>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

55$ + 25$ bez depozytu! Oferta SuperGame.pl

Status
Zamknięty.
stachu7 0

stachu7

Użytkownik
to chyba lepsze pokerstrategy
nie do konca... w pokerstrategy moze dostajesz szybko oraz wiecej kaski, ale za to 5000rh do wyrobienia... a tak jak tutaj 100rh to jest max 2h gry i masz 25$ po czym mozesz od razu wyplacic:spokodfhgfh:
 
B 0

bazik

Użytkownik
nie do konca... w pokerstrategy moze dostajesz szybko oraz wiecej kaski, ale za to 5000rh do wyrobienia... a tak jak tutaj 100rh to jest max 2h gry i masz 25$ po czym mozesz od razu wyplacic:spokodfhgfh:
w pokerstrategy jest 50$ na wstepie - tak jak to stachu dobrze napisal trzeba rozegrac spooooroo rozdan, a roznie bywa, wiec ten bonus + 100$ jest odlegly w czasie, a u nas 80$ po kilku godzinach ????

ale wybor zalezy od Was - ja serdecznie zapraszam
 
T 0

tatry1

Użytkownik
Czytam i oczom nie wierzę:-| Stachu 100rh piszesz a w pierwszym poście w temacie jest 100PP. To spora różnica, bo np na stołach nl10 20rh = 1,25punkta:jezora: a do pierwszego posta to w tej konkurencji co piszecie na pewno nie trzeba 5000PP, było tam5000rh teraz podobno zmieniono na co niewiem ale na pewno nie na 5000punktów.:kwasny4565:

nie do konca... w pokerstrategy moze dostajesz szybko oraz wiecej kaski, ale za to 5000rh do wyrobienia... a tak jak tutaj 100rh to jest max 2h gry i masz 25$ po czym mozesz od razu wyplacic:spokodfhgfh:
 
B 0

bazik

Użytkownik
zgadza się - nie 5000 PP a 5000rh, już zmieniłem.

W każdym razie, po wysłaniu kilku osobom pierwszych bonusów po 2 dniach już mieli 100PP. Ale dokłedne dane prosiłbym o samych zainteresowanych, aby napisali ile im zajęło ugranie 100PP.

Z chęcią też dowiedziałbym się jakim systemem grali, na jakich stołach etc. Zapraszam do chwalenia się.
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
już chyba wiem skąd taka promocja... :/ wysłałem zdjęcie dowodu, to napisali, że nie wyraźne, choć wszystko bardzo dobrze widać datę urodzenia i dane... jeśli przyjmują tylko skany to za wiele osób nie skorzysta z promocji...
 
B 0

bazik

Użytkownik
Łysy - czy Ty jesteś Kamil? Jeśli tak, to za Twoim pozwoleniem wkleję tutaj skan jaki dostałem i wszyscy ocenią czy taki dokument mogę traktować jako dokument wiarygodny dla Party Poker w celu weryfikacji danych?
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
nie ja jestem Marcin B i nie życzę sobie, ujawniana moich danych. Powiedz tylko co Ci się nie podoba ? :eek: jeśli u siebie na komputerze widziałem bardzo wyraźnie to chyba na każdym innym będzie tak samo :|
 
B 0

bazik

Użytkownik
lol:-D dziwne ze ja wyslalem skan prawka i wszystko bylo dobrze:spokodfhgfh:
moze ta Twoja strona jest jakas trefna jak Łysemu skanu dowodu nie chca przyjac.....
hmm. Coz, my mamy polecenie od PP, ze ma byc skan dowodu - moze jak SuperGame.pl bedzie mialo dluzszy staz, to sie to zmieni ????


Łysy: poproszę zatem info na PW albo na maila. Bo nie widze Twojego skanu. Widzę skan paszportu Marcina B - ale nie wiem czy to Ty czy nie.

A zapytałem, czy jesteś Kamilem, bo niejaki Kamil w tym samym czasie chciał mi udowodnić, że to co przesłał jest czytelne...

Oczywiście niczyje dane nie będą ujawniane (ps. na tym skanie od nieznanego Kamila w sumie i tak nic nie widac ;) )
 
L 0

lora

Użytkownik
ja dopiero zaczynam grę, dostałam 55$ od SuperGame.pl, udało mi się bo teścik całkiem prosty, zobaczymy kiedy uda mi się ugrać 100PP
 
C 174

cezi77

Użytkownik
Noo spoko bonusik 55$ dopisany ale jak wchodze w &quot;see all bonus offers to nie ma tam nic do wyrobienia a przed wplata bylo jeszcze normalnie:/ Nie powiem 100pp to marny limit bo postawilem dwa zaklady raz obkrecilem ruletka i pogralem 15min w poka i mam 13pp takze nic tylko korzystac. Bazik jak wiesz ocb daj znac ???? ???? pzdr

edit: spoko wszystko wrocilo do normy sorki za zamieszanie nie bylo tematu ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom