>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

z 50 zl do 100.000 zl co o tym sadzicie?

Status
Zamknięty.
madox2010 65,1K

madox2010

Użytkownik
zaczynalem od 50zl teraz jestem prawie przy 600zl i wiem ze jak wtopie to wtopie tylko 50 zl, bo tej reszty nigdy w rece nie mialem. Powodzenia
Zgadzam się z tobą ale jesli udalo Ci się dojść do takie kwoty pomyslisz sobie że no udało mi sie więcwplace 50zł jeszcze raz i znowu ugram tyle ale teraz bede mondrzejszy i wplaace 50zł na poczet nastepnej gry. Bywa też tak ze nie ugrasz nawet tych 50zł więc jestes mysla przy tych 600zł ze kiedys tam ci sie udało wiec wplacasz 50zł i juz jestes 100zł w plecy +50 u buka. Wlasnie na tym polega hazard
 
kris_kros 100

kris_kros

Użytkownik
wg moich 472 progi, im mniejsza kwota od ktorej zaczynasz tym lepiej dla zdrowia, czlowiek z kazdym zakladem, bynajmniej ja tak mam, przyzwyczaja sie do kwoty ktora obstawia i nie ma takich nerwow, zaczynalem od 50zl teraz jestem prawie przy 600zl i wiem ze jak wtopie to wtopie tylko 50 zl, bo tej reszty nigdy w rece nie mialem. Powodzenia
Sprawdziłem jeszcze raz i zaczynając od 100 PLN przy stałym kursie 1,01 potrzeba 463 progi. Przy 472 progu miałbyś ✅ 10 956,92 PLN (marzenie :]). No ale mniejsza z tym, różnimy się o tylko o 9 progów.

Druga stona medalu jest taka, że zaczynając od 1 000 PLN ograniczasz ilość progów aż o 50%, czyli statystycznie masz dużo, ale to dużo większe szanse na sukces. Coż efekt &quot;śnieżnej kuli&quot; - zwróć uwagę ile czasu potrzeba, żeby ze 100 PLN ugrać 1 000, a ile aby z 1 000 ugrać 10 000 PLN - taka sama liczba progów, czyli 232. Ja w ten sposób co prawda nie gram ale jak widzę Twoje efekty nabieram coraz większego przekonania. Jak rozumiem 180 kuponów już za Tobą. Pozstaje tylko trzymać kciuki żebyś nie poległ na którymś tam poziomie bo szkoda byłoby tyle włożonego w to czasu
 
telewizor 24

telewizor

Użytkownik
gdzie obstawiasz i jakie zakłady głównie ?
spojrzałem na zakłady w koszykówkę, czy będzie dogrywka .. kursy 1.02 i 1.03
mógłby ktoś zrobić symulację ile kroków jest potrzeba, żeby ze 100 zł zrobić 10.000 zł ? osobno dla tych kursów
dogrywka jest średnio co 15 spotkań, także dość małe prawdopodobieństwo wyboru akurat tego typu, no ale wiadomo, że jest, z tym, że dużo mniej progów
 
kris_kros 100

kris_kros

Użytkownik
Telewizor, według moich wyliczeń zakładając 3 różne kursy 1.01, 1.02 i 1.03:

a) przy kursie 1.01 - 10 000 PLN przy 463 progu
b) przy kursie 1.02 - 10 000 PLN przy 233 progu
c) przy kursie 1.03 - 10 000 PLN przy 156 progu
 
telewizor 24

telewizor

Użytkownik
156 mecze bez dogrywki w koszykówke, to jak dla mnie jak najbardziej do wytypowania ..
chyba zacznę niedługo i zobaczę co z tego będzie, przynajmniej o limity nie trzeba się bać
a wie ktoś w jakim buku można obstawiać laye ? że np nie będzie wyniku 0-0, 2-1 itd
 
D 1

dantalion

Użytkownik
Pozstaje tylko trzymać kciuki żebyś nie poległ na którymś tam poziomie bo szkoda byłoby tyle włożonego w to czasu
powiem tak.... nawet gdybym dzisiaj wtopil te 600 to napewno nie bede sie zastanawial nad wplaceniam tej kwoty ktora stracilem, bo wiem ze najdalej za miesiac bedzie spowrotem. Co do liczby progow zgadzam sie, jezeli ktos ma luzne 1000 zeta ktore moze spisac na straty, bez zastanawiania, chcialem sam wpalcic 10.000 od razu i tym grac, ale rozsadek mi podpowiedzial STOP i nie zaluje, tak jak powiedzialem, nawet jak strace to wchodze z ta kwota ktora stracilem i jade od nowa, kula sniezna dokladnie tak to dziala, 600 wg moich obliczen odrabialbym 3 tyg a grajac juz ponad 2 miesiace wiem ze to dziala
 
madox2010 65,1K

madox2010

Użytkownik
Jakie to proste. wystarczy tylko ponad 700 trafień pod rząd ijest nie zła kasa a jak się już udało 700 to czemu by nie 1400 ba poco się ogeaniczać 2800 tyle kasy tylko wystarczy sięgnąć. Głupi Ci buki że tego nie przewidzieli.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
przed chwilą zakończyłem swój test na poziomie 13..... Panathinaikos - Dynamo 22:17. na koniec 28-30. do momentu zagrania typu Panatha ładnie, Dynamo kiepsko. Od momentu zagrania nagła metamorfoza i dziękuję
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Takie kursy (1,01 1,02 1,03) są obarczone największa marżą bukmachera. Więc jestem w 100% pewien że prędzej czy później wtopicie grając w ten sposób. Matematyki po prostu nie da się oszukać.
gdzie obstawiasz i jakie zakłady głównie ?
spojrzałem na zakłady w koszykówkę, czy będzie dogrywka .. kursy 1.02 i 1.03
mógłby ktoś zrobić symulację ile kroków jest potrzeba, żeby ze 100 zł zrobić 10.000 zł ? osobno dla tych kursów
dogrywka jest średnio co 15 spotkań, także dość małe prawdopodobieństwo wyboru akurat tego typu, no ale wiadomo, że jest, z tym, że dużo mniej progów
Mówisz że dogrywka jest raz na 15 meczy. Ja powiem tak. Sokor kurs na to że nie będzie dogrywki jest dajmy na to 1,03, a ty wygrywasz 14 z 15 zakładów to policz sobie ile na tym tracisz. ????
Zrozumcie, że aby odnosić zyski w bukmacherce trzeba grać valuebety. NIE MA INNEJ METODY !!!
A kursy rzędu 1,01 valuebetami są naprawdę bardzo, ale to bardzo rzadko.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
ja nie gram valuebetów i notuje dość solidne plusy każdego miesiąca. Jak to wytłumaczysz skoro wg Ciebie nie ma innej metody?

matematyka to z dupy argument. Gram sobie w totka i wygrałem. I na kij mi rozważania matematyczne by były? To jest szczęśćie, fart - co w bukmacherce jest arcyważne
 
telewizor 24

telewizor

Użytkownik
dokładnie, dzidisj juź było ze 30 meczy w kosza, ani jednej dogrywki i nie powiesz mi, że nie ma szans w trafić 156 meczy pod rząd
należy jedynie pamietać , że tracimy jedynie 100 zł, a nie np 1500 !
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
ja nie gram valuebetów i notuje dość solidne plusy każdego miesiąca. Jak to wytłumaczysz skoro wg Ciebie nie ma innej metody? matematyka to z dupy argument. Gram sobie w totka i wygrałem. I na kij mi rozważania matematyczne by były? To jest szczęśćie, fart - co w bukmacherce jest arcyważne
W takim razie nie mam pytań. I życzę szczęścia ???? A Twój post zgłosił bym do plebiscytu na post roku o ile będzie taki na forum. No offence.
P.S. Sorki za off topic.
dokładnie, dzidisj juź było ze 30 meczy w kosza, ani jednej dogrywki i nie powiesz mi, że nie ma szans w trafić 156 meczy pod rząd należy jedynie pamietać , że tracimy jedynie 100 zł, a nie np 1500 !
Szansa jest zawsze. Tylko ciekawe ile razy uda ci się to trafić. Wpłacisz 100 zł ugrasz coś tam. Wypłacisz. Znowu zaczniesz od 100 zł Ciekaw jestem ile takich &quot;ciągów&quot; zakończy się wygraną, a w ilu przypadkach wtopisz kasę. Wg mnie tych drugich będzie znacznie więcej. No ale skoro chcesz tak grać to próbuj. Przecież:
matematyka to z dupy argument
Pozdrawiam
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
ja nie gram valuebetów i notuje dość solidne plusy każdego miesiąca. Jak to wytłumaczysz skoro wg Ciebie nie ma innej metody?
???? ????
nierealne :]
Veluebet to zakład, który bukmacher źle oszacował - prawdopodobieństwo jego wystąpienia jest większe niż to oszacowane przez firmę.
A) nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz
B) masz dużo szczęścia jeśli jesteś na ✅ z bukmacherki
Pomijając surebety, nie da się byc na plusie, szacując prawdopodobieństwo gorzej niż bukmacher.
To jednak nie jest temat dyskusji w tym temacie i proponuję &quot;wrócić na właściwe tory&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
madox2010 65,1K

madox2010

Użytkownik
dogrywka jest średnio co 15 spotkań, także dość małe prawdopodobieństwo wyboru akurat tego typu, no ale wiadomo, że jest, z tym, że dużo mniej progów
Jeśli zakładając że co 15 spotkanie pada remis nawet załozymy że co 20 spotkań jest remi wiec prosto licząć musisz mieć
463 trafień żeby ugrać 10 000 dzieląć to przez 20 daje nam ok 23xszczęście ktoś powie co to jest 23 przy 463 jasne że mało ale trzeba mieć szczęście to równie dobrze można kraść i też liczyć na szczescie przeciez nie wszystkie kradzieze udaje sie wykryć
 
telewizor 24

telewizor

Użytkownik
tylko, że kurs na dogrywkę jest 1.03 a nie 1.01, więc potrzebuje 156 kroków, nie 463, co jest ponad 300 mniej zakładów !
zmienia postać rzeczy ?
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
UWAGA DO WSZYSTKICH !
Pisać na temat i bez kłótni. Zaczynacie wymyślać coraz to dziwniejsze sposoby i nawzajem się przekomarzacie a to do niczego nie prowadzi. Jeżeli ktoś ma coś konstruktywnego do powiedzenia to niech napisze i się wypowie ale bez zbędnych komentarzy itp . Zaczynają tu niektórzy bezsensownie gdybać i pisać &quot;co by było gdyby&quot; itd itp.
Nie rzucajcie tutaj pustymi hasłami bo się robi bajzel a odpowiedzi na niektóre zacytowane posty aż szkoda komentować.
Wykażcie się większą inwencją i wpadnijcie na ciekawsze pomysły niż te , które tu co poniektórzy wypisują a jeśli nie to zamilczcie :]
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
fakt plama bo nawet definicji poprawnej nie znałem. Więc staje na tym, że mam dużo szczęścia. To i tak nie zmienia postaci rzeczy
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Sam pomysł takiego grania jest całkiem ciekawy. Jeśli ktoś tego spróbuje to przekona się, że kursy 1,01 nie zawsze wchodzą i że niekiedy trzeba pomyśleć nawet przy takich kursach. Ja sam grając zwykłe taśmy z niskimi kursami bardzo często nie jadę na oślep i nawet typ po kursie 1,03 wydaje mi się niepewny i go odpuszczam.
Co do tego tematu, zastanawiam się czy jeśli ktoś założyłby, że będzie grał takimi kursami od 50 zł do powiedzmy 20000 zł, przy dojściu do 10 patoli by nie powiedział STOP. Ja bym chyba tak zrobił. Zakładam, że dochodzę do jakiejś sumy, ale wiem, że mając połowę tej sumy i tak skończę to, oczywiście z rozsądku. Po prostu szkoda by mi było zmarnować tylu trafionych kuponów.
 
coldsex 15

coldsex

Użytkownik
Sam pomysł takiego grania jest całkiem ciekawy. Jeśli ktoś tego spróbuje to przekona się, że kursy 1,01 nie zawsze wchodzą i że niekiedy trzeba pomyśleć nawet przy takich kursach. Ja sam grając zwykłe taśmy z niskimi kursami bardzo często nie jadę na oślep i nawet typ po kursie 1,03 wydaje mi się niepewny i go odpuszczam.
Co do tego tematu, zastanawiam się czy jeśli ktoś założyłby, że będzie grał takimi kursami od 50 zł do powiedzmy 20000 zł, przy dojściu do 10 patoli by nie powiedział STOP. Ja bym chyba tak zrobił. Zakładam, że dochodzę do jakiejś sumy, ale wiem, że mając połowę tej sumy i tak skończę to, oczywiście z rozsądku. Po prostu szkoda by mi było zmarnować tylu trafionych kuponów.
Dokładnie masz racje lepiej odpuścić za wczasu.
Dziś ugrałem na ruletce 50zł i wpłacam na grę braku remisu w kosza sprawdzę to;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom