>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

100% 200zł bet365 tylko przez wap

wincent 150

wincent

Użytkownik
Jeden z lepszych bonusów???? W dodatku jak to na b365 bywa - obrót bonusem jest niezależny od depozytu ????

Ja tylko 1 zaklad postawilem przez komorke, reszta przez net po min. 1,50 i bez problemu wyplacilem.
Dodaj - przez internet, ale przez stronę mobile.cośta ;) Bo postawionych przez stronę zwykłą nie liczy [sprawdzone]
 
ghoss 0

ghoss

Użytkownik
Jeden z lepszych bonusów???? W dodatku jak to na b365 bywa - obrót bonusem jest niezależny od depozytu ????
Czyli mogę wypłacić wszystko to co ugram nawet jak nie zrobię obrotu ? Inaczej - obrót jest potrzebny tylko po to żeby wypłacić tą bonusową kasę ?
 
staszi 0

staszi

Użytkownik
Jeden z lepszych bonusów???? W dodatku jak to na b365 bywa - obrót bonusem jest niezależny od depozytu ????



Dodaj - przez internet, ale przez stronę mobile.cośta ;) Bo postawionych przez stronę zwykłą nie liczy [sprawdzone]
Wlasnie reszte zakladow postawilem przez zwykla strone i wszystko policzylo - sprawdzone.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Nie możesz wypłacić jeśli dalej masz bonus do obrotu na koncie, ale obrót bonusem robisz tylko za bonusowa kasę i jak ją przegrasz możesz swoje 200 PLN wypłacić.
Np.
grasz pierwszy zakład ZA SWOJE 200*1,01 i dopisują ci bonus , więc masz 200 bonusu + 202 swoich [no chyba że 1,01 nie wejdzie ;) ]
stawiasz 200*1,6 i masz 202 swoich + ew. 320 bonusu i obrót 200/1200 [ wszystko ładnie mają rozpisane, co jest ich plusem]
teraz jeszcze raz 200*1,5 i masz 202 swoje + 120 bonusu+ew. 300 bonusu(jak wejdzie)
i obrót 400/1200
EDIT
Wlasnie reszte zakladow postawilem przez zwykla strone i wszystko policzylo - sprawdzone.
Postawiłem 100 pln na mecz argentyna-japonia (po 1,5 jeszcze bylo) przez stronę główną i nie policzyło mi do obrotu, a pare minut później ten sam zakład przez https://mobile.bet365.com/Default.aspx?lng=21 i nie było problemu. Nie wiem jak było u ciebie, ale nie ma chyba sensu ryzykować niepotrzebnie ;)
dajmy na to że nie weszło i stawiasz pozostałe 160 z bonusu i znowu przegrywasz więc ci zostaje tylko twoje 202 I DOPIERO W TYM MOMENCIE MOŻESZ WYPŁACIĆ BO WCZEŚNIEJ ANULOWALIBY BONUS. W każdym razie poza pierwszym zakładem po dowolnym kursie nie ryzykujemy własnej kasy.
Mam nadzieję że w miarę przejrzyście napisałem ;)
 
S 2

stevie

Użytkownik
2 pytania:
1. czy 1 zaklad (kwalifikujacy sie do bonusu) mozna dokonac poprzez mobile.bet365.com? czy 1 musi byc z koma (wiadomo juz, ze kolejne mozna ze stronki mobile.bet365.com korzystajac z kompa) dlatego pytam o 1 zaklad?
2. czy jak dokonuje depozyt z MB to moge normalnie skorzystac ze strony?
czy depozyt tez musi byc z koma lub mobile?
prosze o odpowiedzi
 
A 23

adam2173

Użytkownik
2 pytania:
2. czy jak dokonuje depozyt z MB to moge normalnie skorzystac ze strony?
czy depozyt tez musi byc z koma lub mobile?
prosze o odpowiedzi
2. Depozyt można zrobić wyłącznie przez główną stronę bet365
Natomiast co do pierwszego pytania, to nie wiem - osobiście zagrałem przez komórkę.
 
T 0

tominho

Użytkownik
2 pytania:
1. czy 1 zaklad (kwalifikujacy sie do bonusu) mozna dokonac poprzez mobile.bet365.com? czy 1 musi byc z koma (wiadomo juz, ze kolejne mozna ze stronki mobile.bet365.com korzystajac z kompa) dlatego pytam o 1 zaklad?
2. czy jak dokonuje depozyt z MB to moge normalnie skorzystac ze strony?
czy depozyt tez musi byc z koma lub mobile?
prosze o odpowiedzi
Ja zagralem przez mobilebet365.com , i wszytsko bylo ok
 
R 0

rabek

Użytkownik
witam wszystkich.mam pytanie.założyłem dzisiaj konto na bet365 i chciałem się dowiedzieć czy jest jeszcze ten bonus 200zł od pierwszego depozytu i chodzi tutaj tylko o grę przez komputer(nie przez komórkę).proszę o odpowiedź.pozdrawiam
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
2. Depozyt można zrobić wyłącznie przez główną stronę bet365
Natomiast co do pierwszego pytania, to nie wiem - osobiście zagrałem przez komórkę.
i tu się mylisz depozytu możesz dokonać również przez mobile.bet365.com
ale nie wszystkie opcje wpłaty są dostępne
z pewnością jest możliwy depozyt przez kartę kredytową
 
A 23

adam2173

Użytkownik
i tu się mylisz depozytu możesz dokonać również przez mobile.bet365.com
ale nie wszystkie opcje wpłaty są dostępne
z pewnością jest możliwy depozyt przez kartę kredytową
W takim razie przepraszam jeśli wprowadziłem kogoś w błąd - w bet365 mam zarejestrowane tylko moneybookers i dlatego nie mogę wpłacać przez ich stronkę na komórkę. ????
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
Można stawiać mniejsze kursy od 1.5? One się po prostu nie będą liczyć do obrotu czy łamię w takim przypadku regulamin i mogą mi skonfiskować wygrane i bonus?
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Można stawiać mniejsze kursy od 1.5? One się po prostu nie będą liczyć do obrotu czy łamię w takim przypadku regulamin i mogą mi skonfiskować wygrane i bonus?
Można stawiać mniejsze tylko tak jak mówisz - nie będą się liczyły do obrotu.
Dodam, że z tym kursem większym od 1,5 to chodzi o każdy pojedynczy typ na kuponie, nie całe ako.
 
P 0

pikkus

Użytkownik
Zakład postawiony przez stronę główną bet365.com nie jest liczony do obrotu, tylko zakłady postawione przez mobile.bet365.com są liczone do obrotu.
 
P 0

pikkus

Użytkownik
Wygląda to tak. Stawiasz pierwszy zakład po dowolnym kursie i jeżeli wejdzie to całość łącznie z wygraną kwotą jest możliwa do wypłaty. Pozostałą kwotę czyli 200 PLN musisz obrócić przez WAP lub stronę mobile.bet365.com. Jeżeli pierwszy zakład przegrasz pozostaje ci tylko kwota bonusowa do obrotu czyli 1200 PLN do obrócenia.
 
Do góry Bottom