>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

z 50 zl do 100.000 zl co o tym sadzicie?

Status
Zamknięty.
coldsex 15

coldsex

Użytkownik
Fakt Faktem czasochłonne to jest, ale można to potraktować jako sprawdzian z samym sobą czy będziemy trzymać się swoich zasadach itp.
Można wyznaczyć kwotę do grania tym sposobem a resztę kapitału przeznaczyć na inną grę, hmmm ciekawe która część kapitału prędzej poszła by się jeb...

A jak by tak trochę wydłużyć i grać bezpieczniej np. Mamy 200 bądź 100zł(polecam 200) kapitał dzielimy na 2 i mamy po 100 albo po 50 i raz gramy jeden mecz za jedną część kapitału raz za drugą.
Jak przegramy jedną część decydujemy czy chcemy grać tą drugą czy nie i minimalizujemy straty finansowe ewentualnie mamy stratę trochę czasu jeżeli z jedną część kapitału udało się chociaż podwoić.
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
temat odgrzewany po raz setny. WG mnie nie da sie tego wykonac bo im mniejszy, nizszy kurs tym czesciej jest znacznie zanizony przez buka a co za tym idzie ewentualne wygrane nie pokryja podjetego ryzyka a to z kolei przelozy sie na wtope, i to calosci kapitalu.
mimo wszystko powodzenia, na pewno sie przyda, o szczeciu nie mowiac.
 
coldsex 15

coldsex

Użytkownik
No ja obserwuje kursy na betfair i zdarza się że w tenisie przy stanie 5:2 5:1 i serwisie prowadzącego co od początku meczu był faworytem jest możliwość obstawienia tego kto wygra seta, nie zawsze ale się zdarza to taki mały przykład że można mieć dość małe ryzyko choć oczywiście jakieś jest.
 
B 0

beniu

Użytkownik
Musze przyznać, że to najlepsza metoda gry jaką kiedykolwiek spotkałem. Musze podziękować autorowi za pomysł. Dlaczego tak podoba mi się ten system? Bo co prawda nie pozwala na szybkie osiągnięcie zysku (no chyba, że zaczynamy od 1000zł, ale wtedy narażamy się na sporą stratę, gdyby jednak jakimś cudem coś nawaliło), ale jest to system gry, w którym prawdopodobieństwo wygranej przy rozważnej grze wynosi 99,99%, a można znaleźć i takie zakłady, gdzie wygrana jest właściwie 100%. Nie chce zdradzać szczegółów, żeby buki nie wycofały takich ofert ;), ale pisząc o tych 100% pewniakach nie mam na myśli ani obstawiania live na wygraną zawodnika prowadzącego i serwujacego w tenisie przy stanie 5-1, jak to zasugerował autor tematu (choć akurat to nie jest najgorsza opcja grania, ale 100% pewniakiem nigdy bym jej nie nazwał), ani żadne over 0,5 gola (to dla mnie kompletna głupota grać takie coś po kursie 1,01, gdzie ryzyko porażki w stosunku do kursu jest spore), ani żadne granie na Barcelone, gdy gra z jakimś słabeuszem. Mogę tylko dodać, że takie 100% pewniaki pojawiają się trochę rzadziej niż 99%.
W każdym bądź razie życzę wszystkim, którzy graja kursy 1,01 powodzenia. Przede wszystkim tego, żeby buki nie nakładały nam limitów, ani nie blokowały kont gdy dojdziemy już do jakiegoś konkretnego poziomu i uda nam się jakąś konkretna sumkę zarobić ;)
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
kazdy pewniak, faworyt ma raz w roku slabszy dzien, mecz i nie ludz sie, ze Ty akurat btego spotkania nie obstawisz. Piszesz ze przy rozwaznej grze masz 99,99% szans na wygrana, to ile wtedy wynosi wg Ciebie prawdopodobienstwo wygrania danego spotkania??99.999999999999999999%???
no i co rozumiez przez rozwazna gre? granie polowa badz calym kapitalem jest rozwazne kiedykolwiek?
Cos czuje , ze i tak zostaniesz przy swoim zdaniu.to moze wklejaj trypy PRZED rozpoczeciem top wszyscy ,,skorzystamy,,
Dobranoc.
EDIT:
przeczytalem Twojego posta do konca i stwierdzam ze dluga droga przed Toba do zrozumienia o co w tym chocdzi
 
B 0

beniu

Użytkownik
kazdy pewniak, faworyt ma raz w roku slabszy dzien, mecz i nie ludz sie, ze Ty akurat btego spotkania nie obstawisz. Piszesz ze przy rozwaznej grze masz 99,99% szans na wygrana, to ile wtedy wynosi wg Ciebie prawdopodobienstwo wygrania danego spotkania??99.999999999999999999%???
no i co rozumiez przez rozwazna gre? granie polowa badz calym kapitalem jest rozwazne kiedykolwiek?
Cos czuje , ze i tak zostaniesz przy swoim zdaniu.to moze wklejaj trypy PRZED rozpoczeciem top wszyscy ,,skorzystamy,,
Dobranoc.
EDIT:
przeczytalem Twojego posta do konca i stwierdzam ze dluga droga przed Toba do zrozumienia o co w tym chocdzi
W ogóle nie wiem po co się wypowiadałem, bo zysku z tego nie mam żadnego. Nie chciałbym za bardzo drążyć tematu, ale odpowiem Ci.
Jak nie wierzysz w skuteczność systemu to nie wierz. Jak nie chcesz, to nie graj kursów 1,01. Twoja sprawa. Ja piszę o faktach i tyle. Jeżeli jednak w Twojej ocenie, to co piszę to bzdury to ok, każdy ma prawo do własnego zdania. Wg mnie granie 1,01 się sprawdza i można znaleźć takie zakłady po kursie 1,01, które są 100% pewniakami.
Co do tej cyfry wcześniej to może rzeczywiście niepotrzebnie napisałem 99,99%. Miało być samo 99%. Czyli powiedzmy, że ja gram pewniakami 99% (w początkowej fazie, gdy nie mam dużo do stracenia) i 100% pewniakami, gdy osiągam wyższy poziom. To wszystko nie jest jednak takie różowe, bo 100% zdarzają się rzadziej niż te 99%, dlatego gra się wydłuza i wymaga przede wszystkim cierpliowości.
Gdybym zaczął wklejać typy, to nikt by nie skorzystał, tylko ewentualnie ja bym mógł stracić. Więc nie ryzykuje. Przyznaję, że póki co wiele się nie wzbogaciłem, ale jeżeli dalej tak pójdzie jak idzie teraz, to powinno być dobrze.
Jeżeli chodzi o rozważną grę, to piszę tylko o tym, żeby grać &quot;dobre&quot; zakłady. W tym systemie cały czas grasz całym kapitałem aż osiągniesz założony cel. Wg mnie najlepiej opłaca się zaczynać od 1000zł i grać te 240 zakładów, aż dojdziemy do 10000zł. I wtedy znowu zaczynać od 1000zł. Obawiam sie jednak, że taką grę uniemożliwią limity nakładane przez buki. Ja póki co testuję ten system i dlatego zaczynałem od dużo mniejszej kwoty.
Ja kolego dobrze wiem o co w tym chodzi. Jeżeli jesteś sceptyczny to ok, ale nie pisz, że ktoś czegoś nie rozumie, skoro sam nie jesteś &quot;wtajemniczony&quot; i o pewnych rzeczach, o których nie napisałem i nie napiszę nie masz pojęcia... Wg mnie lepiej od Ciebie orientują się inni użytkownicy, głównie Ci którzy pozytywnie wypowiadali się w tym temacie.
Bym zapomniał odpowiedzieć na najważniejszą część Twojego posta. Otóż, tak granie całym kapitałem jest kiedykolwiek rozważne. Kiedy? Gdy gramy 100% pewniaki. Myślę zresztą, że sam na to pytanie byłeś w stanie sobie odpowiedzieć.
PS Dbaj o ortografie i interpunkcję, bo źle się czyta Twoje posty.

Do forin: mam zablokowaną opcję wysyłania w skrzynce, bo mam poniżej 10 postów. Wyślij mi na skrzynkę Twój adres e-mail, to Ci odpowiem.
 
alowy 5

alowy

Użytkownik
Ja właśnie myślałem o tym Betfair żeby grać tym systemem tylko trochę nie za bardzo kumam o co tam chodzi. Muszę najpierw znaleźć kogoś kto mi to wytłumaczy bo kursy mają niezłe np. na to że nie będzie w meczu hattricka lub poniżej 6,5 gola. A może ktoś podeśle mi jakąś stronkę gdzie są zasady? Wiem że tam zakładam się z innymi graczami i tyle.
PS. Ja zdecydowanie wolałbym zaczynać od 100zł żeby ugrać 1000zł. I od nowa. Na postawienie kasy powyżej 1k zł moje serce mówi stanowczo NIE!!! ????
 
P 0

poli_x

Użytkownik
a ja albo nie mogę trafić na takie kursy w meczach live,albo bukmacherzy się wycfanili...i zamykają zakłady typu over/under na sporo przed końcem.
co proponujecie obstawiać? w czym jest większe prawdopodobieństwo ?
 
S 0

slaweeekkk

Użytkownik
ja narazie z 50 zrobilem 86zł puscilem około 55 zakłądow. Głowa boli cierpliwosci brak mialem conajmniej 5 sytuacji ze malo co mi nei weszlo. Nie wiem czy mozliwym jest dotrwac do 200 zakłądow. jak trafi sie zaklad ze nie wejdzie to Wam napisze
 
W 74

woofer001

Użytkownik
Sami przyszli milionerzy tutaj . Tylko czemu jak ten sposob jest taki pewny to zaczynacie od 10 -100 zl? Przeciez bedziecie milionerami to musi wejsc w koncu jak to ktos nawet wyzej napisal sa 100 % pewniaki. A tu macie temat goscia ktory sie nawet wypowiadal chyba w tym temacie i probowal tak grac http://forum.bukmacherskie.com/f15/picks-by-sony-38997-7.html . Bilans mozecie sobie policzyc sami. Niestety okazalo sie ze nie zostanie milionerem przed 30 i jednak trzeba bedzie zdac mature. Szkoda.
 
coldsex 15

coldsex

Użytkownik
Sami przyszli milionerzy tutaj . Tylko czemu jak ten sposob jest taki pewny to zaczynacie od 10 -100 zl? Przeciez bedziecie milionerami to musi wejsc w koncu jak to ktos nawet wyzej napisal sa 100 % pewniaki. A tu macie temat goscia ktory sie nawet wypowiadal chyba w tym temacie i probowal tak grac http://forum.bukmacherskie.com/f15/picks-by-sony-38997-7.html . Bilans mozecie sobie policzyc sami. Niestety okazalo sie ze nie zostanie milionerem przed 30 i jednak trzeba bedzie zdac mature. Szkoda.
W tym temacie nie widzę nic podobnego co by miało się do tego ,,systemy&#39;&#39;.
I wszyscy piszą że jest ryzyko jak zawsze a grając za 100zł może się uda wygrać, a jak nie to będzie mniej bolało.
 
alowy 5

alowy

Użytkownik
Sami przyszli milionerzy tutaj . Tylko czemu jak ten sposob jest taki pewny to zaczynacie od 10 -100 zl? Przeciez bedziecie milionerami to musi wejsc w koncu jak to ktos nawet wyzej napisal sa 100 % pewniaki. A tu macie temat goscia ktory sie nawet wypowiadal chyba w tym temacie i probowal tak grac http://forum.bukmacherskie.com/f15/picks-by-sony-38997-7.html . Bilans mozecie sobie policzyc sami. Niestety okazalo sie ze nie zostanie milionerem przed 30 i jednak trzeba bedzie zdac mature. Szkoda.
Po co tyle złośliwości? Nie sądzę żeby ktokolwiek tutaj grał po to żeby być milionerem przed 30. Gramy dla zabawy i dla adrenaliny. A jak coś się uda przy tym ugrać to super. W razie wpadki jak już kolega powyżej napisał będzie mniej bolało. Zluzuj trochę.
 
M 62

moreno

Użytkownik
A nie jest bezpieczniej tym &quot;system&quot; grać po prostu live ... kiedy np. w 85 minucie jest 2:0 to chyba wtedy jest jeszcze taki kurs (1.01) ... codziennie zagrać kilkanaście takich live&#39;ów i może się udać. Po za tym lepiej skrócić czas dochodzenia poprzez rozpoczęcia od większej stawki np. 1000 zł. Natomiast żeby zwiększyć bezpieczeństwo tego systemu to warto grać np. 5 takimi kwotami i każdą oczywiście inne mecze obstawiać, żeby nie dublować.
Po zwrocie postawionych kwot można je wypłacić i zacząć z powrotem od 1000 zł idąc już później do końca, czyli tych 100 tysiaków.
Zaznaczam oczywiście, że granie live po takich kursach nie tylko przyspiesza ten sposób, ale bardzo znacząco zwiększa bezpieczeństwo. Bo przecież spotkania, kiedy w 10 minut zespół może się podnieść (w piłce nożnej) ze straty 0:2 są baaaardzo rzadkie jeśli chodzi o drużyny, które bukmacherzy internetowi puszczają live. Bo może jakiś Bahrajn robi takie numery ???? Ale na wyższym poziomie to tylko kojarzę Francja vs. Anglia, a raczej Zidane vs. Anglia.
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
Czytałam ten wątek i pomyślałem sobie, że napiszę coś odnośnie kursów 1.01. To wcale nie jest tak, o czym pewnie poważni gracze na pewno wiedzą, że kurs 1.01 to już gwóźdź do wygranego kuponu. A czasem bywa gwoździem, ale do trumny! Taki przykład z ostatnich dni, mecz w eurolidze koszykarzy Siena - Real. Mecz na początku jednostronny z przewagą Sieny dochodzącą nawet momentami do 17ptk. Kurs 1.01 na zwycięstwo, pewniak jak nic, 100%!!! A wiecie, co się wydarzyło w IV kwarcie, przegrali ją 20ptk, i bardzo szybko kurs 1.01 zamienił się w kurs 11!!!
Nie polecam Wam, mniej doświadczeni gracze takiego sposobu zarobku, bo to się nie uda, nawet jak wejdzie Wam 99 kuponów to kiedyś na pewno traficie na ten 1, który Wam wszystko zepsuje. Kursy nie grają, a bukmacherka to przede wszystkim wiedza, umiejętności i czynniki psychologiczne.
Pozdrawiam
 
coldsex 15

coldsex

Użytkownik
Czytałam ten wątek i pomyślałem sobie, że napiszę coś odnośnie kursów 1.01. To wcale nie jest tak, o czym pewnie poważni gracze na pewno wiedzą, że kurs 1.01 to już gwóźdź do wygranego kuponu. A czasem bywa gwoździem, ale do trumny! Taki przykład z ostatnich dni, mecz w eurolidze koszykarzy Siena - Real. Mecz na początku jednostronny z przewagą Sieny dochodzącą nawet momentami do 17ptk. Kurs 1.01 na zwycięstwo, pewniak jak nic, 100%!!! A wiecie, co się wydarzyło w IV kwarcie, przegrali ją 20ptk, i bardzo szybko kurs 1.01 zamienił się w kurs 11!!!

Nie polecam Wam, mniej doświadczeni gracze takiego sposobu zarobku, bo to się nie uda, nawet jak wejdzie Wam 99 kuponów to kiedyś na pewno traficie na ten 1, który Wam wszystko zepsuje. Kursy nie grają, a bukmacherka to przede wszystkim wiedza, umiejętności i czynniki psychologiczne.

Pozdrawiam

No to super przykład dałeś do końca meczu cała kwarta co w baskecie wszystko może się zdarzyć to każdy mądry by tego nie zagrał, widać nie przeczytałeś uważnie tematu.
Tu ludzie polują na okazje takie jak wyżej przedmówca napisał 85 min 2:0 mecz na lepszym poziomie a nie 3 świat i gramy.

Twoja wypowiedź nic nie wnosi do tematu, no chyba że masz mega system i masz stałe zyski z chęcią go posłuchamy ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom