>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Cincinnati, 12-19.08.2012

Status
Zamknięty.
komar77 18

komar77

Użytkownik
Hewitt L. (Aus) -Youzhny M. (Rus) +22,5 gema bet365 1,9
Fajny mecz na noc. Dwóch zawodników szukających ostatnio formy,grających przeciętnie i poniżej swoich możliwości. Rosjanin ostatni turniej zakończył na 2 rundzie,przegrywając z Tipsarevicem, łatwo w 2 setach. Hewitt nie grał od dawna na hardzie, lecz o jego forme na hardzie jestem spokojny bo to jego ulubiona nawierzchnia. Statystyki pokazują że mecze tych panów są zazwyczaj zacięte(ost. 3 mecze to 3setówki) i wydaje mi się że tak też będzie dzisiaj.
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
???? Stepanek R. - Ramos A. ✅
Radek to zawodnik, który swoje latka ma i nieuchronnie zbliża się do końca świetnej kariery. Nie raz jeszcze pokazuje, że potrafi grać w tenisa i to nawet na dość wysokim poziomie. Jak gra Stepanek wiadomo, lubi pobiegać, walnąć asa jakiegoś, a jak zaczyna wychodzić to maszyna się nakręca i ciężko go powstrzymać. Ostatnio grał w Toronto, gdzie pokonał Dolgiego, ale to ostatnio żaden sukces. Następnie wygrał z Del Potro, gdzie Argentyńczyk myślami był już chyba przy US Open. Grał przyzwoicie, siedział serwis, kilka akcji pod siatką oraz parę ciekawych kończących zagrań. Co do Ramosa to dawno go nie widziałem, ponad dwa tygodnie od porażki w Kitzbuhel nie było go w grze. Teraz przyjechał do US pograć na hardzie, ale nie wróżę mu nic dobrego. W mojej opinii Ramos w tej chwili to tylko dobry challengerowiec i tyle. Dla Ramosa będzie to pierwszy w historii start na zawodach w Cincinnati i zapewne porażka już w pierwszej rundzie, Stepanek powinien go szybko rozprawić w dwóch setach.
???? Fish M. - Lopez F. ✅
Mardy, który kocha te swoje turnieje w US Series, znowu zaczyna pokazywać całkiem nie zły tenis. Rybka lubi grać w Cincinnati, co pokazują wyniki. W ubiegłym roku półfinał, jeszcze wcześniej finał, a w 2003 roku wygrana całej imprezy, może teraz przypomni sobie jak to było. Ostatnio występy w stolicy US oraz w Toronto. Całkiem przyzwoite mecze, szczególnie w ostatnim turnieju. Gdzie toczył potyczki między innymi z Ebdenem, Monaco czy przegrany pojedynek po trzech setach z Rysiem. Widać, że Fish powoli się nakręca, a właśnie ta impreza w Cincinnati powinna pokazać nam najlepszą odsłonę Mardego. W końcu US Open już za dwa tygodnie. Co do Lopeza to ostatnio notuje on słabsze wyniki. Na IO niby dobre mecze, wygrana z Tursunovem i Monaco, później przegrana z Tsongą, no ale to była trawa. Tutaj w US na hardzie tak dobrze nie będzie. W przeszłości Feliciano na tym turnieju grał słabiutko, bo tylko tak można nazwać jego wyniki. Na 9 startów, tylko 3 razy zagrał w drugiej rundzie, gdzie co jasne przegrał. Także dziś Fish powinien spokojnie zaprezentować swój dobry tenis i przed własną publicznością pewnie awansować do kolejnej rundy.

Stepanek R. - Ramos A. # 1.28 ✅ 6:2 6:2
Fish M. - Lopez F. # 1.29 ✅ 6:2 6:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 1

tenistyper

Użytkownik
Fish nie wygrał Cincinnati w 2003 roku. Był w finale, miał piłki meczowe, ale ostatecznie wygrał Andy Roddick ;)
A co myślicie o tym by postawić dzisiaj na Bakera w meczu z Tomicem? Australijczyk od kilku miesięcy gra słabo, za to Amerykanin grał bardzo dobrze w trakcie turniejów na kortach ziemnych i trawie. Wczoraj zaskoczył i pokonał Kohlschreibera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Stepanek R. - Ramos A.
Radek to zawodnik, który swoje latka ma i nieuchronnie zbliża się do końca świetnej kariery. Nie raz jeszcze pokazuje, że potrafi grać w tenisa i to nawet na dość wysokim poziomie. Jak gra Stepanek wiadomo, lubi pobiegać, walnąć asa jakiegoś, a jak zaczyna wychodzić to maszyna się nakręca i ciężko go powstrzymać. Ostatnio grał w Toronto, gdzie pokonał Dolgiego, ale to ostatnio żaden sukces. Następnie wygrał z Del Potro, gdzie Argentyńczyk myślami był już chyba przy US Open. Grał przyzwoicie, siedział serwis, kilka akcji pod siatką oraz parę ciekawych kończących zagrań. Co do Ramosa to dawno go nie widziałem, ponad dwa tygodnie od porażki w Kitzbuhel nie było go w grze. Teraz przyjechał do US pograć na hardzie, ale nie wróżę mu nic dobrego. W mojej opinii Ramos w tej chwili to tylko dobry challengerowiec i tyle. Dla Ramosa będzie to pierwszy w historii start na zawodach w Cincinnati i zapewne porażka już w pierwszej rundzie, Stepanek powinien go szybko rozprawić w dwóch setach.
???? Fish M. - Lopez F.
Mardy, który kocha te swoje turnieje w US Series, znowu zaczyna pokazywać całkiem nie zły tenis. Rybka lubi grać w Cincinnati, co pokazują wyniki. W ubiegłym roku półfinał, jeszcze wcześniej finał, a w 2003 roku wygrana całej imprezy, może teraz przypomni sobie jak to było. Ostatnio występy w stolicy US oraz w Toronto. Całkiem przyzwoite mecze, szczególnie w ostatnim turnieju. Gdzie toczył potyczki między innymi z Ebdenem, Monaco czy przegrany pojedynek po trzech setach z Rysiem. Widać, że Fish powoli się nakręca, a właśnie ta impreza w Cincinnati powinna pokazać nam najlepszą odsłonę Mardego. W końcu US Open już za dwa tygodnie. Co do Lopeza to ostatnio notuje on słabsze wyniki. Na IO niby dobre mecze, wygrana z Tursunovem i Monaco, później przegrana z Tsongą, no ale to była trawa. Tutaj w US na hardzie tak dobrze nie będzie. W przeszłości Feliciano na tym turnieju grał słabiutko, bo tylko tak można nazwać jego wyniki. Na 9 startów, tylko 3 razy zagrał w drugiej rundzie, gdzie co jasne przegrał. Także dziś Fish powinien spokojnie zaprezentować swój dobry tenis i przed własną publicznością pewnie awansować do kolejnej rundy.

Stepanek R. - Ramos A. # 1.28
Fish M. - Lopez F. # 1.29
Jeżeli mogę się wtrącić to apropo FISHa piszesz nieprawdę ... Mecz z Monaco ostatnio w Toronto był na dramatycznie niskim poziomie, Fish wygrał bo Monaco grał jeszcze tragiczniej... Ale już w meczu z Gasquetem Francuz w pierwszym secie nie mógł się wstrzelić i tylko dlatego Fish go wygrał... No ale jak już się wstrzelił to Fish nie miał nic do powiedzenia i w zasadzie w drugim i trzecim secie Fish nie istniał. Nawet w tym pierwszym wygranym secie przez Fisha dużo było bardzo dziwnych zagrań, sporo UE a i serwis nie był na dobry poziomie...
Lopez natomiast ostatnio w całkiem niezłej formie, w Londynie odpadł dopiero z Tsongą... Daleki byłbym w typowaniu dziś na Fisha na WIN, już wolę po lepszym kursie zagrać na seta na Lopeza ????

Fish nie wygrał Cincinnati w 2003 roku. Był w finale, miał piłki meczowe, ale ostatecznie wygrał Andy Roddick ;)
A co myślicie o tym by postawić dzisiaj na Bakera w meczu z Tomicem? Australijczyk od kilku miesięcy gra słabo, za to Amerykanin grał bardzo dobrze w trakcie turniejów na kortach ziemnych i trawie. Wczoraj zaskoczył i pokonał Kohlschreibera.
Z typem na Bakera w pełni się zgadzam. Wczoraj zagrał super mecz z zawsze groźnym Kohlim ... Baker na pewno będzie chciał tutaj daleko zajść szlifując formę na US OPEN gdzie myślę bardzo daleko zajdzie ... Pamiętajmu że to gracz dużego kalibru tylko karierę pokrzyżowały mu liczne kontuzje. Umiejętności moim zdaniem ma na przynajmniej TOP30. Mój typ to :
???? B. Tomic vs B. Baker dla Mecz.WYNIK ?
KURS: 2.370
Stawka: 80 | Do wygrania: 109.60 PLN
PinnacleSports
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Melzer, Jurgen - Querrey, S dw 0:2 1,63⛔

Jak dla mnie najpieniejszy bet na dzisiaj. Panowie spotkali się w zeszłym tygodniu i tam Melzer został zmiecioty z kortu, tutaj będzie podobnie. Korty szybsze i to na pewno na plus zdecydowanie dla Amerykanina.
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Fish nie wygrał Cincinnati w 2003 roku. Był w finale, miał piłki meczowe, ale ostatecznie wygrał Andy Roddick ;)
Masz rację dzięki, że zauważyłeś błąd ;)

Jeżeli mogę się wtrącić to apropo FISHa piszesz nieprawdę ... Mecz z Monaco ostatnio w Toronto był na dramatycznie niskim poziomie, Fish wygrał bo Monaco grał jeszcze tragiczniej... Ale już w meczu z Gasquetem Francuz w pierwszym secie nie mógł się wstrzelić i tylko dlatego Fish go wygrał... No ale jak już się wstrzelił to Fish nie miał nic do powiedzenia i w zasadzie w drugim i trzecim secie Fish nie istniał. Nawet w tym pierwszym wygranym secie przez Fisha dużo było bardzo dziwnych zagrań, sporo UE a i serwis nie był na dobry poziomie...

Lopez natomiast ostatnio w całkiem niezłej formie, w Londynie odpadł dopiero z Tsongą... Daleki byłbym w typowaniu dziś na Fisha na WIN, już wolę po lepszym kursie zagrać na seta na Lopeza ????

Ja mam na to inny pogląd, widziałem jego spotkania w Toronto. To czy komuś jego mecz się podobał zależy &quot;od miejsca siedzenia&quot;, dlatego nie pisz, że piszę nie prawdę ;) A co do grania seta na Lopeza to każdy gra co chce. GL !
 
mateo1111 154

mateo1111

Użytkownik
Fish - Lopez

Nie spodziewam się, żeby Fish miał jakieś problemy tutaj w pierwszej rundzie gdzie to zmierzy się z Lopezem. Mardy bardzo dobrze czuje się na betonie i jest to głowny atut przemawiający za nim w tym pojedynku w przeciwieństwie do jego rywala. Lopez byłby tutaj faworytem gdyby ten mecz rozgrywany byłby na mączce.Łącznie obaj zawodnicy na hardzie spotkali sie trzykrotnie i dwa razy wygrał Fish. Jego bilans gier na tej nawierzchni to 13/8 ale porównania jego rywal ma 4/5. Fish ma za sobą udane dwa turnieje. W Washingtonie doszedł do pófinału natomiast w Toronto odpadł w ćwierćfinale z Gasquetem, który w tym turnieju prezentował się bardzo dobrze przecież pokonał chociażby Isnera. Zaś w Washingtonie przegrał z Haasem, który zaprezewntował się również tam bardzo dobrze. Widać, że ten zawodnik nie notuje porażek z słabymi rywalami i mam nadzieję, że tutaj będzie podobnie. Lopez notował całkiem dobre wyniki w ostatnim czasie gdzie to w Gstaad doszedł do ćwierćfinału na IO zanotował trzecią rundę. Ale nie można zapominać, że zdarzały mu się w ostatnim czasie dużo gorsze wyniki jak w Bogocie oraz Wimbledonie odpadał w pierwszych rundach. Nie daję mu tutaj jakiś większych szans na wygranie spotkania z Fishem.

Typ 1 @1.45

Melzer - Querrey


Również nie spodziewam się, żeby Sam Querrey miał jakieś większe problemy z wygraniem swoje spotkania podczas pierwszej rundy tego turnieju. A jego przeciwnikiem będzie tutaj Jurgen Melzer. Querrey gra podobnie jak Isner czyli mocny serwis przez co rywal jest odesłany od razu do defensywy. Sam również zdecydowanie lepiej prezentuje się na hardzie od swojego rywala. W tym sezonie zanotował trzynaście wygranych oraz siedem porażek ale porównania jego rywal trzy pojedynki wygrał zaś siedem razy przegrywał. Do tego znajduję się w bardzo dobrej formie. Wygrał przecież mocno obsadzony turniej w Los Angeles gdzie to nie dał praktycznie żadnych szans dla swoich rywali. W Washingtonie zanotował pófinał przegrywając z Dolgopolovem zaś w Toronto nie sprawił niespodzianki i przegrał swój mecz z Djokovicem. Przez co miał trochę czasu na odpoczęcie po ostatnich swoich występach i mam nadzieję, że znowu tutaj pokaże na co go stać. A potencjał na tej nawierzchni ma bardzo duży. Będzie miał również przewagę psychiczną nad swoim rywalem ponieważ pokonał Melzera w Toronto 2-0 i rywal nie był w stanie nawiązać z nim walki. Melzer mimo, że dobrze nie radzi sobie na hardzie to w ostatnim czasie ne znajduję się w dobrej formie. Ponieważ w ostatnich dziesięciu meczach wygrał zaledwie trzy spotkania i wszystkie miały miejsca w pierwszej rundzie. Grając również na mączce ciężko było mu o dobre wyniki więc nie spodziewam się, żeby tutaj nagle zaczął grać tak dobrze a przede wszystkim mógł się przecistawić dla Sama.

Typ 2 @ 1.25
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Ja mam na to inny pogląd, widziałem jego spotkania w Toronto. To czy komuś jego mecz się podobał zależy &quot;od miejsca siedzenia&quot;, dlatego nie pisz, że piszę nie prawdę ;) A co do grania seta na Lopeza to każdy gra co chce. GL !
No ja akurat tez oglądałem jego spotkania w Toronto i wg mnie grał bardzo słabo, o wiele ponizej swoich umiętności i moim zdaniem jest daleko od swojej najlepszej dyspozycji i raczej w Cincinnati nie poszaleje ... Takie jest oczywiście MOJE zdanie, kazdy ma prawo do swojego i o to chodzi ???? Lopez ostatnio na trawie prezentował się bardzo solidnie i myślę ze tu w USA będzie podobnie ...
Czas pokaze jak będzie ????
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Lopez to jest akurat taki gracz, dla którego nie ma większej różnicy czy gra na mączce czy hardzie, ba, preferowany przez niego styl bardziej nawet pasuje na szybsze nawierzchnie (dobry serwis, częste wypady do siatki). Fish jest faworytem, bo jak to mają Jankesi w zwyczaju, u siebie zazwyczaj grają lepiej, aniżeli poza swoim kontynentem, a Rybka jest tego świetnym przykładem. Z drugiej strony przypomnę tylko, że w ubiegłym roku w Davisie obaj panowie się spotkali. Amerykanie przygotowali super szybką nawierzchnię, a i tak z bezpośredniego pojedynku górą wyszedł Lopez, który zwyciężył 3-2. Jeden z lepszych meczów jakie widziałem w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Cincinnati
Mecz: Granollers-Pujol M. - Nishikori K.
Data: 14.08.2012 17:00
Typ: 1
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bwin
Analiza: Dzisiaj o godzinie 17:00 na kort w Cincinnati wyjdą dwaj równorzędni tenisiści, którzy stoczą ze sobą bój w ramach pierwszej rundy. Będą to Japończyk Kei Nishikori oraz Hiszpan Granollers-Pujol. faworytem tego spotkania według bukmacherów jest Nishikori, jednak ja w tym starciu stawiam na Granollers-Pujola, który prezentuje się w ostatnim czasie dosyć solidnie. 25 w rankingu światowym Granollers-Pujol zaliczył w tym roku już jeden turniej na nawierzchni twardej. Miało to miejsce w Toronto, gdzie Hiszpan pokonał 4:6, 6:4, 6:3 Stakhovskyiego, następnie 6:4, 6:3 Floriana Mayera, a także 6:1, 6:4 Jeremiego Chardego. Przegrał jedynie z Tipsareviciem 4:6, 4:6. W tym samym turnieju w Toronto Nishikori odpadł już w pierwszej rundzie ulegając znacznie 2:6, 2:6 Querreyowi. Japończyk jest 18 w światowym rankingu i ostatnio też rzeczywiście jego forma stała na solidnym poziomie. Przytrafiały mu się jednak też i słabsze występy, jak chociażby porażki 2:6, 1:6 z GO Soedą lub też 6:7, 3:6 z Rajeevem Ramem. Wszystko zależy od tego na ile pozwoli mu jego przeciwnik, a Granollers nie pozwoli na zbyt wiele.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
A co myślicie o pojedynku Berdych - Lu ? Nie jestem znawcą jeśli chodzi o tenisa, lubię obejrzeć ale nie jestem na tyle ogarnięty w temacie żeby podawać typy natomiast forma jaką prezentuje ostatnio Berdych wręcz woła o pomstę do nieba. Czech z ostatnich pięciu meczów wygrał zaledwie jeden po 3-setowym pojedynku z Benneteau. Serwis nie jest już jego głównym atutem tak jak to było zazwyczaj, większość długich wymian przegrywa (tutaj odnoszę się do spotkania z Gasquetem), nie jest już tak pewny siebie jak to było dotychczas. O Tajwańczyku nie mogę za wielę powiedzieć, nie widziałem chyba jednego pełnego meczu w jego wykonaniu ale czytając forum natknąłem się na wiele pozytywów jeśli chodzi o jego grę. Tak więc nie uważacie, że przy obecnej dyspozycji kursy 1,20 - 4,00 są trochę zawyżone ? Przecież wszyscy wiedzą, że ranking nie gra dlatego zastanawiam się czy warto spróbować zagrać coś w stronę Lu, ewentualnie +1,5 seta po kursie 2,10 ? Jak myślicie ?
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
???? Blake J. - Nishikori K.

Kei który zbliża się powoli do pierwszej 10 światowego tenisa, dziś w drugiej rundzie spotka się z Blakem. Japończyk, który w USA gra praktycznie u siebie, gdyż już od wielu lat tam mieszka i trenuje. W pierwszej rundzie pokonał Marcela i to bardzo pewnie bo 6:1 6:2. Po raz kolejny pokazał jaki talent drzemie w tym młodym chłopaku. Przed US Open będzie tutaj chciał zajść jak najdalej. Blake to zawodnik, który lata świetności ma za sobą. Tutaj o dziwo przeszedł pierwszą rundę pokonują Andersona. Dziś jednak nie będzie miał tyle szczęścia. W mojej opinii Kei jest w o wiele lepszej dyspozycji od Blake. H2H na korzyść Japończyka 2-1. Dziś powinien spokojnie wygrać ten mecz i w następnej rundzie spotkać się z lepszym z pary Ferrer/Wawrinka.

???? Levine J. - Cilic M.

Kurs na Marina nie zachwyca, no ale co zrobić. Cilic powinien dziś bez żadnych problemów pokonać Levine i zameldować się w kolejnej rundzie. W pierwszym meczu zagrał ze Stakhovskyim i wcale to nie był dla niego łatwy mecz. Ukrainiec pokazał pazur i dzielnie walczył, jednak doświadczenie i większe umiejętności pozwoliły właśnie dla Chorwata awansować do kolejnej rundy. Levine, który przeszedł tutaj kwalifikacje w turnieju głównym grał z Youngiem. Obstawiałem tamten mecz i pisałem o nim. Levine wygrał, jednak zaprezentował się miernie. Jeżeli zagra na takim poziomie z Cilicem to nie ma czego szukać w tym spotkaniu. Marin jest o wiele lepszym zawodnikiem i mimo niskiego kursu warto pograć na jego zwycięstwo.


Blake J. - Nishikori K. # 1.29
Levine J. - Cilic M. # 1.18
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
M. Granollers/M. Lopez - J.S. Cabal/B. Soares 1,60✅

Buki poleciały tutaj z kursami ???? Sugerują się tylko i wyłącznie meczem 1r gdzie Cabal i Saores pokonali Fleming C / Hutchins R. Na mnie to takiego wrażenie nie robi. Brytyjczycy grają ze sobą, ale daleko jej do uznanych par np takich jak do Hiszpanów. Lopez i Marcel leją jak kogo się da jak przegrywają to tylko z takimi deblami jak Bryanowie i to po walce na noże. Nie wieże, iż tu będa mieć jakiej problemy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Daniem głównym na dzisiejszą sesje popołudniową w Cincinnati będzie pojedynek utalentowanego Kanadyjczyka Milosa Raonica z doświadczonym Czechem Tomasem Berdychem. - Z relacji na Polsacie Sport Extra udało mi się zdobyc informacje jakoby korty w Cinci były o wiele szybsze od tych w Montrealu czy Toronto. A to dobry prognostyk dla mojego typu. Oboje bardzo lubią nawierzchnie twardą, zarówno Milos jak i Berdych mają ofensywny styl gry, poparty bardzo mocnym serwisem oraz płaskim uderzeniem z forehandu. - Gorzej z drugiej strony o kończące uderzenia z backhandu - w tym nie są pionierami.
Trochę statystyk:
Milos Raonic podczas dwóch spotkań w Cincinnati nie został ani razu przełamany, zdobywa średnio 82% punktów po swoim pierwszym serwisie, czyli statystyka bardzo dobra. W kryzysowych momentach potrafi wyratowac się asem serwisowym. Z Gasquetem miał 12 asów, lecz w 3setowym pojedynku z Baghdatisem aż 22! Jak widac Milos czuje się na tych kortach znakomicie.

Mam nadzieję, że szybsze korty pozwolą Berdychowi rozwinąc skrzydła, bo amerykański wypad do tej pory jest... nieudany. W Toronto odpadł ze znakomicie wtedy grającym Gasqutem, który uległ dopiero w finale Novakovi Djokovicovi. W pierwszej rundzie łyknął Tajwańczyka Yen-Hsun Lu 6:3 6:4. Niestety po drodze przytrafiła mu się strata swojego podania. Jednak same statystyki serwisowe są bardzo dobre: 79% wygranych punktów po pierwszym podaniu oraz 8 asów w meczu nie mają się czego wstydzic w porównaniu ze statsami Raonica.

Będzie to pierwszy pojedynek wyżej wymienionych tenisistów, liczę więc na baczną koncentrację na własnych gemach serwisowych w początkowych gemach spotkania co powinno zaowocowac wyrównaną grą w dalszej fazie seta. - Obaj mają ofensywny styl gry, świetny serwis, pasuje im nawierzchnia kortów w Cincinnati. Przy jednym przełamaniu i odrobinie szczęścia możemy byc pewni o pozytywne rozwiązanie tego betu.

Milos Raonic - Tomas Berdych: Powyżej 9.5 gemów w 1 secie ▶ 1.53 Betsafe 7/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
harvey 967

harvey

Użytkownik
???? Granollers-Pujol M./Lopez M. - Cabal J./Soares B. ✅
Jak już Widzu wspomniał, kurs jest mimo tego, że spadł za wysoki. Hiszpanie są lepszą parą i to nawet na kortach twardych. Ostatnio bardzo dobry występ na turnieju w Toronto, gdzie pokonali między innymi Lindstedt R / Tecau H czy Nestorów. Dla pary Cabal i Soares to pierwszy taki turniej gdzie razem grają. Zazwyczaj grywają z Farahem oraz z Melo. Fakt w pierwszej rundzie wygrali z Flemingiem i Hutchinsem, ale żeby to było na Wimbledonie to by zrobiło to na mnie wrażenie. Jak dla mnie Hiszpanie dziś spokojnie w dwóch setach powinni wygrać.
???? Raonic M. - Berdych T. over 9.5 gema 1 set ✅
W tym meczu dwie armaty się spotykają. No co prawda Raonic to prawdziwa strzelnica z serwisu, ale Berdych też za bardzo od tego przydomku nie odstaje. Gystlik z braku siatkówki znalazł bardzo dobry typek i ja go popieram. Raonic w meczu z Bagietą pokazał nie raz, że serwis to jego największy atut jak narazie w tenisie. Cypryjczyk miał 6 bp i co ? I nic wszystkie Milos skutecznie obronił to świadczy tylko o tym, jak ciężko jest mu odebrać serwis. Berdych ostatnio jakby bez formy, ale kiedy ma zacząć grac na swoim poziomie jak nie teraz. Serwis dobry pewny i skuteczny, kiedy trzeba to sięga po jakiegoś asa. W pierwszej rundzie z Lu dużo nie pograł, ale dziś będzie miał szansę. W mojej ocenie panowie w pierwszym secie będą utrzymywali swoje podania, a co za tym idzie jest duża szansa na over 9.5 gema.

Granollers-Pujol M./Lopez M. - Cabal J./Soares B. # 1.61 ✅ 2:6 7:6 10:7
Raonic M. - Berdych T. over 9.5 gema 1 set # 1.57 ✅
 
W 0

wszechwiedzacy

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Cincinnati
Mecz: Mardy Fish - Radek Stepanek
Data: 16.08.2012 17:00
Typ: 2
Bukmacher: Bwin
Dzisiaj o godz 17 spotkaja sie dwaj tenisisci z czolowki. Obaj prezentuja od jakiegos czasu wysoka forme. Fish na tym turnieju pokonal juz Lopeza i Berlocqa po 2:0. Natomiast Stepanek ogral Ramosa 2:0 i nadspodziewanie latwo Monaco 2:0. W tamtym meczu tylko 1 set byl wyrownany zakonczony wygranym tb przez Radka. Drugi set to juz dominacja Radka i wygrana 6;1. To pokazuje jak silny jest Radek. Grali ze soba 4 razy i wszystkie pojedynki zakonczyly sie zwyciestwem Radka. Fish posiada bardzo dobry serwis lecz Stepanek jest bardziej wszechstronnym graczem i bardziej doswiadczonym. Po takim kursie warto zagrac poniewaz jak dla mnie ten mecz jest 50/50 z lekkim wskazaniem ja Stepanka
 
jelinek 126

jelinek

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Cincinnati
Mecz: Mardy Fish - Radek Stepanek
Data: 16.08.2012 17:00
Typ: 2
Bukmacher: Bwin
Dzisiaj o godz 17 spotkaja sie dwaj tenisisci z czolowki. Obaj prezentuja od jakiegos czasu wysoka forme. Fish na tym turnieju pokonal juz Lopeza i Berlocqa po 2:0. Natomiast Stepanek ogral Ramosa 2:0 i nadspodziewanie latwo Monaco 2:0. W tamtym meczu tylko 1 set byl wyrownany zakonczony wygranym tb przez Radka. Drugi set to juz dominacja Radka i wygrana 6;1. To pokazuje jak silny jest Radek. Grali ze soba 4 razy i wszystkie pojedynki zakonczyly sie zwyciestwem Radka. Fish posiada bardzo dobry serwis lecz Stepanek jest bardziej wszechstronnym graczem i bardziej doswiadczonym. Po takim kursie warto zagrac poniewaz jak dla mnie ten mecz jest 50/50 z lekkim wskazaniem ja Stepanka
To jak silny jest Radek pokazuje wczorajszy 1 set z Monaco. Parodia jakaś dali pokaz na miarę WTA. Łamali się jak panie. Dopiero w 2 secie Radek ogarnął podanie. Po takich cyrkach dziś w niego wchodzić no nie wiem.
 
W 0

wszechwiedzacy

Użytkownik
To jak silny jest Radek pokazuje wczorajszy 1 set z Monaco. Parodia jakaś dali pokaz na miarę WTA. Łamali się jak panie. Dopiero w 2 secie Radek ogarnął podanie. Po takich cyrkach dziś w niego wchodzić no nie wiem.
To prawda ze w 1 secie bylo az 6 przelaman ale juz w 2 secie Radek gral naprawde dobrze nie dajac Monaco zadnych szans. Kazdemu tenisiscie moze sie przydarzyc slabszy set jednak nawet mimo tego Radek dal rade i to sie chwali
 
grabi83 283

grabi83

Użytkownik
Popieram typ na Granollers-Pujol M./Lopez M. Przeanalizowałem równiez co dzis warte do pogrania i dla mnie chyba najlepszy typ to granie na Kubot/Tipsarevic przeciwko Matkowski/Fyrstenberg. Ich indywidualne umiejętności dobrze sie zgrają i dadzą górę, nad parą M i F. Raz juz to udowodnili, dziś powtórka z rozrywki.Skłaniałbym się równiez ku V.Willimas 2:0, Stepankowi, że wygra 2:1 oraz na debel Errani/Vinci po kursie 1,83 (kursy za bet365).
pzdr.
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Popieram typ na Granollers-Pujol M./Lopez M. Przeanalizowałem równiez co dzis warte do pogrania i dla mnie chyba najlepszy typ to granie na Kubot/Tipsarevic przeciwko Matkowski/Fyrstenberg. Ich indywidualne umiejętności dobrze sie zgrają i dadzą górę, nad parą M i F. Raz juz to udowodnili, dziś powtórka z rozrywki.Skłaniałbym się równiez ku V.Willimas 2:0, Stepankowi, że wygra 2:1 oraz na debel Errani/Vinci po kursie 1,83 (kursy za bet365).

pzdr.
nie wziales po duwage ze Tipsa wczoral skreczowal w singlu...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom