>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Miami - 21.03-01.04.2018

Status
Zamknięty.
Tenis by Dawid 889K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Rublev A. – Pospisil V.
Typ:
Rublev wygra
Kurs: 1,53
Bukmacher: fortuna
Po słabym okresie gry Rubleva stawiam na jego przełamanie, ponieważ rywal jest do tego odpowiedni. Vasek w poprzedniej rundzie ograł Ivo Karlovicia, któremu nigdy nie szło dobrze w Miami, a ponadto ma z nim już bilans 4-1 i we wszystkich wygranych meczach było 2-0, więc można powiedzieć, że ma na niego patent. Jednak Vasek jest to zawodnik z pogranicza challengera, który tam odgrywa często główną rolę, lecz w turniejach ATP 250 i wyżej już radzi sobie przeciętnie lub słabo. Kanadyjczyk z Ivo nie zagrał znakomitych zawodów i zaliczył jedynie pięć asów serwisowych przy pięciu podwójnych błędach serwisowych, więc jak na zawodnika bazującego na serwisie dość słabo. Dla Rosjanina będzie to rywal idealny, ponieważ Andrey lubi pograć agresywny tenis i dobrze trzyma piłkę w korcie. Z kolei Vasek lubi skrócić akcję, pójść do siatki, a do tego kondycję ma dość słabą. Rublev przegrał ostatnie trzy mecze, ale miał dobrych rywali, ponieważ najpierw przegrał z Dimitrovem w Rotterdamie, gdzie Bułgar grał znakomicie. W Acapulco porażka z Ferrerem, lecz ten bardzo lubi ten turniej i grał również bardzo dobrze jak za dawnych czasów. W Indian Wells najbardziej niespodziewana porażka, bo z Fritzem, ale trzeba oddać gospodarzowi, że zagrał bardzo solidny turniej i zasłużył na te zwycięstwo. Można podsumować, że Rublev miał trochę pecha w losowaniach i miał dobrze lub bardzo dobrze dysponowanych rywali. Jednak argumenty sportowe w meczu z Pospisilem stoją zdecydowanie po jego stronie, ponieważ na serwisie nie będzie odstawał, w wymianach będzie lepszy i motorycznie powinien także lepiej wyglądać. Jedynie niedyspozycja na serwisie może pokrzyżować mu plany. Przed rokiem Rublev przegrał w drugiej rundzie z Berdychem, a Pospisil nie grał. Będzie to ich pierwszy mecz.
Typ bez analizy:
· Mmoh M. – Bautista R.: powyżej 19,5 gema @1,5 (totolotek)
Na Mmoha wg mnie kursy są trochę przesadzone, bo trzeba pamiętać, że to zawodnik, który wywodzi się z akademii IMG i jest dużą nadzieją miejscowej publiczności. Do tego jest to zawodnik już ograny na amerykańskich kortach i na pewno żaden anonim. Bautista ostatnio po wygranym turnieju słaby występ z Coriciem.
Inne mecze:
Goffin D. – Sousa J.

Mecz do odpuszczenia, ale warto obejrzeć w jakiej dyspozycji jest Goffin, który po urazie oka nie grał i nie wiadomo w jakiej jest formie, choć podejrzewam, że w dobrej. Sousa to niewygodny rywal, który ostatnio gra całkiem nieźle
Schwartzman D. – Jarry N.
Jarry po świetnym okresie na cegle, chwilę odpoczął i potrenował pod ten turniej. Na pewno jest to niezły serwismen, ale ma spore braki techniczne, na czym sporo traci do Diego. Ponadto w Ameryce Południowej to właśnie Diego jako jedyny ograł bardzo łatwo Jarrego.
Gasquet R. – Chardy J.
Gra na Richarda to spore ryzyko, ponieważ ostatnio doskwierał mu uraz i widać było, że słabo porusza się po korcie. Chardy na swoich rodaków potrafi się motywować i ostatnio zaliczył zwyżkę formy. Jeśli ktoś gra na Chardego to warto zastanowić się nad opcją krecz=brak zwrotu.
Ymer M. – Raonic M.
Ymer to kolejny zawodnik, który otrzymał WC i na pewno nie był to przypadek. Jest to kolejny gracz wywodzący się z IMG Academy i może tutaj namieszać, więc warto zastanowić się np. nad overem 19,5 gema, ponieważ może to być dość wyrównany mecz albo chociaż jeden set.
Djokovic N. – Paire B.
Dla Serba jest to mecz z serii must win, ponieważ mimo słabszej formy to Paire w ostatnim meczu wyglądał słabo i Novak jeśli dzisiaj przegra to musi się zastanowić nad dalszymi startami. Novak oczywiście także odpadł z Taro Danielem, ale Japończyk grał niezły mecz.
Muller G. – Youzhny M.
Kursy podejrzanie podskoczyły w górę na Mullera, a jego forma jest niepewna. Z kolei Youzhny to nieprzewidywalny zawodnik, który w niższej rangi turniejach gra średnio, lecz w dużych turniejach potrafi odpalić. No bet.
Dimitrov G. – Marterer M.
Dla Grigora to także mecz z serii must win, ponieważ zalicza słabą serię, ale Marterer to bardzo niewygodny zawodnik i w niezłej formie w tym sezonie. Do tego niewygodna lewa ręka i trudny serwise. Mecz do odpuszczenia.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Dzisiaj ten kurs na Paire&#39;a to aż daje po oczach. Djokovic totalnie bez formy jak na razie, a po drugiej stronie siatki Paire, któr koy jak wiadomo potrafi zagrać na tzw. wyjebce i przejść obok meczu. Jeśli jednak będzie skoncentrowany i będzie mu się chciało to najzwyczajniej w świecie bierze ten mecz.
4.15 w fortunie grzech nie spróbować.
2.15 na jednego seta wygranego przez Paire&#39;a też wygląda nieźle
Popieram twój typ. Wystarczy żeby Paire zagrał po.prostu przyzwoicie na 70pro możliwości bez udaru mózgu i ten mecz powinien wziasc. Oglądałem Djoka w.deblu w nocy jednym okiem i rewelki nie było. Dalej coś.tam czasem machał ręką i w uderzeniach z głębi gdy wymiana trwała kilka uderzeń to też nie było jakoś kolorowo. Jeśli Paire zagrał by tutaj na swoim topie co czyni kilka/naście razy w roku to mógłby tu Djoka walnąć spokojnie ze 6-3 6-2. Jedyny problem jest taki, że w tym roku póki co u Niego jest słabo. Ale faktycznie żal.nie spróbować. Na Novaka obecnie wystarczy gracz , ok. 50siatki co nie będzie dużo psuc a Paire to umiejetnosci na pierwsza 10siatke tyle, że głowa na poziomie 500setki
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
A wiec na dzis
Gasquet ogra CHardego 2.05 fortuna 0:2 Rysiu popsuł.
Kei ogra Millmana 1.48 fortuna 2:1
Isner ogra Veselyego 1.34 fortuna 2:0


Stawka domy stawiac.
A tak powaznie nie widze innej opcji jak zwyciestwa tych trzech tenisistow. Wszyscy trzej sa lepsi od swoich rywali , kiepska analiza ale wg mnie bedzie trafna powodzenia.
 
mradam 388

mradam

Użytkownik
A wiec na dzis
Gasquet ogra CHardego 2.05 fortuna
Kei ogra Millmana 1.48 fortuna
Isner ogra Veselyego 1.34 fortuna

Stawka domy stawiac.
A tak powaznie nie widze innej opcji jak zwyciestwa tych trzech tenisistow. Wszyscy trzej sa lepsi od swoich rywali , kiepska analiza ale wg mnie bedzie trafna powodzenia.
Nie chcę się wymądrzać po fakcie, ale Chardy w gazie, a Gasquet ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Jak Djokovic nie wroci na wysoki poziom w najblizszym czasie to powinien sie powaznie zastanowic nad zakończeniem singlowej kariery. Pokazując tak przykra gre tylko rozmienia swoje osiągnięcia na drobne i jeszcze bardziej pokazuje, ze jego tenis to była w 90% fizyka...
Haase +4,5 @ 1,73 Unibet✅
Ciekawe czy DelPo jeszcze świętuje a nawet jeśli nie i celuje w drugi masters 1000 to mysle, ze nie bedzie tutaj ostro cisnąć. Podczas IW w początkowych rundach równiezmocno nie gazował, z takim Mayerem było juz w pewnym moemencie tez bardzo zle i dopiero od półfinału poszło wszystko na pełnej. Panowie spotkali sie w Paryzu ostatni raz gdzie Haase pokrył te linie spokojnie.
Youżhny + 2,5 gema @ 1,73 Unibet✅
Ciezki mecz do typowania ale ja tutaj przeczuwam mecz w strone Ruska. Głownie gram przeciwko Mullerowi, który w tym sezonie gra bardzo źle i pewnie hibernuje do czasu trawy. Michał ma ogólnie być moze i wyższe umiejetnosci i repertuar ale wiemy jak to z nim było na przestrzeni lat. Moze skończy sie nie jednym tie breakiem? Kto wie... Tak mi sie wydaje, ze jak Youzhny bedize wygrywac seta/sety to bedzie to czynic w &quot;regulaminowym&quot; czasie a z kolei jeżeli Muller to po tajach.
 
arekujago 75

arekujago

Użytkownik
Dima odpadł szybko z IW, a to w końcu nr 4 w Miami.
Czas na zwycięstwo, Dasco jest niewdzięczny, a Niemiec coś tam ostatnio pogrywa więc bezpiecznie Dimitrov 1,33 Unibet
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Edmund - Tiafoe Typ 2 @ 1,86 Fortuna, mecz w sobotę ✅ 6/7 6/4 6/7 Edmund cały mecz utrzymywał serwis, aż do 5/4 w 3 secie i po 30. Przegrał 2 piłki, potem tie-break i 5/0 się zrobiło. Big Foe ma nerwy ze stali ????
Big Foe w gazie z małą przerwą na IW. Odpoczął i teraz będzie nabijał punkty na własnej ziemi. Przeciwnik szuka formy po AO. Myślę, że ciężko mu będzie wejść w turniej trafiając na bardzo wymagającego, bijacego mocno i dobrze fizycznie dysponowanego rywala. Wczoraj z Kickerem na chwilę zaciął się Tiafoe w drugim secie i przegrywał 1/4 ale ogarnął i skończył w dwóch setach. Wydaję się, że powinno być co zbierać po Angolu, można grać singla.
Krajinović - Paire Typ 1 @ 1,78 Fortuna, mecz w niedzielę ✅ 6/3 6/3 Francuski czajnik niezawodny, prowadził 3/1 i przegrał 8 gemów z rzędu. Po meczu uśmiechnięty pogratulował Serbowi.
Francuz narzeka na bóle pleców. Dla zasady nie stawiam na niego (choć dziś był wyjątek ;) ), ale to nie jest mój argument. Serb wypoczęty po spacerku z Broady jest rzetelniejszym tenisistą. W tym sezonie ma przyzwoite wyniki Paire to nie wiadomo czy będzie grał czy pajacował, więc pójść można tylko w jedną stronę. Francuz w pierwszej rundzie męczył się w 3 setach ze starszym Zverevem a Djoko nie jest wyznacznikiem w tym momencie. Obaj dobrze serwują, więc może mecz być dość zacięty. Powodzenia!
AKO -3,31 Liczę na uwagi do moich typów.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Jak Djokovic nie wroci na wysoki poziom w najblizszym czasie to powinien sie powaznie zastanowic nad zakończeniem singlowej kariery. Pokazując tak przykra gre tylko rozmienia swoje osiągnięcia na drobne i jeszcze bardziej pokazuje, ze jego tenis to była w 90% fizyka..
Djoko i tak wiele osiagnal w tym sporcie.. moze powiesz,ze tylko fizyka ale wiekszosc meczy Nole wygrywal rowniez poprzez swoja determinacje i silna psychike , byl jednym z kozakow , nie to co teraz te bezjajeczne Zverevy, Thiemy, Rublevy,Miedviedevy czy Dimitrovy i Goffiny.. Nole byl kozak i tyle. 11 szlemow to nie przypadek..
Niestety widac po Nole ze ma problemy ze zdrowiem, spojrzcie na jego poruszanie, na to jak po kazdej pilce, ledwo chodzi po korcie.. Zlapal jakas chorobe albo przestal brac te leki na astme zwiekszajace wydolnosc, albo po prostu jego Organizm powiedzial STOP po tylu latach w tourze. widac,ze brak mu po prostu sil i moze troszke checi . tyle
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Donskoy-Ferrer 2 @1.45

Ktos pomysli, ze Ferrer czesto juz zaskakuje in minus i rozczarowuje i kurs jest obardzony zbednym ryzykiem. Racja, jesli od iks lat bylo sie zawodnikiem, ktory zawsze jechal na koniec roku na ATP World Tour Finals i wygrywal po drodze tyle turniejow to moze i tak. Na pewno nie mozna sie zarzynac do konca zycia taka eksploatacja organizmu przy tenisie jaki gra Ferrer. Ale z drugiej strony, gdzie ja mam tego Ferrera zagrac jak nie w Miami? Twarde korty w Miami i Paryzu zawsze nalezaly do ulubionych turniejow Hiszpana z serii Masters 1000. A z duetu Indian Wells-Miami priorytetem bylo Miami, co dobitnie widac porownujac ilosc wygranych do przegranych meczow Ferrera. Naprawde bardzo dobry bilans Ferrera w Miami na przestrzeni kariery (31-15). Dla porównania w Indian Wells to szokujace 10-12. Tutaj juz nawet sama ilosc rozegranych meczow dobitnie pokazuje gdzie Ferrer gra swoje. Donskoy znaczna zwyzka forma, wiele osob go nie docenia, ale determinacja Ferrera bedzie tutaj kluczem.Ferrer wygral w swojej karierze tylko jednego &quot;tysiecznika&quot; w Paryzu, ale Miami to jest ten drugi turniej, gdzie naprawde zawsze dawal 100 procent. I przypomina mi sie ten pamietny przegrany 3-setowy final Ferrera z Murrayem, gdzie Ferrer mial pilke meczowa w decydujacym secie na 7-5, a o calej sytuacji zadecydowal nieudany challenge. Licze na Hiszpana, bo on tutaj niezaleznie od wyniku bedzie walczyc.

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
uskok 90

uskok

Użytkownik
Djoko i tak wiele osiagnal w tym sporcie.. moze powiesz,ze tylko fizyka ale wiekszosc meczy Nole wygrywal rowniez poprzez swoja determinacje i silna psychike , byl jednym z kozakow , nie to co teraz te bezjajeczne Zverevy, Thiemy, Rublevy,Miedviedevy czy Dimitrovy i Goffiny.. Nole byl kozak i tyle. 11 szlemow to nie przypadek..
Niestety widac po Nole ze ma problemy ze zdrowiem, spojrzcie na jego poruszanie, na to jak po kazdej pilce, ledwo chodzi po korcie.. Zlapal jakas chorobe albo przestal brac te leki na astme zwiekszajace wydolnosc, albo po prostu jego Organizm powiedzial STOP po tylu latach w tourze. widac,ze brak mu po prostu sil i moze troszke checi . tyle
Wybacz kolego ale jeśli przez te wszystkie lata naprawdę brał te leki na astmę jak mowia to ja mu życzę upadku i częstego łomotu od &quot;leszczy&quot;.
My w Polsce wiemy co oznaczają leki na astmę i jaka robią różnicę.Nasza Justyna Kowalczyk tyle lat walczy-ła z takimi cwaniarami norweskimi co tuż przed mś czy igrzyskami nagle zachorowaly.ona już zjazd na emeryturę a jej odwieczna rywalka właśnie kolejne złoto ma igrzyskach.
Skoro to tak było budowane to te 11 szlemow nie robi na mnie wrażenia.
Żeby nie spamowac to na dziś
Coric 1.5 Unibet
Chorwat w IW zagrał turniej życia.nawet sam Federer mówił że powinien z nim przegrać.przede wszystkim jest moc, serwis, forhend robiacy spustoszenie, bdb przygotowanie fizyczne i co najważniejsze u Coricia a czego nie było, to głowa.spokijny, opanowany, nie frustrujacy się.zmienil trenera, do tego dołączył do niego piatti , widać że to idzie w dobrym kierunku i zapowiedzi Chorwata że daje sobie 3 lata na pierwszą piątkę są do realizacji.
Mayer tez bardzo dobre zawody na IW, mógł nawet wygrać z Del Potro jednak to była szansa której nie wykorzystał a Potro wolno się rozpędzal do tego finalu. W Miami korty trochę szybsze, serwis trochę większą robi różnicę, sądzę że Borna da radę kondycyjne i będzie chciał udowodnić że IW to nie był przypadek.napewno prezentuje się teraz lepiej od mayer i wygra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Berdych - Nishioka 2 @4,05 forbet
Bilans zwycięstw obu Panów 1:1. Na twardej wygrał Nishioka. Berdych jest w dobrej formie,ale to nie Federer żeby wystawiac na niego kurs 1,20 z zawodnikiem, który odprawił tu przedwczoraj De Minaura 2:0. Moim zdaniem kurs warty spróbowania.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Miami (USA), twarda
Godzina: 17:30
Spotkanie: Frances Tiafoe - Kyle Edmund
Typ: 1
Kurs: 1,77
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 2 rundy w Miami. W pierwszej rundzie Tiafoe wygrał z Argentyńczykiem Kickerem 2-0 (6-3 , 7-6), natomiast Edmund dzięki rozstawieniu zaczyna przygodę z turniejem od tej rundy. Zawodnik gospodarzy Amerykanin Tiafoe jest w ostatnim czasie w dobrej formie. Wygrał turniej ATP w Delray Beach i wprawdzie w Indian Wells odpadł zaraz w pierwszym spotkaniu z rodakiem Escobedo, to tutaj myślę, że dużo lepiej się zaprezentuje. Dziś trafia na Brytyjczyka Edmunda, który miał bardzo dobry początek roku dochodząc do ćwierćfinału na turnieju ATP w Brisbane a później na turnieju wielkiego szlema w Australian Open doszedł do półfinału. Jednak później kontuzje wyeliminowały go na niecałe 2 miesiące z gry i wrócił dopiero turniejem w Indian Wells, gdzie szybko odpadł zaraz w pierwszym meczu z Selą. Stawiam tutaj na Tiafoe, który jest w dobrej dyspozycji, jest w rytmie meczowym i miał już okazję zapoznać się z tutejszymi kortami, bo już jedno spotkanie w tym roku tutaj rozegrał ze wspomnianym Kickerem w 1 rundzie. Edmund z kolei wrócił po kontuzji i z pewnością nie jest w stu procentowej formie. Jednak ta pauza zrobiła swoje co było widoczne w spotkaniu w Indian Wells. Tutaj będzie to dla niego pierwsze spotkanie w turnieju i myślę, że niezwykle trudne z którego zwycięsko wyjdzie Frances. Edmundowi może w tej chwili brakować ogrania i płynności w grze co jego rywal myślę, że dzisiaj wykorzysta i odniesie wygraną. Stawiam na zawodnika, który jest w rytmie meczowym i to tutaj powinno mieć duże znaczenie.
✅ 2-1 (7-6 , 4-6 , 7-6)
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Miami (USA), twarda
Godzina: 16:00
Spotkanie: Denis Shapovalov - Damir Dzumhur
Typ: 1
Kurs: 1,49
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Kursy trochę przesadzone, bo nie spodziewałbym się spacerku Shapovalova ale myślę, że ostatecznie wygra i też stawiam na jego zwycięstwo. W pierwszej rundzie Kanadyjczyk Denis wygrał z Serbem Troickim 2-1 (6-3 , 6-7 , 7-6), natomiast Bośniak Dzumhur jest rozstawiony i swoją przygodę z turniejem zaczyna od tej rundy. Stawiam tutaj na faworyta Shapovalova ale tak jak wspomniałem nie spodziewam się tutaj spacerku a zaciętego pojedynku, z którego jednak ostatecznie myślę, że zwycięsko wyjdzie Kanadyjczyk. Obaj bez rewelacji w ostatnich turniejach, chociaż myślę, że lepiej prezentuje się Denis. Wiele myślę, że w tym spotkaniu będzie zależało od serwisu Shapovalova. W poprzednim spotkaniu zaserwował wprawdzie 7 asów w spotkaniu z Troickim ale popełnił też aż 9 podwójnych błędów serwisowych i pod tym względem musi się poprawić. Damir aż tak mocno nie serwuje ale z pewnością też tylu błędów przy serwisie nie popełni. W ciut lepszej formie wydaje się być kanadyjski tenisista ale spodziewam się bardzo zaciętego spotkania jak już pisałem wyżej. Dzumhur potrafi walczyć i nie będzie wygodnym rywalem dla Denisa. Shapovalov jednak myślę, że wygra ale nie może popełniać zbyt wielu błędów przy swoim serwisie.
✅ 2-0 (6-1 , 7-5)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Dzumhur pokonal dwa sezony temu Nadala i dotarl do 4 rundy wtedy. Ja bym tutaj predzej na Dzumhura postawil przy tak wystawionych kursach.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Podobnie myślę jak przedmówca. Shapo mnie zniechęcił meczem z Troickim, co on tam odstawiał. Olejniczak go nazwał &quot; galareta Shapovalov&quot; a potem tak samo Troickiego bo się tak trzepali. Dzumhur po kontuzji na początku sezonu nie może się pozbierać, ale prędzej czy później odpali. Radzę zachować ostrożność
 
D 706

don1

Użytkownik
Dwa sezony temu.... ale argument ???? ???? Shapovalov jest dużo lepszym tenisistą niż Dzumhur. Dzumhur ogólnie bardzo wysoko w rankingu jest dla mnie to zaskoczenie. Dzumhur na IW dostał od Kickera. Gościa co gra balony na drugą stronę. Shapovalov w obecnej dyspozycji przejedzie się po Bośniaku. A to, że dwa sezony temu Dzumhur pokonał Nadala to argument z dupy. Shapovalov dwa sezony temu wygrywał juniorki Wimbledon i co z tego??? Liczy się co jest tu i w tym momencie. Ferrera czeka też bardzo ciężki pojedynek. Donskoy potrafi poodbijać i lubi grać z takimi zawodnikami co grają defensywny tenis. Donskoy ostatnio przegrywał z Andersonem czy Johnsonem co tylko potwierdza, że nie lubi grać z ofensywnymi zawodnikami. Dawniej Ferrer by go rozjechał. Teraz z Ferrera zostało już tylko nazwisko, bo daleko jest od swojej formy. Ja grałbym w stronę Donskoja.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Ehhhh wczoraj tak pisaliście o Rublovie, że pewniak bo Pospisil to, Pospilis tamto...
Powiem tak (chociaż nieraz już to pisałem). Nie stawia się większej forsy na next gen, grają raz tak raz siak.
Tak naprawdę z wszystkich next gen to najbardziej można polegać na Chungu. Swoje zawsze zagra.
Reszta to jak wiatr zawieje. Buki głupie nie są, że dali początkowo 1.60 na Szapo.
Cuevas na Indian Wells go załatwił doświadczeniem na cacy po jeszcze większych kursach, niż obecnie na Dzumhura.
Żeby nie było, stawiam umiejętności zdecydowanie wyżej Szapo, ale któż to wie... ja koniec końców tego meczu nie ruszam ????
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Ferrer - Donskoy @2.69
Donskoy Z Bedene zagrał na prawdę dobrze i ogólnie jest w dobrej formie a Ferrer to już nie ta sama jakość co wcześniej po takim kursie myślę, że można spróbować.
 
alua99gym 83

alua99gym

Użytkownik
Ja osobiście gram Coric i Zverev w dublu kurs 2.10 ... Co tu dużo mówić, uważam, że wygrają bez sensu pisac niewiadomo jaka analize.. sa obecnie lepsi i mam nadzieje ze nie bedzie niespodzianki akurat w tych dwóch meczach.. Wczoraj Paire pięknie i Jużny pograli wiec poki co turniej przynosi same +++..
Odnośnie meczu Ferrer&#39;a jak dla mnie szanse fifty/fifty wiec warto jakies handi gemowe Na Donskoja ..
Za drobniejsze : Coric,Tiafoe,Zverev,+1,5Donskoj..
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Wybacz kolego ale jeśli przez te wszystkie lata naprawdę brał te leki na astmę jak mowia to ja mu życzę upadku i częstego łomotu od &quot;leszczy&quot;.
My w Polsce wiemy co oznaczają leki na astmę i jaka robią różnicę.Nasza Justyna Kowalczyk tyle lat walczy-ła z takimi cwaniarami norweskimi co tuż przed mś czy igrzyskami nagle zachorowaly.ona już zjazd na emeryturę a jej odwieczna rywalka właśnie kolejne złoto ma igrzyskach.
Skoro to tak było budowane to te 11 szlemow nie robi na mnie wrażenia.
Żeby nie spamowac to na dziś
Coric 1.5 Unibet
Chorwat w IW zagrał turniej życia.nawet sam Federer mówił że powinien z nim przegrać.przede wszystkim jest moc, serwis, forhend robiacy spustoszenie, bdb przygotowanie fizyczne i co najważniejsze u Coricia a czego nie było, to głowa.spokijny, opanowany, nie frustrujacy się.zmienil trenera, do tego dołączył do niego piatti , widać że to idzie w dobrym kierunku i zapowiedzi Chorwata że daje sobie 3 lata na pierwszą piątkę są do realizacji.
Mayer tez bardzo dobre zawody na IW, mógł nawet wygrać z Del Potro jednak to była szansa której nie wykorzystał a Potro wolno się rozpędzal do tego finalu. W Miami korty trochę szybsze, serwis trochę większą robi różnicę, sądzę że Borna da radę kondycyjne i będzie chciał udowodnić że IW to nie był przypadek.napewno prezentuje się teraz lepiej od mayer i wygra.
Taki jest tenis. Rafa i Roger tez cos biorą bo majac tyle lat musza brac jakies srodki, bo wytrzymujac pieciosetowki i maratony 3 setowe w tym wieku nie jest mozliwe.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom