>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

55$ + 25$ bez depozytu! Oferta SuperGame.pl

Status
Zamknięty.
L 0

libers

Użytkownik
witam ,mam pytanie, czy z 1 domostwo moze sie zarejestrowac wiecej osób (z kodem supergame oczywiscie) czy tylko 1??
 
B 0

bazik

Użytkownik
zgadza sie.

Jesli zas chodzi o kolejny turniej, to na razie jeszcze dokładnej daty nie znamy, jednak Gamer: graj już teraz i zbieraj PartyPunkty, bo do turnieju będą kwalifikować się osoby, które ugrały 100PP.

(bedzie mniej osob, ale wyzsze szanse na wygrana)
 
P 0

peres89

Użytkownik
a jak uzbieram te 100party pointsów to mogę wypłącić tylko nadmiar czyli to co ugram czy też te 80$ co od nich dostałem?
 
choderek 11

choderek

Użytkownik
bazik..zrobilem wszystko tak jak jest podane..zalozylem konto na supergame.pl ,zdalem quiz,zalozylem konto na party poker z kodem supergame1..co teraz mam zrobic?wyslac od razu zdjecie dowodu czy czekac na jakiegos mejla?jesli wyslac od razu zdjecie dowodu to czy mam podac nazwe mojego konta w party poker czy jak? z gory dzieki za odpowiedz..pozdrawiam
 
panikaer 23

panikaer

Użytkownik
Strategii SlowPlaying nie należy stosować, gdy:
pula jest niska
Free Card może być zagrożeniem dla naszego układu
przeciwnikami sa mocni gracze

Jak ktos wie to niech napisze jak najszybciej , z gory thx
 
D 152

damian0012

Użytkownik
Slowplaying polega na powolnym rozgrywaniu bardzo silnych układów kart, które można realizować poprzez czekanie lub sprawdzenie. Taki sposób gry ma zapewnić zawodnikowi wygranie większej ilości zakładów w kolejnych rundach licytacji. Zagrania Slowplaying nie powinno się stosować zbyt często, a zwłaszcza w sytuacjach gdy: pula jest wysoka, a w rozgrywce uczestniczą gracze o niskim poziomie umiejętności. Dobrym momentem na powolne rozegranie może być zaś sytuacja, gdy naszymi przeciwnikami są mocni gracze, którzy jak przeczuwamy po wniesieniu przez nas zakładu wycofają się z dalszej gry, a pula jest wciąż niska. Zagrożeniem dla Slowplaying może być inne zagranie – Free Card.

wszystko pisze na stronie.........
 
Z 0

zicoo

Użytkownik
mam 106 PP a do wyplaty potrzebowalem 100PP, wiec nie wiem dlaczego nie przelali mi trych pienaiedzy... w premi mam jako oczekujaca.
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
czy jeżeli moje konto zostanie rozpatrzone po wysłaniu skanu to otrzymam informacje mailem że przynano badź nie przyznano sponsorshipa?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom