>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

z 50 zl do 100.000 zl co o tym sadzicie?

Status
Zamknięty.
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
No to podam Ci drugi przykład, bo nie zrozumiałeś moich intencji. Masz racje, co do baksetu, ale jakbyś oglądał pierwsze III kwarty to nie miałbyś złudzeń co do wygranej gospodarzy, a to był mecz na najwyższym europejskim poziomie.
A ten drugi przykład, to mecz Blackpool z Man. Utd 2:0 i potem 72, 74 i 88 minuta i z 2:0 zrobiło się 2:3. Wiem, że zaraz podniosą się głosy,że to przecież Man. Utd., ale jak ktoś szuka okazji na siłę, to jestem pewien, że i to by zagrał, pewnie asekuracyjnie, remis nie ma zakłady, ale i tak byłaby wtopa.
Nie mam żadnych systemów, bo nie mam czasu ani chęci bawić się w jakieś systemy, tym bardziej takie. Jak ktoś wygra te 100 000 grając kursy 1,01, to niech się do mnie zgłosi dam mu drugie tyle.
Pozdrawiam
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
Dobra, jak ktoś chce grać taki system to Bóg z Wami, chodź Wam raczej nie pomoże.
Pogracie parę lat, przegracie kilka tysięcy to się nauczycie, albo przynajmniej przekonacie na własnej skórze.
 
B 0

beniu

Użytkownik
Sami przyszli milionerzy tutaj . Tylko czemu jak ten sposob jest taki pewny to zaczynacie od 10 -100 zl? Przeciez bedziecie milionerami to musi wejsc w koncu jak to ktos nawet wyzej napisal sa 100 % pewniaki. A tu macie temat goscia ktory sie nawet wypowiadal chyba w tym temacie i probowal tak grac... Bilans mozecie sobie policzyc sami. Niestety okazalo sie ze nie zostanie milionerem przed 30 i jednak trzeba bedzie zdac mature. Szkoda.
Ja nie roumiem skąd tyle złośliwości w tym temacie? Jak chcesz to sobie obstawiaj single po 1.7 i tyle, ale nie wyśmiewaj się z innych tylko dlatego, że grają kursy. 1,01. Na kursie 1,01 też da się zarobić, tylko potrzeba przede wszystkim cierpliwości i konsekwencji. Wiele osób pisze tutaj, że kursy 1,01 często nie wchodzą i zazwyczaj są megazaniżone w stosunku do ryzyka. Pewnie że tak jest, nikt nie zaprzecza i każdy kto trochę siedzi w bukmacherce to się z tym zgodzi. Cały myk polega na tym, żeby &quot;wyłapywać&quot; te perełki. Tak jak napisałem zdarzają się nawet 100% pewniaki, z tym że zdarzają się dość rzadko i gra tylko takimi zakładami znacznie by się wydłużyła. O co mi dokładnie chodzi nie napiszę, ale jak ktoś pomyśli, poszuka i będzie w stanie sobie odpowiedzieć czy coś jest 100% pewniakiem to znajdzie.
Poza tym wkur...łeś mnie swoją wypowiedzią. Jak tak cwaniakujesz to zaproponuj coś lepszego.
 
B 0

beniu

Użytkownik
Dobra, jak ktoś chce grać taki system to Bóg z Wami, chodź Wam raczej nie pomoże.
Pogracie parę lat, przegracie kilka tysięcy to się nauczycie, albo przynajmniej przekonacie na własnej skórze.
Mogę się założyć, że sporo spośród tych osób które grają nazwijmy to &quot;normalne kursy&quot; też przegrywa tysiące w parę lat, ale nawet o tym nie wiedzą, bo nie liczą tego ile &quot;stówek&quot; w tym czasie zdążyli wpłacić do buka. Poza tym nikt nie mówi, że trzeba od razu zaczynać od 1000zł. Na początku wiadomo, że najlepiej uczyc się tej gry na mniejszych stawkach jak np. 100zł. A nawet jak ktoś zainwestuje 1000zł i przegra je zanim zdąży cokolwiek wypłacić to trudno... 1000zł na kilka lat to nie fortuna. Można zaczynać od 100zł i wtedy po 464 zakładach ma się 10 000 zakładając, że gramy same 1,01. Zaczniesz od 500zł to 10 000zł masz po 300 zakładach. Wiadomo 300 zakładów to sporo, ale niech nikt nie mówi, że to graniczy z cudem. Ja już wole wtopić te 500zeta ze sporą szansą przy mądrym graniu na wygraną 10 000zł niż przegrać tą kasę singlami o &quot;normalnym kursie&quot;.
 
W 74

woofer001

Użytkownik
Nie wiem skąd wymysliles te single 1.7. I na kursach 1,01 idzie zarobic owszem ale tylko w krotkiej perspektywie. Hmmm jak czlowiek czyta o 100 % pewniakach to smiać się po prostu chce wybacz. A co do zaproponowania czegos lepszego to znaj moje dobre serce i podpowiem Ci ze już jesteś we właściwym dziale. Tylko temat nie ten.
 
B 0

beniu

Użytkownik
Nie wiem skąd wymysliles te single 1.7. I na kursach 1,01 idzie zarobic owszem ale tylko w krotkiej perspektywie. Hmmm jak czlowiek czyta o 100 % pewniakach to smiać się po prostu chce wybacz. A co do zaproponowania czegos lepszego to znaj moje dobre serce i podpowiem Ci ze już jesteś we właściwym dziale. Tylko temat nie ten.
Dałem single 1,7 jako przykład &quot;normalnej gry&quot;. Na temat 100% pewniaków już wszystko napisałem, zdarzają się i tyle, a jak kogoś to śmieszy to dobrze śmiech to zdrowie.
 
W 74

woofer001

Użytkownik
Wycieczki osobiste bys sobie darowal zwlaszcza na tak marnym poziomie. I owszem smiech to zdrowie. Dlatego dziekuje Wam ze dbacie o moje zdrowie tekstami w stylu o 100 % pewniakach albo pozwol ze zacytuje
a już wole wtopić te 500zeta ze sporą szansą przy mądrym graniu na wygraną 10 000zł
No coz czlowiek ponoc najlepeij uczy sie na wlasnych bledach. Ciebie juz nie przekonam ze to granie nie ma zbyt wielkiego sensu, przekonaja Cie o tym pustki w portfelu ale jak chcociaz jeden przeczyta i zachowa swoje pieniadze to juz bedzie sukces. Z mojej strony koniec dyskusji. Pozdrawiam.
 
B 0

beniu

Użytkownik
Wycieczki osobiste bys sobie darowal zwlaszcza na tak marnym poziomie. I owszem smiech to zdrowie .Dlatego dziekuje Wam ze dbacie o moje zdrowie tekstami w stylu o 100 % pewniakach albo pozwol ze zacytuje no coz czlowiek ponoc najlepeij uczy sie na wlasnych bledach. Ciebie juz nie przekonam ze to granie nie ma zbyt wielkiego sensu przekonaja Cie o tym pustki w portfelu ale jak chcociaz jeden przeczyta i zachowa swoje pieniadze to juz bedzie sukces. Z mojej strony koniec dyskusji. Pozdrawiam.
Facet powiedz mi czym się różni przegranie 500zł na graniu kursami 1,01 od przegrania 500zł na graniu każdym innym kursem, każdym innym sposobem? Niczym. Ryzyko jest wszędzie. Jak nie wierzysz w 100% pewniaki to nie wierz, ale nie licz tez na to, że Ci napiszę dokładnie co mam na myśli mówiąc 100% pewniak, bo mogę tylko przez to stracić. Wycieczkę osobistą już skasowałem, sam ją zresztą sprowokowałeś więc pisząc o marnym poziomie piszesz o czymś do czego sam doprowadzasz przez złośliwości i cwaniactwo. Na siłę nie mam zamiaru nikogo przekonywać, denerwuje mnie tylko złośliwość, cwaniactwo i wyśmiewanie. Na szczęście są na tym forum osoby, które rozumieją, że granie kursami 1,01 może być &quot;dochodowe&quot;.
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
Śmieszne jest granie kursów 1.01, a już nazywanie tego system to przegięcie. Szukanie takich kursów z nadzieją na długoterminowy zysk nie ma nic wspólnego z poważnym typowaniem, znajomością bukmacherstwa. Dziwi mnie tylko, jak można tak myśleć.
 
coldsex 15

coldsex

Użytkownik
Śmieszne jest granie kursów 1.01, a już nazywanie tego system to przegięcie. Szukanie takich kursów z nadzieją na długoterminowy zysk nie ma nic wspólnego z poważnym typowaniem, znajomością bukmacherstwa. Dziwi mnie tylko, jak można tak myśleć.
Już Ci napisałem pokaż nam jak Ty grasz.
 
P 0

poli_x

Użytkownik
Wydaje mi sie ze te pyskate osoby ktore to tak krzycza to jest wynikiem zazdrosci z uwagi na posiadana slaba psychike,i widzac kurs 1,05 nie wytrzymali by zeby podgonic swoj bieg po 1000,10000? A wtedy latwo poplynac,pokaz mi kolego mecz tenisa kiedy to przy 5:1 na kursie 1,01 mozna wtopic ;)
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Heh, akurat z tenisem to nieraz tak bywało. Kto tam w ostatnie wakacje wtopił tie-breaka wygrywając 6-0 ? Już nie pamiętam. Radwańska wygrywając z Safiną 5-0 przegrywa seta. Federer wygrywał ostatnio z Djokovicem 5-2 i wtopił. Oj, tych przykładów by się namnożyło i to sporo. Prawda jest, że można przegrać i na kursie 1.01. Najważniejsze jest to, aby starannie dobierać mecze. Każdy sposób dobry, który przynosi zysk, nawet ten. Pozdro.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Wydaje mi sie ze te pyskate osoby ktore to tak krzycza to jest wynikiem zazdrosci z uwagi na posiadana slaba psychike,i widzac kurs 1,05 nie wytrzymali by zeby podgonic swoj bieg po 1000,10000? A wtedy latwo poplynac,pokaz mi kolego mecz tenisa kiedy to przy 5:1 na kursie 1,01 mozna wtopic ;)
Masz minimalną wiedzę dotyczącą zakładów i próbujesz pouczać innych.
Forum widziało wiele bardzo spektakularnych porażek z kursami 1,05 a nawet 1,01.
Tak jak napisał Win1988 takie sytuacje zdarzają się nawet największym... więc nie może ich wykluczyć.
Zarzucać komuś słabą psychikę, samemu opierając grę jedynie na kursach mniejszych niż typowe wahania kursów na live - to trzeba miec tupet ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wincent 150

wincent

Użytkownik
Przykład z dziś - czeskie budziejowice, lider 1 ligi siatkówki w czechach przegrywa u siebie 2-3 z zajmującą ostatnie miejsce drużyną z brna. Kursy? Tak , zgadliście 1,01 na Budziejowice ;)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Przykład z dziś - czeskie budziejowice, lider 1 ligi siatkówki w czechach przegrywa u siebie 2-3 z zajmującą ostatnie miejsce drużyną z brna. Kursy? Tak , zgadliście 1,01 na Budziejowice
No ale takich przykładów można podac setki. Trzeba po prostu dobrze wybierać i mieć szczęście. Bo grac jak popadnie po 1,01-1,10 to mija się z celem. A najlepiej grać tylko te dyscypliny bądź te ligi, które ma się &quot;obcykane&quot;. A praktycznie zawsze pojawiają się gdzieś niskie kursy. Nie mówię, że to bankowo jest skuteczne, bo szczerze wątpię przejść tyle poziomów do 100 tys zł, ale np do 1000 myślę, że jak się zepnie to jest na to szansa.
 
danni 8

danni

Użytkownik
No ale takich przykładów można podac setki. Trzeba po prostu dobrze wybierać i mieć szczęście. Bo grac jak popadnie po 1,01-1,10 to mija się z celem. A najlepiej grać tylko te dyscypliny bądź te ligi, które ma się &quot;obcykane&quot;. A praktycznie zawsze pojawiają się gdzieś niskie kursy. Nie mówię, że to bankowo jest skuteczne, bo szczerze wątpię przejść tyle poziomów do 100 tys zł, ale np do 1000 myślę, że jak się zepnie to jest na to szansa.
Dokładnie. Ci którzy uważają się za doświadczonych graczy piszą o tym, że kursy 1.01 często nie wchodzą, a przecież Ci którzy takie kursy grają wcale temu nie zaprzeczają. Ten system grania 1.01 ja rozumiem w ten sposób, że wybieramy zdarzenia najbardziej prawdopodobne, że wejdą, niekoniecznie musi to być kurs 1.01, może być np. 1,05. Chodzi o to żeby wybierać to co wydaje się najpewniejsze. Tak jak napisał dawczan, takich przykładów gdzie kursy 1.01 można mnożyć mnóstwo, ale to nie znaczy że ten sposób gry nie ma sensu.

Śmieszne jest granie kursów 1.01, a już nazywanie tego system to przegięcie. Szukanie takich kursów z nadzieją na długoterminowy zysk nie ma nic wspólnego z poważnym typowaniem, znajomością bukmacherstwa. Dziwi mnie tylko, jak można tak myśleć.
Nie wiem jak możesz coś od razu przekreślać, skoro
- po pierwsze wiele osób twierdzi, że już doszło do konkretnego poziomu i już coś na takim graniu zarobiło,
- po drugie sam nie przeprowadziłeś np. żadnej symulacji takiego grania
Nie chodzi o szukanie kursów 1.01, bo to każdy głupi umie. Chodzi o szukanie najbardziej prawdopodobnych zdarzeń, przy czym tenis rzeczywiście bym pomijał przy takim graniu szerokim łukiem. Być może Ty po prostu nie znasz się na bukmacherce i dlatego od razu coś przekreślasz. Może system ryzykowny, ale na pewno bezpieczniejszy od wielu innych, np. od każdej progresji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom