>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ZDRAPKA - www.jetbull.com

Status
Zamknięty.
R 0

robert-18401

Użytkownik
Pieniądze ze zdrapki nie muszą być poprzedzone wpłatą 15 euro aby móc wypłacić minimum 40 euro. Bonus z tej promocji może być w każdej chwili wypłacony, jedyny warunek to wysłanie dowodu osobistego.
Taką wiadomość dostałem od obsługi klienta, zresztą jasno jest napisane w regulaminie promocji &#39;&#39;Ten rodzaj bonusu nie jest blokowany do dalszego wykorzystania.&#39;&#39; tyczy się to wypłat jak i kasyn i innych gier.
 
K 0

krzysiek0912

Użytkownik
Dzis 7.07,data szczesliwa i data mozliwosci wyplacenia kasy z Dżetbula.
Mialem na koncie 85€,przechodze do wyplaty,wpisuje 85 do wyplaty,pluje ze nie moze.Sprobowalem pare razy tez ni h...To wpisalem 83 i zatwierdzilo,a wiec 2€ na wyprobowanie buka.Teraz czekamy,czy kasa dojdzie.
Dziękujemy

Wniosek o wypłatę z Twojego konta Jetbull przebiegł pomyślnie. Rozpatrzenie zostanie wykonane w możliwie najkrótszym terminie. Proszę poczekać na jego załatwienie.

Adres e-mailowy: [email protected]
Suma: 83.00 EUR

To napisal gosciu na innym forum wiec mozliwe ze ten buk jest wyplacalny ???? ???? ????
 
D 0

dario00

Użytkownik
moze mi ktos powiedziec o co dokladniej chodzi z ta promocja bo nieczaje:

100% Zakład bonusowy aż do wysokości 130 PLN - zakładajcie się bez ryzyka !
 
N 0

niedowiarek

Użytkownik
obstawisz kupon za 130 to ci daja kolejny kupon 130 bonusowy, ale z niego kaska jest tylko wygrana dopisywana, czyli obstawiasz za 130 kurs 2x to 130 ci wplywa jak wygrasz
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Ja juz niby moge ale wyslalem skan dowodu iczekam az zweryfikują, o ile zweryfikują bo coś ostatnio juz kompletnie przestali odpowiadac.

Znalazlem teraz firme w necie ktora ma siedzibe w tym samym apartamencie w tym samym hotelu w na tej samej wyspie. Jakaś firma konsultingowa chyba czy cos podobnego.

Swoją drogą fajnie sie tam mają, ladnie tam ????
 
jordan 0

jordan

Użytkownik
wchodze na ruletke francuska. Puszczam kilka razy bez obstawiania. Po kilku kolejkach chce obstawic liczbe i pojawia mi sie cos takiego:
 
N 0

niedowiarek

Użytkownik
A trafiles chociaz ? lol :p stawiam na jakis blad z polaczeniem proboj odswiezyc mi nie raz cos tam wyskakiwalo undefinied albo caly czas 1 liczbe losowalo wygralem czy przegralem mialem tyle samo kasy okazalo sie ze trzeba odswiezyc bo cos polaczenie mi padlo z netem na chwile :p
PS: kto wyplaca bom ciekaw :mrgreen:
 
jordan 0

jordan

Użytkownik
2razy taki mialem z tym limtem:/ jak nic nie stawiam to elegancko losuje a jak chce postawic kase to pisze ze limit wygranej zstal przekroczony
Panowie jak bede chcial wyplacic kase od nich to musze najpierw wplacic swoja? nie wystarczy ugrac 40euro??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom