>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

24. kolejka LOTTO Ekstraklasy (23.02-25.02.2018)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W ForBET!!
ForBET - bonus 100% do 600zł!
Faworyci w ostatniej kolejce nie zawiedli i solidarnie pierwsza trójka wygrała swoje mecze, w tej serii ciekawie zapowiadają się wyjazdowe mecze Legii i Lecha, w Lubinie mecz przyjazni pomiędzy Zagłębiem a Arką, ciekawie też będzie we Wrocławiu, gdzie Śląsk z nowym trenerem podejmie Górnika, a jakie są Wasze typy na najbliższą kolejkę?​


ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!
 
F 84

fanatyk00

Użytkownik
Jaga win + Sandecja X2 jak widzicie ? Lechia jak Bruk Bet kiepsko jak na razie wyglądają. Myśle jeszcze nad Korona 1x Lech bez Jevticia a to duze oslabienie i do tego kiepskie wyjazdy.
 
G 217

gronostajan

Użytkownik
Witajcie drodzy mili.
Przepraszam z góry za niedociągnięcia oraz pomyłki, proszę o wyrozumiałość.
Postanowiłem wziąć głębiej pod lupę Korona Kielce - Lech Poznań typuję czyste 1;
Czerwono-krwiści i lub Koroniarze na ul. księdza Piotra Ściegiennego 8 Kolporter Arenie będą podejmować drużynę gości Lech Poznań.
Gospodarze są faworytem wg. mnie ponieważ grają u siebie szybką i zdecydowaną piłkę do końcowego gwizdka.
Na trzy ostatnie mecze u siebie, co prawda zremisowali z Piastem, przegrali do zera z Arką oraz najważniejsze wygrali z Legią i nie w byle jakim stylu tylko 3:2.
Gra w ofensywie może się podobać bez zbędnych kombinacji i grania do tyłu. Jak dla mnie kluczowym zawodnikiem na dzień dzisiejszy jest 24 letni Gruzin Nika Kaczarawa z 6 trafieniami oraz 5 asystami i od niego będzie zależeć duży odsetek szans na sukces drużyny Koroniarzy.
Lech Poznań na wyjazdach nie jest odzwierciedleniem drużyny, która gra u siebie 4 ostatnie remisy po 0:0 same mówią za siebie. Absencje i kontuzje Makuszewskiego i Jevtica na pewno będą mocnym osłabieniem Kolejorza.
Tak dla odmiany ciekawym typem jest zwycięstwo Pogoni Szczecin z Wisłą Płock.
Pogoń jak dla mnie w najgorszym wypadku powinna urwać punkty w Poznaniu. Grali piłką do przodu gra nie mogła się nie podobać, szkoda tylko braku szczęścia i niewykorzystanych sytuacji. A nafciarze wg mnie nie wyrobią kondycyjnie po meczach z Górnikiem i Zagłębiem.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Lech Poznań na wyjazdach nie jest odzwierciedleniem drużyny, która gra u siebie 4 ostatnie remisy po 0:0 same mówią za siebie. Absencje i kontuzje Makuszewskiego i Jevtica na pewno będą mocnym osłabieniem Kolejorza.
&quot;Jevtić we wtorek, gdy lechici wrócą do treningów, będzie pracował indywidualnie. - Darko jest poobijany po meczu z Pogonią. Jeśli po wtorkowych zajęciach będzie czuł się dobrze, to w środę powinien dołączyć do drużyny i rozpocząć przygotowania do meczu z Koroną Kielce - tłumaczy szef sztabu medycznego Lecha Poznań, profesor Krzysztof Pawlaczyk.&quot;
Także Jevtic raczej będzie. Pauzować za kartki będzie natomiast Trałka i to duże osłabienie. Kluczowy gracz Kolejorza. Ciężko powiedzieć kto go zastąpi.
Lech na wyjazdach słabiutko, ale Korona raczej nie będzie się murować - a to poznaniakom pasuję.
PS.W taką niedzielę o 18 w Kielcach ma być -10 C..
 
G 1,9K

gasterosteus

Użytkownik
za Pogon znakomicie placa, ostatnie miejsce w tabeli wplywa na wysokosc kursu a w zaden sposob nie oddaje rzeczywistej formy tego zespolu, juz na poprzedni pojedynek z Sandecja dawali wysokie 1,75 a mecz byl przeciez jednostronnym widowiskiem na korzysc szczecinian
porazka w Poznaniu 0-2 moze byc nieco mylaca, zwlaszcza dla kogos kto nie ogladal tego meczu, owszem Pogon nie stworzyla tam zbyt wielu sytuacji w ktorych mozna bylo pokusic sie o zdobycie gola ale wynikalo to z faktu ze Lech lepiej wszedl w to spotkanie, od 20 minuty prowadzil a potem sie cofnal wymuszajac atak pozycyjny gosci, trudno jest przelamywac podwojne zasieki zespolu o wiekszym potencjale temu slabszemu kadrowo, Portowcy dlugo bili glowa w mur (w Poznaniu !) a cofniety Lech znienacka podwyzszyl po stalym fragmencie gry, nalezy tez zaznaczyc ze nikt w Szczecinie nie zalamywal rak po tej przegranej co bylo widac w pomeczowych wypowiedziach, zdawkowe przyjecie tego do wiadomosci i nacisk na kolejne spotkanie z Wisla
to co moze zagrozic zwyciestwu gospodarzy to ,,elektrycznosc&#39;&#39; defensorow i bramkarza, zdarza im sie popelnic niewymuszone, wrecz dziecinne bledy, z przodu powinni cos ukluc, jak nie bedzie ,,prezentow&#39;&#39; to 3 pkt zostana w Szczecinie
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Piast Gliwice - Wisła Kraków
Over 2.5 @1.90
Piast Gliwice wygra przynajmniej jedna połowę
typ TAK @1.88
Fortuna

Witam wszystkich mimo poprzednich komentarzy że nie powinno obstawiać na swój zespół to ja się z tym nie zgadzam. Jeżeli wiem ,że zespół brnie w bardzo dobrym kierunku i czuję ,że z meczu na mecz będzie lepiej. Mecze Piasta oglądam od najmłodszych lat. Wiem co się dzieję w klubie i jeżeli chcecie zarobić to polecam grać na rundę wiosenną na Gliwiczan. Warto przedstawić ostatnią ławkę rezerwową: Dziczek młody perspektywiczny zawodnik duża nadzieja na naszą reprezentacyjną kadrę w przyszłości,Jagiełło gra na skrzydle grał w bardzo dobrych zespołach jest to zawodnik słynny z szybkości oraz waleczności,Papadopulos aktualnie 8 bramek bardzo dobrze grający ciałem zawodnik,bramkarz Plach nowy nabytek, obrońca grający na skrzydle Rugasevic, zadziorny Valencia oraz Cesarz Estonii - Kostia. W podstawowym składzie z wyróżniajacych się zawodników byli w meczu z Lechia: Badia,Szczepaniak,Zivec oraz świetnie spisująca się formacja defensywna. Jakub Szmatuła wybrany na gracza kolejki spore wyróżnienie. Różnica do 1-8 jest dosyć spora ponieważ wynosi aż 9 pkt ,ale do odrobienia. Nadal jest spora szansa myślę że Piast nadal myśli o spokojnym graniu po podziale tabeli. Jak wiemy w tym sezonie nie dzielą się punkty. Tutaj ostatnie spotkania to porażka Piasta z Jagiellonia i zwycięstwo w meczu wyjazdowym z Lechia. Wisła ostatnio wygrała 3-2 z Arka Gdynia oraz remis z Lechia. Ja tutaj spodziewam się sporo bramek oraz liczę ,że Piast na swoim stadionie wygra ten mecz ale gram bezpieczniej że wygramy przynajmniej jedna połowę. Czuję sporo walki w tym meczu i sporo bramek. Forma Piasta w meczach u siebie rewelacyjna nie jest ,ale czas to zmienić. Pozdrawiam trzymajcie się.
KE ⛔ 100
 
quatro777 22

quatro777

Użytkownik
Ciekawe jak podziała efekt nowej miotły w postaci Zielińskiego, na dom wariatów w Niecieczy w każdym bądź razie ja bym się z zakładami na Sandecję wstrzymał. Kusi mnie za to Śląsk, Górnik już od końca jesieni pokazuje, że powoli nie wytrzymuje tempa, pokazał to też mecz z Wisłą, gdzie Płoczczanie byli w stanie strzelić 4 gole, a 2 gole Zabrzan to prezent od ręcznika w bramce Wisły. Zwycięstwo na własnym terenie nad słabym Bruk-Betem do mnie nie trafia
Śląsk @2.38
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Termalica - Sandencja Nowy Sącz
over 2.5 @2.00
i Sandencja Nowy Sącz (wygra mecz) -&gt; 4.15
Totolotek​
Tutaj zapowiada się mecz ze świetnym widowiskiem. Tutaj remis dla obu ekip korzystny za bardzo nie jest. Oba zespoły walczą o utrzymanie w Eksrtraklasie. Termalica ostatnio przekrała w Zabrzu trzema bramkami.Porazka u siebie z Korona rowniez trzema bramkami.Sandencja sporo strzela i sporo traci. Ostatnim meczu padło szesc bramek gdzie mecz zakonczyl sie remisem.Porazka z Pogonia w tym meczu padło rowniez wynik overowy piec bramek gdzie Sandencja przegrała trzema bramkami. Jak widac w ten typ mozna wchodzic grubiej. Nie wydaje mi sie sie zeby ten mecz zakonczył się w malej ilosci bramek strzelonej przez obie ekipy. Oba zespoły mozna powiedziec grają na swoim stadionie. Znaja tez stadion bardzo dobrze czuje solidny over bramkowy. Kurs jak na ten typ naprawde wysoki wiec polecam zagrac ten typ. Pozdrawiam trzymajcie się.
KE ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Korona Kielce - Lech Poznań
25.02.2018 godz. 18:00

Przed żółto-czerwonymi trudny mecz bowiem do Kielc przyjeżdża Lech Poznań. Trener jak i zawodnicy wiedzą, że to będzie ciężkie spotkanie. Lech ma najlepszą defensywę więc Koroniarzom nie będzie łatwo strzelić gola. Natomiast Kolejorz ma problemy ze skutecznością na wyjazdach. Poza tym w środku pola zabraknie Łukasza Trałki, który pauzuje za kartki. Jak ktoś słusznie zauważył ostatnie 4 wyjazdy to wyniki 0:0. Druga sprawa to zapowiadają się mega trudne warunki do gry, może być około -10 stopni.
Lech na pewno marzy o przełamaniu złej passy wyjazdowej. Niestety mecz z Arką pokazał, że raczej im się to nie uda. Korona pewnie wycofa się na własną połowę a wtedy o gola dla Lecha będzie bardzo trudno.
Zapowiada się underowe i remisowe spotkanie. Polecam:
under 2.5 @1.85
bts - NIE @2.11
1 połowa under 0.5 @2.86 ✅✅

kursy - fortuna

 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Kolejka 24. LOTTO Ekstraklasy
Typ: over 20,5
Kurs: 1,8 w Forbet
Wynik: 12 bramek ⛔ :confused:

Poprzednie dwie kolejki w tym roku overowe jeśli chodzi o ogólną ilość strzelonych bramek, taki stan rzeczy oczywiście nie będzie trwał wiecznie, ale w tej kolejce jest parę spotkań, które zapowiadają się na obfitujące w bramki. Z każdą kolejką gra drużyn prezentujących techniczny futbol, próbę gry na jeden kontakt będzie się zazębiać. Zapowiada się mroźny weekend u nas, ale tak też było np. w zeszłotygodniowym meczu Ligi Europy Astana - Sporting, gdzie w Kazachstanie było bodajże -18 stopni, a mecz był overowy i padły w nim 4 bramki. Ale wracając już do naszych boisk.
Piątkowe mecze - może nie padnie w nich 11 bramek jak tydzień i dwa tygodnie temu, ale kilka będzie. Zagłębie nie zaprezentowało się z Wisłą Płock wybitnie, ale swoje sytuacje mieli, a najbardziej boli przestrzelenie w świetnej sytuacji po kontrze Pawłowskiego. Obrona jednak nie pokazała się z dobrej strony i tak już Lubinianie w dwóch meczach stracili 5 bramek. Arka jest dobrze poukładana przez Ojrzyńskiego i mecze z Lechem i Wisłą Kraków to pokazały. Mimo to mają w tym roku tylko 1pkt i będą chcieli nadrobić, tym bardziej, że ósemka ciągle realna i walczyć trzeba. To może być mecz stałych fragmentów, Arka przykłada do nich wielką wagę, a Zagłębie ma Starzyńskiego, który dorzucić, czy strzelić bezpośrednio potrafi. Drugi mecz piątkowy to ten, w którym liczę się z underem. Jaga po prostu gra do bólu skutecznie, nie porywają, ale najważniejsze, że wygrywają. Lechia z kolei wygląda źle, tu możliwe takie 1,2:0 dla Jagi, ale Lechia wciąż ma kim straszyć z przodu, nie można więc wykluczyć, że strzelą bramkę i over w wieczornym meczu padnie.
Sobotnie mecze: Pierwszy mecz i Małe Derby Małopolski. Mecz w dolnych rejonach tabeli, różnice punktowe niewielkie, przez co obie drużyny siłą rzeczy będą musiały atakować, tu nikogo remis nie zadowoli. Nieciecza jeszcze bez bramki w tym roku, za to już z 6 straconymi. Nowa miotła pewnie coś zdziała, jak to w naszej ekstraklasie bywa, jak dla mnie na wygraną to nie wystarczy, ale na premierową(e) bramkę(i) możemy liczyć. Spodziewam się meczu w stylu Sandecja - Korona. Pogoń - Wisła Płock to kolejny over, gospodarze grają ofensywny futbol za Runjaica, u siebie wpakowali 4 bramki Sandecji, w Poznaniu nic nie strzelili, ale gra mogła się podobać. Wiele osób zastanawia się, kiedy Wisła przestanie zbierać punkty, bo seria bez porażki oczywiście kiedyś przyjdzie. Może nawet i już w sobotę, ale z Merebashvilim, Stilicem, Michalakiem i Kante w składzie na 0 z przodu nie zagrają. Jest to mega overowo zapowiadające się spotkanie, choć tydzień temu też Wisła - Zagłębie takie sie zapowiadało, a skończyło się na 2:0, ale Wisła miałą tam jeszcze 2 setki, których nie wykorzystała i mimo nudnej pierwszej połowy coś postrzelali. Więc jeśli w nudnym meczu padają bramki, to w ciekawszym myślę tym bardziej ;) Troszkę zagadkowe dla mnie jest ostatnie spotkanie w sobotę - owszem, Legia bardzo mocno weszła w nowy rok i ma już 7 bramek na koncie, Cracovia z kolei bilans 2:2. Tu obawiam się pod względem mojego typu, że Jozak będzie coś rotował, bo we wtorek do Warszawy przyjeżdża Jagiellonia - na ławce wiadomo, że ma klasowych zawodników, ale myślę, że w tym meczu Legia będąc lepszą drużyną po prostu wygra, ale zostawiam sobie tu margines błedu na mecz z wynikiem 0:1,2.
Niedzielne mecze:Śląsk - Górnik, kolejne świetne zestawienie do overu bramkowego. Śląsk z nową-starą miotłą Pawłowskim, u siebie, gdzie im idzie dobrze w tym sezonie ze słabym na wyjazdach Górnikiem. Nie zgodzę się z kolegą wyżej, że Górnik już się wypalił i będzie dołował już teraz. Dla mnie takie wypalenie może nastąpić w fazie finałowej, kiedy faktycznie mogą być całym sezonem zmęczeni, bo grają praktycznie jednym składem, a jeszcze dochodzi im Puchar Polski. Poprzednie dwie kolejki potwierdziły jednak, że Górnik u siebie niszczy, na wyjeździe traci bramki, jednocześnie coś strzelając. Myślę, że Śląsk to wygra, ale nie do 0. Widzi mi się tu nawet 4-5 bramek. W równolegle rozgrywanym meczu w Gliwicach Piast podejmować będzie Wisłę. Gospodarze radzą sobie coraz lepiej, choć są jedną ze słabiej spisujących się drużyn u siebie, a ich mecze domowe pod względem bramkowym wypadają najsłabiej - raptem 2 bramki na mecz. Ostatnio jednak do Gliwic przyjeżdżały uznane marki - Lech, Legia i Jagiellonia. Wisła za trenera Carillo ma grać ofensywnie i już te zalążki takiej gry widać. Piast nie wiem, jak podejdzie do tego meczu, ale jakkolwiek by nie podszedł, skończy się to bramkami, bo jak będzie chciał grać z kontry, to któraś im się uda, bo Wisła w obronie monolitem jeszcze nie jest, ale jednak z przodu ma też kto strzelać. Jeśli jak z kolei pójdą na wymianę ciosów, to będzie fajny, bramkowy mecz. Obie drużyny mają specjalistów do rzutów wolnych - Vassiljev i Carlitos. Czy to bezpośrednie strzały, czy dośrodkowania będą stwarzać raz po raz zagrożenie pod obiema bramkami. Na zakończenie mecz Korony z Lechem - tu, w przeciwieństwie do kolegi Husarza widzę również bramki. 5 meczów na wyjeździe z 0:0? Wiem, że możliwe, ale nie wydaje mi się to realne w niedzielę. Mecz będzie się różnił od poprzednich wyjazdów Lecha zakończonych bezbramkowym remisem. Poprzednio grali z Sandecją, Piastem, Zagłębiem i Arką, czyli poza Lubinianami drużynami, które z remisu były zadowolone. Taką drużyną nie wydaje się być Korona, która nie będzie się tak bronić kurczowo i sama też zaatakuje. To może być woda na młyn dla Kolejorza, który wreszcie coś na wyjeździe strzeli. Gospodarze z przodu wyglądają dobrze, ten mecz z defensywą Lecha będzie dla nich dobrym testem umiejętności.
Moim zdaniem linia wystawiona przez forbet jest zdecydowanie za niska, żeby grać under albo odpuścić typowanie. Dla porównania Fortuna oferuje linię 22,5, która już bardziej oddaje to, jak kolejka się zapowiada. Może 26 bramek, jak w dwóch ostatnich kolejkach nie będzie, ale co najmniej 21 myślę, że jeszcze przed ostatnim meczem będzie ;) Najważniejsze jednak, żeby do 20:00 w niedzielę tyle padło ;)
Edit:
Można analizować, przewidywać, a Ekstraklasa swoje - były 2 niestrzelone karne, Wielkie Derby Niecieczy zawiodły, a w trzech meczach było 0:0, gdzie w dwóch z nich okazje na bramki były, a w jednym nawet wpadła, ale ze spalonego :p
KE ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
K 162

kuraso

Użytkownik
Jagiellonia - Lechia Gdańsk 1 i poniżej 3.5 gola @ 2.4 w forBecie
Uważam, że Jagiellonia powinna sobie jutro spokojnie poradzić z Lechią. Lechia w ostatnich czterech wyjazdowych spotkaniach nie wygrała, rundę zaczęła bardzo słabo, bo od remisu i porażki na własnych śmieciach. Sytuacja gości w tabeli jest nieciekawa, pierwsza ósemka się oddala, a klub sięga już po naprawdę bardzo wątpliwe rozwiązania, bo za takie należy uznać przywrócenie do drużyny Grzegorza Kuświka. Ponadto oczywiście kontuzja Rafała Wolskiego. Jagiellonia jest w zupełnie innej sytuacji, piastuje fotel wicelidera, a rundę zaczęła od dwóch zwycięstw. Nie były to wygrane przekonujące, ale liczą się punkty. Dokładam do tego poniżej 3.5 gola. W obu spotkaniach ekip na wiosnę nie padło więcej niż 2 gole, ale gram ostrożniej.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Godz: 18:00
Spotkanie Lubin-Arka
Typ: 1
Kurs 2.05
Buk Totolotek
Analiza: Ciekawie zapowiada nam się spotkanie , które zapoczątkuję tą kolejkę w polskiej ekstraklasie piłkarskiej, ekipa Zagłebia Lubin na swoim stadionie podejmowała będzie Gdyńską Arkę. Gospodarze moim zdaniem sa faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym spotkaniu, muszą walczyć o ligowe punkty oraz o górną część tabeli, bowiem na razie pomimo dorobku 32 oczek( Tyle samo ma arka) mają gorszy bilans niż zawodnicy z Gdyni i to goście są w pierwszej ósemce na chwilę obecną . Gospodarze po wznowieniu rozgrywek zanotowali 2 porażki, w pierwszym spotkaniu na swoim stadionie ulegli Legii tracąc bramkę w ostatnich minutach spotkania, natomiast w drugim spotkaniu pewnie ograła ich Płocka Wisła, Arka natomiast ugrała jeden punkt w spotkaniu z Lechem i mogła też wywalczyć remis z Wisłą,ale tam niestety zabrakło szczęścia . Według mnie w dniu jutrzejszym ekipa z Lubina po raz pierwszy zdobędzie 3 oczka, oni nie wyglądają źle,ale brakuję im wykończenia akcji , grają ładnie piłką , mają zazwyczaj większe posiadanie ,ale niestety na wyjazdach nie potrafią tworzyć tylu dogodnych sytuacji jak na swoim stadionie, tym bardziej jest to kolejny argument że jutro powinni ograć średnio grającą na wyjazdach ekipę z Gdyni, Mój typ to wynik 3:1.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Zagłębie - Arka
1 @2,05
forBET KE ⛔
podwójna szansa 1-1 @1,72
fortuna KE ⛔
powyżej 2 goli, powyżej 3 kartek i powyżej 10 rzutów rożnych @5,0
forBET ⛔
Spotkanie rozpoczynające 24 kolejkę naszej Ekstraklasy, dla kibiców z Lubina i Gdyni jest to mecz przyjazni, jednak na boisku już chyba tak przyjacielsko nie będzie, obie drużyny potrzebują punktów po nie najlepszym rozpoczęciu rundy wiosennej, Zagłebie doznało dwóch porażek i kolejnej raczej kibice im nie wybaczą, natomiast Arka na wiosnę zdobyła jak narzie jeden punkt, więc nastroje w klubie nie są również najlepsze. Na chwilę obecną obie ekipy idą &quot;łeb w łeb&quot;, zdobyły po 32 punkty, na które złożyły się po 8 zwycięstw, 8 remisów i 7 porażek, wyżej w tabeli są goście, którzy mają lepszy stosunek bramkowy, w pierwszym meczu pomiędzy nimi padł remis 1:1, jutro nikogo nie zadowoli podział punktów. Patrząc na bezpośrednie H2H w spotkaniach rozegranych w Lubinie zdecydowanie lepiej wygląda w nich Zagłebie, które na 9 spotkań wygrało 7, a 2 razy lepsza była Arka, w tym pamiętne spotkanie kończące poprzedni sezon wygrane przez przyjezdnych 1:3, dzięki któremu Arka gra dzisiaj w Ekstraklasie. Faworytem są gospodarze i liczę, że punkty zostaną jutro w Lubinie, na ten mecz mam ogólnie 3 typy
Zagłebie @2,05 forBET
podwójna szansa 1-1 @1,72 fortuna
i jako, że wybieram się na to spotkanie, liczę na emocjonujące widowisko pogram też typ, który proponuję tu, czyli
powyżej 2 goli, powyżej 3 kartek i powyżej 10 rzutów rożnych @5,0. Mimo wysokiego kursu wystawionego przez forBET myślę, że typ ma dosć spore szanse aby wejść, a jak będzie przekonamy się jutro wieczorem. Powodzenia.
KE ⛔ 200
 
quatro777 22

quatro777

Użytkownik
Taka ciekawostka odnośnie startów Zielińskiego w jego ostatnich klubach:
Polonia za pierwszym razem: wyjazdowe derby na remis z Legią, porażka z mocną wówczas Wisłą, potem jedenaście meczów bez porażki.
Lech: cztery zwycięstwa na pięć pierwszych meczów.
Polonia za drugim razem: cztery zwycięstwa na początek.
Ruch: remis i cztery zwycięstwa.
Cracovia: dziewięć zwycięstw, trzy remisy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
uzytkownik-24118 2,1K
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia​
A ja myślę, że dziś w Lubinie dużo bramek nie będzie, tak w tym meczu jak i generalnie całej kolejce.
Dlaczego? Przede wszystkim Arka to jeden z najbardziej underowych zespołów jak chodzi o wyjazdowe spotkania - na 11 meczów 4 overy 7 underów. Na wyjeździe bilans 10:14 i to uwzględniając ubiegłotygodniowe 2:3 z Wisłą przy Reymonta gdzie bramki wynikały ze słabej postawy bramkarzy (co najmniej 2 gole dla Wisły zawalił wg mnie Steinbors) lub ogólnie defensywy. Poza tym Arce w Lubinie to raczej nie wychodzi - poza meczem z czerwca gdzie Zagłębie pozwalało się gdynianom utrzymać to w pozostałych meczach (7) Arka bramki strzelała tylko raz a BTS nie padł nigdy. Nawet w meczu z Legią w pierwszej wiosennej kolejce dwa gole padły po karnych. Dla mnie tutaj under 2,5 i ewentualnie można spróbować Zagłębie wygra do zera

under 2.5 @1,76 ✅
under 2.75 @1,57 ✅
Drużyna 1. wygra do zera @3.2 ⛔

Kursy z LVBet
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nozna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk
Typ: over 2,5
Kurs: 1,88
fortuna

Druga dzisiejsza potyczka w naszej Ekstraklasie to mecz miedzy Jagiellonią Białystok a Lechią Gdańsk. Gospodarze w ostatnim okresie notują dobra passę. Maja oni najniższą śerdnia pod względem występu naszych rodaków. Ostatnie ich sześć spotkań to pięć zwycięstw (Pogoń Szczecin 1-0, Sandecja Nowy Sącz 1-0, Korona Kielce 5-1, Piast Gliwice 2-0, Cracovia 1-0) i tylko jedna porażka ze Śląskiem Wrocław która notabene sprawiła że odroczone zostało zwolnienie trenera Urbana. W poprzedniej kolejce podopieczni trenera Mamrota poradzili sobie z „Pasami” wygrywając z nimi 1-0. Gdyby Frankowski i Pospisil wykazali się większą skutecznością mogło by paść więcej bramek. Duma Podlasia oddała w tym spotkaniu siedem celnych strzałów przy ani jednym Cracovii. Zwycięską bramkę strzelił czeski pomocnik Martin Pospisil, kładąc na tyłku Datkovica umieścił pilke w bramce. Jest to jego trzecia bramka w sezonie a mecz z ubiegłej soboty był chyba jednym z jego najlepszych w Jagielloni. Co do ich rywali z Gdańska to nie wygrali oni meczu ligowego od początku grudnia ubiegłego roku kiedy to pokonali 3-1 Śląsk Wrocław co wyczynem dużym nie jest. Ostatnie ich spotkanie to porażka na swoim obiekcie z Piastem Gliwice 0-2. W ekipie podopiecznych trenera Adama Owena wyróżniał się tylko Sławomir Peszko który dwukrotnie dośrodkowywał na głowę Flavio Paixao i dwukrotnie Portugalczyk marnował okazję, raz było blisko gdy Jakub Szmatuła sparował piłkę na słupek. Lechia tylko trzykrotnie strzelała celnie na bramkę rywala przy siedmiu strzałach Piasta. Pierwszego gola stracili po stałym fragmencie kiedy to piłke wcisnął Szczepaniak natomiast gol na 0-2 padł już w doliczonym czasie. Moim zdaniem już są policzone dni walijskiego trenera Adama Owena. Działacze chyba żałują tego że zatrudnili trenera bez doświadczenia w prowadzeniu zespołu. Do tej pory był asystentem trenera do przygotowania fizycznego. Jego dotychczasowy bilans w lidze to 4-4-5 i bramki 17-21 co raczej nie zachwyca. Jak by tego było mało stracili podstawowego gracza Rafała Wolskiego który zerwał wiązadła krzyżowe. Do tego jeszcze były trener Piotr Nowak wszczął roszczenia co do klubu względem rozliczeń finansowych. Jak więc widać mają szereg problemów co może mieć wpływ na wyniki. Mecz z pszczółkami to ostatnia szansa zespołu na walkę o ósemkę do górnej połówki tracą siedem oczek a trenera ostatnia szansa na zachowanie twarzy. Zapewne rusza do ataku co może owocować dobrym meczem i duża ilością goli na co liczę.
KE ⛔ 100
 
esatyper 82

esatyper

Użytkownik
KGHM Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
Zagłębie zdobędzie poniżej 1,0 bramki @ 2,45 ✅
wygrany
Arka EH (+1,0) @ 1,71 ✅ wygrany
LVBET

Gdy Arka zdobędzie bramkę to właściwie nie przegra tego spotkania, porażki mimo strzelonej bramki od 1. kolejki miały miejsce tylko trzykrotnie, po razie w eliminacjach LE i zimowych sparingach oraz tydzień temu w Krakowie. Starcia z Lechem i krakowską Wisłą pokazały, że podopieczni Leszka Ojrzyńskiego nie będą dziś bez szans na punkty. Zagłębiu będzie ciężko zdobyć kilka bramek, już z Maresem w składzie były to głownie zdobycze rzędu poniżej 1,5 bramki. Dodatkowo licząc lato-jesień 2017 i zimę 2018 goście tylko raz i to na własne życzenie w dwóch meczach z rzędu tracili powyżej 1,5 bramki (kolejki 6. i 7.).
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
Lechia strzeli powyżej 1,0 bramki @ 2,5 ▶
zwrot
Remis bez wygranej gospodarzy @ 1,7 ▶ zwrot
LVBET
Lechia w tym słabym sezonie jednak potrafiła się mobilizować na silnych rywali, remisując Górnikiem, krakowską Wisłą, Lechem i Jagiellonią oraz wygrać z Arką w Gdyni tuż po porażce 5:0 z Koroną u siebie. Skłania to do rozważenia, że goście dziś przynajmniej zdobędą co chociaż bramkę. Jagiellonia jak na razie skutecznie nie daje uciec Legii, z którą zagra już we wtorek, więc przed tym ważnym meczem możliwa jest obniżka formy jak choćby w starciu z Sandecją w 4. kolejce, które poprzedzało ważny mecz Pucharu Polski z Zagłębiem.
✅ 216 KE
 
funias 691

funias

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
over 2.5 @1.90
BTTS @1.72
E: ⛔ patola...
fortuna.

Mecz sąsiadów w tabeli.
Dwie kolejki za nami, więc można co nie co wywnioskować na temat dyspozycji danych ekip. Ekipa Zagłębia na pewno podejdzie do tego meczu zmotywowana, ponieważ jeszcze nie dane im było punktować w tej rundzie. Przegrali po szalonej końcówce meczu z Legią, gdzie wydawać by się mogło, że pokazali się z dobrej strony. W pojedynku z Płocką Wisłą, widziałem wygraną właśnie miedziowych i się przejechałem, bo dostali 2-0 i nie pokazali nic godnego uwagi w tym spotkaniu. Z tą samą Wisłą Płock Arka zremisowała w spotkaniu towarzyskim 2-2 przed tą rundą (w miarę podstawowe składy) To dało mi do myślenia i nawet rozważałem propozycję w stronę Arki, ale jednak w pamięci mam jakby nie patrzeć dość dobry mecz Lubinian na własnym boisku. Odszedł Polacek, moim zdaniem to strata, bramkarz ten potrafił trzymać defensywę.
&quot;niepewny jest występ Piotra Leciejewskiego. Doświadczony bramkarz tydzień temu wypadł z gry z powodu kontuzji i nie wiadomo, czy dziś będzie gotowy by grać. W Płocku zastąpił go młody Dominik Hładun, który zebrał bardzo pochlebne recenzje&quot;
Zagłębie chce zagrać o pełną pulę, bo sytuacja zrobiła się niewesoła. Dlatego sądzę, że będą dążyć od pierwszych minut do przejęcia inicjatywy i strzelenia gola.​
Co na to Arka Gdynia? W to mi graj chciałoby się powiedzieć, zespół przyjedzie do Lubina podrażniony porażką z Wisłą Kraków, porażką która mogła nie mieć miejsca, bowiem Wiślacy trzeciego gola strzelili 7 minut przed końcem spotkania. Arka zaprezentowała się w tym spotkaniu dobrze, wcześniej na własnym stadionie nie dali się ustrzelić Lechowi Poznań. Podoba mi się Kun, który w spotkaniach towarzyskich pokazał się z dobrej strony jeśli chodzi o skuteczność (5 goli), potwierdzając to w Krakowie. Dodać można, że do kadry meczowej wraca Siemaszko, to dobra wiadomość.
Podsumowując obie ekipy jak najbardziej stać w tym meczu na gola, Zagłębie musi ruszyć, spróbować ukłuć, a Arka pokazuje, że nie chowa głowy w piasek w meczach wyjazdowych. Czegokolwiek bym tu nie napisał, proponuję over 2.5 i btts.​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom