>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Wybory samorządowe 2014

wincent 150

wincent

Użytkownik
Grobelny nie przegra. Co wybory jest to samo - duża krytyka, a jak przychodzi co do czego to wygrywa Grobelny. Dzisiaj czytałem, że ogłoszono budżet i 1/4 idzie w inwestycje, także wg mnie niespodzianki nie będzie.
2gi i 3ci kandydat wywodzą się z organizacji &quot;My Poznaniacy&quot; więc jak się część elektoratu nie zbuntuje &quot;łee...peło go wystawiła&quot; to macie szansę na zmianę. Zresztą po tym co się stało w Gorzowie widać że idą zmiany.
Co do &quot;nie ma wyników&quot; to mimo że strona pkw jest w d... to wyniki w wyborach prezydentów są dostępne i się nie zmienią (wszystkie duże miasta +90% zliczonych komisji). Są zliczone wyniki z większości komisji do sejmiku- to czego nie ma to wyniki wyborow do sejmików z aglomeracji- w Krakowie MKW ma liczyć ręcznie protokoły jutro.
W każdym razie jak ktoś obstawiał over głosów nieważnych to zastosowanie w całym kraju takich kart (zeszytów w sensie) jak w mazowieckim w 2010 sprawe rozwiązało :p
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
No i już pod naród pod PKW ;)
Zakłady dalej nie rozliczone czy może jakiś buk rozliczył na podstawie sondażu Exit Poll? Bo z tego co mi wiadomo to zawsze między tymże sondażem, a realnymi wynikami były wahania przy najwyższych wynikach +/- 2-3% a tu PSL-owi może skoczyć z 17 do 35 ????
 
J 127

jester72

Użytkownik
Millenium rozliczyło Prezydentów miast, bo PKW ogłosiło oficjalne wyniki. Poleciałem odebrać, póki jeszcze wybory nie zostały unieważnione przez polityków ????
 
macio106 151K

macio106

Znawca - MMA
Sie cieszyliście że PIS wygrał wybory a to się okaże że Platforma nadal górą. Tak to jest jak serwery są w Federacji rosyjskiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 224

dboniem

Użytkownik
W takich przypadkach, gdy na 100% nie wiadomo kto wygrał, ciekawe, jak w niektórych przypadkach buki zinterpretują kupony, zawsze mogą rozliczyć je jako zawroty, z powodu braku wiarygodnych informacji.
 
L 0

loocas

Użytkownik
W takich przypadkach, gdy na 100% nie wiadomo kto wygrał, ciekawe, jak w niektórych przypadkach buki zinterpretują kupony, zawsze mogą rozliczyć je jako zawroty, z powodu braku wiarygodnych informacji.
Brak wiarygodnych informacji może być na Białorusi lub w Rosji. To, że ostateczne wyniki odbiegają od sondażowych jest winą tylko i wyłącznie ludzi, którzy nie potrafią przeczytać ze zrozumieniem jednego zdania wyjaśniającego jak głosować. Albo w ogóle go nie czytają.
 
J 127

jester72

Użytkownik
W takich przypadkach, gdy na 100% nie wiadomo kto wygrał, ciekawe, jak w niektórych przypadkach buki zinterpretują kupony, zawsze mogą rozliczyć je jako zawroty, z powodu braku wiarygodnych informacji.
Decyduje oficjalny komunikat PKW. Chyba bez ew. wyroków sądowych unieważniających wybory w poszczególnych obwodach. Tak samo jak w meczu - ew. walkower po jakimś czasie nie ma znaczenia.
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Decyduje oficjalny komunikat PKW. Chyba bez ew. wyroków sądowych unieważniających wybory w poszczególnych obwodach. Tak samo jak w meczu - ew. walkower po jakimś czasie nie ma znaczenia.
Zastanawiam się jednak co dla bumkachera będzie istotniejsze bo komunikat jest podwójny:
- wygrała PO gdyż zdobyła więcej mandatów
- wygrał PIS bo miał wyższy % głosów w skali kraju
Wydaje mi się, że co buk to może być różnie, gdyż nie zawsze jest to opisane precyzyjnie w regulaminie.
Milenium rozliczyło na PIS (wg mnie słusznie).
Dajcie znać jak wasz bukmacher podszedł to tego tematu.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
PIS wygrało wybory bo ma więcej punktów procentowych a zakłady brzmiały &quot;kto zdobędzie więcej % w wyborach samorządowych?&quot;
BTW
Przypadek? Nie sądzę.
(Nie wiem na ile prawdziwe tylko przekazuję jako możliwą ciekawostkę :])
 
J 127

jester72

Użytkownik
PIS wygrało wybory bo ma więcej punktów procentowych a zakłady brzmiały &quot;kto zdobędzie więcej % w wyborach samorządowych?&quot;
BTW
Przypadek? Nie sądzę.
(Nie wiem na ile prawdziwe tylko przekazuję jako możliwą ciekawostkę :])
Pracowałem kiedyś, w 2005 roku! żeby nie był wątpliwości ???? w komisji wyborczej i wtedy nikt nie zajmował się na poziomie obwodowych komisji wyborczych analizą głosów nieważnych. Piszę świadomie analizą, bo przyczyny uznania głosów za nieważny jest kilka i trudno jest często stwierdzić, na kogo głos uznany za nieważny był oddany.
Musiałby ktoś wyżej otwierać pudła z kartami nieważnymi, bo one są pakowane osobno, a przynajmniej były, i je dokładnie przeglądać. Wątpię.
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
PIS wygrało wybory bo ma więcej punktów procentowych a zakłady brzmiały &quot;kto zdobędzie więcej % w wyborach samorządowych?&quot;

BTW
[/img]
Co do zakładu w Milenium brzmiał - &quot;Wybory - Kto lepszy?&quot;, stąd też obawiałem się interpretacji.

W zakresie analizy nieważnych głosów to również mam wątpliwości.
Jeśli ktos zaznaczył X na kilku stronach słynnej książeczki, to jak można stwierdzić na którą partie chciał głosować.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
PIS wygrało wybory bo ma więcej punktów procentowych a zakłady brzmiały &quot;kto zdobędzie więcej % w wyborach samorządowych?&quot;
BTW
Przypadek? Nie sądzę.
(Nie wiem na ile prawdziwe tylko przekazuję jako możliwą ciekawostkę :])
Nie jako ciekawostkę tylko jako totalną bzdurę- nikt takich rzeczy nie zlicza bo jest to fizycznie niewykonalne.
Inna sprawa że pewnie elektorat PiSu najczęściej nie ogarniał o co chodzi z kartami do sejmików (taki wiek...) i &quot;niechcący&quot; głosował na zielone gumofilce
 
B 0

budocnost

Użytkownik
Dostępna już nowa oferta sts na drugą turę.
Kilka ciekawych zakładów (niestety nie można ich łączyć).
J.Gromek (PO) W.Dymecka (Porozum. dla Kołobrz.) 2.42
W I turze minimalna wygrana Gromka 39-37. Lokalny komitet p.Dymeckiej zdobył większość w radzie miasta.
Cz.Małkowski (KWW Cz.Małkowskiego) P.Grzymowicz (KWW P.Grzymowicza) 4.60
Małkowski zdecydowana przewaga w pierwszym głosowaniu (39-25), ale w mediach trwa zmasowany atak na b.prezydenta w związku z wciąż trwającym procesem o molestowanie.
J.Urbaniak (PO) B.Klimek (KWW B.Klimek) 3.40
Ostrów Wlkp. 36-28 w I turze, ale p. Klimek otrzymała poparcie całej trójki kolejnych kandydatów.
A.Milczanowska (KWW A.Milczanowskiej) J.Ferenc (Razem dla Radomska) 4.60
Radomsko - 40-32 - p.prezydent (po trzech kadencjach - mieszkańcy już chyba nieco znużeni) popierana przez PiS vs koalicja lokalna.
J.Guzy (KWW J.Guzy i F.S.) R.Piech (KWW R.Piecha) 2.10
28-27 w I turze. Guzy walczy o trzecią kadencję. Piechę wsparła trzecia w I turze - kandydatka PO (15%). Guzy ze sporym elektoratem negatywnym.
P.Staniszewski (PiS) 1.80 I.Wieczorek (KWW I.Wieczorek)
Zgierz - p. Wieczorek tylko 18% w I turze, Staniszewski 20%.
W radzie miasta zwyciężył PiS. B. niskie poparcie dla dotychczasowe prezydent - duży elektorat negatywny.
 
B 0

budocnost

Użytkownik
Staniszewski, Piech, Klimek i Grzymowski prezydentami swoich miast.
Ferenc i Dymecka minimalne porażki.
Wynik w miarę niezły.
Mam nadzieję, że ktoś skorzystał ;).
 
cruel21 151

cruel21

Użytkownik
Wybory Samorządowe 2014 - kto będzie prezydentem Tarnowa?,

Typ Roman Ciepiela kurs 1.50 STS ✅

W Tarnowie korupcyjne zarzuty wykluczyły z walki o reelekcję Ryszarda Ścigałę.
O fotel prezydenta w Tarnowie ubiega sie 6 osób, dla mnie murowanym faworytem jest kandydat PO wicemarszałek województwa małopolskiego Roman Ciepiela, osobiście spodziewałem sie kursu w granicach 1.15 max a tu taka niespodzianka STS płaci 1.50,✅
Nie wiem osoba która wystawiała kurs mysle ze kierowała sie ankietami przeprowadzonymi przez lokalne gazety w których mój faworyt nie prezentował sie najlepiej zajmował miejsca poza podium jedynie w GK zajął 1 miejsce w ankietach na prezydenta TArnowa królował Jakub Kwasny, i pan Mazur z tego co wiem to co niektórzy kandydaci korzystali z usług firm reklamowych lub namawiali nauczycieli w szkole aby zmobilizowały uczniów do głosowania i tym nabijali sobie głosy w ankietach, wystarczy poczytac komentarze, Takze wyniki tych ankiet można sobie w tyłek włożyć i tym sie nie sugerować. 1.50 na pana Ciepiela to kurs jak dla mnie z kosmosu, lokata.
O typ na Ciepiele byłem spokojny choc zakoczył mnie troche Koprowskki, róznica ok. 690 głosów. Także księgarnia✅
Po wygrana ide tak jak gość w filmiku o 2.07
https://www.youtube.com/watch?v=nay31hvEvrY#t=132
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Do góry Bottom