>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

55$ + 25$ bez depozytu! Oferta SuperGame.pl

Status
Zamknięty.
stachu7 0

stachu7

Użytkownik
to chyba lepsze pokerstrategy
nie do konca... w pokerstrategy moze dostajesz szybko oraz wiecej kaski, ale za to 5000rh do wyrobienia... a tak jak tutaj 100rh to jest max 2h gry i masz 25$ po czym mozesz od razu wyplacic:spokodfhgfh:
 
B 0

bazik

Użytkownik
nie do konca... w pokerstrategy moze dostajesz szybko oraz wiecej kaski, ale za to 5000rh do wyrobienia... a tak jak tutaj 100rh to jest max 2h gry i masz 25$ po czym mozesz od razu wyplacic:spokodfhgfh:
w pokerstrategy jest 50$ na wstepie - tak jak to stachu dobrze napisal trzeba rozegrac spooooroo rozdan, a roznie bywa, wiec ten bonus + 100$ jest odlegly w czasie, a u nas 80$ po kilku godzinach ????

ale wybor zalezy od Was - ja serdecznie zapraszam
 
T 0

tatry1

Użytkownik
Czytam i oczom nie wierzę:-| Stachu 100rh piszesz a w pierwszym poście w temacie jest 100PP. To spora różnica, bo np na stołach nl10 20rh = 1,25punkta:jezora: a do pierwszego posta to w tej konkurencji co piszecie na pewno nie trzeba 5000PP, było tam5000rh teraz podobno zmieniono na co niewiem ale na pewno nie na 5000punktów.:kwasny4565:

nie do konca... w pokerstrategy moze dostajesz szybko oraz wiecej kaski, ale za to 5000rh do wyrobienia... a tak jak tutaj 100rh to jest max 2h gry i masz 25$ po czym mozesz od razu wyplacic:spokodfhgfh:
 
B 0

bazik

Użytkownik
zgadza się - nie 5000 PP a 5000rh, już zmieniłem.

W każdym razie, po wysłaniu kilku osobom pierwszych bonusów po 2 dniach już mieli 100PP. Ale dokłedne dane prosiłbym o samych zainteresowanych, aby napisali ile im zajęło ugranie 100PP.

Z chęcią też dowiedziałbym się jakim systemem grali, na jakich stołach etc. Zapraszam do chwalenia się.
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
już chyba wiem skąd taka promocja... :/ wysłałem zdjęcie dowodu, to napisali, że nie wyraźne, choć wszystko bardzo dobrze widać datę urodzenia i dane... jeśli przyjmują tylko skany to za wiele osób nie skorzysta z promocji...
 
B 0

bazik

Użytkownik
Łysy - czy Ty jesteś Kamil? Jeśli tak, to za Twoim pozwoleniem wkleję tutaj skan jaki dostałem i wszyscy ocenią czy taki dokument mogę traktować jako dokument wiarygodny dla Party Poker w celu weryfikacji danych?
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
nie ja jestem Marcin B i nie życzę sobie, ujawniana moich danych. Powiedz tylko co Ci się nie podoba ? :eek: jeśli u siebie na komputerze widziałem bardzo wyraźnie to chyba na każdym innym będzie tak samo :|
 
B 0

bazik

Użytkownik
lol:-D dziwne ze ja wyslalem skan prawka i wszystko bylo dobrze:spokodfhgfh:
moze ta Twoja strona jest jakas trefna jak Łysemu skanu dowodu nie chca przyjac.....
hmm. Coz, my mamy polecenie od PP, ze ma byc skan dowodu - moze jak SuperGame.pl bedzie mialo dluzszy staz, to sie to zmieni ????


Łysy: poproszę zatem info na PW albo na maila. Bo nie widze Twojego skanu. Widzę skan paszportu Marcina B - ale nie wiem czy to Ty czy nie.

A zapytałem, czy jesteś Kamilem, bo niejaki Kamil w tym samym czasie chciał mi udowodnić, że to co przesłał jest czytelne...

Oczywiście niczyje dane nie będą ujawniane (ps. na tym skanie od nieznanego Kamila w sumie i tak nic nie widac ;) )
 
L 0

lora

Użytkownik
ja dopiero zaczynam grę, dostałam 55$ od SuperGame.pl, udało mi się bo teścik całkiem prosty, zobaczymy kiedy uda mi się ugrać 100PP
 
C 174

cezi77

Użytkownik
Noo spoko bonusik 55$ dopisany ale jak wchodze w &quot;see all bonus offers to nie ma tam nic do wyrobienia a przed wplata bylo jeszcze normalnie:/ Nie powiem 100pp to marny limit bo postawilem dwa zaklady raz obkrecilem ruletka i pogralem 15min w poka i mam 13pp takze nic tylko korzystac. Bazik jak wiesz ocb daj znac ???? ???? pzdr

edit: spoko wszystko wrocilo do normy sorki za zamieszanie nie bylo tematu ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom