>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

55$ + 25$ bez depozytu! Oferta SuperGame.pl

Status
Zamknięty.
B 0

bazik

Użytkownik
znajomy korzystal z promo supergame po ugraniu 100 pkt okazalo sie ze nie dostal bonusowych 25$ od supergame. Supergame mailowo obiecalo gadżety zamiast bonusa bo cos tam sie popsulo...gadzetow nie dostał a supergame nie odpowiada na maile....

ja na szczescie korzystalem z promocji Party Poker od pokerstrategy i wszystko bylo ok wiec polecam wam pokerstrategy.
Hmmm - przyznam, że jestem zdziwiony tym postem. Na wszystkie maile staram się odpisywać, więc proszę wysłać ponownie maila na [email protected] .

Przypominam sobie sytuacje, w ktorej to jedna osoba ktora zarejestrowala sie niemal na samym poczatku naszej dzialalnosci miala problem z otrzymaniem bonusa 25$ (wczesniej mielismy inny kod bonusowy: SUPERGAME, pozniej wseszlo SUPERGAME1, a PP skasowalo pierwszy kod i przez to dodatkowy bonus 25$ nie mogl byc zrealizowany ). Podkreslam - bonus 25$ jest automatycznie przelewany przez PArtyPoker a nie przez SUPERGAME!
I faktycznie obiecalem gadzety, ktore zostaly wyslane na adres, ktory znajdowal sie na skanie dowodu tej osoby.

Prosze zatem ponownie o kontakt ze mna - co jak co - ale &quot;nie odpisywanie&quot; na mali nie mozna nam zarzucic. Byl swojego czasu problem z terminowowscia przesylania bonusa - teraz bonus przesylamy czasami nawet nastepnego dnia (choc oczywiscie wciaz termin oficjalny to 7 DNI ROBOCZYCH)

Oczywiscie pokerstrategy jest nasza konkurencja i kwestia wyboru kto chce co wybrac. SuperGame aby zachecic graczy do rejestracji oferuje ZAMKNIETE freerolle, w ktorych udzial wziac moga tylko gracze supergame. Oferujemy gadzety za wykonanie depozytu i tutaj nie spotkalem sie z jakimis narzekaniami, ze cos jest nie tak z wysylaniem gadzetow.

Jesli zas chodzi o system poleconych, to sadzilismy, ze uda sie go wdrozyc na przelomie marca/kwietnia, ale sa wciaz problemy natury programistycznej, wiec premiera sie opoznia.

Przy rejestracji jest jednak pole poleconego - w bazie danych mamy kto kogo polecil, wiec jak system ruszy, to wszystkie dotychczas &quot;polecenia&quot; beda zapamietane. Nistety na razie nie jestem w stanie dokladnie okreslic daty rozpoczecia naszego programu poleconych.

W razie jakichkolwiek uwag, pytan prosze pytac, a ja postaram sie rozwiac wszelkie watpliwosci ????
 
B 0

bazik

Użytkownik
Zapraszam do wzięcia udziału w kolejnym Darmowym Turnieju SuperGame.

Do wygrania 450$ - ostatnio brało udział TYLKO 32 osoby - jesteś w stanie tyle pokonać i zgarnąć niebywale sporą sumkę?

Dołącz do nas i weź udział w turnieju
 
B 0

bazik

Użytkownik
a czemu ma być nieaktualne? ????

aktualna darmowa kasa, aktualne turnieje TYLKO dla graczy SuperGame, aktualne gadżety za depozyt i inne konursy na stronie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom