>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Cincinnati, 12-19.08.2012

Status
Zamknięty.
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Popieram typ na Granollers-Pujol M./Lopez M. Przeanalizowałem równiez co dzis warte do pogrania i dla mnie chyba najlepszy typ to granie na Kubot/Tipsarevic przeciwko Matkowski/Fyrstenberg. Ich indywidualne umiejętności dobrze sie zgrają i dadzą górę, nad parą M i F. Raz juz to udowodnili, dziś powtórka z rozrywki.Skłaniałbym się równiez ku V.Willimas 2:0, Stepankowi, że wygra 2:1 oraz na debel Errani/Vinci po kursie 1,83 (kursy za bet365).
pzdr.
ten mecz się nie odbędzie, Kubot/Tipsa się wyfocali, przynajmniej tak na livesports jest napisane
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Raonic - Berdych 1 2,0
8/10
Rano kurs oscylował w granicach 2,2-2,3 i po takim zagrałem kanadyjczyka. Berdych w tym sezonie najzwyczajniej nie zachwyca. Ostatnie mecze to pasmo porażek i nie ma co się dziwić, jest cieniem samego siebie. Czech to zawodnik przeciętnie wyszkolony technicznie i przy odrobinie niepewności - a ta towarzyszy mu ostatnio nieustannie - wyrzuca bardzo dużo piłek poza kort. Liczę na zwycięstwo młodego Raonica który powoli przedziera się do czołówki stawki ATP.
 
adamusr1212 0

adamusr1212

Użytkownik
Djokovic N.-Davydenko (19.5) over 1.80 bet365

chłopaki łapcie , jak dla mnie za niska linia
może się skończyć mniej więcej nie wiem nie wyżej niż 23 gemy
djokovic jest tu faworytem ale ja nie przeceniał bym szans grającego od 2001 r Davydenki. i można także grać Nishikoriego live


Raonic M. (Can)-Berdych T. jak dla mnie skończy się 2:0 dla raonica może jednak on się pomęczyć z berdychem 7:6 7:6 bardzo przewidywalne , byłbym ostrożny z underem
 
H 32

hardrigar

Użytkownik
Moim zdaniem przy odrobinie pecha może skończyć się 6-3, 6-4. Nie przypadkowo wystawili właśnie 19,5. Ja bym nie tykał, wszystko tutaj może się zdażyć.
 
R 12

remady74

Użytkownik
Moja propozycja na dziś:
Raonić - Berdych 1 @ 2.14
Na dzisiaj typuje wygrana Raonicia w meczu przeciwko Berdychowi. Kanadyjczyk dość dobrze wygląda w tym turnieju i sądzę, że ma spore szanse na ogranie Tomka, który jest bez formy i szuka jej na US Open. Raonek pokonał Baghdatisa i Gasqueta, który pokonał wcześniej Czecha. Mecz zapowiada sie ciekawe, ale według mnie z przewagą dla Milosa i dlatego po takim kursie warto spróbować, a co jest ważne serwis i wymiany z głebi kortu Raoniciowi idą dobrze w tym turnieju ;)
Dla mniej odwaznych;
Taonić(+1,5s) - Berdych 1 @ 1,50
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mojsza 0

mojsza

Użytkownik
Milos RAONIC vs Tomas BERDYCH
ATP Cincinnati, 1/16

RAONIC / 2.08 / Pinnacle

BERDYCH [7] w ostatnich czterech turniejach w nie najlepszej formie, tylko 2 zwycięstwa; RAONIC [19] trochę lepiej, bo 5 zwycięstw.
Głównym powodem, dla którego stawiam na RAONICA, to mecz w Toronto z Gasquetem, którego miałem przyjemność oglądać, gra RAONICA zrobiła na mnie dobre wrażenie.
Typ 50/50, no może z lekkim wskazaniem na RAONICA.
 
marekpua 97

marekpua

Użytkownik
Dwie propozycje na dziś.
Wawrinka - Raonic 1 2,56 (pinnacle) ✅
Value jak nic. Obaj w &quot;gazie&quot;, ale umiejętności i doświadczenie po stronie Szwajcara. Deliketnym faworytem powinien być Wawrinka, dlatego taki kurs trzeba koniecznie zagrać.
Del Potro - Chardy 1 1,44 (unibet) ✅
Z reguły nie grywam takich niskich kursów, ale tym razem spróbuję. Klasa zawodników nieporównywalna, Argentyńczyk to zupełnie inny poziom. Chardy ograł Murraya, który ostatnio narzekał na bolące kolana. Warto wspomnieć, że Francuz to LL, który w kwalifikacjach do tego turnieju przegrał z Fogninim. Nie widzę innej możliwości jak awans Del Potro do półfinału. W końcu gra na swojej ulubionej nawierzchni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Del Potro - Chardy 1 1,44 (unibet)

Z reguły nie grywam takich niskich kursów, ale tym razem spróbuję. Klasa zawodników nieporównywalna, Argentyńczyk to zupełnie inny poziom. Chardy ograł Murraya, który ostatnio narzekał na bolące kolana. Warto wspomnieć, że Francuz to LL, który w kwalifikacjach do tego turnieju przegrał z Fogninim. Nie widzę innej możliwości jak awans Del Potro do półfinału. W końcu gra na swojej ulubionej nawierzchni.
Kurs jest i tak coś bardzo wysoki. Spowodowane to jest tym że DelPo brał chyba injury breaka zaraz na początku meczu z Troickim? Poprawcie mnie jeżeli źle piszę bo niogladalem meczu ale widziałem tylko info injury break i musiał go brać na pewno argentyńczyk bo kursy od razu na serba pospadaly. Co to właściwie się stało? Jaki rodzaj &quot;kontuzji&quot;? Bo tak parzac na przebieg meczu DelPo (przelamywali się jaki kobity, drewniany serb nie wykorzystał swojej &quot;życiowej&quot; szansy) skłaniałbym się na grę na Chardego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Dwie propozycje na dziś.
Wawrinka - Raonic 1 2,56 (pinnacle)
Value jak nic. Obaj w &quot;gazie&quot;, ale umiejętności i doświadczenie po stronie Szwajcara. Deliketnym faworytem powinien być Wawrinka, dlatego taki kurs trzeba koniecznie zagrać.
Każdy wie, że Raonic posiada znakomity serwis i właśnie tym wygrał z Berdychem. Trochę błędów Czecha i młody Kanadyjczyk takiej okazji nie wypuszcza. Oglądając mecze ich obu wczoraj skłaniałbym się na stawianie w stronę Milosa. Stanislaw robi jeszcze mnóstwo niewymuszonych błędów z backhandu. Główną rolę odegra pewnie serwis Raonica, jeżeli będzie &quot;siedział&quot; w polu to nic go nie zatrzyma. Czekam na jakieś lepsze kursy, bo 1,53 mnie nie satysfakcjonuje. Tym bardziej, że pewnie pójdzie masówa na Szwajcara.
 
W 66

warchlak

Użytkownik
Kurs jest i tak coś bardzo wysoki. Spowodowane to jest tym że DelPo brał chyba injury breaka zaraz na początku meczu z Troickim? Poprawcie mnie jeżeli źle piszę bo niogladalem meczu ale widziałem tylko info injury break i musiał go brać na pewno argentyńczyk bo kursy od razu na serba pospadaly. Co to właściwie się stało? Jaki rodzaj &quot;kontuzji&quot;? Bo tak parzac na przebieg meczu DelPo (przelamywali się jaki kobity, drewniany serb nie wykorzystał swojej &quot;życiowej&quot; szansy) skłaniałbym się na grę na Chardego.
Miał drobne problemy z lewym nadgarstkiem, ale to raczej nic poważnego. 2 sety grał poniżej swoich możliwości, jakby zagrał normalnie to skończyłoby się to coś w stylu 2x po 6-2. Chardego dzisiaj powinien klepnąć.
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
jeżeli będzie &quot;siedział&quot; w polu to nic go nie zatrzyma.
no właśnie, jeżeli będzie siedział.. Z Jankiem też miało być tak samo, miał &#39;siedzieć&#39; i co? Szybkie 2-0 sie skończyło dla przeciwnika =D

Wg mnie Chardy się wypalił i tutaj polegnie ;)
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Nie drobne tylko poważne. Grał praktycznie tylko slajsem, Trociki to kawał drewniaka. Chardy na pewno może tutaj sprawić niespodzianke, ograł Roddicka, Murray&#39;a zagrał naprawdę dobrze w tych meczach. Ja bym bardziej szukał typu na Francuza około 3 na pewno warto...
 
krajanka 43

krajanka

Użytkownik
Nie drobne tylko poważne. Grał praktycznie tylko slajsem, Trociki to kawał drewniaka. Chardy na pewno może tutaj sprawić niespodzianke, ograł Roddicka, Murray&#39;a zagrał naprawdę dobrze w tych meczach. Ja bym bardziej szukał typu na Francuza około 3 na pewno warto...
Mam podobne zdanie. Potro dawał się tak łatwo łamać że myślałem że niedogra do końca, tylko nieporadności serba w pierwszym secie argentyńczyk zawdzięcza swoje zwycięstwo.
Z kolei Chardy zaprezentowal się się w dwóch meczach niezwykle solidnie, a nie grał z ogórkami ;)
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
???? Qureshi A. U. H./Rojer J. - Bryan B./Bryan M.

Bryany notują świetną passę, wygrali ostatnie 10 spotkań. Dzięki takiej serii wygrali Igrzyska Olimpijskie oraz Masters w Toronto. Tutaj w Cincinnati narazie świetnie rozpoczęli turniej. Pewna wygrana z parą Nieminen J./Wawrinka S. gdzie stracili tylko jednego gema. W przeszłości już wygrywali ten turniej i to trzykrotnie. Teraz z taką formą spokojnie mogą to powtórzyć. Co do rywali to para Qureshi A. U. H./Rojer J. ostatnio za dużo nie grała. na Igrzyskach nie mogliśmyy zobaczyć tej pary, gdyż chłopaki są innych narodowości. Jednak na turnieju w Toronto wygrali tylko jeden mecz po STB ze słabą parą deblową Chardy/Simon. Później porażka z Lindtstedt/Tecau. W mojej ocenie rozpędzeni bracia Mike i Bob powinni dziś wygrać. Może to być ciężki mecz, gdyż ostatnio dużo grali, jednak wiem, że są zmobilizowani na kolejne turniejowe zwycięstwo, a żeby to osiągnąć muszą dziś wygrać.


Qureshi A. U. H./Rojer J. - Bryan B./Bryan M. # 1.25
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lechsus 53

lechsus

Użytkownik
Raonić - Wawrinka
Bet365- 1 za 1,57
17.08.12 g 21
Oglądałem wczoraj mecz Staszka i nie zachwycił. Przeciwnik Nishikori był słabszym tenisistą. Kanadyjczyk w 1 secie meczu prezentował się bardzo dobrze i pewnie w drugim złapał zadyszkę ale w trzecim znów wygrał zdecydowanie 6:2 z nie byle kim bo Berdychem. Jeśli obydwaj zagrają jak w ostatnich meczach wygra Raonić.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Federer - Fish (+4,5) @ 1,72 Tobet✅ nie powiem, że izzi, ale najważniejsze, że do przodu ;)
W mojej ocenie kursy zdecydowanie przesadzone na Mardy&#39;ego. Jankes znakomicie czuje się u siebie i w dotychczasowych pojedynkach zmiótł z kortu Lopeza, Berlocqua i świetnie się tu spisującego Stepanka. Rywale nawet nie potrafili do ani jednego tb doprowadzić. Serwis trzymany znakomicie przez Fisha. Roger jak to Roger wiadomo, też bez problemu przebrnął do QF, ale rywali miał łatwych. Myślę, że agresywny styl Fisha od początku może zaskoczyć Fedexa, który np. z Raoniciem w 1 secie zawsze niemal ma problemy.
Ten handicap w postaci 4,5 gema jest naprawdę uważam spory w pojedynku do 2 wygranych setów. W praktyce może oddać po jednym serwisie w secie (64 64) i typ wejdzie. Ja myślę, że Fish pójdzie zdecydowanie dalej, będą jakieś tb, czuję, że może wygrać seta, a nie odbierałbym nawet szans na mecz. HC gemowy to wydaje mi się naprawdę dosyć pewny typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
G 92

granger

Użytkownik
Roger Federer - Mardy Fish 2 @ 6.0 Bet365 ATP Masters w Cincinnati i mocno ryzykowny, choć przemyślany typ na zwycięstwo Amerykanina Mardy&#39;ego Fisha. Kurs bardzo kuszący a Mardy nigdzie nie czuje się tak dobrze jak na korcie twardym w USA. Cinnci to jeden z jego ulubionych turniejów, grał tu w poprzednich latach znakomicie, wspomnę choćby o pokonaniu tu Nadala w ubiegłym roku, czy przegrany z Federerem (1:2) finale z 2010. Roger miał z nim duże problemy w poprzednich meczach, ostatni gładko wygrany to rok 2005. Federer ma najlepszy sezon od lat, rozegrał już 63 spotkania, to zaledwie 13 mniej niż w całym roku 2011! Biorąc pod uwagę to, że US OPEN rozpocznie się za nieco ponad tydzień, nie można wykluczyć scenariuszu w którym Roger nie będzie grał na 100%, nie twierdzę że nie będzie się angażował, ale choćby skracał wymiany, ryzykował, co nie zawsze wychodzi na dobre. Biorąc pod uwagę możliwości Fisha na tej nawierzchni i w tym miejscu a także rosnącą z każdym kolejnym tygodniem formę, uważam, że warto spróbować zagrać na jego zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hmmmm 113

hmmmm

Użytkownik
Oglądałem wczoraj mecz Staszka i nie zachwycił.
Wiem wiem pisze po fakcie ale nie odnoszę się do meczu tylko do tego zdania...
Staszek zagrał słaby mecz przeciwko Japończykowi?
Chyba oglądałeś tylko pkt na livescore bo zagrał naprawdę dobry mecz a jeśli 1 serwis wchodził Kei nie miał nic do powiedzenia :cool:
 
H 902

hank

Użytkownik
Za to wczoraj już Stachu nie zachwycił, i tylko pasywna gra Raonica sprawiła że jest on w 1/2, Fed zagrał wczoraj kapitalne spotkanie i dziś będzie nokaut. 2:0 to ogromne value, choć kurs jest średni. Under 20,5 też powinien wejść ze spokojem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom