>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wygraj Ligę!

dani1987 0

dani1987

Użytkownik
system 1-3-4-3

Kapsa
Celeban Arboleda Hajto
Balaz Jirsak Mila Stilic
Brozek Lewandowski Korzym


Hehe myślę ze u was podobnie jak u mnie nie ma rezerwowego droższego niż 0,5 mil zł
Oto mój skład
Kapsa –znacznie przyczynił się do awansu Lechii do ekstraklasy , dobry solidny bramkarz ...
Obroncy
Celeban – młody obrońca , mocny punkt drużyny Śląska , dość tani 1,8 mil zł
Hajto – postawienie na niego może okazać się błędem , w sezonie łapie dużo kartek , i wciąż jest zaliczany do twardych nie odstawiających nogi obrońców , jego brak za pauzy , może pozbawić mnie wielu punktów .Górnik powinien w tym sezonie być mocną drużyną ekstraklasy (4-5 miejsce) na swoim stadionie nie powinni tracić wiele bramek ..
Arboleda – świetny zawodnik , o niego jestem całkowicie spokojny , w tym sezonie z pewnością będzie jednym z najlepszych środkowych obrońców w lidze , w meczu z Azerami nie do przejścia.
Pomocnicy
Bolaz – w poprzednim sezonie ,mocny punkt Ruch Chorzów liczę ze w tym będzie podobnie .
Mila – w sparingach Śląska Wrocław pokazał ze jest w świetnej formie , dla Śląska również powinien być sporym wzmocnieniem .Liczę ze w tym sezonie wróci stary dobry Mila jak za czasów Grodziska ...
Stilić – Lech dokonał w tym sezonie chyba najlepszych transferów w lidze , świetny trener Smuda dobrze zgrał drużynę o czym mogliśmy się przekonać podczas meczu Lecha w pucharze uefa .Ubiegał się o niego Arsenal Londyn , wierzę ze w Lechu da z siebie wszystko , gdyż będzie chciał wypromować się do lepszego zachodniego klubu ...
Jrsak - ten sezon może należeć do niego , w poprzednim sezonie nie grał za wiele , lecz w tym powinien być podstawowym zawodnikiem mistrza polski .Podczas meczów towarzyskich grywał w pierwszej 11 strzelił bramkę Liverpoolowi .Przed rokiem kosztował Wisłę sporo pieniędzy (dokładnie nie pamiętam ile ) więc w tym sezonie udowodni władzą Wisły że było warto.
Napastnicy
Brożek – myślę ze w tym sezonie Wisła również strzelać będzie wiele bramek , a Piotr Brożek znów powalczy o tytuł króla strzelców , w Wiśle właściwie z napastników nie ma kto prócz niego strzelać , w związku z tym Marek Zieńczuk , gonił go w klasyfikacji . 5 mil zł za jego transfer pokrzyżowało mi wiele planów , odnośnie rezerwowych zawodników i 3 napastnika , ale myślę ze to jednak on przyniesie mojemu klubowi najwięcej punktów ????
Lewandowski –król strzelców drugiej ligi w tym sezonie zagra w Lechu .Pokazuje się ze świetnej strony jak i w pucharze uefa , jego osobą zainteresowany jest trener reprezentacji Polski , a wiele osób upatruje w nim nadzieje polskiej piłki . Myślę ze czas Reisa już się skończył i to Lewandowski będzie podstawowym napastnikiem Lecha ..
Korzym –zakładając ze najwięcej punktów ugrają dla mnie Brożek z pomocnikami , musiałem postawić na ustawienie z trzema napastnikami .Korzym po raz kolejny zawita do Odry Wodzisław , pewnego miejsca w składzie nie ma , ale myślę ze duża szansa na jego wywalczenie jest .
 
munez 0

munez

Użytkownik
Hmm...jak przywroca te Zagłębie.....to co zrobia z zawodnikami Arki?Jedna decyzja i wszystko pieprzy...nawet ten konkurs...parodia :/
 
soken07 0

soken07

Użytkownik
Oto moje VIP-y ???? ( 3-4-3 ) ;)

---------------------------------Michal Vaclavik--------------------------
Vlade Lazarevsky -----Marcin Adamski----------------Piotr Celeban---------
Rafał Boguski -- Wojciech Grzyb --- Henry Quinteros---Dariusz Pawlusiński-----
Carlos Costly----------------- Hernan Rengifo (C) ----Kamil Witkowski---------

Vaclavik --&gt; po przejściu do Górnika będzie starał sie zaprezentować z jak najlepszej strony. Moim zdaniem w Lubinie trochę niedoceniany.
Lazarevski --&gt; pewny punkt Groclinu, teraz będzie grał pod szyldem Polonii Warszawa. Znany z dobrych ofensywnych rajdów prawą flanką.
Adamski --&gt; dobry środkowy obrońca, przemawia za nim doświadczenie i dobra cena. Bardzo dobrze gra głową, potrafi strzelać gole ze stałych fr. gry.
Celeban --&gt; Niegdyś występował w Pogoni Szczecin, a teraz ściągnęli go wrocławianie. Niewątpliwie młody, perspektywiczny zawodnik, ostoja defensywy Śląska.
Boguski --&gt; świetny pomocnik, który może grać także na ataku. Szybki dynamiczny, błyskotliwy, w poprzednim sezonie zdobył kilka bramek.
Grzyb --&gt; w poprzednim sezonie strzelił jak na pomocnika dużo goli . Dobrze wyszkolony technicznie, potrafi zakończyć akcję strzałem i dobrze gra głową.
Quinteros --&gt; Peruwiańczyk w poprzednim sezonie razem z Rengifo zawojowali ligę. Henry strzelił kilka łądnych bramek i myślę, że w tym sezonie pomoże lechowi w wywalczeniu mistrzostwa.
Pawlusiński --&gt; doświadczony pomocnik, dysponujący fenomenalnym strzałem z dystansu. Poza tym jest piekielnie szybki.
Costly - dobrze zbudowany reprezentant Hondurasu to jedna z wielkich nadziei bełchatowskiego klubu. Carlos dużo strzelał w tamtym sezonie, w tym powinno byc podobnie bo ma konkurencję w osobach Nowaka, Ujka i Dziedzica.
Rengifo --&gt; wybrałem go na kapitana mojej ekipy, bo sądzę, że będzie jej najlepszym strzelcem. Hernan jest świetnym technikiem, dobrze gra głową, jest waleczny - słowem - ma wszystko czego potrzebuje rasowy napastnik
Witkowski --&gt; i na koniec młody utalentowany napastnik Cracovii. W poprzednim sezonie trafił do Krakowa z Polkowic i zawojował w tamtejszym klubie. Swietna gra, oprócz Moskały najlepszy strzelec Cracovii.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Pochwalcie się jakie macie miejsce po 1 kolejce :] Mi udało się zdobyć jedną drużyną 35 pkt i zajmuję coś ok. 8000 , dwie inne mają po 25 pkt i miejsca o wiele dalsze . Fajnie się rozpoczyna :]
 
mara14 0

mara14

Użytkownik
Ja mam dwa zespoły. Zespół na który najbardziej licze w tej zabawie zdobył teraz 27 pkt. Szkoda, że Legia i Lech nie wygrały swoich 1 spotkań, bo tych punktów byłoby wiecej. A tak zajmuje: Pozycja w klasyfikacji generalnej: 18112.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Za nami druga kolejka Ekstraklasy. W tabeli naszej prywatnej ligi sporo zmian.
Chciałem jednocześnie zachęcić innych użytkowników do zabawy. Rejestracja jak i prowadzenie własnej drużyny jest bezpłatne.
Grze nie trzeba poświęcić wiele czasu. Po prostu wybieramy (kupujemy) 18 zawodników z ligi polskiej, później wybieramy meczową 11. I tyle. Każdy gracz z naszej drużyny otrzymuje punkty. Liczba punktów zależy od tego, jak zagrał w prawdziwym meczu.
Zachęcam również już zarejestrowanych uczestników do zapisania się do naszej prywatnej ligi - LIGA FBC
Kod dostępu: 922109826
Liczy się przede wszystkim dobra zabawa ;)
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
od nastepnej kolejki i ja zaczynam z wygraj ligę;]
Moja 18stka Jinxy ( pogrubiony prawdopodobny 1 skład )
Bramkarze : Kozik, Stachowiak
Obrońcy : Dymkowski, Płotka, Gamla, Cleber, Karwan, Freidgeimas
Pomocnicy : Mila, Stilic, Szałachowski, Zając, Małkowski, Rogalski
Napastnicy : Rybski, Lewandowski, Wachowicz, Kosmalski
 
pacek09 0

pacek09

Użytkownik
I ja się pobawię:
Winning Eleven ????
------------------Pilarz-----------------
--Pietrasiak---Arboleda---Żuraw---Diaz--
-----Peszko----Bandrowski----Stilic-----
----Mąka----Lewandowski----Korzym----

Rezerwa:
BR: Kozik
OB: Król, Płotka
PM: Cetnarski, Szałachowski, Matuszek
AT: Costly
 
duda 380

duda

Użytkownik
I jak wam idzie menadżerzy? :-D
W naszej lidze FCB mam 3 pozycję i 85 pkt. na koncie a w klasyfikacji ogólnej jestem na 7433, daleko ;)
 
tomek258 127

tomek258

Użytkownik
UWAGA !!!
Wczoraj wystartowała 17. edycja konkursu WYGRAJ LIGE.


Zapraszam do rejestracji i prezentacji swoich drużyn :jezora:
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
ja przygotowałem cos takiego ???? :

--------------------------Mucha-------------------------------
----Fonfara-----Djurdjevic--------Pietrasiak----Komorowski------
---Szałachowski-----Zawistowski----Kirm-------Peszko----------
------------------Paluchowski--------Frankowski----------------

Pokazujcie swoje składy ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
No to mój skład wygląda następująco :

---------------------------------Mateusz Bąk-------------------------------------
-------------Wołąkiewicz----------Szala----------Mysona---------------------
----Pawłowski---Iwański(K)---Mierzejewski---Małecki---Kaczmarek----
----------------------Paluchowski---------Frankowski---------------------------
 
Do góry Bottom