>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

zaklady wirtualne w sts

S 0

sts-zamosc

Użytkownik
System do virtual&#39;a, jest całkowicie nie zależnym systemem, jest on ustawiony na Malcie, i z tego co mi wiadomo, chyba go ostatnio zmienili, bo sporo klientów zaczęło ogrywać STS.
 
L 0

lukas123

Użytkownik
Lokosz czy to nie Ty trafiłeś ostatnio 6 tyś w M-c?
Bo w tym samym momencie puściłem i ja konie tylko ze jeden zakład SF 8 3 a drugi Tp 10 bodajże. A w M-C chyba ktoś trafił trójkę ;)) No i ja zgarnąłem 200 a blisko było 5 tys. Szkoda ze się nie doważyłem ;p
 
P 0

piotrekrst

Użytkownik
Macie może jakąś ciekawą progresje na te zakłady?
Jak sądzicie lepiej na 1:0/0;1 grać czy na 0:0 , a może po całości jechać na 2:1 lub 1:2?
 
lokosz 0

lokosz

Użytkownik
Witam ???? Dawno sie nie odzywalem :_) chcialem sie troszke pochwalic. Wczoraj wpadłem dosłownie na minute obstawic kilka spotkan i spojrzałem na tablice z wynikami piłki nożnej. zuwazyłem ze było 5x remis 0-0 pozniej 1-2 i znowu remis 0-0. Wiec pomyslalem przez ostatnie 10 spotkan nie padło wiecej niz 3 bramki.
Akurat napatoczył się mecz Dania-Anglia kurs na Danie 3.2 na Anglie 2.0
Postanowiłem zaryzykowac i zagrałem na danie 6 wyników i 3 na Anglie. I tak obstawiłem za 10 zl wyniki 2-0,2-1,3-0,3-1 i 4-0 dla Dani oraz 0-3,1-3 i 0-4 dla Angli
Akcja idzie w lewa strone. mysle juz nie ma szans na wieksza wygrana gdyz szansa ze padna 4 gole przy 1 akcji na lewa strone jest mniejsza niz 1%
Juz wyrzuciłem kupon i co widze...... karny i gol!!!!! Tak gol na lewa strone przy 1 akcji. wiedzialem juz ze bedzie 4-0 ???? i oczywiscie tak bylo
Kurs na 4-0 dla dani wynosił 79.70
zagrałem na te 9 wynikow za 10 zl. wygrana wyniosla 87.67 ;] Gdybym zagrał chociaz za 2 zl wygrana byla by w granicach 150zl :d
jak widac czasami wystarczy przeanalizowac ostatnie wyniki i zagrac...najlepiej grac na nie faworyta ????
Ciekawostka ???? Nastepny mecz kurs 1.8 i 100% wynik 0-1 ???? oczywiscie trafiony ???? ale to juz inna historia
polecam granie na zywo i dzielenie sie swoimi wygranymi i przemysleniami!!!!
Razem ogramy buka!!!!!!
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
lokosz &gt;&gt;&gt; gratulacje ale pominąłeś jeden grany kurs, bo napisałeś:
&quot;Postanowiłem zaryzykowac i zagrałem na danie 6 wyników i 3 na Anglie. I tak obstawiłem za 10 zl wyniki 2-0,2-1,3-0,3-1 i 4-0 dla Dani oraz 0-3,1-3 i 0-4 dla Angli&quot;
a tam jest tylko 5 kursów na Danię....
 
P 6

patrykut

Użytkownik
Te zakłady wirtualne polegają, że system losuje jakiś wynik i są zmyślone drużyny? Jest jakaś minimalna stawka na to?
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Te zakłady wirtualne polegają, że system losuje jakiś wynik i są zmyślone drużyny? Jest jakaś minimalna stawka na to?
Minimalna stawka to jest 2 złote. Polegają na tym że masz wystawiony kurs np. na mecz piłki (drużyn zmyślonych) i typujesz. Po czym rozgrywane jest spotkanie (4 akcje) ==&gt; wynik ==&gt; odbiór kasy :]
Ostatnio widziałem takie zakłady w Bet365 (system podobny) - oglądałem sobie trochę to i wygrać jest mega ciężko jak tak się przyglądałem temu (kursy i wyniki potem)
 
F 0

fiasco

Użytkownik
musze przynac ze sam ostatnio troche grma i podam wam ciekawostke otoz gdy graja ze soba druzyny ktorych jedne stroje maja czarne numery i drugich biale to czesto wygrywa zespol z tym ciemniejszym numerem a z kolei gdy sa czarne numery w obu zespolach mozna spodziewac sie remisu.
 
F 0

fiasco

Użytkownik
witam znwou otoz ostatnio troche sie znowu w to pobawilem i doszdlem do wnioskow : Gdy gra chealsea pretorians i jest takjjaby na wyjezdzie to na 80% w meczu beda 4 gole ponadto gdy w jakims meczu pdanie wynik 4:0 0:4 to w nastepnym jesli na koszulkach obu druzyn sa numery tego samego koloru bardzo czesto jest wynik 2:2. Z innych spostrzezen rzadko 3 razy po sobie pada taka sam ilosc goli ale za to czest wynik sie powtarza albo odwraca np bylo 2:1 w nastepnym 1:2.Piszcie co zauwazyliscie ostatnio udalo mi sie trafic 2 razy 0:4 wiec cos tam na +.
 
F 0

fiasco

Użytkownik
Ostatnio tj.30 wrzesnia kto był w punkcie to mogl zauwazyc niezwykla serie 9 remisow pod rzad skorzystalem na tym troche lecz gdy chcialem wyslac kupon za 20 dyszki na 2-2 system z niewiadomych zaczął się aktualizować ;D oczywiście wynik meczu jest chyba znany.Co do koszulek bo ktoś do mnie pisał na PM zauważyłem jeszcze jedną rzecz nawet bardziej sie sprawdza niż tamto co napisałem wcześniej, otóż gdy jeden zespól ma ciemniejszą koszulkę, a drugi ma czarny numer to jest bardzo możliwy remis tak na 70 % inna rzecz gdy grają drużyny obie z czarnymi numerami to zespół w białych koszulkach ma niewielkie szanse na wygraną dotyczy to każdego kursu. Oczywiście to co napisałem powyżej to tylko moje spostrzeżenia, więc jeśli ktoś postawi i mu nie wejdzie proszę nie mieć pretensji ;d
 
P 16

potter3

Użytkownik
To może i ja powiem co zaobserwowałem. Od dwóch tygodni codziennie chodzę do sts&#39;u i stawiam na te wirtualne mecze. Różnie bywa czasami się wiecej zarobi czasami mniej ale ogólnie jest na +. Nie wiem czy ktoś zauważył ale zawsze gdy pierwsza akcja w meczu idzie na prawą bramke padają 4 bramki. Natomiast gdy pierwsza akcja idzie na lewą bramkę, z tej pierwszej akcji nigdy nie pada gol oraz zazwyczaj są niskie wyniki. Przez dwa tygodnie to się sprawdzało a obejrzałem na prawdę sporo meczy czasami siedziałem nawet po 2 - 3 h. Dzisiaj natomiast coś zmienili ponieważ zdarzyło się że akcją idzę na lewą bramkę i padają 4 bramki w meczu. Musieli jakaś aktualizację w badzie zrobić. Co więcej udało mi się zaobserwować: gdy w meczu jest wyraźny faworyt np 1,70 - 3,60 - 4,70 opłacało się stawiać na niefaworyta i to on w wiekszości przypadków wygrywa. Podobna rzecz ma się gdy kursy przedstawiają się tak 2,00 - 3,20 - 3,60 iw takim przypadku w jakiś 80 % wygrywa nie faworyt. gdy pandnie remis, i w następnym meczy są zbliżone kursy to też może się zdarzyć że w następnym meczu padnie remis. Czasami można zauważyć że dana drużyna np: zieloni warszawa grali kilka meczy temu i wygrali to w tym meczu jest duże prawdopodobieństwo remisu(w przypadku dużej rozbieżności kursów) lub wygranej przeciwników ( w przypadku zbliżonych kursów).Oczywiście kierowałem się tym do dzisiaj, no ale tak jak wspomniałem coś musieli pozmieniać.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Jesteś w błędzie. Otóż od początku było tak, że gdy drużyna strzelała gola z pierwszej akcji w lewą stronę to było, jest i pewnie ciągle będzie wynik 4-0.
 
P 16

potter3

Użytkownik
Mówię co zaobserwowałem, jeżeli pierwsza akcja szła w prawą stronę to zawsze padały 4 bramki, a jeżeli pierwsza akcją szła w lewą stronę nigdy z pierwszej akcji nie padał gol i zawsze tak było przynajmniej w moim sts&#39;sie, ale dzisiaj coś zmienili.
 
Do góry Bottom