>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

z 50 zl do 100.000 zl co o tym sadzicie?

Status
Zamknięty.
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
właśnie pytanie jak dobierać spotkania, analiza ? wg klucza , intuicji konkretne ligi ? bardziej pytanie matematyczne tzn, jakie jest prawdopodobieństwo przegranej w przypadku powiedzmy 70 spotkań przy kursie 1,01 ( nie wiem czy dobrze zrobiłem symulację aby podwoić 1 jednostkę wyszło mi że około 70 spotkan potrzeba wygrać po kursie 1,01) , a jakie jest prawdopodobieństwo uzyskania powodzenia aby zwiększyć kapitał o 100 % zakładając się 70 razy przy dowolnym kursie ? nie jestem matematykiem ale ja to widzę tak ...
ciekawa propozycja chyba z takiego punktu widzenia , ja bym raczej nie miał cierpliwości ale życzę powodzenia jeśli ktoś spróbuje dotrwać do końca no i nerwów z żelaza bo po trafieniu 300-400 kuponów robi się jakaś kwota której postawienie może budzić opory na all in..
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Gram Symulację . Do wygrania 100 tys. trzeba 704 kursów 1.01 . Czyli tak jak by 704 progów . Chcę zobaczyć do jakiej kwoty bym doszedł z 50 zł ????
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Pamiętacie jak był mecz Mahut-Isner na Wimbledonie i grali 3 dni w sumie, bo nie było przez sto-kilkadziesiąt gemów w meczu przełamania.
Nie pamiętam jakie były wtedy średnie kursy na utrzymanie podania, ale sobie wtedy wyliczyłem, że stawiając od momentu gdy było przedostatnie przełamanie, zaczynając od złotówki i grając tak cały czas za wszystko do końca meczu z pominięciem tego ostatniego breaka, przekroczyłbym kwotę 6-cyfrową tylko już nie pamiętam jaki wynik to był.
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Nie pamiętam jakie były wtedy średnie kursy na utrzymanie podania, ale sobie wtedy wyliczyłem, że stawiając od momentu gdy było przedostatnie przełamanie, zaczynając od złotówki i grając tak cały czas za wszystko do końca meczu z pominięciem tego ostatniego breaka, przekroczyłbym kwotę 6-cyfrową tylko już nie pamiętam jaki wynik to był.
70-68 w ostatnim secie. Takie gdybanie, jakby coś tam, to coś tam, nie ma większego sensu. Gdybyśmy wcześniej znali jakikolwiek wynik, to bylibyśmy albo bardzo bogaci, albo poszukiwani ????
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
No wiem, ze nie ma sensu bo prędzej czy pózniej nastąpi to przełamanie i przegramy wszystko. Tak samo będzie w tych 704 próbach. Prędzej czy pózniej przegramy. Możemy jedynie wycofać się za wczasu.
 
marcol 1

marcol

Użytkownik
Według mnie od tego co masz odejmij sobie to co zainwestowałeś i miej wszystko gdzieś nawet jak Ci nie wejdzie, bo miałeś założenie zobaczyć co z tego wyjdzie.
 
ulter 803

ulter

Użytkownik
Witam.
Jeśli i tak masz w planie grać te 2-3 mecze dziennie to nie lepiej zbić je w ako? tak czy siak jak coś nie wejdzie to wszystko przegrasz a zawsze to jest minimalnie więcej.
Pozdrawiam
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
też zagrałem za 20 zł w ramach zabawy , przychylam się też do Ultera będe łączył spotkania jeśli się będzie dało albo będą narazie zaliczyłem 4 progi od wczoraj ;) w sumie ciekawa zabawa, oraz doświadczenie jakby autor dał znać na jakim jest etapie to byłoby fajnie jestem ciekawy , oraz od jakiego etapu jeśli tak się stanie dojdzie limit...
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Nie chce nic mowic ale przy takim graniu autora tematu to buk ustawi niedlugo mu limity, dam sobie reke uciac ????
no to nie masz ręki. Tobet nie ustawi limitów. Napewno wiele innych buków też nie.

Nierozumiem czego wylatujecie z bezsensownymi wpisami &quot;nie da rady&quot;, &quot;nie wyjdzie&quot;, &quot;nie trafisz tyle razy&quot; itp. Chłopak robi sobie eksperyment i ja mu życzę powodzenia. Jeśli zastosuje selekcję przy kursach 1,01 1,02 na live to kto wie, kto wie. Ma niedużą szasnę na to. Wy nie chcecie to nie róbcie proste. Aczkolwiek też uważam, że dużo lepiej byłoby do np 5 tys tylko dojechać i potem np od 1000 grać
 
D 1

dantalion

Użytkownik
panowie, podstawa kazdej drogi jest cel, jezeli go nie ma nigdy do niego nie dotrzecie, moj cel jest postwiony duzo wyzej jak 704, nie jestem zachlanny wiem ze im czesciej bedzie wychodzilo ( w ciagu jednego dnia ) tym wieksza szansa na wtope, wiec nie gram wiecej niz 5 dziennie, odczekuje na live do wyniku 5:0 5:1, i wtedy obstawiam, kto wygra seta, ale tylko gdy zawodnik majacy 5 wygranych gemow serwuje. Jak do tej pory tylko raz zdarzyl sie wynik 7:5 ???? bylo goraco ale siadlo, to byl 12 zalkad tego dnia, wiecej razy powyzej 5 zakladow nie zrobilem
 
coldsex 15

coldsex

Użytkownik
A jakiego byście polecili buka co właśnie najmniej blokuje zakłady typu u/o 4,5 w 80 min przy stanie 1:0 albo tak jak tu wyżej kolega mówi o setach.
 
forin 450

forin

Użytkownik
może grać na bwin, tylko ze tam limity dadzą, grać że nie będzie bramki do 15 minuty, do 30 minuty, itd 30 sekund przed 15:00 postawić jak drużyna ma piłkę na własnej połowie, różnie zamykają czasami zaśpią ze zamknął 15:05, 15:10
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Witam.
Jeśli i tak masz w planie grać te 2-3 mecze dziennie to nie lepiej zbić je w ako? tak czy siak jak coś nie wejdzie to wszystko przegrasz a zawsze to jest minimalnie więcej.
Pozdrawiam
Nic to nie daje - jedynie to że stawiasz 1 zamiast 2-3 kuponów
Gra ciągle all in, więc z własności mnożenia wyjdzie mu tyle samo
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
HaHaHaHa ... Nom i proszę nawet 15 progu nie osiągnąłem a co dopiero 704 . Ale z drugiej strony kto by się spodziewał że Chelsea przegra u siebie z Sunderland&#39;em .
Uważam że nikt z całego tego forum nie podałby 704 skutecznie typów pod rząd . Nawet kursy 1.01 czasami nie wchodzą .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom