>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10euro no deposit

E 0

elr_kks

Użytkownik
http://www.travisserver.com/re.asp?name=1111&amp;amp;camp=REF132370_0

1) Rejestrujemy się z linku

2) Ściągamy soft

3) Wysyłamy maila do [email protected] w temacie podając 10€ free a w treści podając nickname i PIN

BEZ REJESTRACJI Z LINKU NIE MA KASY.PROMOCJA LIMITOWANA.

PROSZĘ O NIEUSUWANIE TEMATU,PONIEWAŻ MOŻE SIĘ KOMUŚ TE 10€ PRZYDAĆ

@Endriu - Link musi być.......jutro zostaje wysyłana kasa z rakebacku ????

Ugraliscie łącznie 100E rakebacku z czego dostajecie 15% zwrotu ????

Jeżeli pozwalacie np.Mkillerowi,pokerzyście na swój refferal link to i mi pozwólcie,chyba że oni są ponad normą........
Marcinxxx
Bez rejestracji z linku np.www.pokerhour.net/ JEST KASA i pisanie takich bzdur jest troche nie na miejscu:spokodfhgfh:
 
E 0

elr_kks

Użytkownik
od kolegi chcieli scan dowodu + zdjecie ze scanem dowodu w rece + rachunek z ostatnich 3 miesiecy,ode mnie nie chcieli nic,ale ugrałem sporo FPP
dodatkowo nie wypłacają w weekendy
 
krisoff007 296

krisoff007

Użytkownik
Jak rejestrowałem się dzisiaj tj 2 sierpnia ok godziny 00:30 to jest sens słać maila ? I co podać w nim ? Czy taka treść jest poprawna : &quot;Hi , can u claim me free bonus 10$..........&quot; ???
 
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
Dzięki w nocy wysłałem maila i kasa na koncie i tak jak kolega piszę wyżej nie trzeba z linku wcale w temacie się rejestrować tylko ściągnąć z strony głównej oprogramowanie i wysłać maila wtedy kasa jest szybciej niż z jego linku !!!!
 
L 0

lofciamdolarki

Użytkownik
Mam informacje od supportu na skype ze z powodu OGROMNYCH oszustw stosowanych przez Polskich graczy,będą dokładnie weryfikować większość kont przy wypłatach.

najlepsze jest to ze typy co sobie zakladaja po 50 kont to poza zablokowaniem konta im nic nie grozi ...
 
krisoff007 296

krisoff007

Użytkownik
Heh rejestrowałem się wczoraj w nocy ,maila wysłałem jakieś 30 min temu i nawet zapomniałem podać PIN w mailu , a kasa na koncie już jest , oby tylko nie zabrali :p ;) Najlepsze jest to że od nich nie otrzymałem ani jednego maila o_O. Wie ktoś dlaczego tak ?
 
Do góry Bottom