>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zdzisu wraca czyli FOOTBALL LAY SYSTEM za "grubą kasę"

A 498

addam44

Użytkownik
Czesc Zdzisio!
Uwazam ze-w swietle tego co dzis Boniek powiedzial w Onet.Sport -grasz za...niskimi stawkami ????
Bo wg.Bonka Z.Krecina pobieral z kasy PZPN po 37.5tys zl/mies. i to bez...etatu ????
W swietle tego uwazam jak wyzej ????
 
A 498

addam44

Użytkownik
No i jak dobrze pojdzie to w miesiac osiagniesz 20% zysku.
To sukces!!!
Ja juz nie raz pisalem ze progresja jesli ma miec sens to musi byc oparta o normalne staranne TYPOWANIE! ????
 
A 498

addam44

Użytkownik
chyba mnie o to nie posadzasz? ????
Nie posadzam Cie o granie na pale:razz:
A przy okazji...Gdyby Ci sie chcialo to moze bys zrobil np.po miesiacu zestawienie ile bylbys wprzod lub w tyl gdybys podawane typy gral stala stawka.
Na innym forum jeden prowadzacy test progresja(zbankrutowal)tak robil.Ciekawa statystyka mu wyszla.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Gdyby Ci sie chcialo to moze bys zrobil np.po miesiacu zestawienie ile bylbys wprzod lub w tyl gdybys podawane typy gral stala stawka.

znasz mnie troche, az tak to mi sie nie chce ????
ale.. zagralem tu 28 typow w grudniu z czego mi weszlo 13. gdyby grac plaska stawka i gdyby kurs byl rowno 2,0 (w rzeczywistosci rozbieznosc nie bedzie duza) wygralbym 1300 i przegral 1500 wiec bilans: -200.

nasycony kasa rynek na betferze w pewnym sensie ustala w duzej mierze szanse faworyta. porownuje kursy bf z bet365 i tam moi faworyci sa wyceniani na 1,85-1,9.
zakladam ze takie kursy wchodza w 50%. wtedy ja powinienem miec 50% skutecznosc. poki co mam 46,42%. ale ogolnie jestem przekonany, ze bedzie 50na50 moze 49do51. kwestia pozostaje jakie passy wylapie.
 
Do góry Bottom