>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zdzisu wraca czyli FOOTBALL LAY SYSTEM za "grubą kasę"

A 498

addam44

Użytkownik
zmieniam system stawkowania na FK, bo faworycie zawodza i beda zawodzic jak zwykle, a ja nie zarabiam tyle ile bym chcial
Czesc Zdzisio.
To moze przypomnij sposob stawkowania FK bo-tak mi sie zdaje-nie jest on tak powszechnie znany jak dotychczasowy.Przynajmniej mlodziezy bukmacherskiej:confused:
A tu swego czasu FK na forum byl ostro zjechany-wg.mnie nie slusznie.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
fk jest najbezpieczniejsze wg mnie. jest opcja, ze trzeba bedzie siegnac po wiekszy budzet do kasy zwiazku. i tak w sumie siedziby na wilanowie nie budujemy.
1poziom 1j
2 poziom 2j
3 poziom 4j
4 poziom 7j
gdy wchodzi na 4 poziomie to gram ponownie pierwszy
5 poziom (suma 2 poprzednich) 11j
gd wchodzi na 5 poziomie to przesuwamm sie 2 poziomy w dol czyli na poziom 3
6 poziom 18j itd...
 
A 498

addam44

Użytkownik
fk jest najbezpieczniejsze wg mnie. jest opcja, ze trzeba bedzie siegnac po wiekszy budzet do kasy zwiazku. i tak w sumie siedziby na wilanowie nie budujemy.

1poziom 1j
2 poziom 2j
3 poziom 4j
4 poziom 7j
gdy wchodzi na 4 poziomie to gram ponownie pierwszy
5 poziom (suma 2 poprzednich) 11j
gd wchodzi na 5 poziomie to przesuwamm sie 2 poziomy w dol czyli na poziom 3
6 poziom 18j itd...
Ej Zdzisio!
To powiedz Zibiemu by juz nastepnych trupow z szaf Pzpn nie wyciagal bo...mu braknie na dzierzawe obecnej siedziby:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
A swoja droga to Grzes L.z kumplami musieli wiele tych&quot;setek&quot;wypic ze takie dzialki kupowali za 230% rynkowej wartosci;)
Teraz pytanie gdzie czesc tej nadplaconej kasy Grzes(bo ze wzial to pewne)ulokowal.I z kim-bo by sam to zrobil to...za glupi:jezora:
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
ogolnie ja pociagalem za wszystkie sznurki. zrzucilismy sie z krolikowskim po 50 na grzesia jesli chodzi o ta dzialke i mlodemu mieszkanie kupilem. o reszcie nie moge mowic ale pewnie wyjdzie
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
ogolnie ja pociagalem za wszystkie sznurki. zrzucilismy sie z krolikowskim po 50 na grzesia jesli chodzi o ta dzialke i mlodemu mieszkanie kupilem. o reszcie nie moge mowic ale pewnie wyjdzie
Ale płaciliście chyba przelewem , gdyż Bolek narzekał że mu wątrąba już od tej piłki siada...
 
A 498

addam44

Użytkownik
ogolnie ja pociagalem za wszystkie sznurki. zrzucilismy sie z krolikowskim po 50 na grzesia jesli chodzi o ta dzialke i mlodemu mieszkanie kupilem. o reszcie nie moge mowic ale pewnie wyjdzie
Z...szafy?:grin:
Ale sie nie da ukryc ze nie predko z jakiegokolwiek prezesa bedzie mozna sobie tak podworowac jak z(bylo nie bylo)krola strzelcow mistrz.swiata.Niektore kabarety straca pare skeczow ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Z...szafy?:grin:

Ale sie nie da ukryc ze nie predko z jakiegokolwiek prezesa bedzie mozna sobie tak podworowac jak z(bylo nie bylo)krola strzelcow mistrz.swiata.Niektore kabarety straca pare skeczow ????
Kabaret prezesa Lato był całkiem niezły i nosił nazwę PZPN:

P = Polewaj
Z = Zdzisiu
P = Polewaj
N = Natychmiast
 
Do góry Bottom