>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

55$ + 25$ bez depozytu! Oferta SuperGame.pl

Status
Zamknięty.
B 0

bazik

Użytkownik
Witam serdecznie,

chciałbym zaprosić do oferty strony http://www.SuperGame.pl.

Oferujemy 55$ bez depozytu na grę w partypoker, a po rozegraniu 100 PP (a nie 5 000 rh jak to ma miejsce w innej

ofercie) otrzymacie kolejne 25$.

Warunki:

- 18 lat,
- rejestracja i zdanie testu na stronie http://www.SuperGame.pl,

Wypłata po rozegraniu 100PP.

Dla wszystkich graczy zamknięte turnieje z kwotą 1000$ do podziału dla zwycięzców!

...i wiele innych atrakcji ????

Zapraszam do zapoznania się z ofertą: POKER

Pozdrawiam
Łukasz
 
B 0

bazik

Użytkownik
wysylam dane do partypokera, oni w ciagu 48 godzin (w dni robocze - kazdy chce miec weekend ???? ) powinni mi dac odpowiedz. Więc powiedzmy, że kwestia 48-72 godzin.
 
grzywkers 0

grzywkers

Użytkownik
5. Ile kart do dyspozycji ma gracz po fazie FLOP

dziwne pytanie :p
jeśli chodzi tylko o ręce to mam dwie karty
jeśli chodzi tylko o to co doszło na flopie to 3 karty
a jeśli chodzi o wszystko razem to mam 5 kart :p
wszystko mam, tylko to pytanie mnie zastanawia...
jeśli nie można podawać pytań to proszę o usunięcie tego postu
 
B 0

bazik

Użytkownik
Po fazie flop z ilu kart możesz stworzyć układ, czyli ile kart masz do dyspozycji ????

Proszę jednak o nie podawanie pytań i odpowiedzi ????
 
B 0

bazik

Użytkownik
W gorącej wodzie Pan kąpany chyba. Przed rozpoczęciem była informacja:


Witamy!

Prosimy Cię o wypełnienie testu, w celu sprawdzenia Twojej znajomości gry w pokera. Zależy nam na poważnych graczach, którzy są w stanie poświęcić kilkanaście minut na przygotowanie do gry. Jeśli jesteś zupełnym laikiem w dziedzinie pokera - nie martw się, zarejestruj się na supergame.pl i zacznij poznawać teorię, strategie i zasady pokera.

Na wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź na naszej stronie! Zalecamy zatem poświęcić na test kilkanaście minut, bo każdy ma tylko 1 szansę na wypełnienie testu. Wynik quizu uzależnia to czy zostanie przyznany bonus w wysokości 85$ czy też nie! Nie zmarnuj takiej szansy i potraktuj ten test poważnie.

Powodzenia!
 
kamil00 34

kamil00

Użytkownik
W gorącej wodzie Pan kąpany chyba. Przed rozpoczęciem była informacja:


Witamy!

Prosimy Cię o wypełnienie testu, w celu sprawdzenia Twojej znajomości gry w pokera. Zależy nam na poważnych graczach, którzy są w stanie poświęcić kilkanaście minut na przygotowanie do gry. Jeśli jesteś zupełnym laikiem w dziedzinie pokera - nie martw się, zarejestruj się na supergame.pl i zacznij poznawać teorię, strategie i zasady pokera.

Na wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź na naszej stronie! Zalecamy zatem poświęcić na test kilkanaście minut, bo każdy ma tylko 1 szansę na wypełnienie testu. Wynik quizu uzależnia to czy zostanie przyznany bonus w wysokości 85$ czy też nie! Nie zmarnuj takiej szansy i potraktuj ten test poważnie.

Powodzenia!
no chyba kapany nic z tego co pan powklejal niewidzialem:kwasny4565:nie da sie tego jakos odkrecic
 
B 0

bazik

Użytkownik
Prosiłbym bardzo o dokładne czytanie wszystkiego. Podpisaną mamy umowę z PartyPoker, dają 80$ za darmo - my musimy uszanować to czego oni od nas oczekują.

Niestety nie mogę nic w tej sprawie zrobić.

Za 14 dni promocja się nie skończy, chyba że ludzie zaczną zakłądać kilka kont, na co zarówno PP jak i SuperGame jest wyczulone.

Więc głowa do góry ????

ps. Przykro mi , że się nie udało za pierwszym razem - na stronie http://www.supergame.pl są odpowiedzi na wszystkie pytania. Trzymam kciuki za to, aby w kolejnych probach się udało.
 
F 0

fcbarca123

Użytkownik
Mam take pytanie, wszystko zrobilem jak trzeba, z testu 6/6. Sciagnelem program do gry, zerejestrowalem. Czekajac na kase chcialem zagrac we freerollu ale kazal mi przejsc najpierw na &quot;prawdziwa kase&quot;, a zeby to zrobic zalozyc &quot;Real Money account&quot; co wiaze sie z depozytem. O co chodzi?
 
B 0

bazik

Użytkownik
aby grac w turniejach trzeba byc real money player - czyli wplacic depozyt.

Proszę postepowac zgodnie z instrukacjami na supergame.pl, zostanie Panu przyznany bonus (jesli PartyPoker nie bedzie mial zastrzezen) wtedy bedzie Pan Real Money Player
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom