>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Monachium, Belgrad & Estoril, 30.04-06.05.2012

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
BMW Open

Miejsce: Monachium (Niemcy)
Data: 30.04.2012-06.05.2012
Rozmiar drabinki: S-28 D-16
Nawierzchnia: clay
Pula nagród: €398,250
Oficjalna strona: http://www.bmwopen.de/



Serbia Open 2012

Miejsce: Belgrad (Serbia)
Data: 30.04.2012-06.05.2012
Rozmiar drabinki: S-28 D-16
Nawierzchnia: clay
Pula nagród: €366,950
Oficjalna strona: http://www.serbiaopen.rs/



Estoril Open

Miejsce: Estoril (Portugalia)
Data: 30.04.2012-06.05.2012
Rozmiar drabinki: S-28 D-16
Nawierzchnia: clay
Pula nagród: €398,250
Oficjalna strona: http://www.estorilopen.net/
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Matthew Ebden - Albert Montanes 1.35 Bwin
✅

Spotkanie w ramach pierwszej rundy turnieju ATP w Portugalii a dokładnie w Estoril. Australijczyk Ebden ostatnie swoje spotkanie na nawierzchni ziemnej rozegrał dwa lata temu w Allesandrii, kiedy to przegrał w pierwszej rundzie Challengera z Bjornem Phauem 0:2 (4:6 3:6). Tak więc wraca na mączkę po dwóch latach posuchy. Ciekawostką jest, że Kangur w całej swojej zawodowej karierze (na podstawie danych statystycznych z tenislive.pl) rozegrał zaledwie 26 spotkań na clay&#39;u (lata 2005-2012) z czego wygrał zaledwie 10 spotkań wszystkie z zawodnikami klasy Challenger takimi jak: Eric Prodon czy Ivo Minar.
Montanes z racji, że jest Hiszpanem - wyśmienicie czuje się na ceglanej nawierzchni. Albert Montanes także świetnie czuje się w Estoril - wygrał tutaj w 2009 i 2010 roku - pokonując w półfinale samego Rogera Federera 2:0 (6:2 7:6).
Co prawda Albert nie jest w optymalnej formie, ale w tym sezonie pokonał już na mączce dobrze grających na nawierzchniach twardych - Milosa Raonica czy Bernarda Tomica, czyli wydaję mi się zawodników podobnych do Matthew Ebdena. Oczywiście Australijczykowi sporo brakuje do Raonica i Tomica. Reasumując - Montanes, który na mączce czuje się jak ryba w wodzie w pierwszej rundzie spotka się z Ebdenem, który clay&#39;u unika jak ognia.
Typ, pomimo miernego kursu (który spadł przed chwilą z 1.50) jest godny rozpatrzenia.​
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Dodig, I - Ungur, Adrian 1,50✅
Turniej w stolicy Serbii, ale na starcie zabraknie dwóch czołowych rakiet tego kraju- Djoko oraz Tipsy. Obsada turnieju przypomina dobrze obsadzony challanger, z kilkoma wyjątkami. Chorwat ma szanse na naprawę dobry wynik w tym turnieju. Rywal w 1r spokojnie do ogrania. Rumun jedyne przyzwoite wyniki osiąga na szczeblu challangerów, w ATP albo porażki w eliminacjach albo kończy zabawę na 1r, jutro będzie podobnie. Chorwat na pewno woli szybsze korty, ale na mączce daje radę. Zakończył karierę Ljubicica, pozniej trzy wyrównane sety z Verdasco. Myślę, że właśnie w tym turnieju liczy na dobry wynik, może jakiś półfinał. On może wykorzystać tak śmieszną obsadę, Ungur zainkasuje wpisowe i tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
thma 43

thma

Użytkownik
Lukas Rosol (CZE) - Łukasz Kubot (POL) (Zakład na sety)0:2 2,45 bwin
Meczyk jest 1 maja. Kurs wspanialy. Po emocjach po arcy ciekawym turnieju WTA zaczynamy od nowa turnieje. W 1 rundzie turnieju w Belgradzie, zagrają Polak Łukasz Kubot oraz Czech Rosol. Co do formy polaka jestem spokojny. Na kortach ziemnych w Bukareszcie ograł kilku rumunów do zera oraz zaliczył 3 setówke z Simonem późniejszym zwycięzcą. W 1 secie grał bardzo dobrym serwisem, który utrzymał do końca 1 seta. Później zaczęły się kłopoty. Simon wygrał kolejne 2 sety i pewnie awansował do kolejnej rundy. Porównując wyczyn Kubota z Simonem, podkreślam że w następnej rundzie Francuz rozwalił Bachingera(bombardiera) pewnie 2-0 w setach oraz w finale Foginini też do zera. Moim zdaniem Czech jest idealnym zawodnikiem do 1 rundy. Ma dosyć niezłe nazwisko, przeciętniak bez większych sukcesów. W h2h jest 1-1. Ograł Kubota czech 2-0 w turnieju w polsce gdy Kubot dopiero wchodził w wielki tenis a rok później przegrał już szybko 2-0. Przeglądam karierę Resoła bardzo często. Można na nim nieźle zarobić, oczywiście porażkach. Pamiętliwa w Monaco z Ruffinem. Oraz ostatnio z francuzem Paire który w następnej rundzie dostał manto od solidnego Ramosa. Porażka choćby seta przez Kubota będzie wielką niespodzianka, ale moim zdaniem będzie szybko łatwo i przyjemnie.
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
ATP Monachium
Kolejny ceglasty turniej i od razu na początku łapię win Berniego. Myślałem nawet, aby próbować DW 2-0 dla Tomicia, ale bezpieczniej jednak będzie zagrać czysty win. Jutro przeciwnikiem Tomicia w Monachium będzie Olivier Rochus z Belgii, który na cegle średnio sobie radzi, a bynajmniej ostatnie dwa turnieje (Barcelona i Monte Carlo) to totalna klapa. Odpadał odpowiednio z Garcia-Lopezem i z Verdasco. Tomic powinien wykorzystać słabą dyspozycję Belga i odprawić go z kolejnego turnieju, już w pierwszym meczu. Buk również nie daje cienia szans Rochusowi, dając 1,36 na wygraną Berniego.
Tomic @ kurs: 1,36

Popieram swoim przedmówców odnośnie typów na:
- Montanesa 1,25
- Dodiga 1,50
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
O 0

oczek

Użytkownik
ale ungur ma wieksze doswiadczenie na clayu. 88% swoich meczy rozegral na tej wlasnie nawierzchni wiec pojedynek z dogicem powinien byc wyrownany ale to jednak ungur powinien wyjsc z tego pojedynku zwyciesko.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
ale ungur ma wieksze doswiadczenie na clayu. 88% swoich meczy rozegral na tej wlasnie nawierzchni wiec pojedynek z dogicem powinien byc wyrownany ale to jednak ungur powinien wyjsc z tego pojedynku zwyciesko.
Tak to prawda ale jakieś kolejne 88% z tych 88% na clayu to poziom challengerowy...
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Na Tomica rośnie, już 1,50 - o czym nie wiem ?
O tym, ze to zapewne kretynska masowka : )

Kazda z dzisiejszych 3 masowek zagrana przeciw zapewne da ogolny zysk.

Rochus 2,54 1.5/10

Ungur 2,75 2/10




Nie wiem dlatego Rochus mialby koniecznie przegrac. Nie widze zadnych argumentow. Jest trudnym rywalem, dobiega do wielu pilek, odgrywa, wlasnie z takim rywalem Tomic moze miec problemy.

Ungur ma spory talent i na piasku z Dodigiem to jest minimum 50 na 50. Facet ma z czego zyc wiec traktuje tenisa luzno, co nie znaczy, ze olewa kazde zawody. Jakies marne chall czesto tak ale w takim turnieju ma szanse zajsc daleko.
 
gecko 32

gecko

Użytkownik
O tym, ze to zapewne kretynska masowka : )
Kazda z dzisiejszych 3 masowek zagrana przeciw zapewne da ogolny zysk.
Rochus 2,54 1.5/10
Ungur 2,75 2/10


Nie wiem dlatego Rochus mialby koniecznie przegrac. Nie widze zadnych argumentow. Jest trudnym rywalem, dobiega do wielu pilek, odgrywa, wlasnie z takim rywalem Tomic moze miec problemy.
Ungur ma spory talent i na piasku z Dodigiem to jest minimum 50 na 50. Facet ma z czego zyc wiec traktuje tenisa luzno, co nie znaczy, ze olewa kazde zawody. Jakies marne chall czesto tak ale w takim turnieju ma szanse zajsc daleko.
Byłem przekonany, że gdy jest masówka na danego gracza, to kurs na niego (edit: spada, a nie rośnie). Kursy były nieproporcjonalne, więc jeśli ludzie na kogoś się rzucili, to właśnie na Rochusa, a nie na Tomica ????
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Giraldo-Darcis 1 1,36 ✅

Bardziej widzi mi się tutaj Kolumbijczyk.Obaj lubią clay ale to Giraldo lepiej się prezentuje na tej nawierzchni.Darcis ostatnio jakby słabiej po bardzo zaciętej trzy-setówce ograł słabego Golubeva i w sumie w ogóle nie powalczył z Verdasco ugrywając tylko 4 gemy.Giraldo lepiej ograł Haase,Istomina i przegrał z Murrayem (choć też bez walki).H2H na korzyść Kolumbijczyka i dzisiaj widze jego zwycięstwo w tym pojedynku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Rosol, L - Kubot, L 1,55⛔
Obaj panowie dobrze się znają, nie raz ze sobą trenowali. Na pewno znają swoje mocne jak i słabe strony. Czech, wysoki postawny chłop, solidne podanie ale jak na jego warunki bez szału. Na pewno dużo gorzej porusza się na korcie, zwłaszcza na cegle, jak na razie dwa mecze i dwie porażki. Łukasz pasuje niemal na każde korty, jak ostatnio sam pisze czuje się świetnie. W Bukareszcie grał świetny tenis, przegrał dopiero z Simonem i to po walce, tutaj stać go na jeszcze lepszy wynik niż 1/4.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Bjorn Phau - Frederico Gil 1.37 Bwin ⛔

Pierwsza runda turnieju w Estoril w Portugalii i typ na Portugalczyka Frederico Gila, który przeważnie dobrze czuł się w swoim rodzimym turnieju. W 2010 roku był nawet w finale pokonując po drodze między innymi Floriana Mayera, Santiago Giraldo czy Guillermo Garcia-Lopeza - ulegając ostatecznie po trzysetowej batalii Alberto Montanesowi. Portugalczyk gra u siebie, Portugalczyk najlepiej czuje się właśnie na czerwonej mączce. Może w tym roku nie ma jakiś oszałamiających rezultatów, ale był w 2 rundzie w Monte Carlo oraz w 3 rundzie w Barcelonie pokonując Pablo Andujara, Marcela Granollersa czy Mikhaila Youzhnego - czyli jakby nie patrzec solidnych ziemniaków.

Natomiast 32 letni Niemiec Bjorn Phau najczęściej pojawia się w Challengerach lub gorzej obsadzonych turniejach rangi ATP. Najwięcej pojedynków Bjorn gra na nawierzchni twardej. Na clayu radzi sobie słabo - w tym sezonie rozegrał tylko 3 pojedynki - wygrywając tylko z Diego Junqueira, który... skreczował w drugim secie. Carlos Berlocq pokazał mu miejsce w szeregu pokonując go w połowie kwietnia w Houston 2:0 (6:1 6:0).

Typ oparty głównie na fakcie, że mecz będzie rozgrywany na mączce na której zdecydowanie lepiej czuje się Portugalczyk Gil. Do tego jest to jego turniej domowy, przemawia za nim forma w tym roku oraz gorsza dyspozycja Phaua na kortach ziemnych.​
 
thma 43

thma

Użytkownik
Mam pytanie do wszystkich co podają kursy po 1,30. Za ile Wy gracie takie mecze? Bo to w sumie bez sensu. 1,30 to nawet stawka 100zł to tylko 30zł a ryzyko zawsze jest. Nie wiem może gadam bez sensu, ale analizy na kursy poniżej 1,40 mało są racjonalne. Okej piszecie fajnie, macie racje kto wygra. Ale nie widzę w tym logiki... . No chyba że gracie po 1000zł to zwracam honor.



christopher48 // Jeśli chcesz prowadzić takie dyskusje, to proponuję założyć temat w dziale KĄCIK OGÓLNOBUKMACHERSKI, ewentualnie w dziale SYSTEMY BUKMACHERSKIE i tam możesz przedstawić jakiś swój system gry.

Możesz też założyć temat w dziale KUPONY albo w dziale KUPONY ZE STATYSTYKAMI i tam pochwalić się swoją grą.

Tutaj (w TENISIE) wróćmy do dyskusji tenisowej albo przynajmniej okołotenisowej ;-)

Pozdrawiam i życzę powodzenia przy typowaniu :)
 
merida1879 604

merida1879

Użytkownik
ATP Munich
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie Kamke Tobias(81)Niemcy--Baghdatis Marcos (39)Cypr
Typ: 2
Kurs:1.34
buk: Bwin
Ale do rzeczy. Nie wielki Kurs a leci jeszcze w dół, ja proponuje obstawiać Baghdatisa, jest to walczak dobry serw powinien wystarczyć na słabiej notowanego Kamke. Oglądałem jego parę meczy i nie sądzę aby był na tyle łaskawy i oddał mecz słabemu gospodarzowi.
Baghdatisa na korcie ceglastym nie ma jakiś powalających osiągnięć, ale też nie miał wielu okazji do pokazania, dotyczy to też Niemca.
Kamke w tym roku przegrał na mączce grając z Marius Copil 6/3 6/2 i było całkiem nie dawno w Bukareszcie, a natomiast Cypryjczyk grał prawie rok temu.
 
somsiaq 44

somsiaq

Użytkownik
Z tego co ja wiem to w Bukareszcie jest nawierzchnia ceglana i tam właśnie Baghdatis przegrał z Fogninim . A było to 26 Kwietnia , więc Bagietka grał w tym roku na cegle.
 
nas 78

nas

Użytkownik
stawiam live po kursie 3.25 na kamke, dawno nie widziałem tak zmotywowanego gracza do wygrania przed swoja publicznoscią
 
dig 106

dig

Użytkownik
Motywacji mu starczyło na jeden set, ale Cypryjczyk cienizna, daleko nie polata.
Taka krótka wypowiedź a mądra. Ja się zgadzam w 100% z tym. W 1/8 finału Cypryjczyk zmierzy się z Brown&#39;em. Kurs na tego drugiego stoi w granicach 3.55. Grzechem było by nie zagrać ( spróbować ) handicapu w stronę Browna. Nie wiem jeszcze jaka będzie linia, ale na pewno ją zagram. Proszę zerknąć na ostatnie mecze :
Dodając do tego kompletną klapę którą grał Baghdatis przez ponad połówkę spotkania można na Brown&#39;a za grosze pograć.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Balazs, Attila - Reynolds, B 1,55
Węgier przed tygodniem zaliczył fantastyczny turniej, 1/2 to niebywały sukces. Balazs potwierdził opinie młodego talentu, ale teraz czas na kolejne kroki, dają mu szanse w kolejnym turnieju ATP i musi to wykorzystać. Rywal spokojnie do ogrania, Bob 90% meczy u siebie na hardzie. Na cegle jak większość Amerykanów nie ma szans na jakiś porządny wynik. Kurs świetny, jak młody zagra jak u siebie wygra pewnie te spotkanie.
Lopez 1,30. Hiszpan w zeszły piątek zagrał najlepszy mecz jaki widziałem w jego wykonaniu. Powinien ograć Ferera, ale zabrakło trochę szczęścia... Wiadomo, że Lopez nie wszystkie turnieje traktuje tak samo, nie zawsze walczy itp. Za kilka dni mastres w Madrycie, więc tylko pytanie jak z jego nastawieniem, oby nie poszedł śladami Łukasza...
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Jak widzicie szanse Haasa w meczu z Tsonga? Ma szanse? Wysminiecie zagrał z Berrerem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom