>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zmiana bukmachera

A 63

awax

Użytkownik
Ale jak bukmacher dymał Państwo Polskie to było ok??? Mentalność Kalego...Niech się legalnie zarejestrują i płacą podatki w Polsce i tak zarabiają kupę hajsu więc przez parę złotych mniej płaconych na podatki nic im się nie stanie...a jak nie to niech spier....sobie na Malty i inne Gibraltary... ???? )))
Czy Wy naprawdę jesteście tacy tępi i myślicie tylko o swojej dupie???
wracaj do pracy STSowy pajacu bo ustawiła się kolejka żeby taśmę puścić
tępi są ci co przychodzą do takich przybytków jak wasz
 
K 90

konikpolny

Użytkownik
Ale jak bukmacher dymał Państwo Polskie to było ok??? Mentalność Kalego...Niech się legalnie zarejestrują i płacą podatki w Polsce i tak zarabiają kupę hajsu więc przez parę złotych mniej płaconych na podatki nic im się nie stanie...a jak nie to niech spier....sobie na Malty i inne Gibraltary... ???? )))
Czy Wy naprawdę jesteście tacy tępi i myślicie tylko o swojej dupie???
A ty o czyjej dupie myślisz? &quot;Juroszków&quot; itp.? Żeby oni się błyskawicznie wzbogacili kosztem Januszów za 2 zł.? Żeby ich było stać na samolot odrzutowy i lepszego Bentleya? Nie dość, że podatek obrotowy 12% jest scedowany na gracza, to jeszcze te złodziejskie kursy. Co, ciężko &quot;naszym&quot; bukom wyrobić z podatkami i dlatego te złodziejskie kursy, tak? To dlaczego tak ekspresowo się bogacą?
 
L 0

lollercoaster

Użytkownik
Ale jak bukmacher dymał Państwo Polskie to było ok??? Mentalność Kalego...Niech się legalnie zarejestrują i płacą podatki w Polsce i tak zarabiają kupę hajsu więc przez parę złotych mniej płaconych na podatki nic im się nie stanie...a jak nie to niech spier....sobie na Malty i inne Gibraltary...))) Czy Wy naprawdę jesteście tacy tępi i myślicie tylko o swojej dupie???
Juroszek Ty tutaj?
 
beatabookies 99

beatabookies

Użytkownik
Ale jak bukmacher dymał Państwo Polskie to było ok??? Mentalność Kalego...Niech się legalnie zarejestrują i płacą podatki w Polsce i tak zarabiają kupę hajsu więc przez parę złotych mniej płaconych na podatki nic im się nie stanie...a jak nie to niech spier....sobie na Malty i inne Gibraltary... ???? )))
Czy Wy naprawdę jesteście tacy tępi i myślicie tylko o swojej dupie???
No i mnie zagotowałeś.
Twoja wypowiedź wskazuje na jedną z dwóch rzeczy:
albo pracujesz dla buków naziemnych,
albo Twój iloraz inteligencji jest na poziomie ameby.
Wiesz co to marża i jaką mają najlepsi (czyt. zagraniczni) bukmacherzy?
Wiesz co to podatek obrotowy?
Wiesz co to kalkulator?
To teraz wklep sobie wartości marży bukmachera, wklep znak &quot;-&quot;, wklep wartość podatku obrotowego, wklep znak &quot;=&quot; wynik to tyle ile taki bukmacher (nie przerzucając podatku obrotowego na gracza) &quot;zarobi&quot; na tym, że wejdzie w takiej formie jaką oferuje w innych krajach do Polski.
Teraz poczytaj co to GGR i model duński. Jeśli pojawią się trudne słowa poproś kogoś może wytłumaczy.
Teraz uwaga:
Większość graczy którzy mają iloraz inteligencji powyżej w/w ameby znajdą sposoby by grać u ów zagranicznych buków.
Więc moje pytanie?
Jaki wielki kawałek tortu ukroi sobie &quot;polska&quot; (czyt. buki naziemne które lobbowały wspaniałą ustawę?) A jaki będzie rzeczywisty przychód skarbu państwa? A jaki byłby ów kawałek gdyby ustawa nie był napisana pod konkretnych ludzi a dla dobra narodu?
No ale czego ja wymagam przecież to Polska nasza kochana.
Polska = Hipokryzja
bo &quot;janusz&quot; jak jest u władzy albo ma dojście to może kombinować by coś było po jego myśli, ale jak &quot;mirek&quot; coś pokombinuje to jak to tak przecież to wbrew prawu (które ów &quot;janusz&quot; wymyślił).
Pozdrawiam wszystkich, którzy ów ustawę będą omijać, i życzę im samych wygranych, bo w ten sposób gotówka będzie napływać do Polski i pozdrawiam tych, porządnych, którzy pójdą grać u legalnych, bo Ci czy wygrają czy przegrają część gotówki zostawią w Polsce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 0

rad86

Użytkownik
Same bzdury. Szkoda czytania waszych banialuk!!!!!!!!!
Lepiej powiedzcie jak dostać sie obecnie na stronke bet365. Kto gra zrobi wlasnie tak ,ze sobie zalatwi meldunek za granicą, ale jak sie dostac na zablokowane stronki?
 
R 0

rad86

Użytkownik
Same bzdury!!!!

Lepiej powiedzcie jak dostać sie obecnie na stronke bet365. Kto gra zrobi wlasnie tak ,ze sobie zalatwi meldunek za granicą, ale jak sie dostac na zablokowane stronki?
 
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
forBET na teraz 6% podatku, a dla minimum zakładów potrójnych z kursem łączny 2,00 mają 0%. Do tego mają lojalkę 700+. 10% bonusu (max do 700 PLN) od sumy depozytów z całego miesiąca kalendarzowego. Rekompensuje to niższe kursy. //a wszedzie masz 12 % podatku
 
A 20

a-303

Użytkownik
Same bzdury!!!!

Lepiej powiedzcie jak dostać sie obecnie na stronke bet365. Kto gra zrobi wlasnie tak ,ze sobie zalatwi meldunek za granicą, ale jak sie dostac na zablokowane stronki?
Ogarnij się, nałogu, albo emigracja za betem, ha ha ha. I tak pewnie przegrywałeś kupon za kuponem sądząc po twoim roszczeniowym tonie. ???? .
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Mnie zastanawia jak tak LAdbrokes moze bez podatku sobie działać w UK i maszyny postawić i wyplaty od ręki , a taki Sts w Polsce nie moze bez podatku ? MArzy mi sie LAdbrokes ogolnie w Polsce tak swoją drogą
 
R 0

rad86

Użytkownik
Ogarnij się, nałogu, albo emigracja za betem, ha ha ha. I tak pewnie przegrywałeś kupon za kuponem sądząc po twoim roszczeniowym tonie. ???? .
Gosciu, przeczytałem tutaj stek bzdur, nic nie wnoszacych do tematu. Co by było gdyby krowa byla psem itp.

Od jakiegos czasu gram za powazne kwoty. Ktos moze sie orientuje jak sie dostac do bet365?

raczej emigracja nie wchodzi w gre.
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Gosciu, przeczytałem tutaj stek bzdur, nic nie wnoszacych do tematu. Co by było gdyby krowa byla psem itp.

Od jakiegos czasu gram za powazne kwoty. Ktos moze sie orientuje jak sie dostac do bet365?

raczej emigracja nie wchodzi w gre.
Nie chcę być nie miły i nie wyklinaj mnie za to ale odpowiedz na twoje pytania są już na forum tylko trzeba poszukać , jeśli jest dla ciebie problemem przewiniecie kilkunastu stron z istotnych tematów i dotarcie do tego to widocznie nie zasługujesz żeby dotrzeć do tej wiedzy.
 
K 1

kuubaaa90

Użytkownik
Jak będziesz przegrywał to nie zostaniesz zlimitowany a wręcz odwrotnie.

Tylko jak komuś &quot;daję dostęp&quot; do zagranicznego konta to jak kolega napisał, wchodzi, sprawdza sobie, chyba, że dobrze ktoś ogarnia temat i wie, że są kraje, że startowe konto ma mniejsze limity i jest mniej żywotne na przykład.
A orientujesz się które kraje maja lepiej w tej kwestii, a które gorzej?
 
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Ma ktoś jakieś zdanie na temat Expekt?
Jest pierwszy kwietnia i można się normalnie zalogować.
Grał ktoś dzisiaj? Wiadomo co z wypłatami na skrilla?
 
W 1

walkingoncloud

Użytkownik
Siema, przejrzałem trochę stron na tym forum i próbowałem znaleźć w internecie ale widocznie nie potrafię tego zrobić. Czy ktoś może wie czy w Szwajcarii można korzystać z bukmacherów online? Czy są może jakieś dziwne ustawy jak u nas? Albo jak takich informacji szukać?
Znajduję się właśnie w Szwajcarii i próbuję rozwiązać problem miejscem swojej aktualnej rezydencji ale chciałbym mieć 100% pewność, że będzie to legalne bo na kary od rządu szwajcarskiego na prawdę nie mam ochoty..
 
Do góry Bottom