>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zdzisu wraca czyli FOOTBALL LAY SYSTEM za "grubą kasę"

voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Przepraszam, że się wtrącam ale tak analizując Twój temat zastanawiam się co byłoby w sytuacji gdybyś wygrywał co drugi mecz.
Wtedy rozumiem, że wychodziłaby płaska stawka (przy d&#39;alambert bo fk nie analizowałem jeszcze) ale zobowiązanie masz zawsze większe niż zysk.
Prościej mówiąc tak jakbyś grał zwykłe kursy 1.98-1.95 ostatecznie byś wyszedł na ⛔ czyli musisz mieć skuteczność ponad 50% by wyjść na ✅
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
nie kumam zabardzo. masz na mysli, ze wchodziloby mi w kratke regularnie ? to byloby kozacko. nie wchodzilbym wyzej niz na drugi prog stawkowania. przegrywalbym 100, zeby za chwile wygrac 200.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Chyba coś nieprzemyślanego napisałem. Chciałem zabłysnąć, ale coś poszło nie tak... ????
Przepraszam. Muszę jeszcze poćwiczyć.
Wytrwałości i dobrych typów życzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Heerenveen v Feyenoord

LAY Feyenoord
kurs: 2,08
zobowiazanie: 216 GBP
potencjalna wygrana: 200 GBP
+190 GBP
bilans: +695 GBP


jesli ktos interesuje sie tym tematem i postanowi w przyszlosci sprobowac grania w podobny sposob to przestrzegam przed zbyt malym budzetem w porownaniu do stawki poczatkowej. kiedys gralem &quot;pewniaki&quot; o podobnych kursach podobnym systemem i trafila mi sie seria 8 zwyciestw z rzedu. teraz idzie ok ale jestem przekonany, ze tu sie beda cuda jeszcze dzialy i budzet 5000 czy nawet 10 000 moze byc nie wystarczajacy. zeby tak sobie zarabiac 1000-1500 funtow, euro, dolarow, jenow, zlotowek potrzeba ok 20 kola. to jest ciut ryzykowne i wymagajace sporego wkladu przedsiewziecie.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Osasuna v Granada
LAY Osasuna
kurs: 1.95
zobowiazanie: 285 GBP
potencjalny zysk: 300 GBP
błąd sie wkradl. bylo grane oczywiscie za 400, a nie za 300. trzymam sie stawkowania FK czyli 100,200,400, 700..
Osasuna v Granada
LAY Osasuna
kurs: 1.95
zobowiazanie: 380 GBP
potencjalny zysk: 400 GBP


+380 GBP
bilans: +751 GBP
 
Do góry Bottom