>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory samorządowe 2014

wincent 150

wincent

Użytkownik
Grobelny nie przegra. Co wybory jest to samo - duża krytyka, a jak przychodzi co do czego to wygrywa Grobelny. Dzisiaj czytałem, że ogłoszono budżet i 1/4 idzie w inwestycje, także wg mnie niespodzianki nie będzie.
2gi i 3ci kandydat wywodzą się z organizacji &quot;My Poznaniacy&quot; więc jak się część elektoratu nie zbuntuje &quot;łee...peło go wystawiła&quot; to macie szansę na zmianę. Zresztą po tym co się stało w Gorzowie widać że idą zmiany.
Co do &quot;nie ma wyników&quot; to mimo że strona pkw jest w d... to wyniki w wyborach prezydentów są dostępne i się nie zmienią (wszystkie duże miasta +90% zliczonych komisji). Są zliczone wyniki z większości komisji do sejmiku- to czego nie ma to wyniki wyborow do sejmików z aglomeracji- w Krakowie MKW ma liczyć ręcznie protokoły jutro.
W każdym razie jak ktoś obstawiał over głosów nieważnych to zastosowanie w całym kraju takich kart (zeszytów w sensie) jak w mazowieckim w 2010 sprawe rozwiązało :p
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
No i już pod naród pod PKW ;)
Zakłady dalej nie rozliczone czy może jakiś buk rozliczył na podstawie sondażu Exit Poll? Bo z tego co mi wiadomo to zawsze między tymże sondażem, a realnymi wynikami były wahania przy najwyższych wynikach +/- 2-3% a tu PSL-owi może skoczyć z 17 do 35 ????
 
J 127

jester72

Użytkownik
Millenium rozliczyło Prezydentów miast, bo PKW ogłosiło oficjalne wyniki. Poleciałem odebrać, póki jeszcze wybory nie zostały unieważnione przez polityków ????
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Sie cieszyliście że PIS wygrał wybory a to się okaże że Platforma nadal górą. Tak to jest jak serwery są w Federacji rosyjskiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 224

dboniem

Użytkownik
W takich przypadkach, gdy na 100% nie wiadomo kto wygrał, ciekawe, jak w niektórych przypadkach buki zinterpretują kupony, zawsze mogą rozliczyć je jako zawroty, z powodu braku wiarygodnych informacji.
 
L 0

loocas

Użytkownik
W takich przypadkach, gdy na 100% nie wiadomo kto wygrał, ciekawe, jak w niektórych przypadkach buki zinterpretują kupony, zawsze mogą rozliczyć je jako zawroty, z powodu braku wiarygodnych informacji.
Brak wiarygodnych informacji może być na Białorusi lub w Rosji. To, że ostateczne wyniki odbiegają od sondażowych jest winą tylko i wyłącznie ludzi, którzy nie potrafią przeczytać ze zrozumieniem jednego zdania wyjaśniającego jak głosować. Albo w ogóle go nie czytają.
 
J 127

jester72

Użytkownik
W takich przypadkach, gdy na 100% nie wiadomo kto wygrał, ciekawe, jak w niektórych przypadkach buki zinterpretują kupony, zawsze mogą rozliczyć je jako zawroty, z powodu braku wiarygodnych informacji.
Decyduje oficjalny komunikat PKW. Chyba bez ew. wyroków sądowych unieważniających wybory w poszczególnych obwodach. Tak samo jak w meczu - ew. walkower po jakimś czasie nie ma znaczenia.
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Decyduje oficjalny komunikat PKW. Chyba bez ew. wyroków sądowych unieważniających wybory w poszczególnych obwodach. Tak samo jak w meczu - ew. walkower po jakimś czasie nie ma znaczenia.
Zastanawiam się jednak co dla bumkachera będzie istotniejsze bo komunikat jest podwójny:
- wygrała PO gdyż zdobyła więcej mandatów
- wygrał PIS bo miał wyższy % głosów w skali kraju
Wydaje mi się, że co buk to może być różnie, gdyż nie zawsze jest to opisane precyzyjnie w regulaminie.
Milenium rozliczyło na PIS (wg mnie słusznie).
Dajcie znać jak wasz bukmacher podszedł to tego tematu.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
PIS wygrało wybory bo ma więcej punktów procentowych a zakłady brzmiały &quot;kto zdobędzie więcej % w wyborach samorządowych?&quot;
BTW
Przypadek? Nie sądzę.
(Nie wiem na ile prawdziwe tylko przekazuję jako możliwą ciekawostkę :])
 
J 127

jester72

Użytkownik
PIS wygrało wybory bo ma więcej punktów procentowych a zakłady brzmiały &quot;kto zdobędzie więcej % w wyborach samorządowych?&quot;
BTW
Przypadek? Nie sądzę.
(Nie wiem na ile prawdziwe tylko przekazuję jako możliwą ciekawostkę :])
Pracowałem kiedyś, w 2005 roku! żeby nie był wątpliwości ???? w komisji wyborczej i wtedy nikt nie zajmował się na poziomie obwodowych komisji wyborczych analizą głosów nieważnych. Piszę świadomie analizą, bo przyczyny uznania głosów za nieważny jest kilka i trudno jest często stwierdzić, na kogo głos uznany za nieważny był oddany.
Musiałby ktoś wyżej otwierać pudła z kartami nieważnymi, bo one są pakowane osobno, a przynajmniej były, i je dokładnie przeglądać. Wątpię.
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
PIS wygrało wybory bo ma więcej punktów procentowych a zakłady brzmiały &quot;kto zdobędzie więcej % w wyborach samorządowych?&quot;

BTW
[/img]
Co do zakładu w Milenium brzmiał - &quot;Wybory - Kto lepszy?&quot;, stąd też obawiałem się interpretacji.

W zakresie analizy nieważnych głosów to również mam wątpliwości.
Jeśli ktos zaznaczył X na kilku stronach słynnej książeczki, to jak można stwierdzić na którą partie chciał głosować.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
PIS wygrało wybory bo ma więcej punktów procentowych a zakłady brzmiały &quot;kto zdobędzie więcej % w wyborach samorządowych?&quot;
BTW
Przypadek? Nie sądzę.
(Nie wiem na ile prawdziwe tylko przekazuję jako możliwą ciekawostkę :])
Nie jako ciekawostkę tylko jako totalną bzdurę- nikt takich rzeczy nie zlicza bo jest to fizycznie niewykonalne.
Inna sprawa że pewnie elektorat PiSu najczęściej nie ogarniał o co chodzi z kartami do sejmików (taki wiek...) i &quot;niechcący&quot; głosował na zielone gumofilce
 
B 0

budocnost

Użytkownik
Dostępna już nowa oferta sts na drugą turę.
Kilka ciekawych zakładów (niestety nie można ich łączyć).
J.Gromek (PO) W.Dymecka (Porozum. dla Kołobrz.) 2.42
W I turze minimalna wygrana Gromka 39-37. Lokalny komitet p.Dymeckiej zdobył większość w radzie miasta.
Cz.Małkowski (KWW Cz.Małkowskiego) P.Grzymowicz (KWW P.Grzymowicza) 4.60
Małkowski zdecydowana przewaga w pierwszym głosowaniu (39-25), ale w mediach trwa zmasowany atak na b.prezydenta w związku z wciąż trwającym procesem o molestowanie.
J.Urbaniak (PO) B.Klimek (KWW B.Klimek) 3.40
Ostrów Wlkp. 36-28 w I turze, ale p. Klimek otrzymała poparcie całej trójki kolejnych kandydatów.
A.Milczanowska (KWW A.Milczanowskiej) J.Ferenc (Razem dla Radomska) 4.60
Radomsko - 40-32 - p.prezydent (po trzech kadencjach - mieszkańcy już chyba nieco znużeni) popierana przez PiS vs koalicja lokalna.
J.Guzy (KWW J.Guzy i F.S.) R.Piech (KWW R.Piecha) 2.10
28-27 w I turze. Guzy walczy o trzecią kadencję. Piechę wsparła trzecia w I turze - kandydatka PO (15%). Guzy ze sporym elektoratem negatywnym.
P.Staniszewski (PiS) 1.80 I.Wieczorek (KWW I.Wieczorek)
Zgierz - p. Wieczorek tylko 18% w I turze, Staniszewski 20%.
W radzie miasta zwyciężył PiS. B. niskie poparcie dla dotychczasowe prezydent - duży elektorat negatywny.
 
B 0

budocnost

Użytkownik
Staniszewski, Piech, Klimek i Grzymowski prezydentami swoich miast.
Ferenc i Dymecka minimalne porażki.
Wynik w miarę niezły.
Mam nadzieję, że ktoś skorzystał ;).
 
cruel21 151

cruel21

Użytkownik
Wybory Samorządowe 2014 - kto będzie prezydentem Tarnowa?,

Typ Roman Ciepiela kurs 1.50 STS ✅

W Tarnowie korupcyjne zarzuty wykluczyły z walki o reelekcję Ryszarda Ścigałę.
O fotel prezydenta w Tarnowie ubiega sie 6 osób, dla mnie murowanym faworytem jest kandydat PO wicemarszałek województwa małopolskiego Roman Ciepiela, osobiście spodziewałem sie kursu w granicach 1.15 max a tu taka niespodzianka STS płaci 1.50,✅
Nie wiem osoba która wystawiała kurs mysle ze kierowała sie ankietami przeprowadzonymi przez lokalne gazety w których mój faworyt nie prezentował sie najlepiej zajmował miejsca poza podium jedynie w GK zajął 1 miejsce w ankietach na prezydenta TArnowa królował Jakub Kwasny, i pan Mazur z tego co wiem to co niektórzy kandydaci korzystali z usług firm reklamowych lub namawiali nauczycieli w szkole aby zmobilizowały uczniów do głosowania i tym nabijali sobie głosy w ankietach, wystarczy poczytac komentarze, Takze wyniki tych ankiet można sobie w tyłek włożyć i tym sie nie sugerować. 1.50 na pana Ciepiela to kurs jak dla mnie z kosmosu, lokata.
O typ na Ciepiele byłem spokojny choc zakoczył mnie troche Koprowskki, róznica ok. 690 głosów. Także księgarnia✅
Po wygrana ide tak jak gość w filmiku o 2.07
https://www.youtube.com/watch?v=nay31hvEvrY#t=132
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Do góry Bottom