>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

AS Roma - Manchester United 01.04.2008

Status
Zamknięty.
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Nie , dla mnie chodzi Brazylijczyk i sie nauczucie poprawnie pisać
To tak jkabyś miał wybierać między Kaczyńskimi nie znając ich imion ???? mimo że obydwoje są nie tego.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Grzesio spasuj troche... początkowo myślałem, że sobie robisz z tego żarty, że Ronaldo jest tylko jeden itp. ok rozumiem Cię, że powinno się pisać C.Ronaldo bo on i Ronaldo (Brazylijczyk) to zupełnie inni zawodnicy, no ale nie oznacza to, że każdego po kolei będziesz za to karcił, za to, że poprostu nie nawidzisz C.Ronaldo jako piłkarza. Fakt, zachowuje sie jak zachowuje, ale wydaje mi się, ze mimo wszystko trochę przesadzasz...

Potem usunę zbędne posty w tym temacie, bo takowych się tutaj trochę nazbierało...
 
carnal 0

carnal

Użytkownik
Nie , dla mnie chodzi Brazylijczyk i sie nauczucie poprawnie pisać
To tak jkabyś miał wybierać między Kaczyńskimi nie znając ich imion ???? mimo że obydwoje są nie tego.
Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro - przydomek &quot;Ronaldo&quot; otrzymał od ojca na cześć amerykańskiego prezydenta Ronalda Reagana
Jak widzisz Cristiano dos Santos Aveiro można nazywac Ronaldo więc nie gadaj, że Ronaldo jest tylko jeden bo w tym momencie Cristiano jest piłkarzem równie dobrze znanym jak Luis Nazario de Lima
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Fora pomyliliście chyba... 5 stron o niczym!! To nie jest plebiscyt na ukochany zespół ani fan club piłkarzy. Weźcie się w garść i przestańcie pisać 3 zdaniowe wypowiedzi w stylu: &quot;zagram na MU bo MU jest najlepsze. ronaldo rządzi a roma jest do kitu. co sadzicie?&quot; Już nie wspomnę o dywagacjach na temat pseudo ronaldo... ludzie!
 
krisw3 0

krisw3

Użytkownik
UWAGA !
1.Menedżer mistrzów Anglii Alex Ferguson przyznał, że Holender Edvin van der Sar narzeka na uraz pachwiny. - Ból wrócił po raz kolejny w ostatnich dwóch, trzech tygodniach. Edwin może nie zdążyć na wtorek - podkreślił Szkot.
2.We wtorek wśród gospodarzy zabraknie kontuzjowanego kapitana Francesco Tottiego oraz zawieszonego pomocnika Simone Perrotty, a niepewny jest występ brazylijskiego obrońcy Juana.
Źródło : http://sport.onet.pl/82828,1248711,1720781,,lm_mu_znowu_upokorzy_rome_niespodziewana_szansa_polaka,wiadomosc.html
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Manchester w tym sezonie poprawił swoją gre z poprzedniego jednak w zeszłej kolejce Ligi Mistrzów nie poradził sobie tak gładko ze swoimi przeciwnikami jak Roma która teoretycznie i tak miała mocniejszego rywala czyli Real Madryt w Rzymie pokonali ich 2-1 natomiast w Madrycie aż 2-4.Manchester w tym czasie w Lyonie zremisował 1-1 i na wyspach wygrali 2-1.
Dzisiaj z pewnością będzie to najciekawszy pojedynek tej rundy Champions Legue a wynik dosłownie może byc każdy patrząc na możliwości obu ekip bardziej przychylam sie ku Włochom (biorąc pod uwage min dwa ostatnie pojedynku na stadionie Romy w którym gospodarze raz pokonali Diabłów i pod koniec zeszłego roku zremisowali) Roma poprawiła swoją gre i gra bardzo skutecznie co odzwierciedla pozycja w Serie A i walka o tytuł mistrzowski
Dzisiaj stawiam na Rome myśle że pokażą lepszą gre niz Manchester
Diabły u siebie być moze odrobią straty jednak na stadionie Olimpijskim z pewnością to gospodarze będą dochodzili częściej do głosu i mam nadzieje ze to wykorzystają
ROMA WIN Kurs:3.35 :spokodfhgfh:
 
E 0

evileqq

Użytkownik
Dla mnie jedyny niezły typ na ten mecz to, że Manchester strzeli bramkę (w 8 ostatnich meczach w LM, a w 4 ostatnich z Romą strzelał min. 1 - do tego Ronaldo prawie w każdym meczu strzela, reszta w niezłej formie) po średnim kursie 1.30.
 
katalonczyk9 0

katalonczyk9

Użytkownik
Wątek dotyczący tego spotkanie rzeczywiście-przesadnie zboczył na zupełnie niepotrzebny tor. Co do samego spotkania jestem przekonany ze obie drużyny zagrają dość zachowawczo. Roma nie może się zbytnio odsłaniać-myślę że rzymscy obrońcy będą ustawieni bardzo głęboko i rzadko będą się podłączać do akcji ofensywnych. Manchaster również nie może zbytnio &quot;szaleć&quot;-tym bardziej że w perspektywie mają rewanż na Old Trafford. Podsumowując: UNDER 2.5 za 1,6 z Bwin wydaje się być najrozsądniejszym typem na to spotkanie.
 
J 6

jukenduit

Użytkownik
Jak dla mnie over/under jest nobet. Nie wyobrazam sobie wyniku 0-0 czy nawet 1-0 dla byle której druzyny. Fakt ze Mu na wyjazdach w LM czesto zdarzaja sie undery ale z Roma nie byłbym taki pewny. Spodziewam sie tu włanie 2 lub 3 bramek. Gdyby grał Totti to nawet z przewaga overu. Wieksze szanse daje Anglikom X2 do jakiegos dubla i moze jakis zakład na kartki bo moze byc ostro( nie patrezyłem kto tam sedziuje) ale jezeli juz wybiore z tego meczu to X2 lub ze MU strzeli. Co do Cristiano Ronaldo to zawodnikiem jest dobrym i wiele oid niego zalezy w Manchesterze ale nie lubie dziada za ten kolczyk w uchu:jezora:i wogole taki jakis pedałek z niego.
PS. Moge mu pozyczyc do grudnia bombke z choinki to sobie na drugie ucho powiesi????
 
mardokk 0

mardokk

Użytkownik
Jak dla mnie to wieksze szanse na zwyciestwo w tym meczu ma Roma, uwazam tak poniewaz widzialem ich mecz z Realem i wg mnie zagrali bardzo dobrze wiec czemy nie mieliby tego powtorzyc. Druga sprawa jest to ze bardzo prawdopodobne jest ze miedzy slupkami stanie T. Kuszczak a wszyscy wiedza ze stac go na kiksy.

Ja typuje 1x lub Under 2,5
 
katalonczyk9 0

katalonczyk9

Użytkownik
Myślę że mimo wszystko w bramce &quot;Red Devils&quot; zobaczymy jednak E.van der Sarra. Mimo informacji ze wszech stron o jego absencji, fizjologowie napewno staną na głowie żeby przygotować go do tego meczu. A osoba holendra dodatkowo przemawia za Underem.
 
contera 0

contera

Użytkownik
Ja w tym meczu bym stawial over 2,5 lub 2X.
1.Roma gra oslabiona bez Tottiego, a jak wiemy on tam kieruje gra
2.Perotta jest zawieszony
3.Tomek pewnie bedzie chcial pokazac Fergusonowi ze bledy zdarzaja sie kazdemu;)i napewno nie bedzie chcial aby Ben Foster gral w nieobecnosc Edvina(w Premiership).
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
Roma bez kluczowych zawodników: Totti&#39;ego i Perotty. W United nie wystąpi Nani a w bramce stanie Kuszczak. Niektórzy piszą że stawiają na Romę między innymi dlatego że własnie między słupkami United stanie Tomek. Ja uważam że MU jest teraz w gazie i nie przegrają tego spotkania, remisu nie wykluczam. Rooney i C. Ronaldo zagrają dziś niezły mecz i pociagną zespół po korzystny dla nich wynik.
Moje typy na to spotkanie:
MU zwycięstwo albo remis
Roma nie strzeli bramki ????
połowa/koniec X/X
C. Ronaldo strzeli bramkę
pozdro ????
 
beau 1

beau

Forum VIP
Nie wiem czy ktoś już o tym pisał ale Manchester osłabiony bardziej niż by się wydawać mogło.Występ Carricka i van der Sara jest wątpliwy.Silvestre dopiero co wraca po kontuzji, którą leczył od września.Saha i Nani nie wystąpią ale pierwszą 11 Czerwone Diabły mają bardzo mocną.Sądzę, że w bramce zobaczymy holendra i piłkarze z wysp nie przegrają tego meczu.Obrona Romy z Juanem grała niepewnie a pod jego nieobecność ciężko będzie naprawić fatalne błędy Mexesa.
 
amarru 0

amarru

Użytkownik
z innej beczki, mozna w jakis sposob ogladnac dzis ten mecz w telewizji?
Nie wiem czy ktoś już o tym pisał ale Manchester osłabiony bardziej niż by się wydawać mogło.
Porównaj brak w takim meczu Tottiego i C.Ronaldo, moim zdaniem w takiej sytuacji roma jest w większym problemie bo nie ma wystarczająco dobrego dublera na tą pozycje, teraz weźmy pod uwage szeroką kadre Manchesteru i na pewno znajdziemy kogoś na załatanie luki na skrzydle, i to naprawde dobrym zawodnikiem, Manchester gra ofensywną piłkę w której bardzo dużą role odgrywają skrzydła, Nani, Giggs, na skrzydłach na pewno sobie poradzą, do tego dochodzą inni, oczywiście to tylko spekulacje i chciałem tylko wyjaśnić Ci, że United na pewno nie jest bardziej osłabiona, pewnie obronił byś sie tym że między słupkami stanie Kuszczak, chyba nie jest aż takim szmaciarzem i SAF nie kupował go po to aby osłabić kadre rywala, to klasowy bramkarz, dodajmy do tego to, że liczy na niego wiele ludzi, dostał szanse i na pewno jej nie zmarnuje, tym bardziej że rywalizacja w bramce Czerwonych Diabłów, nawet bez Van Der Saara jest i dostanie takiej szansy na pewno cos znaczy, Kuszczak również ma coś do udowodnienia po meczu z Portsmouth wiec o dzisiejszą bramke Manchesteru jestem spokojny.

Obstawiłem zwycięztwo Manchesteru, jest to ryzykowny typ, Roma gra u siebie, wygrana United praktycznie przekreśla szanse Romy, jednak o sile Man U jestem na tyle przekonany że stawiam na nich w dzisiejszym szlagierze. C.
 
carnal 0

carnal

Użytkownik
Składy na dzisiejszy mecz:
Roma: Doni - Cassetti,Mexes,Panucci,Tonetto - De Rossi,Aquilani,Taddei,Pizarro,Mancini - Vucinic

MU: van der Sar - Brown,Vidic,Ferdinand,Evra, - Carrick,Scholes,Anderson,Park,Ronaldo - Rooney
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom