>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

z 50 zl do 100.000 zl co o tym sadzicie?

Status
Zamknięty.
papa-smerf 107

papa-smerf

Użytkownik
piłka reczna
Dania - Handboldligaen
&amp;Aring;rhus H&amp;aring;ndbold vs FIF, Kbh. 1 1,02
Mistrzostwa Europy
Norwegia - Kobiety vs Węgry - Kobiety 1 1,03

40 za nami
Bank;104,16zł
Mistrzostwa Europy - Piłka ręczna - Kobiety: Faza Grupowa 11/12
Rosja - Kobiety vs Islandia - Kobiety 1 1,01
Siatka;
Turkish Div 1 2010/11 -
Ist B Sehir Belediyesi vs Torul Genclik 1 1,01
Turkish Div 1 2010/11 - Halkbank vs Tofas 1 1,01
 
K 0

kosiarz_pl

Użytkownik
Teraz zatrybiłem ;) Mój ogromny bład !!!!!!!!!????
pomyliłem z podatkiem
Marża jest już po prostu zawarta w publikowanym kursie - obniża go o dany %. Swoją drogą - ewentualny podatek tak samo mógłby być wtedy uwzględniany. Stąd też realne prawdopodobieństwo zajścia zdarzenia jest mniejsze niż wynika to z kursu.
Koledzy z tego topiku próbują iść pod prąd i wykazać iż nie jest to prawdą, a matematyka to bzdura (takie wypowiedzi też możesz przeczytać w tym topiku) :]. Uważają że większość kursów 1,01 jest zawyżana.... Swoje zdanie na ten temat napisałem kilka postów wyżej.
 
mycute 52

mycute

Użytkownik
Papa_Smerf widzę, że niestety poniosłeś porażkę
Turkish Div 1 2010/11 -
Ist B Sehir Belediyesi vs Torul Genclik 1 1,01
wynik : 2
Moim zdaniem Twoim błędem było granie na spotkania przed ich rozpoczęciem. Zdecydowanie lepiej jest obstawiać dane zakłady na live gdzie po paru, parunastu minutach widać jak się układa gra i wtedy można ryzykować.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Papa_Smerf widzę, że niestety poniosłeś porażkę
Turkish Div 1 2010/11 -
Ist B Sehir Belediyesi vs Torul Genclik 1 1,01
wynik : 2
Moim zdaniem Twoim błędem było granie na spotkania przed ich rozpoczęciem. Zdecydowanie lepiej jest obstawiać dane zakłady na live gdzie po paru, parunastu minutach widać jak się układa gra i wtedy można ryzykować.
Bez przesady, przy takim ogromie zdarzeń nie da się oglądać, przynajmniej kawałka tych spotkań. Wtopa przy kursie 1,01 pokazuje że nie ma pewniaków i nie ma co jechać po kursach bo prędzej czy później cała praca idzie na marne.
 
B 0

boro785

Użytkownik
Wczoraj coś mnie podkusiło i zagrałem tym sposobem, postawiłem 100pln na piłke ręczna, nie wiem jak to możliwe ????
Germany - Ukraine 1 1.02 2
Niemki przegrały ???? Po plecach. Dzisiaj dałem za 50pln ten nieszczęsny
Ist B Sehir Belediyesi vs Torul Genclik 1 1,01 2 i jeszcze 3 inne mecze o podobnym kursie. Pierwsze 2 kupony i taka porażka. Limit pecha powinienem miec wyczerpany na bardzo dlugo.......... ehhh
 
merrimac 2

merrimac

Użytkownik
Chłopaki nie stawiajcie nigdy na MŚ bądź ME piłki ręcznej zarówno kobiet jak i mężczyzn na faworytów, ze względu iż kursy na nich są bardzo zaniżone. Nijak ma się to do rzeczywistości. Różnice między drużynami są o wiele mniejsze niż te kursy, które buki oferują. Jeśli grać to handicapy lub &quot;niespodzianki&quot; (które tak naprawdę nimi nie są) po zawyżonych kursach.
 
K 0

kosiarz_pl

Użytkownik
Nic nadzwyczajnego. A skoro planu B nie było, to kapitały się wyzerowały. Sprawdziły się więc moje słowa (w sumie nie tylko moje), iż staniecie się w końcu dawcami gotówki.
A co do kolejnych genialnych planów - grania na live kursów 1.01, to moim zdaniem jeszcze szybciej się wtedy wyzerujecie. ;] Lecz testować tego oczywiście nie bronię :-|, chociaż matematyka jest znowu po stronie buków.
 
K 0

kosiarz_pl

Użytkownik
Kosiarzu, matematyka zawsze jest i będzie po stronie buków....
Nie zawsze, o ile tylko będziesz lepszy w szacowaniu prawdopodobieństwa od nich. Tu nie masz do czynienia z rzutem idealną monetą w idealnych warunkach czy losowaniem kul, itp. Tam za wystawianie kursów tak samo odpowiadają ludzie, którzy nieraz się mylą. Częściowo ratuje ich przy pomyłkach marża, ale nieraz i ona bywa za mała.
Na pewno też nie zawsze ci się to wszystko uda tzn. pasmo zwycięstw będzie przeplatane pasmami porażek, dlatego też nie można grać całym kapitałem. Myśleniem w połączeniu z zachowawczą strategią a nie samym systemem da się tu coś wygrać.
Zupełnie nieopłacalne imho jest dopiero granie z marżą i podatkiem.
 
merrimac 2

merrimac

Użytkownik
Powtarzam jeszcze raz &quot;matematyka zawsze jest i będzie po stronie buków&quot;. Chodzi mi oczywiście o czystą matematykę. Typujący dzięki analizie i przede wszystkim swoim zdolnościom wyczucia wyniku mogą przechylić szalę na swoją stronę. To co wyżej napisałeś to już nie matematyka, ale system bądź level (czyt. doświadczenie) typującego. Pozdrawiam.
 
K 0

kosiarz_pl

Użytkownik
Powtarzam jeszcze raz &quot;matematyka zawsze jest i będzie po stronie buków&quot;. Chodzi mi oczywiście o czystą matematykę. Typujący dzięki analizie i przede wszystkim swoim zdolnościom wyczucia wyniku mogą przechylić szalę na swoją stronę. To co wyżej napisałeś to już nie matematyka, ale system bądź level (czyt. doświadczenie) typującego. Pozdrawiam.
Matematyka jest z nimi o tyle, że mają marże. Poza tym ich przewaga się kończy. Nie licząc tego, że nad ustaleniem kursów pracuje sztab osób.
 
papa-smerf 107

papa-smerf

Użytkownik
komentarz Papy Smerfa

Obalmy mit lub go potwierdźmy
20 meczy na dziś o kursie 1,01-1,04
Kurs łaczny 1,47
Stawka;50zł tak jak w temacie
Siatka
Belgia - Ereklasse - Kobiety 2010/11
- Hasselt - Kobiety vs Charleroi - Kobiety 2 1,01
Siatka
Belgia - Ereklasse - Kobiety 2010/11
- Kieldrecht - Kobiety vs Tongeren - Kobiety 1 1,01
Siatka
Belgia1. Liga - Mężczyźni 2010/11
- VBC Kapellen vs Averbode 2 1,01
Siatka
Belgia1. Liga - Mężczyźni 2010/11 -
VC Euphony vs VC Puurs 1 1,01
Siatka
Niemcy - Bundesliga – Kobiety 2010/11 -
SWE Volley - Kobiety vs Schweriner SC Women 2 1,01
Siatka
Austria - Volley League – Mężczyźni 2010/11
- Arbesbach vs SG supervolley 1 1,04
Siatka
Niemcy - Bundesliga – Kobiety 2010/11 -
VCO Berlin Women vs Dresdner SC - Kobiety 2 1,01
Siatka
Czechy - Extraliga - Kobiety 2010/11 -
Frydek-Mistek - Kobiety vs Strešovice - Kobiety 1 1,03
Siatka
MEVZA - Kobiety 2010/11 -
Prostejov Women vs Slavia Bratislava - Kobiety 1 1,02
Siatka
Turkish Div 1 2010/11 -
Ziraat Bankasi vs Cankaya Belediye 1 1,01
Piłka ręczna
Dania - Handboldligaen - Mężczyźni: Round 13
HC Midtjylland vs Bjerringbro-Silkeborg 2 1,02
Piłka ręczna
Piłka ręczna - Liga Mistrzów - Mężczyźni - Mecze
Croatia Zagreb vs Bosna Sarajevo 1 1,02
Kosz
Liga Bałtycka - Sobota 04/12
Ventspils vs Valmiera 1 1,04
Kosz
Serbia - A1 League Sobota 04/12
OKK Beograd vs Superfund 1 1,03
Kosz
Holandia - FEB - Runda 15
GasTerra Flames vs ABC Amsterdam 1 1,04
Kopana
Puchar AFF
Indonezja v Laos 10 1,012
Kopana
Izrael - Premier League
Hapoel Petah Tikva v Hapoel Tel-Awiw 02 1,02
Kopana
Hiszpania - Primera Division
Osasuna v Barcelona 02 1 ,012
Kopana
Holandia - Eredivisie
PSV v Heracles 10 1,02
Kopana
Holandia - Eredivisie
FC Twente v De Graafschap 10 1,02
Zobaczymy jaka bedzie skutecznosc
kursy bet365
niestety nie można tak zagrac w bet365 max 14 zdarzeń.
To tylko symulacja .
A jak widzicie nic nie straciłem:grin:
 
samuel 234

samuel

Użytkownik
Szkoda, że nikt nie nic pisze w tym temacie. Ciekawi mnie to.
Ja nie uważam, że sposób przedstawiony przez autora tematu to jakiś super skomplikowany system.
W bukmacherce siedzę już kilka lat. Wiele razy udało mi się dochodzić to sporych kwot. Jestem zdania, że jak się nie uda zrobić fortuny to nie ma sensu wypłacać pieniędzy. Co kupię za 500 zł ? Buty i spodnie ?

Bukmacherke traktuje jako zabawę i dążenie do realizacji określonych zamierzeń. Jest to dobry sposób na naukę cierpliwości, pokory i wytrwałości.
Z pracy nie zamierzam zrezygnować, chyba, że zrobię 100K i później w ciągu roku regularnie bede wyciagal 10K/mies. to wtedy bym się wahał ;)

Co do tematu: bardzo fajny sposób gry.
Tylko tak jak ktoś już wspominał: trzeba również dobierać zdarzenia i typy.
Grałem kiedyś over 0.5 gola. Najwięcej udało mi się trafić około 30 typów z rzędu.
Najlepsze kursy na to: betfair.
Kolejny cenny zakład: nie będzie hat-tricka.
Przykład: dzisiaj Ipswich - Arsenal, kurs 1.07. Potęga jak dla mnie.
Tenis jest bardzo dobry też. Przy uważnym obserwowaniu można zauważyć znudzenie zawodnika. Jeżeli widać, że dany gracz ma już dość i nie będzie walczył, to śmiało można brać 1,02. Z tym trzeba uważać grając na underdogów. Często wystarczy jeden super punkt mega faworyta i psychika underdoga wysiada. Przez to przegrywa gem za gemem i oddaje mecz bez walki.
Kolejny fajny sposób: przy dużym budżecie można grać 8 zdarzeń i LAY. Wybieramy sobie kursy około 1,5 - 1,6 i dajemy, że ten kupon nie wejdzie. Jeżeli wszyscy będą grali na wyjeździe to można od razu piwko popijać i księgować ;)

To jest sposób, za pomocą którego, każdy może zrobić dużą kwotę. Ale nie każdy zrobi. Stalowe nerwy, nie uleganie emocjom i trzymanie się planu - to klucz do sukcesu. To jest ważniejsze niż dobierane mecze. Wybierasz rano 2 mecze. Trafiasz. Po tym widzisz mecz ligi angielskiej i myślisz sobie: zagram sobie, tu na pewno ManU coś ukłuje... i koniec zabawy.

Ja teraz gram coś takiego, że dziennie próbuje pomnożyć budżet o 10%, czyli zrobić AKO 1.1 budżetu początkowego. 50 zł budżet początkowy - 56 dni i 10K uzbierane. Wykonalne, ale bardzo trudne do osiągnięcia.
Dzisiaj gram Over 0.5 gola Barcelona i Over 0.5 gola Porto, LIVE oczywiscie. Po wyczekaniu. ????

Jedno jest pewne: w sporcie dzieje się wszystko i trzeba być bardzo ostrożnym.

Powodzenia i super zabawy!
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Szkoda, że nikt nie nic pisze w tym temacie. Ciekawi mnie to.
Ja nie uważam, że sposób przedstawiony przez autora tematu to jakiś super skomplikowany system.
W bukmacherce siedzę już kilka lat. Wiele razy udało mi się dochodzić to sporych kwot. Jestem zdania, że jak się nie uda zrobić fortuny to nie ma sensu wypłacać pieniędzy. Co kupię za 500 zł ? Buty i spodnie ?

Bukmacherke traktuje jako zabawę i dążenie do realizacji określonych zamierzeń. Jest to dobry sposób na naukę cierpliwości, pokory i wytrwałości.
Z pracy nie zamierzam zrezygnować, chyba, że zrobię 100K i później w ciągu roku regularnie bede wyciagal 10K/mies. to wtedy bym się wahał ;)

Co do tematu: bardzo fajny sposób gry.
Tylko tak jak ktoś już wspominał: trzeba również dobierać zdarzenia i typy.
Grałem kiedyś over 0.5 gola. Najwięcej udało mi się trafić około 30 typów z rzędu.
Najlepsze kursy na to: betfair.
Kolejny cenny zakład: nie będzie hat-tricka.
Przykład: dzisiaj Ipswich - Arsenal, kurs 1.07. Potęga jak dla mnie.
Tenis jest bardzo dobry też. Przy uważnym obserwowaniu można zauważyć znudzenie zawodnika. Jeżeli widać, że dany gracz ma już dość i nie będzie walczył, to śmiało można brać 1,02. Z tym trzeba uważać grając na underdogów. Często wystarczy jeden super punkt mega faworyta i psychika underdoga wysiada. Przez to przegrywa gem za gemem i oddaje mecz bez walki.
Kolejny fajny sposób: przy dużym budżecie można grać 8 zdarzeń i LAY. Wybieramy sobie kursy około 1,5 - 1,6 i dajemy, że ten kupon nie wejdzie. Jeżeli wszyscy będą grali na wyjeździe to można od razu piwko popijać i księgować ;)

To jest sposób, za pomocą którego, każdy może zrobić dużą kwotę. Ale nie każdy zrobi. Stalowe nerwy, nie uleganie emocjom i trzymanie się planu - to klucz do sukcesu. To jest ważniejsze niż dobierane mecze. Wybierasz rano 2 mecze. Trafiasz. Po tym widzisz mecz ligi angielskiej i myślisz sobie: zagram sobie, tu na pewno ManU coś ukłuje... i koniec zabawy.

Ja teraz gram coś takiego, że dziennie próbuje pomnożyć budżet o 10%, czyli zrobić AKO 1.1 budżetu początkowego. 50 zł budżet początkowy - 56 dni i 10K uzbierane. Wykonalne, ale bardzo trudne do osiągnięcia.
Dzisiaj gram Over 0.5 gola Barcelona i Over 0.5 gola Porto, LIVE oczywiscie. Po wyczekaniu. ????

Jedno jest pewne: w sporcie dzieje się wszystko i trzeba być bardzo ostrożnym.

Powodzenia i super zabawy!
W którym buku masz że na nietrafiony kupon dostajesz kase ? ten LAY ?
Najlepiej grac single na live to oczywiste tak mozna najszybciej kase trzepnac
 
_sony_ 41

_sony_

Użytkownik
Ja tam ze swojej strony moge dodać tylko jedno: wiekszym debilizmem jest grac tasmy za 10, 20 czy 50 zl, niz uwaznie dobierac kursy 1,01.
Chlopak nie wiem, ile ma lat, ale w koncu doszedl do tego, ze grajac tak, jak kazdy do niczego sie nie dojdzie. Jedynym sposobem na zrobienie pieniedzy jest granie odwrotnie do zalozenia, ktore obiera bukmacher: &quot;Duzo zdarzen, niska stawka, wysokie wygrane&quot;. Jesli gramy wprost nieproporcjonalnie do tego zalozenia, mamy szanse na wygraną.
1,01 jest nieglupim pomyslem, ale nie mozna pomyslec, ze rowniez bedzie to lekki kawalek chleba. Nie powiem, zebym widzial czesto jak nie wchodza kursy 1,01, ale zdarza sie to czasami, ze kursy calkowicie znikaja, a nagle robi sie kurs 1,400. Przyklad? Koszykowka. Ostatnio w jednej kwarcie, w pewnym momencie Skyliners Frankfurst prowadzilo z Oldenburgiem (o ile sie nie myle) 26:0. Teraz wystarczy pomyslec, jak zmienily sie na LIVE wahania kursu. Przed ta kwarta bylo na Skyliners jakies 12,00 kurs a po tej kwarcie 1,01. To jest wybiorczy przyklad. Sport jest sportem, ale mimo wszystko sadze, ze im nizszy kurs tym wiecej niz wprost proporcjonalne prawdopodobienstwo wygranej. Bukmacher generalnie zaklada, ze przecietny uzytkownik nie bedzie takich kursow gral. Polecam betfair. Tam z wyplatami nie ma problemu, nie ma tez problemu ze strachem, ze nagle dostaniesz jakies astronomiczne limity.
Ja gram swoim systemem, sprawdzonym, ale nie pisze o tym tutaj, bo watpie, zeby znalazlo sie choc kilku graczy, ktorzy potraktuja to powaznie. Najczesciej, prawdą jest, ze zalezy nam bardziej na emocjach i karmieniu swojego uzaleznienia, niz na zarabianiu pieniedzy.
Cala gra o swieczke polega na tym, zeby zapomniec i przezyciach, a myslec o celach.
Pozdrawiam
 
W 0

wiru1

Użytkownik
Moim zdaniem przy takich kursach bardzo mozliwe ze te 100 tys sie osiagnie. Piszesz o adrenalinie. Zobaczysz jak bedzie gdzy przy końcu ci zawali i pojdziesz na dno jak zelazko. Ale zycze powodzenia!
 
R 0

runiu

Użytkownik
Witam,
Przeczytalem caly temat i pomyslalem ze sie podziele swoimi doswiadczeniami...
Tez wpadlem na pomysl by grac wysokie stawki na niskie kursy 1.01 do 1.1.
Zazwyczaj obstawialem mecze tenisowe, czasem pilke nozna i siatkowke...i tylko live
Zaczalem od 200f (mieszkam w UK) i dosc szybko bo w jeden weekend udalo sie ugrac 1000f...
Potem dobra passa trwala przez ponad dwa tygodnie i stan konta doszedl do ponad 6000f
Jednak nie obstawialem wiecej niz 1000f takze kazda nadwyzke wyplacalem na konto...
Niestety chciwosc gubi...i po pierwszym straconym 1000f trzeba bylo sie odegrac...niestety przyszla chec na odrobine wyzsze kursy ( wydawaly sie pewne)...
Generalnie sytuacja wyglada teraz fatalnie...bo zamiast na plusie jestem 4000 na minusie...
Takze generalnie pomysl dobry bo da sie wygrac, ale stanowczo nie wolno sie podpalac bo mozna jeszcze szybciej stracic i to duuuzo wiecej...
Pozdrawiam
 
_sony_ 41

_sony_

Użytkownik
Runiu, zapraszam do mojego tematu ????
4000 funtow to juz spora kwota, w naszym kraju zarobki oczywiscie sa inne niz w Anglii, stad taka roznica, ze minus 4000 nie zrobilo cie jeszcze totalnym bankrutem. Ja na razie regularnie robie sobie 50-100% budzetu w ciagu miesiaca.
Najwazniejsze jest sobie postawic cel i go realizowac.
Druga sprawa: okreslic zasady i nigdy ich nie lamac.
Trzecia sprawa: jesli robi sie nieciekawie, nalezy wyplacic wszystko, kilka dni odsapnac i wrocic po kilkudniowej przerwie.
Pozdr.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom