>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

55$ + 25$ bez depozytu! Oferta SuperGame.pl

Status
Zamknięty.
B 0

bazik

Użytkownik
Witam wszystkich,

http://www.supergame.pl/pierwsze_kroki.html - tutaj jest wszystko napisane jak wyglada procedura.

W poprzednim tygodni udalem sie na urlop, wiec nie odpisywalem na maile, stad moze troche zamieszania. Dzis zaleglosci sa nadrabiane. (chociaz i tak wszyscy dostana bonus w czasie, czyli w ciagu 7 dni roboczych).

zicoo - czy dostales juz dodatkowy bonus? Tak jak inni pisali, jest on przyznawany autmatycznie, wiec powinien sie pojawic szybko.

19krako - wysylam maila z potwierdzeniem otrzymania dowodu oraz w momencie, kiedy otrzymam decyzje weryfikacyjna z PartyPoker.

loozer - promocja aktualna, ale Ty juz z niej chyba korzystales? ???? Generalnie nic sie nie zmienilo - wysylamy bonus do 7 dni roboczych.
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
powiedzcie mi te 2 rzeczy...
1. na jakich stołach najszybciej nabijają PP ?
2. jeśli wyrobię 100PP to dostanę 25$ i czy będę mógł już wypłacić te co miałem z 50$ + te 25$ czy jeszcze będę musiał jakieś pkt zbierać ?
???
 
M 0

mkiller

Użytkownik
1. na jakich stołach najszybciej nabijają PP ?
2. jeśli wyrobię 100PP to dostanę 25$ i czy będę mógł już wypłacić te co miałem z 50$ + te 25$ czy jeszcze będę musiał jakieś pkt zbierać ?

???
najszybciej leca na 50/100 NL ????
gdy ugrasz te 100 party points, to bedziesz mogl wyplacic kase bez problemu ????
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
najszybciej leca na 50/100 NL ????
gdy ugrasz te 100 party points, to bedziesz mogl wyplacic kase bez problemu ????
tak ale czy będę mógł wypłacić tę kasę z pierwszych 55$... czy tą z 55$ + 25$ które dostanę jako bonus ???
 
B 0

bazik

Użytkownik
Zapraszam dziś o 20:30 do uczestnictwa w turnieju PartyPoker dla Polaków. Nagroda główna 10000$!!!

Trzeba posiadać konto Real Money.

Powodzenia
 
B 0

bazik

Użytkownik
FREEROLL - 450$

Miło mi poinformować, że już pod konieć kwietnia odbędzie się kolejny Freeroll dla graczy SuperGame.

Tym razem pula na wygrane wynosi 400$.

Dodatkowym smaczkiem tego turnieju jest możliwość zmierzenia się z Albertem Sosnowskim - Mistrzem Świata wagi ciężkiej federacji WBF. Dla osoby, która wyeliminuje Alberta Sosnowskiego przewidziana jest nagroda 50$.

Aby zostać graczem SuperGame, należy założyć konto na SuperGame.pl oraz na PartyPoker z kodem bonusowym: SUPERGAME1!!!
 
K 0

kornpl

Użytkownik
a ja jak probuje sie zarejestrowac pisze mi ... please enter a valid postal code a wpisuje przeciez kod pocztowy w wersji xx-xxx... ktos wie o co moze chodzic ?
 
G 10

grota_pl

Użytkownik
czytalem wczesniejsze posty i ktos pisal, ze mial problem z dowodem. Czy moge zrobic zdjecie czy musi byc skan ? bo nie mam skanera i moze byc drobny problem z tym...
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
czytalem wczesniejsze posty i ktos pisal, ze mial problem z dowodem. Czy moge zrobic zdjecie czy musi byc skan ? bo nie mam skanera i moze byc drobny problem z tym...
:-D:-D:-D zdjęcie samo nie wystarczy bo w necie ich masa hehe . Musi być skan dowodu lub prawojazdy .
 
B 0

bazik

Użytkownik
Freeroll 450$ &quot;Znokautuj Mistrza&quot; - zapisy rozpoczęte
Zamknięty, darmowy turniej dla graczy SuperGame.

Pula nagród 450$.

Dodatkowa atrakcja, to możliwość zmierzenia się z Albertem Sosnowskim. Dla osoby, która wyeliminuje go z rozgrywki przeznaczona jest nagroda 50$.
Reszta: 400$ zostanie przeznaczona dla najlepszych graczy.
 
X 0

xcamelx

Użytkownik
znajomy korzystal z promo supergame po ugraniu 100 pkt okazalo sie ze nie dostal bonusowych 25$ od supergame. Supergame mailowo obiecalo gadżety zamiast bonusa bo cos tam sie popsulo...gadzetow nie dostał a supergame nie odpowiada na maile....
ja na szczescie korzystalem z promocji Party Poker od pokerstrategy i wszystko bylo ok wiec polecam wam pokerstrategy.
 
E 0

ej-no-xd

Użytkownik
A ja o wiele bardziej polecam SUPERGAME! pieniadze po 2 dniach mialem na koncie w 2 dni ugrane 100PP i 25$ bonusu od razu doszlo od razu zlecam wyplate tylko dzwonili do mnie by dane potwierdzic itp i 160$ doszlo. w 2 dni z niczego ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom