>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

9 kolejka PlusLigi (9-13.11.2017) + 1 mecz 13-tej kolejki

Status
Zamknięty.
S 182

szczur-89

Użytkownik
Skra B. - Trefl Gdansk
over 184,5 pkt ⛔
1.85
Spodziewam sie wyrownenego spotkania, Gdanszczanie nie przegrali jeszcze na wyjezdzie, Skra rowniez jest niepokonana przed wlasna publicznoscia.Bilans 18:0 w setach.W Skrze nie zagra Wlazly. Jednak gra w ostatnich spotkaniach Belchatowian mnie troche nie przekonuje. Drobne meczarnie u siebie z Zawierciem, wyrownany mecz z Katowicami, problemy Piazzy z zestawieniem szostki, malo skuteczna gra skrzydlowych oraz falujacy z forma Lomacz.Zespol Anastaziego natomiast posiada spory potencjal, jednak jeszcze w pelni tego nie pokazuje.Wyrownane dwa sety w Kielcach, wygrana w Olsztynie i porazka u siebie ze Szczecinem. Uwazam, ze dziesiejsze spotkanie bedzie ciekawe i bardzo wyrownane, moze nawet zobaczymy 5 setow.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
SKRA Bełchatów - Trefl Gdańsk 3:0
powyżej 181,5 1,66 eFortuna
Gdańsk i powyżej 185,5 4,30 1xbet
Czapki z głów z 21:0 w setach u siebie przez Bełchatów
M. Wlazły - jest to duże osłabienie, z drugiej strony u siebie Bełchatów jest piekielnie mocna nawet seta nie stracili jeszcze. Po drugiej stronie jest bardzo mocny również Gdańsk, który ma aspiracje na pierwsza czwórkę.
Mega ciekawe spotkanie do oglądania dlatego nie typuję kto wygra to spotkanie a to, że będzie długie i zacięte - minimum 4 wyrównane sety.
Dla ryzyka i miłego oglądania stawiam drugi zakład jako singiel.​
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
Resovia - Zawiercie (Handicap +2.5 seta) typ 2 kurs 2.25 Totolotek
Zacznę od Zawiercia ,które w tym meczu według mnie są w stanie powalczyć o jakąkolwiek zdobycz punktową ,a co za tym idzie ugranie seta. Dużym atutem dla Zawiercia jest niesamowita waleczność. Ostatnie spotkania wykonaniu zespołu Zawiercia to 5 porażek z rzędu. Ostatni pojedynek co prawda przegrany ale po 5-setowym pojedynku z ONICO Warszawa. Przegrana po 3 setowym pojedynku z Skra,Bydgoszcza,Jastrzębskim i Treflem. Świetne spotkanie z Czarnymi ,ale niestety przegrane po 5 setowym pojedynku również przegrany mecz po 5 setowym pojednek z Cuprum. Zwycięstwo z rewelacją rozgrywek Olsztynem w tie-breaku. Jak widać zespół Zawiercia lubi urwać czołowym zespołom sety i myślę. że jutro powalczą i przywiozą z Rzeszowa przynajmniej punkt.
Jesli chodzi o Resovie zwycięstwo w 4 setowym pojednynku z Radomiem. Zwycięstwo po słabym meczu Resovii w tie-breaku,przypominam że Cuprum grał w tym meczu bez Tahta i Guni. Wygrana w 3 setowym pojedynku z Olsztynem. Gładka przegrana z Treflem. Jak widać zespół z Resovii nie gra swojej siatkówki z sezonów ubiegłych. Myślę że warto jutro wejść grubiej w ten typ i zagrać handi +2.5 seta na Zawiercie. Polecam kurs godny zagrania. Pozdrawiam trzymajcie się.
Ale do jakiejkolwiek zdobyczy punktowej nie wystarczy set. Są potrzebne minimum dwa a to już jest raczej mało realne.
Natomiast muszę się z Tobą zgodzić w innej kwestii - Całe Życie Piast Gliwice ????
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Napisał - Bobair
Ale do jakiejkolwiek zdobyczy punktowej nie wystarczy set. Są potrzebne minimum dwa a to już jest raczej mało realne.
Natomiast muszę się z Tobą zgodzić w innej kwestii - Całe Życie Piast Gliwice
Wiadomo to jakiekolwiek punktow potrzebne jest 2 sety ale ja bym tak Zawiercia nie skreslał.Swoja walecznosci potrafia bardzo duzo zdzialac. Jesli chodzi o sklad to nie odstaja moim zdaniem bardzo od Resovi: Koga,Bociek,Kaczorowski,Zuk. Powinni seta ugrac. Mam jeszcze jeden typ ktory sam zagralem a mianowicie +17.5 handicap punktowy na Zawiercie kurs 1.70 polecam.
 
S 182

szczur-89

Użytkownik
Zawiercie moze wygrac seta w Rzeszowie. Gospodarze graja lepiej ale ciagle sa nierowni i nieprzewidywalni. Podobnie jak beniaminek, powinni sie postawic. Bezpieczniejsza opcja na ten mecz jest + 16,5 pkt na Zawiercie po kursie 1,85 w Totolotku. ✅
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Wiadomo to jakiekolwiek punktow potrzebne jest 2 sety ale ja bym tak Zawiercia nie skreslał.Swoja walecznosci potrafia bardzo duzo zdzialac. Jesli chodzi o sklad to nie odstaja moim zdaniem bardzo od Resovi: Koga,Bociek,Kaczorowski,Zuk. Powinni seta ugrac. Mam jeszcze jeden typ ktory sam zagralem a mianowicie +17.5 handiczp punktowy na Zawiercie kurs 1.70 polecam.
I znowu muszę się przyczepić...
Fajnie rzucać nazwiskami, ale piszesz, że oni nie odstają od Resovii. I pewnie dlatego, co chwila jeden zmienia drugiego. Bociek gra takimi falami, że to jest dramat, częściej przeszkadza zespołowi, niż pomaga (serio, sprawdźcie sobie, ile setów ugrało z nim Zawiercie, a ile bez niego). Do tego, nawet jeśli byliby tacy dobrzy, to gra tylko jeden. Koga rzeczywiście daje radę, przede wszystkim w obronie, aczkolwiek w przyjęciu jest do ruszenia (co pokazał mecz z Czarnymi). Żuk fajny zawodnik, ale nie ten poziom, szczególnie w ataku.
Dla mnie Zawiercie w swojej specyficznej hali,przy tych fanatycznych kibicach może zagrozić nawet najlepszym, ale tutaj raczej będą baty i szybkie 3:0 @1,7. Osobiście tego nie gram, bo dla mnie liga w tym roku jest mega nieprzewidywalna, a ja nie do końca wiem, co gra Resovia.
I przepraszam Gliwiczanin, naprawdę do Ciebie nic nie mam, ale ja oglądam niewiele siatkówki i jak chcę sobie obstawić, to chciałbym, żeby tu w dziale rzeczywiście były poprawne merytorycznie wpisy, a nie statystyki z livescore&#39;a i &quot;no powinni powalczyć&quot; (vide zibi) czy lekkie rozmijanie się z rzeczywistością jak w Twoim przypadku. Bo naprawdę wchodzą tu ludzie, którzy na tym kompletnie się nie znają, więc weźcie trochę odpowiedzialności.
Pozdrawiam, i oby Wam to Zawiercie seta urwało. ????
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
I znowu muszę się przyczepić...
Fajnie rzucać nazwiskami, ale piszesz, że oni nie odstają od Resovii. I pewnie dlatego, co chwila jeden zmienia drugiego. Bociek gra takimi falami, że to jest dramat, częściej przeszkadza zespołowi, niż pomaga (serio, sprawdźcie sobie, ile setów ugrało z nim Zawiercie, a ile bez niego). Do tego, nawet jeśli byliby tacy dobrzy, to gra tylko jeden. Koga rzeczywiście daje radę, przede wszystkim w obronie, aczkolwiek w przyjęciu jest do ruszenia (co pokazał mecz z Czarnymi). Żuk fajny zawodnik, ale nie ten poziom, szczególnie w ataku.
Dla mnie Zawiercie w swojej specyficznej hali,przy tych fanatycznych kibicach może zagrozić nawet najlepszym, ale tutaj raczej będą baty i szybkie 3:0 @1,7. Osobiście tego nie gram, bo dla mnie liga w tym roku jest mega nieprzewidywalna, a ja nie do końca wiem, co gra Resovia.
I przepraszam Gliwiczanin, naprawdę do Ciebie nic nie mam, ale ja oglądamniewiele siatkówki i jak chcę sobie obstawić, to chciałbym, żeby tu w dziale rzeczywiście były poprawne merytorycznie wpisy, a nie statystyki z livescore&#39;a i &quot;no powinni powalczyć&quot; (vide zibi) czy lekkie rozmijanie się z rzeczywistością jak w Twoim przypadku. Bo naprawdę wchodzą tu ludzie, którzy na tym kompletnie się nie znają, więc weźcie trochęodpowiedzialności.
Pozdrawiam, i oby Wam to Zawiercie seta urwało. ;)
Dla mnie Grzegorz Bociek jest swietnym siatkarzem mam do niego wielki szacunek ze po tak ciezkiej chorobie potraci naprawde utrzymac poziom. Wiem ze Grzegorz ostatnio nie grał regularnie czesciej wchodzil z lawki ale ja w niego wierze w koncu gral w od roku 2013-17 w ZAKSIE. Uwierz mi ze dla Zawiercia jeszcze sporo punktow zdobedzie. Dzisiaj tak jak pisałem pograc handicap punktowy 17.5 lub handi 2.5 po wiekszym kursie.Pozdrawiam trzymajcie sie.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dla mnie Grzegorz Bociek jest swietnym siatkarzem mam do niego wielki szacunek ze po tak ciezkiej chorobie potraci naprawde utrzymac poziom. Wiem ze Grzegorz ostatnio nie grał regularnie czesciej wchodzil z lawki ale ja w niego wierze w koncu gral w od roku 2013-17 w ZAKSIE. Uwierz mi ze dla Zawiercia jeszcze sporo punktow zdobedzie. Dzisiaj tak jak pisałem pograc handicap punktowy 17.5 lub handi 2.5 po wiekszym kursie.Pozdrawiam trzymajcie sie.
Bociek gdyby nie ta ciężka choroba byłby teraz pierwszym atakującym w reprezentacji Polski... miał wszystko aby stać się jednym z najlepszych atakujących na świecie, ale niestety choroba pokrzyżowała mu plany.. Także mam do niego wielki szacunek i bardzo mu kibicowałem i nadal kibicuję ale jednak początek sezonu ma zły... i bardzo szkoda mi tego siatkarza bo naprawdę była przyjemność oglądania go przed chorobą.. ale niestety już do takiego poziomu raczej nie doskoczy chociaż bardzo mu tego życzę.
I znowu muszę się przyczepić...
Fajnie rzucać nazwiskami, ale piszesz, że oni nie odstają od Resovii. I pewnie dlatego, co chwila jeden zmienia drugiego. Bociek gra takimi falami, że to jest dramat, częściej przeszkadza zespołowi, niż pomaga (serio, sprawdźcie sobie, ile setów ugrało z nim Zawiercie, a ile bez niego). Do tego, nawet jeśli byliby tacy dobrzy, to gra tylko jeden. Koga rzeczywiście daje radę, przede wszystkim w obronie, aczkolwiek w przyjęciu jest do ruszenia (co pokazał mecz z Czarnymi). Żuk fajny zawodnik, ale nie ten poziom, szczególnie w ataku.
Dla mnie Zawiercie w swojej specyficznej hali,przy tych fanatycznych kibicach może zagrozić nawet najlepszym, ale tutaj raczej będą baty i szybkie 3:0 @1,7. Osobiście tego nie gram, bo dla mnie liga w tym roku jest mega nieprzewidywalna, a ja nie do końca wiem, co gra Resovia.
I przepraszam Gliwiczanin, naprawdę do Ciebie nic nie mam, ale ja oglądam niewiele siatkówki i jak chcę sobie obstawić, to chciałbym, żeby tu w dziale rzeczywiście były poprawne merytorycznie wpisy, a nie statystyki z livescore&#39;a i &quot;no powinni powalczyć&quot; (vide zibi) czy lekkie rozmijanie się z rzeczywistością jak w Twoim przypadku. Bo naprawdę wchodzą tu ludzie, którzy na tym kompletnie się nie znają, więc weźcie trochę odpowiedzialności.
Pozdrawiam, i oby Wam to Zawiercie seta urwało. ????
Co do Twojej wypowiedzi w pełni się zgadzam, że typy jak i analizy powinny być porządne ... ale nie zgadzam się co do tego, żeby brać odpowiedzialność za typy... To są moje czy kogoś innego typy ja tak daje co nie znaczy, że każdy ma to grać..
A jeśli już wspomniałeś o tym, że chodzą tutaj ludzie którzy się kompletnie nie znają to moje pytanie brzmi .. Po co wchodzą ?
Ja jak nie znam się na NHL przykładowo czy na Esporcie i tych grach co obstawiają to nie wchodzę tam i nie czytam typów ani analiz, proste...
Każdy gra i obstawia to na czym się zna albo ma jakiekolwiek pojęcie a nie, że mu ktoś napisze, że wygrają to ja to postawie...
Kazdy kto gra za swoje pieniądze bierze odpowiedzialność.
Również pozdrawiam i życzę wygranych.
P.S. Ja osobiście nie gram, że Zawiercie seta urwie bo mało w to wierzę
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Jak na razie mam bilans 2 wygrane typy i jeden przegrany (Bydgoszcz) jesli chodzi o ostatnie typy po dosyc dobrych kursach trafione.Interesuje sie siatkowka i pilka nozna oraz tenisem ziemnym. Sporo siatkowki ogladam i dzisiaj mysle ze Zawiercie pokryje handi punktowe +17.5 oraz wygra seta. Mecz o 20:30 wszystko sie dowiemy wszystkim zycze powodzenia.Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
alex-cross 76

alex-cross

Użytkownik
Jesli chodzi o sklad to nie odstaja moim zdaniem bardzo od Resovi: Koga,Bociek,Kaczorowski,Zuk.
Poza libero Resovia ma dużo lepszego gracza na każdej pozycji. Nie wal ściemy.
Dla mnie Grzegorz Bociek jest swietnym siatkarzem mam do niego wielki szacunek ze po tak ciezkiej chorobie potraci naprawde utrzymac poziom. Wiem ze Grzegorz ostatnio nie grał regularnie czesciej wchodzil z lawki ale ja w niego wierze w koncu gral w od roku 2013-17 w ZAKSIE. .
Bociek mógł być świetnym siatkarzem, ale nim w tej chwili nie jest. W Kędzierzynie to on grał tylko w swoim pierwszym sezonie, później tylko figurował jako zawodnik, leczył się i zaliczał epizody.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Napisal - Alex Cross
Poza libero Resovia ma dużo lepszego gracza na każdej pozycji. Nie wal ściemy.
Bociek mógł być świetnym siatkarzem, ale nim w tej chwili nie jest. W Kędzierzynie to on grał tylko w swoim pierwszym sezonie, później tylko figurował jako zawodnik, leczył się i zaliczał epizody.
Kazdy ma swoje zdanie ja swoje podalem. Jezeli nie chcesz grac moich typow ja nikogo nie zmuszam tylko podaje moja propozycje. Proponuje zagrac swoja propozycje jezeli Alex masz jakies watpliwosci .Do meczu okolo 20 minut i wszystko bedziemy wiedziec.Pozdrawiam
 
ewaelo88 15

ewaelo88

Użytkownik
Chyba buki cos wiedzialy o zawierciu dalam zawiercie 1 set i powyzej 3.5 seta na unibet i wycofali zaklad ze niby w trakcie stawiania zakladu wystapily problemy techniczne i wycofali wogole ten mecz z oferty .... Bez komentarza
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Zawiercie gra spotkanie jakie sie spodziewałem duzo walki przede wszystkim. Swietny rozegrany pierwszy set.Bociek zadaniowo na zagrywce w pierwszym secie popisal sie w waznym momencie asem serwisowym co prawda po udanym serwisie nastepny zaserwowal w siatke ,ale brakowalo punkta do zdobycia seta. Brawo Zawiercie walczyć!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
To co wyprawia Resovia jest niemozliwe. Pojawienie sie w klubie pana Jakuba Jarosza jest zwiastunem gry o miejsca 4-6. Porazki z druzynami pokroju Zawiercia to jest cos do czego warto sie zaczac przyzwyczajac. Jedna uwaga jesli to Zawiercie sie troszke zgra i ogarnie to naprawde ciekawe mecze przed nimi. Chyle czola za dzis ale to chyba moga pokazac wiecej
Co do drugiego meczu to fajny mlody sklad to za malo na taka firme jak Skra.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Kielce - Bielsko Biała
typ 2 kurs 2.00 Totolotek
Analiza:
Zacznę od zespołu z Kielc ktory ostatnio przegrał w 3 setach z Treflem i Espadonem,Katowicami oraz Politechnika.Druzyna z Kielc nie byla w stanie w tych meczach urwac chociażby jednego seta. Zwyciestwo jedynie w czterech setach z grajacym w kratke Bedzinem.
Natomiast Bielsko zespol wraca na wlasciwe tory.Zwyciestwo z Bydgoszcza w trzech setach.Po niesamowitym spotkaniu pokonali rewelacje jak narazie tych rozgrywek Espadon Szczecin.Porazka z Bedzinem w czterech setach i rowniez w czterech setach z Katowicami. Przegrana zaktualnym mistrzem Polski w trzech setach. Ogladalem oba zespoly i wedlug mnie kwestia czasu jest aby Bielsko weszlo we wlasciy rytm. Mysle ze pojda za ciosem i odniosą trzecie zwyciestwo z rzedu.Pozdrawiam i powodzenia trzymajcie sie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Zapomniałeś jednak, że własna hala to duży atut w siatkówce szczególnie, jeżeli chodzi o pojedynek w dole tabeli. To są dwie ostatnie drużyny Plusligi. Co prawda też myślałem na początku, że Bielsko jest tutaj do gry, ale oni na wyjeździe zdobyli tylko dwa sety! Kielce może u siebie jakoś nie imponuje, ale jednak bilans setów 6:12, więc nie wygląda to tak tragicznie jak wskazuje na to bilans spotkań.
H2H nie ma co przytaczać za bardzo, ale tylko informacyjnie. W poprzednim sezonie Kielce oba mecze u siebie wygrały po 3:0, na wyjeździe wygrali nawet 3:2. Teraz składy są nieco inne, forma przemawia za Bielskiem, ale kurs 2.00 to jak dla mnie nie jest nic super ani żadne value. Poczekałbym na początek spotkania i zadecydował po 1secie, bo teraz to tak samo jak gra w czarne/czerwone.
 
M 220

mm25

Użytkownik
ja tam idę dziś w stronę Kielc i gram czystą 1 kurs 1.72...
Myślę że będzie wynik 3-1...
A co do 2 meczu, to goście zapewne wygrają... Ale kurs nie powala nawet -1.5 seta..
a espadon może też urwać im seta, dla mnie no bet...
pablo_89
może podasz coś na weekend z siatkówki , albo z kobiet;)
Coś ostatnio mało typków tu;)
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
A nie sądzicie, że tutaj najważniejsza jest zmiana trenera w Bielsku? W związku z tym na ich bilans na wyjazdach bym nie patrzył (aż tak). Hala na pewno sporym atutem, ale Bielsko na fali, więc też bym w ich stronę szedł.
Drugi mecz chyba nie do ruszania? Czy może -12,5 w stronę ZAKSY?
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
ja tam idę dziś w stronę Kielc i gram czystą 1 kurs 1.72...
Myślę że będzie wynik 3-1...
A co do 2 meczu, to goście zapewne wygrają... Ale kurs nie powala nawet -1.5 seta..
a espadon może też urwać im seta, dla mnie no bet...
pablo_89
może podasz coś na weekend z siatkówki , albo z kobiet;)
Coś ostatnio mało typków tu;)
Też uważam że Kielce wygrają ten mecz.
Ja stawiam Kielce -5,5pkt @2,25 gdyż Bielsku zdarzają się sety gdzie grają katastrofę i dostają łomoty. Kielce na swoim boisku wyglądają solidnie. W meczach ostatnich z Gdańskiem i Wawą mimo że przegrywali 0-3 to tam sety były na styku. Ograli Będzin który uważam za lepszą ekipę od Bielska. Bielsko ma potężne problemy z dobrym przyjęciem, tracą wiele bezpośrednich punktów. Nigdy nie było w PlusLidze takiej drużyny żeby tak często przyjmowała bezpośrednio w buraki. Kielce są dużo stabilniejszym zespołem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom