>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Halle & Londyn, 11-17.06.2012

Status
Zamknięty.
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Grigor Dimitrov - David Nalbandian @ 1.80 Bet365
Połfinal dla Dimitrova to i tak bardzo dobry wynik (najlepszy w karierze) a Nalbandian bardzo zmotywowany ze nawet wyciagnal wydawalo sie przegrany mecz z Vasselinem. Poradzil sobie tez z Malisse choc stracil 1 seta wiec widac ze musi byc naprawde bojowo nastawiony w tym turnieju. Dla mnie Nalba to wygra. Wczoraj Dimitrov w 1 secie ruszal sie gorzej od drewnianego Andersona , potem sie dopiero ogarnal i udalo mu sie wygrac jednak doswiadczenie Nalbandiana moze wziasc gore w tym meczu , dawno on nie wygral turnieju bo przez wiele kontuzjii wypadl ze stawki wiec widzac taka szanse przed soba jest wstanie to wykorzystac. Nie ogladalem zadnego meczu Argentynczyka bo nie bylo streamow ale sadzac po statystykach z Malisse musial zagrac zdecydowanie lepiej niz z Vasselinem. Z Francuzem mial 7 asow i 14 podwojnych natomiast z Belgiem 10 asow i 2 podwojne i 91% wygranych pilek przy pierwszym serwie. Jedziemy z Davidem do konca ????
Brawo i dzięki prof! Dzięki Tobie przyoszczędziłem ???? Chociaż i tak spróbowałem na Bułgara lekko.
Nie oglądałem meczu bo w robocie siedzę, śledziłem w tel. tylko. Przełamywali się jak baby - strasznie dziwny mecz jak na trawę, a to półfinał :p
 
koral112 33

koral112

Użytkownik
Szansza zawsze jest ale w tym przypadku minimalna . Sądzę , że dobrym rozwiązaniem odnośnie tego meczu jest zahranie na sume gemów 20.5 over oraz na Haasa +4.5 gema
 
koral112 33

koral112

Użytkownik
Na dzisiejszy dzien jeszcze być może dobrym spotkaniem bedzie finał w Londynie pomiedzy Nalbiandanem a Ciliciem ja stawiam na Chorwata ze wygra pierwszego seta kurs w bet365 1.90 oraz na to ze wygra spotkanie kurs identyczny.
 
mikecandys 29

mikecandys

Użytkownik
Nalbandian - Cilic 1 2,02
Buk: pinnacle | Stawka: 8/10j

Nalbandian to jeden z tych bardziej doświadczonych graczy w ATP. W jego przypadku trawa to obecnie najlepsza nawierzchnia do gry. Na tego typu kortach przygotowanie fizyczne schodzi na bok, a wszelakie niedoskonałości nadrabia się techniką i antycypacją.
Cilic nigdy wielkim specjalistą od grassu nie był, w dodatku nie jest w swojej najwyższej dyspozycji, dlatego nie wiem, dlaczego bukmacherzy dają mu podobne szanse na zwycięstwo jak Argentyńczykowi.
Grali w tym sezonie ze sobą 2 razy, W Indian Wells David wygrał 2-0, potem w Davis Cup przegrał 3-2, ale dwukrotnie prowadził w meczu (1-0, 2-1). Te spotkania grali na wolniejszych nawierzchniach, dziś na trawie Nalbandian powinien spokojnie ograć Chorwata. POLECAM TYP!
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
Nalbandian się zdenerwował po przegranej piłce i kopnął w taką deskę, kótra jest zamontowana koło stanowiska sędziego liniowego i ta zraniła go w nogę i został ukarany przegraniem meczu.

Nie mogę, postawiłem na Davida 1-0 w setach i takie coś:;/::;/::;/::;/::;/:
 
G 0

gustavoloco

Użytkownik
Nalbandian kopną osłonę za którą siedział sędzia liniowy, osłona ta bodajże rozcięła jego nogę i dostał karę meczu, co oznaczało zwycięstwo Cilicia. Publiczność gwizdała ale kara według mnie jak najbardziej słuszna.
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
Paddypower dał zwrot. Pewnie dlatego, że w zasadach mają, że mecz musi zostać w całości dokończony, aby zakłady były ważne, innymi słowy potraktowali to jako krecz.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Nalbandian kopną osłonę za którą siedział sędzia liniowy, osłona ta bodajże rozcięła jego nogę i dostał karę meczu, co oznaczało zwycięstwo Cilicia. Publiczność gwizdała ale kara według mnie jak najbardziej słuszna.
Nie do końca się zgadzam. David zachował się jak idiota, ale na karę meczu IMHO nie zasłużył. Powinni mu dać karę finansową + ew. 2 gemy dla przeciwnika. Sędzia liniowy wyglądał trochę jakby był Francuzem a nie Anglikiem. Kara niewspółmierna do przewinienia. Chyba że nagle zaczną wywalać za rozwalanie rakiet ( Bagietka na którymś GS rozwalił w 2 minuty 4ry). No ale tak głupiego zachowania DAvida nie widziłem
 
G 7

garrincha

Użytkownik
Poniosło go jak Obraniaka ostatnio z reprezentacją Rosji. Tez podobna sytuacja Ludo kopnął butelkę ktora gdzieś poleciała i tez mogła zranić. ????

Ciężka sytuacja dla ATP co zrobic mecz zabrali, i teraz co dalej. Zawiesić na cały sezon, czy na określony czas. Podejrzewam ta druga opcja i kara finansowa od ATP.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Poniosło go jak Obraniaka ostatnio z reprezentacją Rosji. Tez podobna sytuacja Ludo kopnął butelkę ktora gdzieś poleciała i tez mogła zranić. ????

Ciężka sytuacja dla ATP co zrobic mecz zabrali, i teraz co dalej. Zawiesić na cały sezon, czy na określony czas. Podejrzewam ta druga opcja i kara finansowa od ATP.
?!
Co? Skasowali go na 45tys i anulowali wszystkie punkty z Londynu, co jeszcze? Ukrzyżować? Przecież za doping dyskwalifikowali na 1-2 sezony, a tu mieliby za takie coś jeszcze go wywalać do końca roku? A w jego wieku to byłby w sumie koniec kariery pewnie. Ukarali go już i to dość ostro ...
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
?!
Co? Skasowali go na 45tys i anulowali wszystkie punkty z Londynu, co jeszcze? Ukrzyżować? Przecież za doping dyskwalifikowali na 1-2 sezony, a tu mieliby za takie coś jeszcze go wywalać do końca roku? A w jego wieku to byłby w sumie koniec kariery pewnie. Ukarali go już i to dość ostro ...
zgadzam się ... zachowanie idiotyczne, ale przecież nie celem było kopnięcie sędziego ... oby tylko David zagrał na W ... co mu do łba strzeliło :?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom