>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

55$ + 25$ bez depozytu! Oferta SuperGame.pl

Status
Zamknięty.
B 0

bazik

Użytkownik
Dołączył
10/2007
Posty
90
Witam serdecznie,

chciałbym zaprosić do oferty strony http://www.SuperGame.pl.

Oferujemy 55$ bez depozytu na grę w partypoker, a po rozegraniu 100 PP (a nie 5 000 rh jak to ma miejsce w innej

ofercie) otrzymacie kolejne 25$.

Warunki:

- 18 lat,
- rejestracja i zdanie testu na stronie http://www.SuperGame.pl,

Wypłata po rozegraniu 100PP.

Dla wszystkich graczy zamknięte turnieje z kwotą 1000$ do podziału dla zwycięzców!

...i wiele innych atrakcji ????

Zapraszam do zapoznania się z ofertą: POKER

Pozdrawiam
Łukasz
 
B 0

bazik

Użytkownik
Dołączył
10/2007
Posty
90
wysylam dane do partypokera, oni w ciagu 48 godzin (w dni robocze - kazdy chce miec weekend ???? ) powinni mi dac odpowiedz. Więc powiedzmy, że kwestia 48-72 godzin.
 
grzywkers 0

grzywkers

Użytkownik
Dołączył
05/2007
Posty
113
5. Ile kart do dyspozycji ma gracz po fazie FLOP

dziwne pytanie :p
jeśli chodzi tylko o ręce to mam dwie karty
jeśli chodzi tylko o to co doszło na flopie to 3 karty
a jeśli chodzi o wszystko razem to mam 5 kart :p
wszystko mam, tylko to pytanie mnie zastanawia...
jeśli nie można podawać pytań to proszę o usunięcie tego postu
 
B 0

bazik

Użytkownik
Dołączył
10/2007
Posty
90
Po fazie flop z ilu kart możesz stworzyć układ, czyli ile kart masz do dyspozycji ????

Proszę jednak o nie podawanie pytań i odpowiedzi ????
 
kamil00 34

kamil00

Użytkownik
Dołączył
04/2007
Posty
494
ODBIERZ SWOJ BONUS I WYGRAJ

prosze przeczytac krok po kroku co nalezy zrobic, a znajdzie Pan test.
dobrze znalazle ale mam jedno pytanie czy pisalo wczesniej ze po niezdaniu testu nastepna proba po 14 dniach!!!!przesada
 
B 0

bazik

Użytkownik
Dołączył
10/2007
Posty
90
W gorącej wodzie Pan kąpany chyba. Przed rozpoczęciem była informacja:


Witamy!

Prosimy Cię o wypełnienie testu, w celu sprawdzenia Twojej znajomości gry w pokera. Zależy nam na poważnych graczach, którzy są w stanie poświęcić kilkanaście minut na przygotowanie do gry. Jeśli jesteś zupełnym laikiem w dziedzinie pokera - nie martw się, zarejestruj się na supergame.pl i zacznij poznawać teorię, strategie i zasady pokera.

Na wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź na naszej stronie! Zalecamy zatem poświęcić na test kilkanaście minut, bo każdy ma tylko 1 szansę na wypełnienie testu. Wynik quizu uzależnia to czy zostanie przyznany bonus w wysokości 85$ czy też nie! Nie zmarnuj takiej szansy i potraktuj ten test poważnie.

Powodzenia!
 
kamil00 34

kamil00

Użytkownik
Dołączył
04/2007
Posty
494
W gorącej wodzie Pan kąpany chyba. Przed rozpoczęciem była informacja:


Witamy!

Prosimy Cię o wypełnienie testu, w celu sprawdzenia Twojej znajomości gry w pokera. Zależy nam na poważnych graczach, którzy są w stanie poświęcić kilkanaście minut na przygotowanie do gry. Jeśli jesteś zupełnym laikiem w dziedzinie pokera - nie martw się, zarejestruj się na supergame.pl i zacznij poznawać teorię, strategie i zasady pokera.

Na wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź na naszej stronie! Zalecamy zatem poświęcić na test kilkanaście minut, bo każdy ma tylko 1 szansę na wypełnienie testu. Wynik quizu uzależnia to czy zostanie przyznany bonus w wysokości 85$ czy też nie! Nie zmarnuj takiej szansy i potraktuj ten test poważnie.

Powodzenia!
no chyba kapany nic z tego co pan powklejal niewidzialem:kwasny4565:nie da sie tego jakos odkrecic
 
B 0

bazik

Użytkownik
Dołączył
10/2007
Posty
90
Prosiłbym bardzo o dokładne czytanie wszystkiego. Podpisaną mamy umowę z PartyPoker, dają 80$ za darmo - my musimy uszanować to czego oni od nas oczekują.

Niestety nie mogę nic w tej sprawie zrobić.

Za 14 dni promocja się nie skończy, chyba że ludzie zaczną zakłądać kilka kont, na co zarówno PP jak i SuperGame jest wyczulone.

Więc głowa do góry ????

ps. Przykro mi , że się nie udało za pierwszym razem - na stronie http://www.supergame.pl są odpowiedzi na wszystkie pytania. Trzymam kciuki za to, aby w kolejnych probach się udało.
 
grzywkers 0

grzywkers

Użytkownik
Dołączył
05/2007
Posty
113
promocja bardzo dobra, 100 pp nie powinno być dużym problemem w porównaniu do 5000 ????
szkoda tylko jednego błędu :cry:
 
F 0

fcbarca123

Użytkownik
Dołączył
10/2006
Posty
30
Mam take pytanie, wszystko zrobilem jak trzeba, z testu 6/6. Sciagnelem program do gry, zerejestrowalem. Czekajac na kase chcialem zagrac we freerollu ale kazal mi przejsc najpierw na &quot;prawdziwa kase&quot;, a zeby to zrobic zalozyc &quot;Real Money account&quot; co wiaze sie z depozytem. O co chodzi?
 
B 0

bazik

Użytkownik
Dołączył
10/2007
Posty
90
aby grac w turniejach trzeba byc real money player - czyli wplacic depozyt.

Proszę postepowac zgodnie z instrukacjami na supergame.pl, zostanie Panu przyznany bonus (jesli PartyPoker nie bedzie mial zastrzezen) wtedy bedzie Pan Real Money Player
 
Status
Zamknięty.