>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Hamburg, Atlanta & Gstaad, 16-22.07.2012

Status
Zamknięty.
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Atlanta
Mecz: Soeda G. - Malisse X.
Data: 17.07.2012 22:00
Typ: 0:2
Kurs: 2.46
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Dzisiaj o godzinie 22:00 podczas turnieju ATP w Atlancie spotkają się ze sobą Japończyk Go Soeda oraz Belg Xavier Malisse. Ja stawiam na zwycięstwo bez straty seta Belga Xaviera Malisse&#39;a. Dlaczego? Ponieważ w ostatnim czasie jest on w wyśmienitej formie i powinnien dzisiaj spokojnie wygrać swoje spotkanie. Xavier Malisse swój ostatni turniej zaliczył w Londynie podczas wielkiego szlema, gdzie dotarł do 4 rundy, gdzie zostal wyeliminowany w 4 ciężkich setach przez triumfatora imprezy. Podczas swojej gry na londyńskiej trawie, Xavier Malisse pokonał Matosevicia 3:0, 3:0 ograł Gillesa Simona oraz w pięcio setowym boju pokonał Fernando Verdasco. Myślę, że te wyniki pokazują, że Xavier Malisse jest obecnie w bardzo wysokiej formie i Go Soeda nie powinnien przysporzyć mu żadnych problemów. Go Soeda jest co prawda nieco wyżej notowanym tenisistą w rankingu, jednak podczas swojego ostatniego turnieju w Newport Japończyk odpadł już w pierwszej rundzie ulegając Belgowi Rochusowi 4:6, 6:3, 3:6. Podczas Wimbledonu dotarł do drugiej rundy, gdzie zostal pokonany w 4 setach przez Del Potro. Trudno porównywać klasę oraz formę, w jakiej obecnie się znajdują obydwaj zawodnicy, wystarczy popatrzeć na statystyki ostatnich turniejów oraz na przeciwników, z jakimi przyszło im grać. Jak dla mnie Xavier nie powinien mieć dzisiaj żadnych problemów.
 
timao 178

timao

Użytkownik
???? F. Volandri - E. Gulbis 2 1.526 2.5/10 Pinnacle
Grać takie spotkanie to jak rzucanie granatem z ręki do ręki, dwoje graczy kompletnie nie obliczalnych, dwoje graczy często olewających turnieje, ale mimo to zagrałem na Ernesta.
Gram dlatego, że Volandriego niestety miałem okazję widzieć kilka razy, to jest parodia, serwis rodem z WTA, przy wymianach cholernie słaby, nie regularny. Słaba praca nóg, jakaś taka nie chęć do tenisa, która jest widoczna u niego gołym okiem.
Ernest jak to Ernest, gdy będzie mu się chciało to może nawet powalczyć o półfinał w tym turnieju, tylko to jest kluczowe pytanie czy będzie mu się chciało? :-|
Na to pytanie niestety nikt z nas nie zna odpowiedzi i wszystkie inne analizy pod kątem tego spotkania są nie na miejscu. Ernest jest leszy, może tutaj szybko zrobić 2-0, tylko czy... no właśnie, zobaczymy. Stawka taka sobie żeby nie doigrać się w czasie tego spotkania choroby nerwowej.
P.S Robredo ponoć wczoraj zdrowy, nie było mowy o żadnej kontuzji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
typpero 71

typpero

Użytkownik
Kubot L./Tipsarevic J. - Stakhovsky S./Youzhny M. 1,55
Myślę, że szanse na powodzenie tego typu są dość duże. Stakhovsky z Youzhny nic nie ugrali w deblu, grali ze sobą tam parę razy, ale tak się to kończyło, że prędzej odpadli z debla niż coś ugrali.
Kubot natomiast z Serbem już nie raz grali ze sobą z bardzo dobrym skutkiem. W Rzymie odpadli dopiero w finale z deblem Grannolersem i Lopezem. Wcześniej choć nie chce mi się w to aż wierzyć wygrali z Brayanami, parą Rumuńsko-Szwedzką, Paesem i Stephankiem. To ścisła czołówka gry podwójnej.
W tym turnieju licze, że zajdą daleko, bo mają do tego olbrzymie predyspozycje


Ja właśnie początkowo miałem grać odwrotnie. Stakhovsky i Jużny muszą się kiedyś w końcu przełamać. Tipsa może odczuwać na dodatek zmęczenie z poprzedniego turnieju... Jakby ktoś miał coś ciekawego dodać na temat tego meczu to proszę bardzo - dalej się waham i nie wiem czy pograć wedle pierwszej myśli, czy odpuścić obstawienie tego meczu.
 
michmucha 21

michmucha

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Atlanta
Mecz: Soeda G. - Malisse X.
Data: 17.07.2012 22:00
Typ: 0:2
Kurs: 2.46
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Dzisiaj o godzinie 22:00 podczas turnieju ATP w Atlancie spotkają się ze sobą Japończyk Go Soeda oraz Belg Xavier Malisse. Ja stawiam na zwycięstwo bez straty seta Belga Xaviera Malisse&#39;a. Dlaczego? Ponieważ w ostatnim czasie jest on w wyśmienitej formie i powinnien dzisiaj spokojnie wygrać swoje spotkanie. Xavier Malisse swój ostatni turniej zaliczył w Londynie podczas wielkiego szlema, gdzie dotarł do 4 rundy, gdzie zostal wyeliminowany w 4 ciężkich setach przez triumfatora imprezy. Podczas swojej gry na londyńskiej trawie, Xavier Malisse pokonał Matosevicia 3:0, 3:0 ograł Gillesa Simona oraz w pięcio setowym boju pokonał Fernando Verdasco. Myślę, że te wyniki pokazują, że Xavier Malisse jest obecnie w bardzo wysokiej formie i Go Soeda nie powinnien przysporzyć mu żadnych problemów. Go Soeda jest co prawda nieco wyżej notowanym tenisistą w rankingu, jednak podczas swojego ostatniego turnieju w Newport Japończyk odpadł już w pierwszej rundzie ulegając Belgowi Rochusowi 4:6, 6:3, 3:6. Podczas Wimbledonu dotarł do drugiej rundy, gdzie zostal pokonany w 4 setach przez Del Potro. Trudno porównywać klasę oraz formę, w jakiej obecnie się znajdują obydwaj zawodnicy, wystarczy popatrzeć na statystyki ostatnich turniejów oraz na przeciwników, z jakimi przyszło im grać. Jak dla mnie Xavier nie powinien mieć dzisiaj żadnych problemów.
Nie wiem dlaczego, ale ja tutaj czuję dużą niespodzianke. Wszyscy nagle od jakiegos czasu zaczeli grac na Malisse jakby to by jakis fenomen. Poczatek roku slaby, teraz gra zdecydowanie lepiej ale nie jest to wirtuoz tenisa...jak uwazacie?;)
a jednak mialem dobre przeczucie ????
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Nie wiem dlaczego, ale ja tutaj czuję dużą niespodzianke. Wszyscy nagle od jakiegos czasu zaczeli grac na Malisse jakby to by jakis fenomen. Poczatek roku slaby, teraz gra zdecydowanie lepiej ale nie jest to wirtuoz tenisa...jak uwazacie?;)
Popieram. Malisse na trawie, a Malisse na hardzie to dwie rozne rzeczy. Soeda na hardzie grac umie, Malisse nie jest taki staly w formie, zeby nie spodziewac sie tutaj niespodzianki. Nie zdziwie sie jesli Belg ten mecz przegra, zwlaszcza, ze Soeda potencjal ma.
 
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
Wczoraj podałem do dyskusji Mullera (postawiłem że wygra minimum seta) dziś proponuję zastanowić się nad meczem
Russel - Kuznetsov 1
h2h jest 9-0 dla russela
jakieś sugestie ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
ATP - SINGIEL: Hamburg (Niemcy), ziemna
17.07.2012 19:30
Almagro N. (Esp) - Kamke T. (Ger)
Typ: Kamke
Kurs 4.30
Bukmacher: Pinnaclesports
W pierwszej rundzie turnieju atp rozgrywanego na kortach w Hamburgu zmierzą się Hiszpan Nicolas Almagro z zawodnikiem gospodarzy Niemcem Tobiasem Kamke. Zdecydowanym faworytem jest Almagro jednak ja jestem skłonny postawić przeciwko niemu z takiego względu ,że Kamke znajduje się w dobrej dyspozycji ,a to kolejny turniej w Niemczech , w którym on występuje , w poprzednich w Brunszwiku dotarł aż do 5tej rundy po drodze pokonując Hellera, Gila ,Zeballosa i Phau , dopiero w finale przegrał z Beluccim 6-7,3-6 , który także jest dobrze dysponowany na tej nawierzchni. W Stuttgarcie odpadł już Kamke w drugiej rundzie z Monaco dosyć łatwo 2-6,3-6 , oczywiście dla Almagro 10tej rakiety świata obaj są w zasięgu . Almagro ostatni turniej rozegrał w Szwecji tam jednak z wielkimi trudami pokonywał swoich rywali w drodze do finału. Wygrana z Minarem 2-1 (1-6,7-6,6-4) z Gimeno Traverem 2-1 (7-6,4-6,6-3) , jedynie w półfinale łatwo pokonał Hajka 2:0 (6-4,6-3) , który nie zagrał meczu w granicach swoich możliwości , w finale Almagro dostał baty od Ferrera 0:2 (2-6,2-6). Myślę ,że i Minar i Gimeno Traver byliby w zupełności w zasięgu Kamke i on także by sobie z nimi poradził , uważam ,że z Hajkiem również. Twierdzę ,że ten mecz będzie stał na wysokim poziomie i to Tobias ulubieniec gospodarzy dopingowany przez swoich kibiców okaże się w tym meczu lepszy , a bukmacherzy są bardzo hojni i oferują bardzo atrakcyjny kurs na Kamke . Myślę ,że szanse w tym meczu będą wyrównane i mecz rozstrzygnie się jednak na korzyść naszego zachodniego sąsiada.
 
digic 8

digic

Użytkownik
Co do meczu Russell - Kuznetsov to uważam, że wygra Russell, ale ze stawianiem wstrzymam się do LIVE&#39;a. Kuznetsov nie gra nic nadzwyczajnego. Russell powinien sobie poradzić z nim w dwóch setach.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Popieram. Malisse na trawie, a Malisse na hardzie to dwie rozne rzeczy. Soeda na hardzie grac umie, Malisse nie jest taki staly w formie, zeby nie spodziewac sie tutaj niespodzianki. Nie zdziwie sie jesli Belg ten mecz przegra, zwlaszcza, ze Soeda potencjal ma.
Malisse to wirtuoz żaden nie jest. Ale kondycję i wybieganie zdecydowanie na wyższym poziomie niż Soeda. Spójrzcie przede wszystkim na drabinkę. Drogę do ćwierćfinału przejdzie grając na spokojnie swój tenis (Soeda, Igorek K.) Tam może spotkać Nishikori, który też jest w zasięgu a w półfinale Harrisona. Jakbym był Malisse to pomyślałbym- gramy tutaj, bo droga do finału łatwa, a pieniądze też niezłe. To taka mała moja dygresja ????
Oczywiście tak może każdy jego przeciwnik pomyśleć. Ale to co napisałem to raczej gwarant, że nie odpuści tego turnieju.
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Malisse to wirtuoz żaden nie jest. Ale kondycję i wybieganie zdecydowanie na wyższym poziomie niż Soeda. Spójrzcie przede wszystkim na drabinkę. Drogę do ćwierćfinału przejdzie grając na spokojnie swój tenis (Soeda, Igorek K.) Tam może spotkać Nishikori, który też jest w zasięgu a w półfinale Harrisona. Jakbym był Malisse to pomyślałbym- gramy tutaj, bo droga do finału łatwa, a pieniądze też niezłe. To taka mała moja dygresja ????

Oczywiście tak może każdy jego przeciwnik pomyśleć. Ale to co napisałem to raczej gwarant, że nie odpuści tego turnieju.
Gwaranta to nigdy nie ma ???? Łatwa drabinka rzadko kiedy jest wyznacznikiem, przynajmniej w moim zdaniu ???? Ja sam jeszcze nie zdecydowalem, zagram albo za drobne Soedę, albo zostawię mecz w spokoju, o Belgu można myśleć jak przejdzie pierwszą rundę udowadniając tym samym motywację ????
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Russell - Kuzniecow DW 2:0 @ 2,16
Michael przynajmniej jedną tenisową półkę wyżej niż jego dzisiejszy przeciwnik, co potwierdzają wyniki: H2H 9-0, w setach 18-1. Russell gracz już dość zaawansowany wiekowo, ale to nie powinno przeszkodzić w wywalczeniu zwycięstwa, zwłaszcza że gramy na twardym korcie.
P.S. Mój ostatni typ na forum. Notoryczne kasowanie postów i konsekwentne niszczenie mojej pracy (przeniesienie tematu do działu &quot;Kupony&quot; mimo mojego zapewnienia, że statystyki się pojawią po osiągnięciu odpowiedniej liczby postów; usunięcie wpisów nad którymi spędziłem sporo czasu - m.in. z działu NHL i ATP, blokada HP) przyczyniły się do tej decyzji. Mam nadzieję, że moje propozycje komuś się przydały, a pieniążki wygrane dzięki temu przeznaczyliście na coś dobrego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
michmucha 21

michmucha

Użytkownik
Sergei Bubka vs Matthew Ebden 1,85

Pierwsza runda w Atlancie na nawierzchni twardej.Zdecydowałem sie pograć na Matthew Ebdena po ładnym kursie 1,85.Sergei Bubka kwalifikant nie powinien mieć nic do powiedzenia w tym meczu.Nie wiem dlaczego takie wyrównane kursy na obu graczy.Może dlatego, że w zeszłym tygodniu Bubka postraszył Isnera w Newport? Według mnie zdecydowany faworyt to Australijczyk.
Chan Yung Jan vs Yanina Wickmayer 0:2 1,61 zwrot

Zdecydowana faworytka Wickmayer.Dobrze czuję sie na na twardej nawierzchni. W ubiegłym tygodniu pokonała min. Marion Bartoli, czy Watson.Chan Yung kwalifikantka, głównie pogrywa w ITF a jeśli zagra w poważniejszym turnieju to odpada w pierwszych rundach.Bezpośrednie starcia 0-3.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Ryan Harrison - James Blake 1 1.27 / DW 2:0 1.735 pinnaclesports
Pojedynek pierwszej rundy turnieju ATP rozgrywanego na nawierzchni twardej w Atlancie(USA), w którym zmierzą się dwaj reprezentanci gospodarzy, rozstawiony z numerem szóstym Ryan Harrison oraz doświadczony James Blake. Młody zaledwie 20-letni Harrison to wielka nadzieja amerykańskiego tenisa, robi ogromne postępy, choć nadal zdecydowanie najlepsze wyniki uzyskuje nadal w turniejach u siebie w Stanach Zjednoczonych. Obecnie jest na najwyższym w karierze 43 miejscu w rankingu ATP. Jego rywal James Blake jest 13 lat starszy, przed 6 laty był nawet 4 na świecie, ale obecnie to już cień tamtego gracza, wypadł z pierwszej setki, choć to i tak nie koniec, ma do końca roku jeszcze trochę punktów do obrony, jeśli jego forma będzie nadal na tym poziomie to spadnie jeszcze sporo niżej. A sytuacja wygląda tak że gra w tym roku już dużo mniej niż wcześniej i z o wiele gorszym skutkiem, na poziomie ATP ma w tym roku bilans 0:6, a challengerowym 3:2. Wygrał w tym roku tylko łatwo z nienotowanym w rankingu ATP wtedy Styslingerem i po ciężkich bojach z Kudlą i Ducloisem, czyli naprawdę nie ma się czym pochwalić, ostatnie jego wyniki to przede wszystkim wyraźnie porażki bez podjęcia walki, choć tak naprawdę gra jeden turniej na cztery tygodnie, czyli naprawdę niewiele. Teraz trafia na swojego dużo młodszego rodaka, który jest w formie, osiąga u siebie na kortach szybkich świetne wyniki, więc nie widzę innej opcji niż łatwa wygrana Harrisona.
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
ATP - SINGIEL: Gstaad (Szwajcaria), ziemna
Lopez F. (Esp) - Hajek J. (Cze)
18.07.2012 11:00
Typ: Hajek
Kurs 2.18
Bukmacher: Pinnacle
Atrakcyjny kurs , który do jutra jeszcze pewnie spadnie. Co tu pisać wiele , po pierwsze Hajek jest w swojej życiowej formie i to widać po wynikach.Wygrał turniej w Marburgu, dotarł do ćwierćfinału w Brunszwigu odpadając dopiero z Beluccim i także ćwierćfinał w Bastad , gdzie pokonał w tym turnieju łatwo Nieminena 2-0(6-1,7-6) , z którym Lopez co ciekawe całkiem niedawno przegrał na Wimbledonie. Już w pierwszej rundzie tutaj w Gstaad Feliciano męczył się z Ungurem i ledwo co udało mu się uniknąć porażki . W decydującym secie wygrał 9-7 w tb. Hajek nawet się &quot;nie spocił&quot; ,że tak powiem . Grał z Rogerem-Vaselinem , i prowadząc 4-1 Hajek wygrał mecz gdyż Francuz skreczował. W ostatnim turnieju w Bogocie natychmiast w pierwszej rundzie odpadł Lopez przegrywając 2-0 z Andreozzim i byla to nie mała niespodzianka. Dla mnie przemawia za typem na Hajka przede wszystkim aktualna dyspozycja i te wyniki , które także o czymś świadczą , Lopez bardzo słabiutko gra na swojej preferowanej nawierzchni , zaś Hajek pokonuje rywali i tylko z najlepszymi przegrywa. Dziwi mnie tak wysoki kurs na Czecha ,dlatego gram już dzisiaj i jestem niemalże pewien ,że się nie zawiodę i Hajek udowodni Lopezowi ,że jest w całokształcie znacznie lepszy. Obaj panowie jeszcze nie grali ze sobą , a więc to będzie ich pierwszy pojedynek. Z Ostatnich 10 meczy Lopez wygrał zaledwie 3 , zaś Hajek wygrał aż 8 meczy spośród dziesięciu. Myślę ,że tutaj spokojnie może paść rezultat 2-0 dla Czecha ,ale ja pokuszę się o zwykłe zwycięstwo gdyż kurs jest mimo wszystko bardzo wysoki. Polecam wszystkim.
 
pablo_aimar 38

pablo_aimar

Użytkownik
Czas przyatakowac cos na jutro ????
Bellucci T. - Youzhny M. 2.0
h2h 3-0 na korzysc Rosjanina i nie widze tutaj powodow aby mial on nie powiekszyc go do kolejnego rozstrzygnietego meczu na swoja korzysc z Belluccim. Mimo ze Misza od turnieju wielkoszlemowego na kortach Wimbledonu jeszcze nie gral to w tym roku przetarcie o clay mial spore. Za nim turnieje w Monachium, Madrycie, Rzymie , RG ... Nie zwojowal moze zbyt duzo ale przegrywal z takimi osobistosciami jak Ferrer, 2x Del Potro...Kursu 2.0 na Juznego nie wolno odpuscic(mysle ze stopniowo bedzie spadal), jest swietnie poukladanym tenisista, jednym z tych przy ktorego spotkaniach nie mozna sie nudzic. Wachlarzu zagran moze mu pozazdroscic niejeden tenisista bedacy od niego wyzej w rankingu. O Belluccim pisalem wczesniej, solidny tenis ale tutaj chyba progi za wysokie.
Haas T. - Simon G. 1.65
Po kontuzji ktora miala miejsce spory czas temu Simon stal sie calkiem innym tenisista, niestety nie gra juz na miare tego do czego przyzwyczail nas jeszcze 2-3 lata temu. Nie ukrywam jednak ze bardzo mnie ucieszylo jak wygral przegrane spotkanie z Berlocqiem w 1 rundzie. W niektorych wymianach przypominal tego starego dobrego Simona. Teraz na przeciwko niego stanie Haas. Niemiecki weteran dla ktorego maczka nie jest idealnym podlozem do grania. Ponadto styl gry Simona idealnie pasuje pod graczy bazujacych na grze jednostrzalowej i czestych wyprawach do siatki. Moze tu zadecydowac dyspozycja dnia jednak ja widze duza szanse dla Francuza na wyeliminowanie Haasa nawet w dwoch setach. Niemcowi w kluczowych momentach czesto siada psychika i to charakteryzowalo go poprzez cala kariere. Jutro regularnej grze Simona zza koncowej linii moze byc podobnie.
Poki co te dwa single wpaldy mi w oko, zapewne jeszcze cos dorzuce jak pojawi sie kompletna jutrzejsza drabinka.
 
mikecandys 29

mikecandys

Użytkownik
03:00 | Buk: bet365 | Stawka: 5/10j ⛔
Rajeev Ram(+2) - Ruben Bemelmans
1 2,0
W ubiegłym roku spotkali się w podobnych okolicznościach i kurs na zwycięstwo Amerykanina wynosił około 1,74.
Belg po kwalifikacjach, potrafi grać na betonie, jednak preferuje nawierzchnie halowe. Ram broni punktów za ćwierćfinał z ubiegłego roku, liczę na dużą motywację z jego strony.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
H2H na korzyść Mikhaila. Ostatni raz wygrał po 3 setach w Rzymie. Co prawda, Thomaz ostatnio znalazł całkiem fajną formę, ale tutaj doświadczenie i wyniki w tym turnieju z przeszłości przemawiają całkowicie za Rosjaninem. Będzie ciekawie - na pewno nie jednostronnie ale na dłuższą mete typowałbym Youzhnego, który mimo wszystko na cegle grać potrafi.

Mikhail Youzhny @ 2,00 Bet365

Mayer kontra Haase. Holender to w mojej opini z roku na rok coraz to bardziej zatracany talent tenisowy. Ostatnio nic wielkiego nie grywa a takie porażki, tymbardziej na swoim terenie jak z ok. 1500 w rankingu Pavicem nie napierają tutaj wielkim optymizmem. Ogółem prezentuje niezbyt ustabilizowaną formę i uważam, że nawet pomimo dobrego startu w tym turnieju niemieckim, będący w formie Mayer okaże się zbyt mocną przeszkodą.

Na podbicie dokładam Wawrinke, który swoim ofensywnym stylem bardzo dobrze pasuje mi na cegłe. Poza tym gra u siebie i nawet z tak doświadczonym wyjadaczem pokroju Mathieu powinien przebrnąć przez pierwszą rundę.

Mayer &amp; Wawrinka @ 1,76 Bet365
 
timao 178

timao

Użytkownik
jest swietnie poukladanym tenisista, jednym z tych przy ktorego spotkaniach nie mozna sie nudzic.
Jedno z drugim się wyklucza. ;)
Youzhny to akurat potrafi zagubić swój rytm gry po kilku nie udanych zagraniach więc raczej z tym &#39;poukładanie&#39; trudno się zgodzić.
Typ może i fajny... jednak Youzhny i ziemia, to się gryzie. Rok temu wykoleił się tutaj na pierwszym groźniejszym rywalu.
Bellucci też jest nie równy, nawet gdy złapie formę to różnie to może być. Niby wygrany CH, nie zły turniej w Stuttgarcie, wczoraj zamiótł Kavcicem, ciężko stwierdzić.
Kursy na Miszę w górę 2.20 uznam za value i zagram. ;-)
 
lothar 251

lothar

Użytkownik
H2H na korzyść Mikhaila. Ostatni raz wygrał po 3 setach w Rzymie. Co prawda, Thomaz ostatnio znalazł całkiem fajną formę, ale tutaj doświadczenie i wyniki w tym turnieju z przeszłości przemawiają całkowicie za Rosjaninem. Będzie ciekawie - na pewno nie jednostronnie ale na dłuższą mete typowałbym Youzhnego, który mimo wszystko na cegle grać potrafi.
Mikhail Youzhny @ 2,00 Bet365
Mayer kontra Haase. Holender to w mojej opini z roku na rok coraz to bardziej zatracany talent tenisowy. Ostatnio nic wielkiego nie grywa a takie porażki, tymbardziej na swoim terenie jak z ok. 1500 w rankingu Pavicem nie napierają tutaj wielkim optymizmem. Ogółem prezentuje niezbyt ustabilizowaną formę i uważam, że nawet pomimo dobrego startu w tym turnieju niemieckim, będący w formie Mayer okaże się zbyt mocną przeszkodą.
Na podbicie dokładam Wawrinke, który swoim ofensywnym stylem bardzo dobrze pasuje mi na cegłe. Poza tym gra u siebie i nawet z tak doświadczonym wyjadaczem pokroju Mathieu powinien przebrnąć przez pierwszą rundę.
Mayer &amp; Wawrinka @ 1,76 Bet365
Z pierwszym typem zgadzam się w 100%. Wawrinkę też bym jakoś przebolał, ale Mayer ??!! :wowsdf: Mayer który wczoraj z Zeballosem grał jakieś chore zawody, prowadził 3:0 z dwoma brejkami, a za chwilę Zeballos prowadzi 3:4, Mayer miał piłki setowe 5*:4 40:15 i break na 5:5, później w Tie breaku trochę szczęścia. Drugi set podobny, przełamanie Mayera na 1:0, po kilku minutach Zeballos prowadzi 2:4 z przewagą przełamania. Być może Mayer myślał, że mecz sam się wygra i zlekceważył rywala. W każdym razie po tym co wczoraj widziałem na livescorze nie postawiłbym nawet 1 zł na Mayera, tym bardziej że po drugiej stronie siatki nie byle kto bo zdolny Holender Robin Hasse, o którym mówi się, że wciąż nie potrafi wykorzystać swojego potencjału tenisowego, ale na mączce grać potrafi o czym świadczą wygrane z początku roku min. z Lopezem, Fogninim, Belluccim. Kolejne miesiące to zmiana nawierzchni na trawę, na której nie radził sobie najlepiej. W poprzedniej rundzie łatwo ograł Bachingera. Podsumowując: Uważam, że Robin Hasse jest w stanie postawić większy opór Mayerowi niż wczoraj słaby Zeballos. Nie namawiam do grania na Holendra, raczej przestrzegam przed graniem na Niemca, no chyba że lubicie solidną dawkę adrenaliny. tyle ode mnie. pozdro
e: H2H 1:0 dla Holendra , na mączce tylko że w 2010 roku.
 
pablo_aimar 38

pablo_aimar

Użytkownik
Jedno z drugim się wyklucza. ;)
Youzhny to akurat potrafi zagubić swój rytm gry po kilku nie udanych zagraniach więc raczej z tym &#39;poukładanie&#39; trudno się zgodzić.
Typ może i fajny... jednak Youzhny i ziemia, to się gryzie. Rok temu wykoleił się tutaj na pierwszym groźniejszym rywalu.
Bellucci też jest nie równy, nawet gdy złapie formę to różnie to może być. Niby wygrany CH, nie zły turniej w Stuttgarcie, wczoraj zamiótł Kavcicem, ciężko stwierdzić.
Kursy na Miszę w górę 2.20 uznam za value i zagram. ;-)
Wnioskujesz ze piszac poukladany mialem na mysli jego psychike ? Sledze go juz od kilku lat i wiem ze potrafi sobie rozwalic glowe o rame rakiety. Chodzilo mi o umiejetnosci, bo jednoreczny backhand ma opanowany profesjonalnie, z powodzeniem wygrywa punkty przy siatce, serwis solidny, ciezko znalezc jakis mankament w przebijaniu Juznego. A czemu nie mozna sie nudzic ? Chyba wlasnie dlatego ze z jego strony zawsze mozna spodziewac sie ciekawego, niekonwencjonalnego zagrania lub decyzji na ktora nie stac by bylo zawodnika z pierwszej 10tki. Dziwi mnie takie doszukiwanie sie swojej racji w poscie innego uzytkownika tym bardziej ze sam sklaniasz sie do grania na Rosjanina. Troche wiecej luzu :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom