>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10euro no deposit

D 0

darkrufio

Użytkownik
A więc :

Lepiej się z reflinka rejestrować bo jeżeli komuś np.konto zablokują to ja będę interweniować.

Wystarczy tylko do 20€ dobić ????

Myśle , ze Marcin bedzie mial sporo roboty - no chyba ze troszke improwizował w celach marketingowych :-D
 
rafal08 0

rafal08

Użytkownik
Last Friday Poker Hour ran a 24 HOUR NEW REGISTRATION bonus promotion. 10 euro no deposit bonus for new players who register on Friday 10th July only.
It found its way onto many poker forums, which was not posted by Poker Hour. No problem. We paid everyone that registered up until midnight GMT on Friday, even though many were just chasing free bonus money.
The next 24 HOUR NEW REGISTRATION bonus promotion is 1st August. If you have registered and missed the last one you will be included in the next one on 1st August. No need to email as it has clogged up the email at Poker Hour and at Boss Media
:spokodfhgfh:
 
johnyjohn 0

johnyjohn

Użytkownik
Uściślając to jest tak. Promo było ważne 24h. Wszystkie osoby które rejestrowały się 10.07 powinny dostać i teraz dostaną dopiero osoby które zarejestrują się 01.08
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
If you have registered and missed the last one you will be included in the next one on 1st August.
z tego zdania wynika co innego. (jesli dobrze rozumiem to jesli sie zarejestrowałes sie i przegapiłeś ostatnia &quot;czytaj promocje&quot; zostaniesz właczony , uwzgledniony w nastepnej 1 sierpnia)
ja rejestrowałem się 10 w piatek ok godziny 22 i w niedziele kasa mi przyszla . jednak w poniedziałek mi zabrali to 10 euro niewiedzieć czemu. pisałem do nich i w odpowiedzi dostałem maila o treści zawartej 5 postów wyżej. ciekawe czego sie dopatrzyli...
 
N 15,9K

norbertb

Użytkownik
Aha. Ja chciałbym tylko przeprosić i zwrócić honor Rafałowi i Fabregasowi. Mam już tylko 3 konta na Boss Medii - pozostałe są zablokowane. Zorientowali się, ponieważ zrobili mi kontrolę moich kont podczas wypłacania - dobrze, że mi ESP nie zablokowali bo to stamtąd była wypłata, ale tam konto utworzyłem pierwszy raz. W ciągu 2 dni z 10 euro ugrałem 350 euro i wypłaciłem. Kasę zazwyczaj wypłacają o godzinie 16, tak też było i teraz ????
 
M 0

marcinxxx

Użytkownik
sorry za double post ale bardzo ważna informacja !!!
OSOBY CO JESZCZE W LIPCU ZAKLADALY KONTO A NIE DOSTALY KASE MOGĄ DZISIAJ WYSŁAĆ MAILA O 10€ !!!!!! NIEWIEM CZY NA 100% DOSTANIECIE ALE WARTO SPRÓBOWAĆ
 
Do góry Bottom