>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory USA - 2016

8 0

8c4rds

Użytkownik
Świeżo po debacie jestem wręcz zażenowany poziomem propagandy jaka się wylewa z polskiej telewizji. Nie oglądałem tego g..wna z 7 lat i to co zobaczyłem to jest jakieś nieporozumienie. Oglądałem transmisję na polsat news i nigdy bym się nie spodziewał, że ktoś może przebić tą żydokomune z tvnu. Po debacie było podsumowanie i zaprosili dwóch lewicowych komentatorów, którzy oczywiście ogłosili, że to Clinton wygrała ???? ja już pomijam fakt tego tłumaczenia Trumpa, nie wiem ten facet był naje..ny czy co? ale najlepsze jest to, jaki jest sens zapraszać dwójkę gości która ma identyczne poglądy ???? serio teraz są takie standardy? kiedyś to chociaż jakieś pozory robili, a teraz to już się nawet nie kryją.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Kiedy dokładnie będą wybory, albo kiedy zostanie ogłoszony oficjalnie wynik?
W ofercie bet-at-home widnieje możliwość grania do 8 listopada, ale szczerze: nie wiem na jakiej zasadzie to się odbywa, głosują w stanach, zliczają głosy.
Tu może będzie przydatna ta informacja: http://ewybory.eu/wybory-prezydenckie-w-usa-2016/
jak również i ta, niezwykle ciekawa, sondażowa: https://www.wprost.pl/swiat/10028357/Wybory-w-USA-Znamy-wyniki-waznego-sondazu-Kto-prowadzi-na-ostatniej-prostej.html
 
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
grajcie na Trumpa poki kursy nie spadly, po kolejnej aferze z udzialem Clinton (znala pytania) szanse sa 50/50
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
trumpa to trzeba bylo grac jakis tydzien/dwa temu po &#39;przegranych&#39; debatach, jak kurs na niego byl w okolicach 6-7 - teraz juz jest powrot do kursow z poczatkow wyborow czyli ~ 3.5/1.4 .
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 66

mac-iek

Użytkownik
Póki te kursy jakoś wyglądają to trzeba grać, jeszcze wczoraj na sportingbet widniał kurs 3,75, teraz gdziekolwiek nie spojrzę to widzę 3,00 to maks i zarazem standard.
 
psychol32 439,5K

psychol32

Użytkownik
Trump nie wygra. Nie ma co patrzeć na sondaże on ma takie same szanse na zwycięstwo jakby u nas Stonoga stanął w szranki z Dudą.
Wybory będą 8 listopada odbywają się w taki oto sposób. Każdy stan ma określoną liczbę głosów elektorskich które przypisywane są na konto kandydata po zwycięstwie w danym stanie. Przykładowo New York 25 Ohio11 Dakota 5. Ten kto zbierze więcej głosów zostaje prezydentem. Prezydentem można zostać wygrywając w mniejszej ilości stanów bo ważne jest to ile głosów elektorskich ma dany stan
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ja wczoraj za resztki z bonusu w Bet365 mecz Legii z Realem, zagrałem 75 zł na zwycięstwo DONALDA ???? , kurs 3,25.
Z powyższym wpisem, że sondażami nie ma co się sugerować to się zgodzę. U nas Bronek miał 65% poparcia, faworyt 1,01 i przegrał.
Tutaj z tego co zauważyłem im bliżej wyborów to przewaga Hillary zmalała niezwykle dużo.
Z drugiej strony jak już wyżej wspomniałem w Europie zaczynają rządzić kobiety, ale też można powiedzieć, że tam gdzie kucharek 6 tam nie ma co jeść i potrzebny jest taki samiec alfa za wielką wodą.
Był pierwszy prezydent czarny, teraz może czas na kobietę? Z mediów wynika, że wygra Clinton, z ust Cejrowskich, Kolonko, niezależnych blogów itd. Trump.
Moim zdaniem całe szambo się jeszcze wyleje i będzie zalew gówna. Ostatnia partia to najwyższe stawki. Pewnie zobaczymy niezłe smaczki z WikiLeaks.
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Co ciekawe Merkel popiera Trumpa ???? Niemcom nie na reke wojna z Rosja, a taka wybuchnie do konca 2017 jesli wygra idiotka Clinton.
 
psychol32 439,5K

psychol32

Użytkownik
Jeżeli Clinton to idiotka to Trump to debil. Przecież żaden poważny kraj nie będzie robił interesów z takim gościem. To tak samo jakby Wojciechowski wygrał wybory na szefa PZPN.
 
K 0

klimkov

Użytkownik
To mój pierwszy post i proszę o poprawkę jeżeli się mylę, ale przez ostatnie zmiany w sondażach mogą się zdarzyć surebety.
I np. Tu kurs na zwycięstwo Trumpa to 3,0- https://www.bet365.com/home/FlashGen4/WebConsoleApp.asp?&amp;amp;cb=105812016098 ,a tu na Clinton 1,55- https://m.sts.pl/sport/207/6589/28876
Więc inwestując 100 PLN i stawiając w STS 65,93 PLN na Clinton, a w bet365 na Trumpa 34,07 PLN, bez względu na to kto wygra zarobimy ponad 102 PLN.
Chyba, że się mylę, ew. zjedzą nas jakieś opłaty...
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Jeżeli Clinton to idiotka to Trump to debil. Przecież żaden poważny kraj nie będzie robił interesów z takim gościem. To tak samo jakby Wojciechowski wygrał wybory na szefa PZPN.
Pewnie, lepiej zeby prezydentem zostala baba, ktora wszedzie widzi rosyjskie spiski i dazy do wojny amerykansko-rosyjskiej, zastrasza ofiary gwaltow, przyjmuje pieniadze od islamskich ekstremistow, pomogla stworzyc ISIS, jest odpowiedzialna za kilka zbrodni wojennych na bliskim wschodzie.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Brexit, wybory w Austrii, od dłuższego czasu Węgry no i nasze Polskie podwórko - Duda i PiS. Ostatnie 2 lata to jedne z najgorszych dla Lewactwa szczególnie z Polskiej perspektywy. Michnik już się poddał i jezdzi po kraju podobnie jak Bolesław wygłaszając przemówienia w salach wypełnionymi garstki emerytów systemu, z emblematami KOD. Zamkneli sie w swoim małym kręgu i biją na wzajem brawo.
Problem w tym że wygrana Trumpa to to wszystko co się działo, tylko pomnożone razy 10. To polityczne trzęsienie ziemi i zwrot świata na prawo.
GW to już bankrut, trzyma się jedynie dzieki pieniądzom Solorza one sie wprawdzie nie skończą, ale kiedyś ludzie zrozumieją o co w tym wszystkim chodzi cokolwiek byście nie pisali i jak kogoś przedstawiali.
W Polsce co prawda pogonione zostaly wojskowe sluzby informacyjne i sluzby specjalne sprawujacy wladze przy pomocy platformy obywatelskiej i obsypujace jej czlonkow synekurami ale jako ze sterujacy poolska polityka znajduja sie w USA dopiero zmiana w USA moze wyzwolic jakies zmiany na lepsze.
Tak to Andrzej dupa moze sobie wybudyniowana twarz pokazywac, swiecic odpicowana czaszka ale guzik moze jesli mocodawcy nie pozwola to nie moze zrobic kroku.
Ciekaw jestem co bedzie jak wygra Trump - oby - bo juz dosc zydostwa sterujacego swiatem, jak kilkumilionowy narod moze tak pomiatac najsilniejszym blokiem swiata. Czarownica nie gwarantuje nic beda ja obwozic jak JElcyna juz jest trupem wlasciwie, jak kukle beda ja wozic. Widzac ja ostatnimi czasy mysle ze sporo osob nie zauwazy roznicy czarnuchy i pasozyty i tak beda glosowac na Clinton
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
To mój pierwszy post i proszę o poprawkę jeżeli się mylę, ale przez ostatnie zmiany w sondażach mogą się zdarzyć surebety.
I np. Tu kurs na zwycięstwo Trumpa to 3,0- https://www.bet365.com/home/FlashGen4/WebConsoleApp.asp?&amp;amp;cb=105812016098 ,a tu na Clinton 1,55- https://m.sts.pl/sport/207/6589/28876
Więc inwestując 100 PLN i stawiając w STS 65,93 PLN na Clinton, a w bet365 na Trumpa 34,07 PLN, bez względu na to kto wygra zarobimy ponad 102 PLN.
Chyba, że się mylę, ew. zjedzą nas jakieś opłaty...
Nie ma surebeta, nie ma kursu 1,55 tylko rzeczywisty to 1,36 po odjęciu podatku 12%.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Wlasciwie te trupe obwozna z Clinton mozna porownac do tej polskiej pseudolekarki niedoleznej z wygwizdowa kieleckiego obwozonej przez cale lato w zeszlym roku i pokazywanej tak ochoczo w zydomediach i tvp
Stara wiejska baba bez kumy wstawiona na stolek i obwozona kompromitujac sie krok po kroku
Wiadomo jak to sie zakonczylo. W Polsce nic sie chyba na lepsze nie zmienilo po wyborach ale przeciez to nie w Polsce zapadaja decyzje co do losu Polakow bo wladze sprawuja figuranci (stronnictwo ruskie, pruskie i zydoamerykanskie na przemian)
Jesli by eskimosi dostali oklep w wyborach - a dostaja non stop juz od paru lat wszedzie no to moze byc ciekawie. Nie oddadza wladzy ot tak, ciagle maja media, pseudodziennikarzy, sa obecni w roznych instuytutach przyssanych do panstwowego cycka
Ale w wypadku przegranej czarownicy zostanie im to co polskim niedojdom obsciskiwanie sie przy cygarach w spelunach i wspominanie starych dobrych czasow jak to cisneli z gojami
 
Do góry Bottom