy to mniejszości polityczne czyli: PSL, SLD,nowczesnaPl (Balcerowicza) Dochodzi do tego właśnie to, o co obecnie sztab Komoroskiego walczy czyli ludzi którzy jak napisałem wcześniej nie poszli na wybory.
A jeśli chodzi o Pis to ratuje go właśnie oficjalne poparcie pana Kukiza, w które nie wiele osób uważa aby nastąpiło, ponieważ był by to strzał w stopę. Bo jak się ocenia polityka, który mówi że szanuje swoich wyborców mówiąc że mają swój rozum i mają zagłosować tak jak im podpowiada sumienie, po czym po 1 tygodniu nakłaniać ich na jakiegoś kandydata (tutaj widać brak doświadczenia. Jego przemowa po I turze powinna być mniej emocjonalna, a bardziej dyplomatyczna)
Reasemujac spadek kursów na Bronisława Komoroskiego według mojej analizy słusznie spada i będzie spadać. Jak ktoś chce grać na Dude to polecam w piątek kurs może podrosnąć do 2.25-2.50
Unibet obecnie daje 1.85@Duda
 
P 276

pwlib

Użytkownik
Nie są głuche ale zdają sobie z tego sprawę, że bardzo spora cześć elektoratu PO nie poszła na wybory w I turze wyborów(żółta kartka dla Bronka i całego PO, lub zwyczajnie olali to bo i tak uważali że Bronek i tak wygra). Elektorat Pis w I turze był bardziej zmobilizowany dla tego wygrał I turę. Teraz gdy już wybór jest między PO i Pis elektorat PO się bardziej zmobilizuje i to nie dla tego że cieszy się z poczynań partii rządzącej, ale zagłosuje przeciwko prezesowi Jarkowi (i nie mówcie że straszenie Pis-em nie działa) bo trafia to ewidentnie w tych co nie chcieli, nie mogli, głosować w I turze, a byli to dawni zwolennicy PO
Zwródźcie uwagę jak prowadzą obecną kampanie oba sztaby i do kogo próbują trafić! Czy sztab Bronka próbuje w jakiś spektakularny sposób przekonać Kukizowców do siebie? Oni dobrze wiedzą że duża większość zwolenników Kukiza albo nie pójdzie bo nie trawi POPIS, albo zagłosuje na przeciwko władzy, czyli z dwojga złego da głos na Dude, bo jest nowy.
Komoroski dostaje poparcie od tych wszystkich, nazwijmy to mniejszości polityczne czyli: PSL, SLD,nowczesnaPl (Balcerowicza) Dochodzi do tego właśnie to, o co obecnie sztab Komoroskiego walczy czyli ludzi którzy jak napisałem wcześniej nie poszli na wybory.
A jeśli chodzi o Pis to ratuje go właśnie oficjalne poparcie pana Kukiza, w które nie wiele osób uważa aby nastąpiło, ponieważ był by to strzał w stopę. Bo jak się ocenia polityka, który mówi że szanuje swoich wyborców mówiąc że mają swój rozum i mają zagłosować tak jak im podpowiada sumienie, po czym po 1 tygodniu nakłaniać ich na jakiegoś kandydata (tutaj widać brak doświadczenia. Jego przemowa po I turze powinna być mniej emocjonalna, a bardziej dyplomatyczna)
Reasemujac spadek kursów na Bronisława Komoroskiego według mojej analizy słusznie spada i będzie spadać. Jak ktoś chce grać na Dude to polecam w piątek kurs może podrosnąć do 2.25-2.50
Unibet obecnie daje 1.85@Duda
Od SLD żadnego poparcia oficjalnego nie dostał, owszem popierają go byłe komuszki jak kwaśniewski, kalisz, cimoszewicz czy nowicka,ale oni z sld już niewiele mają wspólnego.
 
loki1988 13

loki1988

Użytkownik
@pwlib

masz racje oficjalnego poparcia od SLD nie dostał, ale mi chodzi tu własnie o elektorat tych &quot;komuszków&quot; ???? nie jest on wybitnie duży, ale może zadecydować o wyniku końcowym. A to że się nie utożsamiają z Leszkiem Milerem, nie uważam żeby miało zbytni znaczenie ????
 
Q 455

qwertyuiop

Użytkownik
Duda nie ma szans, podczas czwartkowej debaty zostanie upokorzony. Co to za pomysł, żeby iść na debatę do TVN-u, którą poprowadzą Monika Olejnik, Justyna Pochanke i Rymanowski. Brakuje tylko Kraśki, Michnika, Lisa i Niesiołowskiego bez kagańca. Duda zostanie zniszczony, Komor będzie znał pytania, będzie się czuł jak u siebie w domu. To będzie masakra na Dudzie.
Obym się mylił, ale w zakładach nie ma sentymentów, więc stawiam na Dudę, w bah-u jest 2,1 (o ile ktoś jeszcze gra w tym buku) w betsafe 2,05
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Obym się mylił, ale w zakładach nie ma sentymentów, więc stawiam na Dudę, w bah-u jest 2,1 (o ile ktoś jeszcze gra w tym buku) w betsafe 2,05
Nie ma takich kursów na Dudę, tyle jest na Komorowskiego i znowu zaczęło rosnąć.
Nie do końca masz rację co do TVNu. Po pierwszego stację będą oglądać w zasadzie tylko wyborcy PO, a po drugie Duda doskonale wie, że będzie tam ciężko, więc spróbuje pewnie innej strategii niż w TVP i Polsacie. To nie jest głupi gość, więc na pewno nie pójdzie na pożarcie.
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Duda oficjalnie zgodził się na warunki Kukiza w sprawie jego debaty, jeżeli Bronek się nie zgodzi, no to można się spodziewać ruchu ze strony Kukiza (co zapowiedział). Jutro więc się sporo wydarzy, trzeba być czujnym.
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Takie moje prytanie do osob , ktore stawiaja na Komoruskiego, a chca zeby przegral . W niedziele zaglosujecie na Komura by wygrac pieniadze, czy na Dudy by dac szanse na zmiany w Polsce ?
 
P 276

pwlib

Użytkownik
Takie moje prytanie do osob , ktore stawiaja na Komoruskiego, a chca zeby przegral . W niedziele zaglosujecie na Komura by wygrac pieniadze, czy na Dudy by dac szanse na zmiany w Polsce ?
Duda! Już wyżej pisałem,że szampan wystrzeli wtedy kiedy bul pożegna się z żyrandolem a nie wtedy gdy zarobię 2000zł.
 
M 46

metalista

Użytkownik
Postawię zakład na Gajowego ale zagłosuję na Dudę, mam nadzieję że przegram zakład
Ja zrobiłem podobnie i wcale nie za takie małe stawki. Jeśli inni także, to moze sie okazać, że sterujemy kursami buków, które to kursy w konsekwencji nie oddają realnych preferencji wyborców.
 
P 276

pwlib

Użytkownik
Zdziwieni Ci , którzy nie wierzą, że można głosować na Dudę a jednocześnie stawiać na bula po prostu nie rozumieją, jaka będzie ekscytacja po odsunięciu bula.

sondaż z lisweeka: Duda 52%, bul 48%
 
minolta 7

minolta

Użytkownik
Takie moje prytanie do osob , ktore stawiaja na Komoruskiego, a chca zeby przegral . W niedziele zaglosujecie na Komura by wygrac pieniadze, czy na Dudy by dac szanse na zmiany w Polsce ?
Nie ma w życiu sentymentów oni mi jeść nie dadzą i nic w moim życiu nie zmienią ale jak mam wygrać to postawiliśmy na KOMOROWSKIEGO !!! Piękny kurs był 2,90 i dużo do wygrania :cool:
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Nie ma się co tymi sondażami przejmować, ponieważ Duda w sondażach był niedoszacowany przed pierwszą turą i teraz też tak będzie.
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
JA tam zagralem na Dude po kursie 2.0 i na niego zaglosuje wiec mam sytuacje win&amp;win . Tak tylko pytalem bo mnie to ciekawilo . ????
 
Do góry Bottom