>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zablokowane konto w MoneyBookers!

przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
skoro jest na przelewy24 to powinni mi ją przelać na MB. jeśli jutro do południa nie będę miał pieniędzy na MB to wtedy do nich napisze
nie przeleją Ci na konto na moneybookers.
Raczej Ci zwrócą na Twoje konto bankowe po uprzednim wysłaniu reklamacji.
 
baz 25

baz

Użytkownik
ja mam taki problem ..
konto używałem 1-2 lata, miałem zweryfikowane wszystko .. i pewnego dnia zostało zablokowane w celu kolejnej weryfikacji, zwlekałem z tym jakiś czas, później miałem problem, żeby im wysłać skan w ten sposób jaki oni chcą i odpuściłem sobie to znowu .. ostatnio chciałem zrobić to wkońcu, ponieważ potrzebuje skorzystać z mb i nie moge .. ponieważ moje konto zostało definitywnie zablokowane i już nic nie moge zrobić ..

ktoś miał też taki przypadek ? nie mam nawet jak się z nimi skontaktować ..
może ktoś mi podać jakiś email do nich ? czy tylko przez strone się da ?
[email protected] np zawsze wraca mail zwrotny z błędem ..

nic robiłem żadnych wałków, chce im skany wysłać, żeby mi odblokowali to konto, ale już nawet nie mam takiej możliwości ;/ tak jakby powiedzieli &quot; z panem już nie będziemy wspólpracować &quot; ;/
w innym temacie piszez ze klka miesięcy temu skonczyłeś 18 lat, to co ty im chciałeś 2 lata temu wysłać, jakie skany ?? I nie robisz wałków tak ???
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
jak tez przechodziłem tą drugą weryfikacje.. chodziło o to z jakich serwisów korzystam wpałcając i wypłacając do MB.
Bo w regulaminie coś pisze ze jak czerpie sie zyski ..blablabla to jakis procent oni biorą z tego ale napisałem im ze dostałem w prezencie kilka razy pare groszy i mi odblokowali.... no i przy okazji chcieli scan dowodu osobistego
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
jak tez przechodziłem tą drugą weryfikacje.. no
Procesy weryfikacji są i będą uciążliwe, niestety dla wszystkich tych którzy korzystają z takich form płatności - trzeba się przyzwyczaić.
i przy okazji chcieli scan dowodu osobistego
Wiesz co... z tym to akurat dobrze. Jest teraz masa młodych &quot;oszustów&quot; którzy robią coś pod rodziców etc. Dla nas - pełnoletnich - jest to kłopot bo trzeba latać za skanerem, ale dzięki temu wyłapuje się od czasu do czasu takich cwaniaczków.
Nie mniej, ja polecam prepaidy. Pisałem o tym w jednym temacie i będę się tego trzymać. Po co tracić czas na to wszystko, martwić się o kontrole zabierające nam furę czasu skoro możemy po prostu kupić PSC i dokonać wpłat gdzie chcemy, również na zagraniczne serwisy.
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
ja mam na dysku odrazu zrobiony scan i po sprawie...
waidomo hazard jest od 18 lat.
Mi sie rzygac chce jak widze gdzieś w kawiarni dzieci po 10-14 lat grajacych na maszynach....
nie ma nic gorszego niż bachor wciagajacy sie w hazard...
rodzice zapier.. dzień w dzień żeby było na chleb a taki jeden czy drugi naciąga rodziców na kase i przepiernicza.....
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
ja mam na dysku odrazu zrobiony scan i po sprawie...
waidomo hazard jest od 18 lat.
Mi sie rzygac chce jak widze gdzieś w kawiarni dzieci po 10-14 lat grajacych na maszynach....
nie ma nic gorszego niż bachor wciagajacy sie w hazard...
rodzice zapier.. dzień w dzień żeby było na chleb a taki jeden czy drugi naciąga rodziców na kase i przepiernicza.....
a czym Ty się przejmujesz?
To nie Twoje dzieci więc opieką społeczną nie jesteś...
 
chlorek_potasu1 11

chlorek_potasu1

Użytkownik
sorki zadam takie pytanie;D bo wygralem dosysc duza kase;D i musze przelac te pieniadze z mojego konta do mojego brata na moneybokers, oni mi konta nie zablokuja, chodzi tu kwote 1200 zł??
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
sorki zadam takie pytanie;D bo wygralem dosysc duza kase;D i musze przelac te pieniadze z mojego konta do mojego brata na moneybokers, oni mi konta nie zablokuja, chodzi tu kwote 1200 zł??
z moneybookers do moneybookers możesz śmiało przelewać kasę.
gorzej jest jak na inne konto bankowe niż te które jest zarejestrowane w moneybookers.
 
C 13

crucial

Użytkownik
Witam!
Mam pytanie odnośnie Moneybookers. Mam tam 200zł. Nie chcę już grać na razie. Jednak jeśli mam płacić 8zł im za przelew na mój rachunek bankowy to mi się nie uśmiecha.
Czy istnieje jakiś sposób, np. do jakieś buka, tak zagrać z kilka razy i później wypłacić NA RACHUNEK BANKOWY? W Betway w którym grałem nie mam takiej możliwości niestety, dlatego się pytam.
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Spoko kombinowac po bukach, zamiast zaplaci te 8pln i miec z glowy to poezja, takie tematy przewalaja sie co chwile poszukaj.
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Panowie a ja zrobiłem konto ja wiem,jakieś może 2 tygodnie temu pytanko polega na tym że nie zrobiłem jeszcze tej pełnej weryfikacji,nie doszedł list wysłałem skany ale na to też będę musiał poczekać pewnie, czy jak wpłacę tam 20$ będę mógł wysłać je do buka,kasyna?
Słyszałem że można wysyłać przed pełną weryfikacją ale jest jakiś limit nie mogę znaleźć info nigdzie o tym i dlatego prośba o pomoc ????
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Panowie a ja zrobiłem konto ja wiem,jakieś może 2 tygodnie temu pytanko polega na tym że nie zrobiłem jeszcze tej pełnej weryfikacji,nie doszedł list wysłałem skany ale na to też będę musiał poczekać pewnie, czy jak wpłacę tam 20$ będę mógł wysłać je do buka,kasyna?
Słyszałem że można wysyłać przed pełną weryfikacją ale jest jakiś limit nie mogę znaleźć info nigdzie o tym i dlatego prośba o pomoc ????
weryfikacja jest potrzebna do tego żeby potwierdzić Twoje dane i wtedy jak chcesz wypłacać swoje pieniądze do konta bankowego.

te 20 $ możesz śmiało wpłacać do buka czy kasyna.. MB to tylko jest pośrednikiem w przekazywaniu pieniędzy.
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Dzięki Przemo za pomoc naprawdę bardzo mi pomogłeś :spokodfhgfh:
Co do samego Mb,bo z tego co wyczytałem będę musiał czekać najmniej jeszcze kilka dni, bez tej weryfikacji w limitach konta mam.
Limit depozytu na karcie kredytowej 0.00 PLN
Pozostałych 0.00 PLN
Całkowity limit transkacji 4239.50 PLN [?]
Pozostałych 4239.50 PLN [Zwiększ]
Więc jak wpłacę kaskę to bez problemowo będę mógł wysyłać do tych 4 tysięcy bez żadnych problemów?
 
bulwa 0

bulwa

Użytkownik
Dzięki Przemo za pomoc naprawdę bardzo mi pomogłeś :spokodfhgfh:

Co do samego Mb,bo z tego co wyczytałem będę musiał czekać najmniej jeszcze kilka dni, bez tej weryfikacji w limitach konta mam.

Więc jak wpłacę kaskę to bez problemowo będę mógł wysyłać do tych 4 tysięcy bez żadnych problemów?
Ja miałem tak, że bez weryfikacji (tej z listem na house) nie mogłem wypłacać kasy z MB np na konto bankowe. Po weryfikacji limity się zwiekszają i wpłacasz i wypłacasz ile chcesz.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
nie przekraczasz limitu na swoim koncie w MB więc możesz wysyłać swoją kasę ale najlepiej będzie jak zrobisz pełną weryfikację i zwiększysz swój limit nawet do 60 tys a wtedy zero problemów.
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
No już wiem przemo dzięki po prostu myślałem że przed weryfikacja nici z wpłaty na innym forum pisali że można robić symboliczne przelewy na buka przed tą weryfikacją :}
Wyszło na to że przed weryfikacją nie jest źle bo limit transakcji jest 4 tysie,i można robić wpłaty z mb do buków lecz nie mogę wypłacić na konto więc do full weryfikacji wystarczy ;]
Konto już mam trochę ale ten list nie doszedł mi jeszcze,żeby to wszystko jakoś przyśpieszyć wysłałem prośbę o szybszą weryfikacje i dołączyłem skany.
Dzięki wam wielkie za pomoc. ????
 
T 0

taro

Użytkownik
mam pytanie:
dziś chciałem przelać pieniądze na moneybookers przez przelewy24.pl
niestety przelew nie został zaksięgowany w czasie 15 minut więc przeniosło mnie z powrotem na moneybookers. Pieniędzy nie mam do tej pory, kiedy przelewy24 wyślą pieniądze na moneybookers??
przelew robiłem z ING
Mam taki sam problem, po godzinie zaksięgowano pieniądze, ale na moneybookers nie mam
co robić ???
 
Do góry Bottom