>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Cincinnati, 12-19.08.2012

Status
Zamknięty.
K 1

kamivil

Użytkownik
Może zaczne. Janowicz - Darcis. Pierwszy mecz kwalifikacji. Młoda wschodząca gwiazda w tenisie z Polski. Wielkimi krokami Jerzyk wkroczył na światowe rozgrywki w turniejach ATP (pierwsza setka). Duży potencjał. Gra regularnie, utrzymuje poziom. Z psychiką różnie, nie ma co się dziwić - wszystko przychodzi w swoim czasie. Ostatnie dwa challengery które wygrał - Poznań i Scheveningen z pewnością dały mu wielką motywacje do walki. Im więcej gra tym lepiej gra, dlatego nie ma możliwości, żeby Janowicz odpuszczał turnej w USA, z pewnością nie kwali z Darcisem. Nie jest to wygodny przeciwnik, co pokazał turnej w Czechach w R16. Jaką grę reprezentuje Darcis? Z pewnością nierówną. Ma swoje dobre momenty, jak każdy. Jednak gdy trafi na solidnego przeciwnika szybko odpuszcza. Zapewne będzie podobnie jak ostatnio - wyrównany pojedynek, na co wskazują również kursy. Jednak licząc na potężną determinacje wygranej, oraz świetną dyspozycję Jerzego, myślę, ze śmiało można postawić na rodaka.
J. Janowicz - S. Darcis 1,84 ✅
Betsafe
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
thma 43

thma

Użytkownik
Janowicz z taką formą powinien być w top 30-40 ATP. Wygrał szybko i łatwo. Trochę psuł serwis, ale gdy wpadał 1 serwis to Belg nie miał nic do powiedzenia. Następnym rywalem będzie albo Becker albo Matosevic, tu też śmiało można stawiać na Jerzyka. Pewnie Buki dadzą kursy po 1,40-1,50. Ale zawsze coś ????
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Janowicz z taką formą powinien być w top 30-40 ATP. Wygrał szybko i łatwo. Trochę psuł serwis, ale gdy wpadał 1 serwis to Belg nie miał nic do powiedzenia. Następnym rywalem będzie albo Becker albo Matosevic, tu też śmiało można stawiać na Jerzyka. Pewnie Buki dadzą kursy po 1,40-1,50. Ale zawsze coś ????
Gratulacje dla Jurka,że wygrał tak gładko z 76-tym Darcisem ale pisanie po takim meczy,że &quot;z taką formą powinien być w top 30-40&quot; to przesada.Zobacz sobie najpierw tą 30-stkę czy tam 40-stkę zawodników i oceń czy od któregoś jest lepszy Janowicz nie wspominając o takich zawodnikach jak Tomic,Baghdatis,Dimitrov,Malisse i inni którzy są poza &quot;40&quot; i w mojej ocenie są dużo lepszymi graczami niż Polak.
Z 93 Beckerem kursowo to i pewnie Janowicz będzie faworytem ale z 63-cim w ranikngu Matosevicem to na pewno te 1,4-1,5 na Polaka nie zobaczysz a więcej.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Cincinati Kwalifikacje
Mecz: Chardy J. - Fognini F.
Data: 12.08.2012 22:00
Typ: 2
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza: Spotkanie pomiędzy Fogninim, a Francuzem Jeremym Chardym w Ameryce. Faworyta w tym spotkaniu wskazać trudno, jednak bukmacherzy w jego roli stawiają tutaj Francuza Chardego. Ja widzę to nieco inaczej i tak też stawiam. Według mnie lepszym tenisistą jest 66 w rankingu ATP Fabio. Wcześniej za oceanem grał już w Toronto, gdzie przebijał się do turnieju głównego poprzez eliminacje. Pokonał w nich Pavela Krainika 6:2, 6:3 oraz Bobbiego Reynoldsa 6:7, 6:3, 6:4. W pierwszej rundzie w długim meczu pokonał Yen-Hsun Lu, wygrywając 7:6, 5:7, 7:6. W drugiej rundzie wyeliminował go Niemiec Kohlschreiber 6:2, 6:2. Jeszcze podczas turnieju w Hamburgu Nimiec także wygrał z Włochem na ziemi 7:5, 6:2, jednak oglądając ten mecz mogę powiedzieć, że Fognini grał bardzo dobrze. W Cincinnati w pierwszej rundzie kwalifikacji Fognini trafił na Vaska Pospisila 6:4, 7:6. Chardy jest nieco wyżej rozstawiony w rankingu i zajmuje 47 miejsce. On także musiał brać udział w kwalifikacjach i pokonał w nich Robbiego Ginepriego 6:4, 6:4. Wcześniej miewał mecze lepsze i gorsze, gra w kratkę. Wygrywal między innymi z Tsongą 6:4, 7:6 w Toronto, ale w R16 przegrał z Marcelem Granollersem 1:6, 4:6. Ostatnio gra dosyć dobrze, ale w tym meczu stawiam na Włocha!
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
jak dobrze młodego Tomaszewskiego zrozumiałem to Cincinnati ma być normalnie na PS.
A tak to pewnie bet365 itp.
 
K 3

kruszyn

Użytkownik
jest w polsat sport bo dziś w nocy starszy tomaszewski przyjechał do polsatu koło pierwszej komentować ???? biedaczek ledwo chodzi a komentuje szacun dla niego
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mateo1111 154

mateo1111

Użytkownik
Dolgopolov - Davydenko

Większośc zna nastawienie Dolgopolova do turniejów jeżeli chce mu się grać jest w stanie notować bardzo dobre wyniki. Mam nadzieję, że zaprezentuje się tutaj z dużo lepszej strony niż przed tygodniem gdzie to w Toronto odpadł w pierwszej rundzie przegrywając 2-0 z Stepankiem. Być może odczuwał trudy turnieju w Washingtonie gdzie to wygrał całą tą imprezą w bardzo dobry stylu. Pewnie ograł takich zawodników jak Blake, Haase czy Querrey, którzy to umieją grać na hardzie. Jego bilans z gier na hardzie to 14/9 dla porównania jego rywal 3/5. Stać go tutaj na pewno na dojście przynajmniej do ćwierćfinału o ile zagra na swoim poziomie. Jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem od swojego rywala dzieli ich ponad trzydzieści miejsc w rankingu ATP. Znajduję się w dużo lepszej formie od swojego rywala. Również i na cegle zaprezentował się dobrze gdzie to w Umag doszedł do pófinału. Statystycznie ten zawodnik ma co drugi turniej bardzo udany i mam nadzieję, że tutaj nie zagra już tak słabo i wygra swoje spotkanie. Davydenko to już nie ten sam zawodnik co kilka lat temu i bliżej mu do zakończenia kariery niż notowania dobrych wyników. W ostatnim czasie miał bardzo duże problemy z przejściem pierwszej rundy jak to miało miejsce w French Open, Wimbledonie. Nieco poprawił swoje wyniki na IO gdzie to dochodził do drugiej rundy ale po za tym nic nie osiągnał. Atuty przemawiają tutaj za Ukraińcem i mam nadzieje, ze to wykorzysta i siegnie tutaj po wygrana.

Typ 1 @1.49
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
harvey 967

harvey

Użytkownik
???? Young D. - Levine J. ✅
Amerykański pojedynek na turnieju w Cincinnati. Young, który gra co raz słabiej i cały ten sezon jest pasmem porażek zagra z Levine. W ubiegłym roku na tych zawodach porażka w pierwszej rundzie kwalifikacji z Bogomolovem 0:6 4:6. Donald, który jeszcze z rok temu grał o niebo lepszy tenis, teraz gra jak średni zawodnik z challengerów. Levine, który przeplata lepsze występy z gorszymi tutaj ładnie przeszedł kwale, pokonując Lacko i Rochusa. W mojej ocenie Levine powinien poradzić sobie ze słabym w tym sezonie Donaldem i pewnie awansować do kolejnej rundy w której będzie miał szansę spotkać się z lepszym z pary Stakhovsky/Cilic.
???? Lu Y.H. - Kubot L. ✅
Lu od zawsze był przeze mnie traktowany jako solidny zawodnik, który może pokonać zawodników dużo wyżej sklasyfikowanych. Prowadzi ciekawe wymiany w których powinien być lepszy od Łukasza. Lu który przed tym turniejem słabiej sobie radził teraz pewnie awansował do turnieju głównego pokonując Gulbisa i Fallę. Kubot, który prezentuje się co raz gorzej tutaj w Cincinnati raczej też długo nie pogra. Słaba gra i przestawienie się z nawierzchni z pewnością nie są dla niego plusami w tym pojedynku. W mojej ocenie solidny Lu ma większe szansę na wygranie tego spotkania.

Young D. - Levine J. # 1.52 ✅ 4:6 6:7
Lu Y.H. - Kubot L. # 1.64 ✅ 6:3 6:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? V. Troicki vs I. Dodig dla Mecz (1.641) WYNIK ?
???? P. Andujar vs M. Matosevic dla Mecz (1.382) WYNIK ?
???? A. Dolgopolov vs N. Davydenko dla Mecz (1.474) WYNIK ?
KURS: 3.342
Stawka: 100 | Do wygrania: 234.20 PLN
PinnacleSports

Dolgo jak zagra na swoim poziomie to nie widzę argumentów przemawiających za Davydenką. Raz już Ci gracze się spotkali rok temu i górą był Ukrainiec, teraz powinno być podobnie tymbardziej że Aleksandr ostatnio grał całkiem dobrze wygrywając turniej w Washingtonie. Davydenko już nieco wypalony, próbujący jeszcze coś czasem wyszarpać ale to już nie to zdrowie, nie ta forma, nie te lata co kiedyś ...
Marinko ten sezon to ogromny skok w rankingu. Gra na prawdę dobrze o czym świadczy jego bilans na HARD w tym roku
26/12 (WIN/LOSE). To robi wrażenie!! W ostatnich turniejach w USA radził sobie całkiem przyzwoicie i moim zdaniem nie będzie miał problemów z bardzo himerycznym Andujarem który na HARDzie nie błyszczy - zdecydowanie ten zawodnik preferuje nawierzchnię typu CLAY gdzie radzi sobie nieco lepiej.
Troicki natomiast gra w tym sezonie torchę nierówno - w Wimbledonie wypadł całkiem dobrze gdzie odpadł dopiero z Djoko ale następne dwa turnieje udane nie były... Z Dodigem jednak Troicki grać potrafi o czym świadczy H2H pomiędzy tymi graczami gdzie 3:1 prowadzi Serb. Jeżeli chodzi o Dodiga to ten sezon to klapa, przegrywa w zasadzie wszystko co można przegrać - ostatnie 10 meczy to tylko 3 wygrane... W Cincinnati fakt wygrał już z Petznerem i Goffinem co już było niespodzianką ale myślę, że w starciu z Troickim raczej większych sznas nie będzie miał.
Jak będzie to się okaże, kuponik wygląda całkiem obiecująco ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 24

minotaur

Użytkownik
Nie przesadzajmy z Marinko - awans na tak dalekich miejscach to żądan sztuka, to że ograł paru kelnerów na któych wyrobił ten wynik 26-12 nie czyni z niego świetnego tenisiste. Ma bardzo słąby volley i czytelny oburęczny bekhęd. Pozatym nie umie grać przy siatce, nie biega wogole do niej co na hardzie jest niezwykle istotne. dla mnie no bet
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Nie przesadzajmy z Marinko - awans na tak dalekich miejscach to żądan sztuka, to że ograł paru kelnerów na któych wyrobił ten wynik 26-12 nie czyni z niego świetnego tenisiste. Ma bardzo słąby volley i czytelny oburęczny bekhęd. Pozatym nie umie grać przy siatce, nie biega wogole do niej co na hardzie jest niezwykle istotne. dla mnie no bet
Dla mnie jak najbardziej BET ???? zobacz co zrobił z naszą wzlatującą gwiazda Janowiczem ???? dobrze że go nie puścił 60 60 bo byłaby kompromitacja... a Jerzy to właśnie zawodnik UMIEJĘTNIE grający pod siatką podobnie jak Andujar ...
 
jozefek 4

jozefek

Użytkownik
andujar grajacy pod siatka ? naprawde to napisales?

nie wiem kiedy ostatnio widzialem andujara pod siatka chyba jak mu ktos drop shota zagral ,to jest typowy rzemieslnik ktory okupuje koncowa linie i liczy na blad przeciwnika
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Andujar za duzo topsinu dodaje do uderzen, dzis nie powinien miec zadnych szans z Marinko, te korty sa znacznie szybsze niz w Toronto

a z ta siatka Jerzego i Andujara to przemilcze ;)
 
K 1

kub222

Użytkownik
Czy kurs 2,6 jest warty postawienia na Nalbandiana w meczu z Haasem.Jest to bardzo duży kurs ,a Argentyńczyk nie jest taki słaby na hardzie.Choć wiem ,że ostatnio Haas ograł Nalbandiana i przegrał dopiero z Djokoviciem.

Zastanawiam się też na postawieniem na Chorwata Raonića który gra z Gasquetem który jest napewno zmęczony po rozegraniu pięciu meczów w 6 dni.Raonić za to przegrał z Isnerem na tej nawierzchni i będzie się chciał odegrać za tamten turniej a ma dotego możliwości bo ma duży talent i umjejętności.
A jak wy zapatrujecie się na te mecze.
 
zimpak 1

zimpak

Użytkownik
na kogo postawilibyście w spotkaniu

Mathieu P-H. (Fra) - Wawrinka S. (Sui)

Hewitt L. (Aus) - Youzhny M. (Rus)?

myśle nad Hewittem i Wawrinką ale nie wiem poradzcie cos


christopher48 // Wypadałoby, żebyś sam napisał przynajmniej po jednym zdaniu na temat każdego z tych spotkań.
 
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
na kogo postawilibyście w spotkaniu
Mathieu P-H. (Fra) - Wawrinka S. (Sui)
Hewitt L. (Aus) - Youzhny M. (Rus)?
myśle nad Hewittem i Wawrinką ale nie wiem poradzcie cos

christopher48 // Wypadałoby, żebyś sam napisał przynajmniej po jednym zdaniu na temat każdego z tych spotkań.
Zagrałbym dokładnie na odwrót, chociaż ja mam tendencje do grania dogów w takich meczach 50/50 , 60/40. Nie wiem jak wygląda linia, ale over gemowy u MPH i Wawrinki , ewentualnie jakieś +4,5 na Mathieu o ile jest.
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
???? Mathieu P.(+1.5 seta) - Wawrinka S. ✅

Mathieu, który wrócił do tenisa przeplata lepsze występy z gorszymi. Jednak teraz powinny nastać lepsze czasy dla niego. Na hardzie nie raz pokazywał, że potrafi i lubi grać. Gdy serwis siedzi to jest on mocnym zawodnikiem. Tutaj w Cincinnati przebrnął przez kwalifikacje pokonując Ebdena i dobrze serwującego Rama. Szczególnie wczorajszy pierwszy set z Amerykaninem mu wyszedł wygrywając wszystkie punkty przy swoim serwisie (16). Stasiek, który nie raz pokazywał, że ma papiery na granie na najwyższym poziomie teraz pokazuje swoją drugą twarz i przegrywa wszystko od RG. Za dużo tych występów nie było, ale porażki w Wimbledonie, Gstaad (właśnie z Mathieu 6:7 6:7) oraz na Igrzyskach nie dają optymizmu przed dzisiejszym meczem. Wawrinka dawno nie grał na hardzie co z pewnością się odbije i trochę zajmie czasu zanim sobie Szwajcar przypomni jak się tutaj piłeczka odbija. W mojej ocenie Francuz powinien wygrać ten mecz, ja jednak gram, że przynajmniej jeden set będzie dla niego.


Mathieu P.(+1.5 seta) - Wawrinka S. # 1.67 ✅ 2:6 6:3 1:6
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
zem. Wawrinka dawno nie grał na hardzie co z pewnością się odbije i trochę zajmie czasu zanim sobie Szwajcar przypomni jak się tutaj piłeczka odbija.
Z całym szacunkiem, ale bez przesady. To nie jest tak, że Wawrinka pierwsze gemy poświęca na zapoznanie się z nawierzchnią...Nie chce mi się sprawdzać, ile meczów w karierze Szwajcar rozegrał na hardzie, ale pewnie troszkę ich było, a takiemu zawodnikowi jak on to wystarczy, aby nie zapomnieć jak się tutaj gra. Jemu wystarczą 2, 3 godzinki poświęcone na trening na dwa dni przed meczem, żeby wszystko sobie &quot;ustabilizować&quot;. Stasiek potrafi grać na twardych nawierzchniach, gorzej z głową, która zawsze będzie zagadką. Dla mnie jest on dzisiaj faworytem, chociaż po cichu liczę na Francuza, którego powrót do gry przysporzył mi wiele radości. Pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom