>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10euro no deposit

R 125

roger12

Użytkownik
ja tez mam od wczoraj Processed status ale kasy jeszcze nie mam kolega w piatek ok 12:00 zlecił wypłate i dzis ok 10:30 kase na MB miał
 
D 0

denas

Użytkownik
własnie otrzymałem wypłatę ;)
bez obracania bonusem, tylko dobiłem do 30 euro, wypłata bez depozytu,bez prowizji, polecam ;)))
 
R 125

roger12

Użytkownik
JA JESZCZE NIE MAM DLA CIEKAWOŚCI PODAM BO NIEKTÓRZY OBRACALI NA BJ I RACZEJ NIE WYPŁACĄ ZNAJOMY MIAŁ 23e NA KONCIE TAK DLA JAJ ZAGRAŁ NA BJ ZA 3 PRZEGRAŁ I 20 E DO WYPŁATY DAŁ DZIS MU PRZYSZEDŁ E-MEIL ZE NIE OTRZYMA KASY PONIEWAŻ PIENIĄDZE BYŁY PRZEZNACZONE TYLKO I WYŁĄCZNIE NA POKERA A ON GRAŁ NA BJ
 
M 0

marcinxxx

Użytkownik
ja jeszcze nie mam dla ciekawości podam bo niektórzy obracali na bj i raczej nie wypłacą znajomy miał 23e na koncie tak dla jaj zagrał na bj za 3 przegrał i 20 e do wypłaty dał dzis mu przyszedł e-meil ze nie otrzyma kasy ponieważ pieniądze były przeznaczone tylko i wyłącznie na pokera a on grał na bj
mówiłem....to bonus do pokera a nie do kasyna.....ci co grali w kasynie mogą się pożegnać z kasą.......niech chociaż rake troche ugrają to zwrot dostaną...
 
M 0

mamecka

Użytkownik
ja grałem w black jacka ugrałem 50 euro - wypłaciłem wszystko na przelew bankowy dzisaj wysłali mi e-mail z webdollar żebym podesłał im dowód osobisty lub paszport lub prawko i wyciąg bankowy. wieć yba mi wysłacą ????
 
kamikatze 12

kamikatze

Użytkownik
mnie o nic nie prosili, może dlatego, ze jestem uczciwy, a nie takim ZŁODZIEJEM jak mamecka... powinni Cię poprosić o odciski palców, a nie o dowód...
 
koolman 80

koolman

Użytkownik
a ja czekam od soboty i nic nie ma wyslalem 3 meile z wp zaden nie doszedl poszedl z o2 ale do dzis kasy nie ma :/
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
a ja mam gwozdzia. wczoraj dostałem 10 uro a dzis wchodze na konto i tych 10 euro nie mam . stan 0 . nawet nie zdazylem zagrac. w BJ nie grałem. o co chodzi?
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
komus juz moze tez zabrali ten bonus? co jest do cholery. support kaze mi pisal do webdollara o co kaman? mam tylko 1 konto nie gralem na BJ wogule na niczym nie zdazylem zagrac...
kolejna rozmowa z supportem i koljny adres e-mailowy na ktory mam wysylac zapytanie . hehehe. ciekawe bardzo ciekawe.
 
rafal08 0

rafal08

Użytkownik
Support jest na poziomie zerowym lub nizszym .Webdollar do momentu gdy sie nie zleci wypłaty nie ma nic wspolnego z twoim bonusem
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
ja nei dostalem jescze tego bonusa rejestrowalem sie z linka w piatek i cisza
podobnie jak ty tez rejestrowalem sie w piatek wczoraj mi przyznali ten bonus. dzis patrze na konto 10 ojro jest. wylaczylem pokiera po godzince wlaczylem i ku memu zdziwieniu na koncie 0.
 
Do góry Bottom