>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wygrałem sporą kasę, wezwał mnie bank...

heineken_ksf 0

heineken_ksf

Użytkownik
&quot; Polska to jedne wielkie bagno... &quot; ktoś tak kiedyś śpiewał i to jest prawda. Skoro naszym wielkim politykom którzy zarabiają gruba kasę przeszkadzało by ktoś sobie mógł do marnych pensji dorobić kilka groszy to mogli wprowadzić inny system który na 100% zapewnił by Państwu dochód. A tak to więcej problemu jest.
Mianowicie wprowadzili by druk na którym wypełnia się ile wygraliśmy pieniędzy i idzie się do urzędu i płaci podatek.
Ktoś się zapyta zapewne : Dlaczego mam jeszcze płacić złodziejom ??
Otóż jeżeli wygrasz np. 10tyś. i będziesz chciał przelać pieniądze to masz wyjście :
1) zaryzykować może się uda
2) sprawdzą mnie i karzą wyjaśnić, zabiora nielegalną kasę i dadzą karę
3) pójść legalnie zapłacić podatek np. nawet 2tyś. zł i mieć problem z głowy.
Ja wybrałbym na pewno 3 opcje. I nie miałbym problemu, i nie myślał czy listonosz przyniesie mi wezwanie czy nie.
To jest mój punkt widzenia.
 
heineken_ksf 0

heineken_ksf

Użytkownik
normalnie się robi, czyli 5000 raz
a za kilka dni kolejne 5000
nic nadzwyczajnego
Z tego co czytałem nie tylko na tym forum to nie takie łatwe. Jedni pisali że przesłali kilka razy po pewnej kwocie i bez problemu a innym zrobili problem.
Więc marian78 jakby nie było problemu tak jak piszesz to ludzie by nie pisali.
 
hi-tec 0

hi-tec

Użytkownik
Przeczytałem temat do 10 strony i już mi starczy. Dlatego szybkie pytanie odnośnie większych kwot wypłacanych od bukmachera. Przykładowo wygram tą kwotę większą niż 15 tys. eur i nie chce ryzykować i wypłacać jej na PL konto. Czy jeżeli wypłacę je na holenderskie konto, którego jestem właścicielem to problemu nie będzie ? I czy w ogóle można wypłacać sobie na zagraniczne konto ? Pzdr.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Trudno określić czy bukmacher by się zgodził wypłacać na inne konto z tymi samymi danymi. Ale raczej podejrzewam, że raczej nie.
Myślę, że spokojnie możesz na Polskie przelać i nic Ci nie zrobią.
 
blum 70

blum

Użytkownik
W Holandii? Takim liberalnym kraju? Aż trudno uwierzyć.
Czy ktoś mógłby zrobić zestawienie, w których krajach zakłady sportowe w sieci są w których nie są legalne?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
W Holandii? Takim liberalnym kraju? Aż trudno uwierzyć.
Czy ktoś mógłby zrobić zestawienie, w których krajach zakłady sportowe w sieci są w których nie są legalne?
Tutaj jest część tych krajów. Do tego dochodzi zapewne większość państw określanych/określających się jako islamskie.
W przypadku USA, niektóre ze Stanów zrobiły już pewien wyłam [chyba NY i być może NV. W kolejce jest DE]. Pozostałe też zapewne pójdą tą drogą.
 
M 0

mateusz919

Użytkownik
Witam jestem tutaj nowym uzytkownikiem i mam pytanie. Od jakiej kwoty bank do ktorego bym przelewal z mojego depozytu pieniadze moglby mnie wezwac na osobista rozmowe ? Czy od przelewu 10 000 PLN w ciagu roku ? czy juz od kwoty np. 5000 PLN w ciagu miesiaca ? Czy jesli np przeleje na konto w ciagu jednego roku kwote do banku bzwbk 10 000 PLN mam to obowiazek zgloszenia do fiskusa ? Prosze o pomoc
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Witam jestem tutaj nowym uzytkownikiem i mam pytanie. Od jakiej kwoty bank do ktorego bym przelewal z mojego depozytu pieniadze moglby mnie wezwac na osobista rozmowe ? Czy od przelewu 10 000 PLN w ciagu roku ? czy juz od kwoty np. 5000 PLN w ciagu miesiaca ? Czy jesli np przeleje na konto w ciagu jednego roku kwote do banku bzwbk 10 000 PLN mam to obowiazek zgloszenia do fiskusa ? Prosze o pomoc
Tak bank się strzasznie zaniepokoi jak w ciągu roku będziesz miał 10k przychodów... siedzą i wydzwaniają do każdego kto pracuje :zoltakartka: zdajesz sobie sprawę jakie obroty na koncie ma normalny klient banku?:zoltakartka:
 
M 0

mateusz919

Użytkownik
Prosze o powazne odpowiedzi konkretne , kogos kto mi moze naprawde pomoc i udzielic odpowiedzi.Pytam serio.&#39;wmcent&#39; nie wiem jaki obroty na koncie ma normalny klient.
To znaczy ze jesli w ciagu roku przelalbym kwote 10 000 pln z gry np u buka bet365 nie musialbym sie rozliczac z fiskusem ? i bank bzwbk nie zrobil by mi jakis problemow? lub jak przeleje na konto kwote 5000 PLN w ciagu miesiaca to tez nie bede mial zadnych problemow ze strony banku ?
 
norbi434 50

norbi434

Użytkownik
Prosze o powazne odpowiedzi konkretne , kogos kto mi moze naprawde pomoc i udzielic odpowiedzi.Pytam serio.&#39;wmcent&#39; nie wiem jaki obroty na koncie ma normalny klient.
To znaczy ze jesli w ciagu roku przelalbym kwote 10 000 pln z gry np u buka bet365 nie musialbym sie rozliczac z fiskusem ? i bank bzwbk nie zrobil by mi jakis problemow? lub jak przeleje na konto kwote 5000 PLN w ciagu miesiaca to tez nie bede mial zadnych problemow ze strony banku ?


haha banka moze zglosic do urzedu skarbowego przychody z podejrzanego zrodla jesli to beda kwoty powyzej 40.000 euro miesiecznie haha bez przesady , ze do Ciebie &quot;potencjalnego kolwalskiego&quot; z przychodami zagranicznymi rzedu 10.000 lub 5000 sie przyczepia jest znikome....
 
M 0

mateusz919

Użytkownik
Możesz co miesiąc przelewać po 10 tyś i nie będzie problemu.
Dziekuje za odpowiedz : ) ale jestes w 100% pewny ? mam konto na betsafe i bet365 i jesli przeleje w ciagu miesiaca 10 000 PLN do mojego konta bzwbk to nie bede mial zadnych problemow i bank nie bedzie mnie wzywal skad taka?i tez nie bede sie musial rozliczac z fiskusem ? bo z tego co wiem t bet365 jest na prawach brytyjskich a na jakich prawach jest betsafe moze ktos mi powie?
 
Do góry Bottom