>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wygrałem sporą kasę, wezwał mnie bank...

heineken_ksf 0

heineken_ksf

Użytkownik
&quot; Polska to jedne wielkie bagno... &quot; ktoś tak kiedyś śpiewał i to jest prawda. Skoro naszym wielkim politykom którzy zarabiają gruba kasę przeszkadzało by ktoś sobie mógł do marnych pensji dorobić kilka groszy to mogli wprowadzić inny system który na 100% zapewnił by Państwu dochód. A tak to więcej problemu jest.
Mianowicie wprowadzili by druk na którym wypełnia się ile wygraliśmy pieniędzy i idzie się do urzędu i płaci podatek.
Ktoś się zapyta zapewne : Dlaczego mam jeszcze płacić złodziejom ??
Otóż jeżeli wygrasz np. 10tyś. i będziesz chciał przelać pieniądze to masz wyjście :
1) zaryzykować może się uda
2) sprawdzą mnie i karzą wyjaśnić, zabiora nielegalną kasę i dadzą karę
3) pójść legalnie zapłacić podatek np. nawet 2tyś. zł i mieć problem z głowy.
Ja wybrałbym na pewno 3 opcje. I nie miałbym problemu, i nie myślał czy listonosz przyniesie mi wezwanie czy nie.
To jest mój punkt widzenia.
 
heineken_ksf 0

heineken_ksf

Użytkownik
normalnie się robi, czyli 5000 raz
a za kilka dni kolejne 5000
nic nadzwyczajnego
Z tego co czytałem nie tylko na tym forum to nie takie łatwe. Jedni pisali że przesłali kilka razy po pewnej kwocie i bez problemu a innym zrobili problem.
Więc marian78 jakby nie było problemu tak jak piszesz to ludzie by nie pisali.
 
hi-tec 0

hi-tec

Użytkownik
Przeczytałem temat do 10 strony i już mi starczy. Dlatego szybkie pytanie odnośnie większych kwot wypłacanych od bukmachera. Przykładowo wygram tą kwotę większą niż 15 tys. eur i nie chce ryzykować i wypłacać jej na PL konto. Czy jeżeli wypłacę je na holenderskie konto, którego jestem właścicielem to problemu nie będzie ? I czy w ogóle można wypłacać sobie na zagraniczne konto ? Pzdr.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Trudno określić czy bukmacher by się zgodził wypłacać na inne konto z tymi samymi danymi. Ale raczej podejrzewam, że raczej nie.
Myślę, że spokojnie możesz na Polskie przelać i nic Ci nie zrobią.
 
blum 70

blum

Użytkownik
W Holandii? Takim liberalnym kraju? Aż trudno uwierzyć.
Czy ktoś mógłby zrobić zestawienie, w których krajach zakłady sportowe w sieci są w których nie są legalne?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
W Holandii? Takim liberalnym kraju? Aż trudno uwierzyć.
Czy ktoś mógłby zrobić zestawienie, w których krajach zakłady sportowe w sieci są w których nie są legalne?
Tutaj jest część tych krajów. Do tego dochodzi zapewne większość państw określanych/określających się jako islamskie.
W przypadku USA, niektóre ze Stanów zrobiły już pewien wyłam [chyba NY i być może NV. W kolejce jest DE]. Pozostałe też zapewne pójdą tą drogą.
 
M 0

mateusz919

Użytkownik
Witam jestem tutaj nowym uzytkownikiem i mam pytanie. Od jakiej kwoty bank do ktorego bym przelewal z mojego depozytu pieniadze moglby mnie wezwac na osobista rozmowe ? Czy od przelewu 10 000 PLN w ciagu roku ? czy juz od kwoty np. 5000 PLN w ciagu miesiaca ? Czy jesli np przeleje na konto w ciagu jednego roku kwote do banku bzwbk 10 000 PLN mam to obowiazek zgloszenia do fiskusa ? Prosze o pomoc
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Witam jestem tutaj nowym uzytkownikiem i mam pytanie. Od jakiej kwoty bank do ktorego bym przelewal z mojego depozytu pieniadze moglby mnie wezwac na osobista rozmowe ? Czy od przelewu 10 000 PLN w ciagu roku ? czy juz od kwoty np. 5000 PLN w ciagu miesiaca ? Czy jesli np przeleje na konto w ciagu jednego roku kwote do banku bzwbk 10 000 PLN mam to obowiazek zgloszenia do fiskusa ? Prosze o pomoc
Tak bank się strzasznie zaniepokoi jak w ciągu roku będziesz miał 10k przychodów... siedzą i wydzwaniają do każdego kto pracuje :zoltakartka: zdajesz sobie sprawę jakie obroty na koncie ma normalny klient banku?:zoltakartka:
 
M 0

mateusz919

Użytkownik
Prosze o powazne odpowiedzi konkretne , kogos kto mi moze naprawde pomoc i udzielic odpowiedzi.Pytam serio.&#39;wmcent&#39; nie wiem jaki obroty na koncie ma normalny klient.
To znaczy ze jesli w ciagu roku przelalbym kwote 10 000 pln z gry np u buka bet365 nie musialbym sie rozliczac z fiskusem ? i bank bzwbk nie zrobil by mi jakis problemow? lub jak przeleje na konto kwote 5000 PLN w ciagu miesiaca to tez nie bede mial zadnych problemow ze strony banku ?
 
norbi434 50

norbi434

Użytkownik
Prosze o powazne odpowiedzi konkretne , kogos kto mi moze naprawde pomoc i udzielic odpowiedzi.Pytam serio.&#39;wmcent&#39; nie wiem jaki obroty na koncie ma normalny klient.
To znaczy ze jesli w ciagu roku przelalbym kwote 10 000 pln z gry np u buka bet365 nie musialbym sie rozliczac z fiskusem ? i bank bzwbk nie zrobil by mi jakis problemow? lub jak przeleje na konto kwote 5000 PLN w ciagu miesiaca to tez nie bede mial zadnych problemow ze strony banku ?


haha banka moze zglosic do urzedu skarbowego przychody z podejrzanego zrodla jesli to beda kwoty powyzej 40.000 euro miesiecznie haha bez przesady , ze do Ciebie &quot;potencjalnego kolwalskiego&quot; z przychodami zagranicznymi rzedu 10.000 lub 5000 sie przyczepia jest znikome....
 
M 0

mateusz919

Użytkownik
Możesz co miesiąc przelewać po 10 tyś i nie będzie problemu.
Dziekuje za odpowiedz : ) ale jestes w 100% pewny ? mam konto na betsafe i bet365 i jesli przeleje w ciagu miesiaca 10 000 PLN do mojego konta bzwbk to nie bede mial zadnych problemow i bank nie bedzie mnie wzywal skad taka?i tez nie bede sie musial rozliczac z fiskusem ? bo z tego co wiem t bet365 jest na prawach brytyjskich a na jakich prawach jest betsafe moze ktos mi powie?
 
Do góry Bottom