>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ZDRAPKA - www.jetbull.com

Status
Zamknięty.
M 0

memfis23

Użytkownik
42500, ty niemasz zednego błedu JAk by była gwiazdka przy wpłacie to by był taki bład ale nie ma gwiazdki przy wpłącie wiec w czym problem SAM TAK MAM


Dzis wpłąciłem kolejne 20EUR i mysle ze niepodniosa na 25 bo juz 2 raz wpłącam po tym jak 15 wpłąciłęm i podwyzyli
 
M 0

memfis23

Użytkownik
kurcze co znowu wymyslili Dzis wpłaciłem i ja ksie okaze ze nieda sie wypłacic to kurde ******* ich East side, napisz jak dowiesz sie wiecej co sie dzieje i czy wogule zdołasz wypłacicc
 
R 0

radk

Użytkownik
Ja dzisiaj napisałem co jest z moją wypłata którą zleciłem 12 dni temu i odpisali mi tak...

thank you for contacting us.

Our financial department will solve your problem as soon as possible.

Jetbull.com Help Desk
Cały czas licze ze poradza sobie z tymi problemami i mi to wypłaca. Pozdrowienia
 
R 0

radk

Użytkownik
radko ja sie doczekalem moze i Ty zdolasz, aczkolwiek licz sie z tym ze dostaniesz max polowe tego co masz ;)

kurde niedowiarek doczekałem sie wypłacałem 50 euro ale doszło 43.5 nawet sie z nimi nie kłuce o te 6.5 wazne ze coś wypłacili i tak jestem 28 euro na + .JETBULL po 12 dniach wypłacił kase na moneybooker
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
MAM PYTANIE WPŁACIŁEM KASE DO JETBULL Z KONTA KUMPLA PRZEZ MONEYBOOKERS KASA DOSZŁA JUŻ KILKA DNI TEMU ALE NIEZOSTAŁA JESZCZE DOPISANA DO KONTA
CO MAM ZROBI ABY MI KASKE
ALBO ODESŁALI NA KONTO MONEYBOOKERS


Nie pisz dużymi literami i z pogrubieniem -pisz jak ludzie posty.
 
kamikatze 12

kamikatze

Użytkownik
A ja dostałęm takiego maila ????

Dear xxxxxx,

I contacted our Financial Department and I can confirm you that all is OK.

We will pay out your money as soon as possible.

We are very sorry for the delay.

Thank you for asking any other question.

Help Desk Jetbull.com

Wypłata to 2300 Euro ???? więc może bedzie wszystko ok ????
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
MAM PYTANIE WPŁACIŁEM KASE DO JETBULL Z KONTA KUMPLA PRZEZ Moneybookers KASA DOSZŁA JUŻ KILKA DNI TEMU ALE NIEZOSTAŁA JESZCZE DOPISANA DO KONTA
CO MAM ZROBI ABY MI KASKE
ALBO ODESŁALI NA KONTO Moneybookers
???? :wowsdf: Dziwne i to bardzo przecierz kasa wpłacana prze MB odrazu pojawia się na kocie u buka, byćmoze coś źle wypełniłeś ( ale tu nie ma gdzie sie nawet pomylić :wowsdf: ). Co możesz zrobić ? nic skoro kasy nie ma na koncie u buka
 
S 0

sveek

Użytkownik
Próbowałem włożyć sobie jakieś pieniądze, wygrałem trochę ponad free bet bonus, próbowałem wybrać przez swój moneybookers account i, chociaż na zasiłku mi trochę zawracali głowę ze sprawdzeniem dokumentów, w końcu od razu drugiego dnia posłali mi pieniądze, więc wszystko w porząsiu i całkowicie bez problemów
 
T 1,3K

termii

Użytkownik
widze, ze zazwyczaj ci co tu pisza, ze wyplacili maja albo jak kolega wyzej , &quot;pierwszy&quot; post na forum, albo pare i jakos mi ta wiarygodnosc marna jest ;)
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
j.w w pełni się z toba zgadzam jak narazie nie widziałem jeszcze info. o wypłacie od wiarygodnej osoby
 
kamikatze 12

kamikatze

Użytkownik
snap8 to kto ma tutaj napisać i zamieścić screena Pan Bóg, żebyś uwierzył, że wypłacają? za kilka dni, może już dziś albo jutro zamieszcze screen z kolejną wypłatą... Zapewne wiele osób już wypłaciło kase od nich, tylko że to troche trwa... tak samo było jakiś czas temu z totosi.com - też było trzeba sie naczekać na kase, ale w końcu wypłacili... troche cierpliwości i wiary w tego buka... chociaż czasem cuda się dzieję i pewnie u niktórych dziwne rzeczy sie działy... co zrobić trzeba czekać ???? i będzie dobrze ???? Pozdro
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
Są wypłacalni
ja wypłaciłem już 390zł
pierwsza wypłata może się odby najwczesniej po 10 dniach od złożenia depozytu
i trzeba przesłac skan dowodu

inna sprawa że założyłem konto kumplowi i wał
wpłaciłem kase 30ojro bo chciał w tej walucie z swojego konta moneybookers
kasa dotarła w opcji moje tranzakcje nawetwidnieje te 30 euro
ale nie jest dostępne do gry i co z tym fantem zrobic

Typ Czas realizacji Suma Opłata Stan
1 ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, MoneyBookers 2007-07-18 11:39:27 +30.00 EUR -0.00 EUR pend*
1
Uwaga: * Prawdopodobnie doszło do wkładu z nieznanego konta. Skontaktuj się z serwisem klienckim [email protected] .
 
kamikatze 12

kamikatze

Użytkownik
Właśnie wypłacili mi ostatnią moją wypłatę, którą zleciłem ???? 2300 ojro = 8595,37 zł ????

Mówiłem, że opłaca się czekac ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom