>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zablokowane konto w MoneyBookers!

T 0

taro

Użytkownik
A na stronie przelewy 24 trzeba się rejestrować ?? bo nie pamiętam, żebym zakładał tam konto przy rejestracji w bwinie i pierwszej wpłacie
 
L 0

lukas2804

Użytkownik
Przepraszam jeśli kogoś urazi, że odswieżam ten temat, ale mam ten sam problem co założyciel ów tematu. Wystarczy większa gotówka i ban gotowy. Nie uznają takie tłumaczenia, że konto MB służy mi tylko i wyłącznie do grania u bukmacherów internetowych, bo wg ich &quot;używam konta do celów korporacyjnych&quot; :| Śmiech na sali. Jedyna opcja, żeby naprawdę ich udupić to po prostu napisać, że znajomy prawnik powiedział, że żaden bank czy też inna instytucja zajmująca się sprawami stricte finansowymi i zarządzająca naszymi pieniędzmi nie może bez podania konkretnej przyczyna &#39;zamrażać&#39; środków. Studiuje prawo więc możecie się na mnie powołać :p Po wysłaniu im takiej odpowiedzi konto nie w dłużej niż 2 godziny były aktywne choć nie do końca. Mogłem przelać na inne MB, do buka, ale nie mogłem wypłacić na konto bankowe, które miałem oczywiście aktywowane. Co do moich spostrzeżeń i kombinacji jak to ktoś tutaj nazwał najlepszym sposobem na niezamorożenie pieniędzy jest ponowne przelanie do buka i tutaj polecam Sportingbet. Wpłacam tam od razu, pięniądze idą max. 3 dni, bez prowizji, która takie MB pobiera i wszystko super, nawet obrotu nie musiałem robić ???? Szkoda, że MB jest bardziej popularne w naszych rejonach niż PayPal, który to większych problemów nie robi. Tam wystarczy zwiększyć limit przez weryfikacje i można działać. Mam nadzieję, że kiedyś Moneybookers dostanie w plecy i znów zaczną walczyć o klienta, a nie jego kasę.
 
L 0

lukas2804

Użytkownik
No właśnie. I mamy tutaj w pewnym stopniu monopoliste, bo jakby nie patrząc PayPal i Neteller z popularnością i akceptacją przez większość buków odstają od MB :|
 
klose_11 0

klose_11

Użytkownik
Co do weryfikacji to mi zablokowali konto i poprosili o skan dowodu bądź prawa jazdy czy innego dokumentu i jakiś rachunek na mój adres. Wysłałem skan dowodu i skan prawa jazdy i po 24 h odpisali że konto jest aktywne i dziękują za współpracę. Plus dla Moneybookers ✅
 
what 1

what

Użytkownik
Mi też właśnie zablokowali, ale najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że dowiedziałem się o tym dopiero po wpłacie pieniędzy na konto w moneybookers... Czyli wszystkie opcje wyciągnięcia pieniędzy lub wpłaty do bukmachera są zablokowane, ale składanie depozytów nie... Nawet nie dostałem maila, że moje konto zostało zablokowane. Kpiny sobie robią, takie coś ich upokarza w oczach klientów. Blokują możliwość wypłaty, ale wpłacać dalej się da... :| Zobaczymy jak szybko mi odblokują, bo już wysłałem im zdjęcia dokumentów, o ile w ogóle odblokują.
Edit: Minęły prawie 24h i nadal nic, żadnej odpowiedzi, a kilka meczyków już mi przepadło, bo kasa na moneybookers nadal zamrożona... Zdaje się, że ostatni raz korzystam z tej strony.
Edit2: Kolejny dzień i nadal cisza, napisałem im maila po angielsku i ponownie załączyłem zdjęcia dokumentów tyle, że tym razem bezpośrednio z mojego maila, a nie przez formularz na stronie. Zobaczymy czy to coś da.
Edit3: Mija kolejna doba, oczywiście w dalszym ciągu żadnej informacji, żadnego maila ze strony moneybookers... Chyba pozostaje mi czekać... oby nie w nieskończoność.
Edit4: Dzisiaj odblokowali mi konto, szkoda że tak długo to trwało i nie miałem za co stawiać zakładów, ale ciesze się, że w ogóle odblokowali ???? Mam nadzieję, że już więcej z nimi problemów mieć nie będę.
 
O 0

o_oxd

Użytkownik
Witam mam peiwen problem jesli chodzi o MB. Niedopatrzylem puntku o tym ze nie mozna dokonywac wplat przez osoby 3. Znajomy wyslal mi pieniadze ze swojego konta bankowego na moje MB i nie doszla cala kwota. Domyslam sie ze zabrali ja na tak zwane koszty tranzakcji co przeczytalem pozniej reszte co mi zostalo na MB wplacilem do buka. Czy jest ktos w stanie mi poeidziec czy moge miec teraz jakies problemy z ich strony??
z gory dzieki za odpowiedz
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Poprostu nie przyjma kaski i kumpel dostanie zwrot i tyle, tak nakazuje zdrowy rozsadek. Moze pomniejsza ta kwote o jakies koszty 10-20zl tak mysle.
 
xavieer 0

xavieer

Użytkownik
Czy jezeli zaznacze opcje : nie do celów hazardowych , a potem bede wpłacał i wypłacał z buka to moge miec jakies nie przyjemnosci ? strata pienięzna ? brak mozliwosci wypłacenia pieniędzy za &#39;&quot; cele hazardowe &quot; czy mozna załozyc konto zaznaczając nie do celów hazardowych i spowodnie grac ? prosze o wytłumaczenie
 
F 0

florentino

Użytkownik
Witam, mam nie mały problem, otóż zablokowane mam konto i w trochę dziwny sposób muszę udowodnić swoją tożsamość
Państwa konto zostało całkowicie zablokowane. W celu odblokowania konta należy przesłać POTWIERDZONĄ kopię paszportu lub dowodu osobistego pod następujący adres:
Welken House
10-11 Charterhouse Square
London EC1M 6EH
Wielka Brytania
Poprzez kopię POTWIERDZONĄ rozumie się odpis uwierzytelniony oryginału wystawiony w kraju zamieszkania przez:
  • notariusza, lub
  • radcę prawnego, lub
  • bank lub instytucję finansową, których działalność regulowana jest przez polskie prawo bankowe, lub
  • lokalne organy rządowe (np. policja)

jakieś rady, opinie? mieliście taki problem?
 
G 5

gremlin5

Użytkownik
Witam, mam nie mały problem, otóż zablokowane mam konto i w trochę dziwny sposób muszę udowodnić swoją tożsamość
Państwa konto zostało całkowicie zablokowane. W celu odblokowania konta należy przesłać POTWIERDZONĄ kopię paszportu lub dowodu osobistego pod następujący adres:
Welken House
10-11 Charterhouse Square
London EC1M 6EH
Wielka Brytania
Poprzez kopię POTWIERDZONĄ rozumie się odpis uwierzytelniony oryginału wystawiony w kraju zamieszkania przez:
  • notariusza, lub
  • radcę prawnego, lub
  • bank lub instytucję finansową, których działalność regulowana jest przez polskie prawo bankowe, lub
  • lokalne organy rządowe (np. policja)

jakieś rady, opinie? mieliście taki problem?
mialem i wyslalem im te dokumenty i po tygodniu konto odblokowali
 
Do góry Bottom