>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Monachium, Belgrad & Estoril, 30.04-06.05.2012

Status
Zamknięty.
prof 8,8K

prof

Użytkownik

Bernard Tomic playing Potio Starace on Margaret Court Arena .​

Tomic to mlody utalentowany i wciaz rozwijajacy sie tenisista. Z roku na rok widac coraz to wieksze postepy , nawet na clayu obecnie prezentuje sie zdecydowanie lepiej niz kiedys. Od Monte carlo w kilku meczach pokazal sie naprawde z dobrej strony , szczegolnie z Dolgopolovem. Starace to wyrobiona firma na clayu jednak jest bez formy i ostatnio przegral w Bukareszcie z debiutajacym w turniejach ATP Wegrem Antilla Balazsem(rank 259). H2H 1-0 na korzysc Tomica ktory po otrzymaniu dzikej karty do turnieju glownego Australian Open 2009 (mial wtedy 16 lat) odrazu zaskoczyl eliminujac wlocha 3-1 w setach by potem w 2 rundzie powalczyc z Mullerem. Tomic w formie , pewna wygrana z niewygodnym Rochusem tylko mnie w tym utwierdzila.

Bernard Tomic* @ 1.76 Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Bernard Tomic - Potito Starace @ 2,07 (@ 2,20 Ladbrokes) ⛔ [6/1 6/7 6/3]
W normalnych warunkach tj. gdy zawodnik, który uwielbia grać na trawie, a większość sezonu spędza na betonie gra z rasowym claycourterem o rozstrzygnięciu na korzyść tego pierwszego z reguły nie ma mowy. W tym meczu sytuacja jest jednak inna - Australijczyk dobrze zaakomodował się na cegle, do tej pory co ma wygrywać to wygrywa, choć wiadomo że (przynajmniej obecnie) nie można od niego za dużo oczekiwać. Moim zdaniem Starace, nawet grający najsłabszy od 2-3 lat tenis, a będący dogiem w tym meczu, będzie przynajmniej równorzędnym rywalem dla Tomica. Ma za sobą setki meczów na ziemi, nawet gdy nie zdoła pokazać tego co potrafi robić najlepiej (na co bynajmniej nie liczę) może taki mecz wygrać doświadczeniem.
Grali 3 lata temu w Australii bardzo wyrównany mecz, nie uważam żeby można było wyciągać z tamtego meczu daleko idące wnioski. Minimalnie większe szanse na zwycięstwo daję Włochowi, dlatego uważam kursy na niego (średnio 2,07) za bardzo atrakcyjne.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik

Włoch to bardziej utytulowany tenisita od Andujara. Hiszpan to tylko gwiazda Casablanci natomiast Pipo to Finalista 9 turniejow ceglanych rangi ATP z czego 2 mistrz. Volandri to troche niespelniony gracz ktory najwieksze i najwiecej sukcesow odnosil w latach 2003-2006. Od dluzszego czasu pojawia sie raczej w challengerach ale teraz znow podskoczyl w rankingu i moze czesciej probowac w ATP. Volandri dobra forma w tym sezonie i zaznaczyl sie juz na najwyzszym szczeblu rozgrywek napoczatku sezonu w Sao Paulo kiedy to doszedl do finalu ulegajac po 3 setowej batalii Almagro. Sezon temu w Belgradzie doszedl do polfinalu a wiec broni sporo pkt dlatego ma dodatkowa motywacje aby wygrac ten mecz. Licze ze Włoch ma zamiar nawiazac do sukcesow przed lat i wlasnie na niegio stawiam. Oboje graja na swojej ulubionej nawierzchni ale wydaje mi sie ze Volandri jest lepszym tenisita na cegle a Andujar jest troche za bardzo przeceniany i wysokie 38 mejsce w rankingu jest troche przereklamowane.

Filipo Volandri @ 2.82 Pinnacle
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Hanley/Melo - Gasquet/Roger-Vasselin 1 1,52 Tobet
Mecz w Portugalii pomiędzy dwoma parami deblowymi które nigdy wcześniej ze sobą nie grały. Hanley za partnera miał ostatnio najczęściej Jamie Murray&#39;a, lub ostatnimi czasy Jordana Kerra, co ciekawe w turnieju Indian Wells wystąpił z...Gasquetem i doszli aż do ćwierćfinału. Dzisiaj za partnera ma Brazylijczyka Melo który w rozgrywkach deblowych występował przeważnie z Soaresem. Brazylijczycy od dawna podkreślali i udowadniali to na korcie że cegła to ich ulubiona nawierzchnia. Hanley też na takiej nawierzchni grać potrafi, gdyby to była I runda na pewno bym na nich nie postawił myśląc że przeważnie ze zlepków deblistów z różnych par nic nie wychodzi, jednak jest to już II runda bo w I pokonali niezłą parę Delgado/Skupski 7:6,3:6,10:6. Gasquet/Vasselin pokonalli słabą parę Bednarek/Ebden 6:3,4:6,11:9, ani Gasquet ani Roger Vasselin nigdy dobrymi deblistami nie byli i myślę że zdecydowali się na udział tutaj aby poćwiczyć przed IO, bo jak wiadomo na igrzyskach mogą wystąpić pary z jednego kraju. Gasquet traktuje też debla jako przetarcie przed meczami singlowymi więc myślę że nie będzie dawał z siebie wszystkich umiejętności, a skoro Hanley zdecydował się grać z Melo to na pewno po to aby coś tu ugrać
 
G 92

granger

Użytkownik
Paire @ 2.1 Bet365
Paire 2:0 @ 3.5 Bet365

To, że Paire to jedna z największych nadziei francuskiego tenisa, nie muszę chyba nikomu przypominać. 23 lata na karku, więc teoretycznie idealny czas dla tenisisty, choć Paire wciąż nie ustabilizować formy. Różnicę widzę jednak w jego grze na korcie w Belgradzie, ewidentnie czuje się tu świetnie, było to widać w meczu z Fogninim, który nie miał nic do powiedzenia w starciu z rok młodszym rywalem. Paire dysponuje świetnym podaniem, a że to wielki atut na korcie w Belgradzie wiemy choćby dlatego, że Łukasz Kubot odniósł tu trzy lata temu największy sukces w karierze. GG-Lopez, od dawna na solidnym poziomie, z dobrym forhendem, solidnym podaniem, ale postępu w jego grze nie widać, wręcz odwrotnie, co raz częściej przydarzają mu się wpadki, robi sporo błędów, a to z regularnym Francuzem może mieć duże znaczenie. Ogólnie rzecz biorąc uważam, że Paire wygra ten mecz stosunkowo gładko, sądzę tak głównie po tym co widziałem w jego ostatnim meczu. Wiem, że ostatnio z jego grą bywało różnie, ale liczy się tu i teraz, a aktualnie jest w wybornej dyspozycji. Czekam na jego mecz, no i występ na Roland Garros, gdzie moim zdaniem ma szanse być odkryciem, bo tamtejsze korty jeszcze bardziej pasują do jego stylu gry.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Paire @ 2.1 Bet365
Paire 2:0 @ 3.5 Bet365


To, że Paire to jedna z największych nadziei francuskiego tenisa, nie muszę chyba nikomu przypominać. 23 lata na karku, więc teoretycznie idealny czas dla tenisisty, choć Paire wciąż nie ustabilizować formy. Różnicę widzę jednak w jego grze na korcie w Belgradzie, ewidentnie czuje się tu świetnie, było to widać w meczu z Fogninim, który nie miał nic do powiedzenia w starciu z rok młodszym rywalem. Paire dysponuje świetnym podaniem, a że to wielki atut na korcie w Belgradzie wiemy choćby dlatego, że Łukasz Kubot odniósł tu trzy lata temu największy sukces w karierze. GG-Lopez, od dawna na solidnym poziomie, z dobrym forhendem, solidnym podaniem, ale postępu w jego grze nie widać, wręcz odwrotnie, co raz częściej przydarzają mu się wpadki, robi sporo błędów, a to z regularnym Francuzem może mieć duże znaczenie. Ogólnie rzecz biorąc uważam, że Paire wygra ten mecz stosunkowo gładko, sądzę tak głównie po tym co widziałem w jego ostatnim meczu. Wiem, że ostatnio z jego grą bywało różnie, ale liczy się tu i teraz, a aktualnie jest w wybornej dyspozycji. Czekam na jego mecz, no i występ na Roland Garros, gdzie moim zdaniem ma szanse być odkryciem, bo tamtejsze korty jeszcze bardziej pasują do jego stylu gry.
Paire regularny? Por favor Mozi...
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, ATP Belgrad, 14-25, 3.05.2012r
Garcia Lopez - Paire
typ: 0-2
4.0
Williamhill
Analiza
Dziś w spotkaniu drugiej rundy turnieju ATP w Belgradzie, Hiszpan Guillermo Garcia Lopez spotka sie z Francuzem, Benoitem Paire. Dla obydwu panow bedzie to pierwsze spotkanie przeciwko sobie. Hiszpan to aktualnie 75 rakieta swiata, Francuz jest 96. Bukmacherzy odrobine bardziej faworyzuja Hiszpana, ja jednak mam inne zdanie na temat tego pojedynku. Hiszpan w ostatnich tygodniach gra co najwyzej przecietnie. II runda challengera w Rzymie porazka z Hajkiem, II runda w Barcelonie porazka z Nadalem, ciezka przeprawa z Kunitsynem w I rundzie, ktory nie wygral spotkania od prawie miesiaca. Garcia Lopez to nie jest typowy Hiszpan, bardziej preferuje gre na szybszych nawierzchniach, dobrze serwuje i gra bardziej ofensywnie. Dla Francuza maczka to natomiast chyba ulubiona nawierzchnia. Francuz w ostatnich tygodniach zaliczyl cwiercfinal w Casablance, podobnie jak Hiszpan, II runde duzego turnieju w Barcelonie, tu w pierwszej rundzie ogral finaliste turnieju w Bukareszcie sprzed tygodnia Fabio Fognininiego bez straty seta. Widac, ze Francuz znajduje sie w dobrej dyspozycji i uwazam ze ma spore szanse na zwyciestwo w dzisiejszym spotkaniu.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Trzeba będzie oglądać spotkanie Nieminema z Veicem bo ono wyłoni rywala dla Paire.Francuz na clayu w ogóle mi się nie widzi,na wolniejszych nawierzchniach dużo nie zdziała.Jak serwis funkcjonuje to idzie to jakoś ale jak zabraknie podania to tragedia,widziałem go dzisiaj w spotkaniu z Garcia-Lopezem.Paire zagrał słabo a Hiszpan jeszcze gorzej ale nic dziwnego bo GGL w tym roku gra dno.Francuz sporo skrótów gra i tak na oko jakieś 50-60% to skróty punktowe,nie lubi dłuższych wymian,preferuje skracanie gry bo przy dłuższych wymianach przeważnie wymięka.Trzeba też podkreślić,że Paire popełniał mnóstwo błędów ale Hiszpan nie pozostał dłużny i w sumie przez błędy własne dał się złamać czym przegrał mecz.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Haas-Baghdatis 1 1,53 Bet365

Bagieta wymęczył zwycięstwa z dwoma Niemcami-Kamke oraz Brownem ale Haas to inna półka niż poprzedni rywale.Cypryjczyk na clayu nie błyszczy,sezonu też za dobrego nie ma a Tommy jedzie równo w tym turnieju.Najpierw gładko ograł Berrera a później Tsongę i mocno się zdziwie jak w Niemczech Haas nie wygra.
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
ATP Monachium
Philiipp zagra jutro z Marinko Matoseviciem i według mnie wytypowanie zwycięzcy będzie tutaj proste. Przede wszystkim Kohlschreiber w meczu z Gulbisem zaprezentował dobry serwis, pokazał również iż potrafi grać długimi wymianami i ten jego jednoręczny bh kilka razy pomógł mu utrzymać wymiany i kończyć z fh. Gulbis nie postawił jakoś wysoko poprzeczki. W pierwszym secie jeszcze jakoś gem za gem pojedynek wyglądał na zacięty, tak w drugim secie Łotysz nie miał nic do powiedzenia. Stawiam na Kohlschreibera tylko i wyłącznie dlatego, że gra u siebie, ma za sobą udany mecz z Gulbisem, a jego rywal Matosevic po wygranej z Kukushkinem wydawało się, że pójdzie gładko dalej, a tu jednak z Kolumbijczykiem Farah już tak łatwo nie było. Marinko wygrał 2:1, męcząc się w 2. secie. Konsekwentnie zatem gram na Kohlschreibera.
Kohlschreiber @ kurs: 1,22
✅
ATP Belgrad
Tutaj myślę, że na uwagę zasługuje typ w którym Nalbandian ma wygrać 2:0 z Joao Souza. Nie ma sensu opisywać meczów dotychczasowych obydwu Panów. Każdy wie co potrafi Argentyńczyk, a także kurs na DW jest ciekawy, ponieważ wynosi 1,50.
Nalbandian wygra 2-0 @ kurs: 1,50
✅
ATP Estoril
W tym turnieju natomiast sięgam po wygraną zdecydowanie lepiej dysponowanego Szwajcara Wawrinkę, który podejmować będzie Holendra Haase&#39;a. Robin Haase do tej pory przegrywa w H2H z Wawrinką 3:0. Nie były to jednak pojedynki wygrywane zdecydowanie, gdyż każdy z nich rozgrywany był w 3 setowych męczarniach. Obaj mają za sobą udany turniej w Barcelonie, choć po Wawrince spodziewano się czegoś więcej, jednak wyrzucony został przez Nadala, notabene zwycięzcę turnieju w Barcelonie. Oglądałem pojedynek Haase&#39;a z Cervantesem-Huegunem. W tym meczu Haase&#39;e nie zachwycił, a wygrał, ponieważ Hiszpan nie wytrzymał psychicznie chyba tego, że mógłby przejść Holendra. Wynik nie oddaje tego, ale Holender popełnił sporo UE, nie zachwycił, a mnie utwierdził w przekonaniu, że Wawrinka wyrzuci go z turnieju.
Wawrinka @ kurs: 1,30
✅
Do zagrania nadają się również taki typ:
Richard Gasquet wygra 2-0 @ 1,28 ✅
Kusi mnie zagrać przeciwko Tomiciowi. Jutro Berni grać ma z Feliciano Lopezem, który moim zdaniem jest lepiej dysponowany od Kangura. Kangur jeszcze ma masę gówniarskich zachowań, czasem aż przeraża. Kurs elegancki, zatem grzech nie zagrać. Może zestawię to w aku z Wawrinką.
F. Lopez @ kurs: 1,66
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
UP:
Przynajmniej dla mnie 1,22 na Kolbę to mało,Matosevic już w tym roku pokazał,że zdecydowanii faworyci mu nie straszni i potrafi w tenisa grać,choć zdarzały się też olewki turniejii ale na faworytów przeważnie się spina i dzielnie walczy.Może być ciężko

Dokładnych wyników grać nie lubie, bo każdemu może się zdarzyć przestój i według mnie nie warto.

1,30 na Wawrinkę z Haase?Nie ma co tykać,Wawrinas już miał przestój z Navarro a Haase obecnie lepiej dysponowany niż Hiszpan i też możę być hot.

Typ na Lopeza mi się podoba,Feliciano dysponuje dobrym podaniem,wydaje się być solidny,Tomic jak już wspomniałeś lubi coś odwalić i według mnie przyzwoity kurs na FEliciano.

Oczywiście są to tylko moje osobiste przemyślenia i każdy ma prawo myśleć inaczej,ja jednak po takich kursach na większych faworytów grać nie będe bo ich rywale mogą mocno powalczyć;)
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Tommy Haas - Marcos Baghdatis @ 1.50 Sportingbet

Niemiec gra tutaj kapitalnie , prawie wszystko mu wychodzi. Pokonal Berrera i Tsonge w 2 setach. Z Francuzem zagral kapitalny mecz , kilka razy ladnie uderzyl po linii z backhandu , serwis funkcjonowal na przyzwoitym poziomie. Marcos popelnia sporo bledow , jest wstanie przegrac z kazdym z top 100 na tej nawierzchnii , 2 mecze wygrane po 2-1 w srednim stylu. Niemiec to jeden z bardziej cenionych przez zemnie tenisistow. Forma jest , gra u siebie i moze wygrac ten turniej. Turniej w Monachium wygra ktos z trojki: Haas , Youzhny , Tomic.

Tomic - Lopez @ 2.25 Bet365

Lubie obu panow i ogladanie ich na korcie to czysta przyjemnosc dla oczu.Tomic mi imponuje , ten chlopak ma niesamowite czucie i lekkosc uderzen. Gra na strasznym luzie jak by gral na treningu. Niewielkim ruchem nadgarstka potrafi zasadzic taka pilke z takim przyspieszeniem ze niema co zbierac. Talent ktory jesszcze nie jest oszlifowany a jego cel na ten sezon to awans do top10 co jest calkiem realne bo juz jest 33. Najwazniejsza dla niego powinna byc trawiasta czesc sezonu poniewaz broni tam polfinalu i jesli obroni wiekszosc pkt to zaloze sie ze awansuje do top10 na koniec sezonu. Feliciano ma bardzo duze umiejetnosci , super serwis i az dziw bierze ze on ma tak slaby stosunek zwyciestw do porazek 362/331. Mam wrazenie ze Hiszpan zdecydowanie naduzywa slajsa co moim zdaniem nie zawsze wychodzi mu na dobre. Ciezko stwierdzic kto wygra ale ja przychylam sie w strone Kangura ktory z kazdym kolejnym turniejem powinien nabierac rozpredu. Za Lopezem przemawia doswiadczenie , serwis.Natomiast za Tomicem mlodosc , talent, glod zwyciestw i niesamowita ambicja. H2H 1-0 dla Tomica i dzisiaj po super meczu podwyzszy on stan rywalizacji na 2-0. Po takim kursie naprawde warto. Koncertowo poradzil sobie z Rochusem i Starace gdzie tego drugiego moj spokojnie lyknac 2-0 ???? Jesli Australijczyk poprawi serwis i backhand to bedzie niemal kompletnym tenisista. C&#39;mon Bernard Tomic!

Marin Cilic - Mikhail Youzhny @ 2.25 Bet365

Spodziewalem sie faworyzowania Youzhnego a tu taka mila niespodzianka i jest odwrotnie. Marin Cilic gra przecietnie i chyba trzeba jeszcze poczekac az wroci do formy z przed kontuzjii. Oboje grali w Monachium w finale w 2010r kiedy to Youzhny wygral 2-1. Oprocz tego Rosjanin osiagal tutaj finaly w latach 2007 i 2009. H2H 5-2 dla Youzhnego z czego 2 pojedynki wygrane na maczce. Miszce bardzo dobrze sie tutaj gra i ma poki co udany sezon dlatego uwazam ze ma spore szanse poraz kolejny pokonac Chorwata. W 1 swoim meczu Cilic pokonal Bachingera 2-0 natomiast Youzhny wygral 2-0 z Petschnerem i mial ciezka przeprawe z Giraldo 2-1 ale kazdy kto interesuje sie tenisem wie ze Giraldo na cegle jest niebezpieczny. Mam nadzieje ze moj typ okaze sie trafny ????

Richard Gasquet - Daniel Munoz De La Nava (ponizej 18.5*) @ 1.90 Bet365

Potencjal i roznica klas obu panow to poprostu przepasc. Gasquet czasem potrafi odwalic ale nie z takimi tenisistami jak Munoz. Francuz zniszczyl Lorenziego 6-1 6-1 to i z Hiszpanem sobie bez zadnego problemu poradzi. Munoz to przecietny challengerowiec ktory znalazl sie tutaj po przejsciu slabo obsadzonych kwalifikacji. Zwyciestwo w 1 rundzie nad Cipollola w 2 setach nie zrobilo na mnie zadnego wrazenie bo Włoch jest poprostu cieniasem bez konczacego uderzenia. Gasquet za to posiada wiele konczacych uderzen ???? 6 gemow to max co odda rywalowi ale podejrzewam ze nawet tyle nie bedzie.

Niedlugo pojawia sie kupony zwiazane z tymi typami.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, ATP Monachium, 11-20, 4.05.2012r
Cilic - Youzhny
typ; 2-0
2.75
Williamhill
Analiza
Dziś w spotkaniu cwiercfinalowym turnieju na kortach ziemnych w Monachium, Chorwat Marin Cilic spotka sie z Rosjaninem Mikhailem Youzhnym. Obaj panowie spotykali sie jak do tej pory siedmiokrotnie, bilans jest korzystny dla Rosjanina 5-2. Obaj panowie spotkali sie w finale tego turnieju, w 2010 roku, wtedy w trzech partiach triumfowal wlasnie Youzhny. Teraz uwazam, ze faworytem spotkania jest Chorwat. Rosjanin w ostatnich tygodniach prezentuje sie co najwyzej przecietnie. Po turnieju w Dubaju, Rosjanin zrobil sobie ponad 1 miesiac przerwy od gry w zawodowym tenisie, powrocil w Monte Carlo, gdzie przegral w I rundzie z Gilem bardzo gladko 1-6 3-6. Tutaj, co prawda pokonal Petzschnera i Giraldo, w trzech partiach, jednak nie gral niczego wielkiego. Cilic natomiast pokazuje, ze na clayu czuje sie coraz lepiej. W Davis Cupie ogral na tej nawierzchni Nalbandiana. W Monte Carlo ulegl w III rundzie, Berdychowi. Tu bez wiekszych problemow pokonal rewelacje poprzedniego tygodnia Niemca, Bachingera. Na tym turnieju, jak i w ostatnim czasie nieco lepiej prezentuje sie Chorwat i sadze, ze to on dzis wywalczy awans do kolejnej rundy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mikecandys 29

mikecandys

Użytkownik
Juan Martin Del Potro(-6) - Albert Montanes 1 @1,88 ✅

Bukmacher: 10bet | Stawka: 5/10j

Ćwierćfinał w portugalskim Estoril, co ciekawe spotkają się w nim zwycięzcy tego turnieju w ostatnich 3 latach (Del Potro wygrał rok temu, Montanes w sezonach 2009-10).
Ciężko porównywać umiejętności obu graczy. Del Potro to zawodnik z najwyższej półki, natomiast Montanes to typowy Hiszpan, specjalizujący się w grze na kortach ziemnych. Teoretycznie nawierzchnia w Estoril lepsza dla Alberta, ale forma Argentyńczyka jest tak wysoka, że ciężko będzie Montanes&#39;owi ugrać kilka gemów.
Spodziewam się krótkiego meczu, w którym dominował będzie pod każdym względem Del Potro. Handicap (-6) jest jak najbardziej do pogrania!
 
G 92

granger

Użytkownik
Paire regularny? Por favor Mozi...
Paire właśnie awansował do półfinału turnieju ATP. Może nie jest to turniej zbyt dobrze obsadzony, jednak tym bardziej należą mu się gratulację, bo ograł tu już 3 głodnych sukcesu tenisistów, na poziomie znacznie wyższym niż challenger. Paire dysponuje dobrym serwisem o czym już pisałem, ale także potrafi przyspieszyć z głębi kortu. Nie jest to typ tenisisty podobnego do Montanesa... Junqueriy, czy Santiago Gonzaleza, schodząc levelami w dół, ale trudno powiedzieć, że nie jest regularny. To, że popełnia błędy jest oczywiste, bo nie zawsze czeka na to co zrobi rywal, często sam podejmuje ryzyko, nie mniej jednak nie jest typem ryzykanta, wszystko na jedną kartę, dlatego jest regularnym tenisistą.
Jutro wielki sprawdzian dla Paire i mecz z uznanym ceglarzem - Andujarem :wink:
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Dobrze spisujący się na turnieju w Portugalii Wawrinka podniósł kurs na wygraną Del Potro w jutrzejszym pojedynku tych dwóch panów. Faworytem zdecydowanie Del Potro, za którym przemawia kilka istotnych aspektów:

  • H2H - prowadzenie Del Potro 2:0
  • aktualna dyspozycja na clay&#39;u. Choć Wawrince zarzucić wiele nie można, to jednak Argentyńczyk potwierdza, że dobrze czuje się na tej nawierzchni.
  • Wyniki, ich wysokość przemawia za Del Potro, który pokonał Montanesa (tracąc 4 gemy) oraz Machado (tracąc 1 gema). Wawrinka również mało gemów traci, jednak w pojedynku z Navarro w 1. secie męczył się, wygrywając w tiebreak&#39;u.
  • Ranking ATP, to zostawiłem sobie na koniec, gdyż podobnie jak H2H nie będzie to miało tak bezpośredniego wpływu na jutrzejszy pojedynek, jak aktualna forma, osiągane wyniki itp. W ranku wiadomo, przeważa Del Potro i to w zasadzie tyle.
  • Del Potro broni tytułu z przed roku, gdzie wygrał ATP Estoril

Widziałem fragment meczu Del Potro z Montanesem i mogę jedynie powiedzieć, że serwis u Argentyńczyka, jak był dobry tak jest, fizycznie wygląda dobrze jak wyglądał, mądrość gry zachowana, nic więcej tutaj nie wymyślę. Moim zdaniem wygra Del Potro. Myślałem o DW 2-0 dla Argentyńczyka, ale to zwiększa loterię, różnie bywa, może nie być to spacerek dla Del Potro, gdy Wawrinka będzie miał dzień i postawi się rywalowi.

Del Potro @ kurs: 1.317
✅
 
super_pit3r 16

super_pit3r

Użytkownik
pisanie analiz do takiego kursu to slaba sprawa, wszyscy wiedza kim jest delpo i czemu jest faworytem, deplo w meczu z montanesem nie wygladal tak dobrze jak dobrze wygladal wynik, nie popadajmy w hurraoptymizm.. bardzo lubie deplo i uwaza, ze wygra, ale ten post pisze po to zeby trafic do kolegi wyzej, podanie suchych faktow to nuda, tutaj ma byc dyskusja
 
G 92

granger

Użytkownik
Także nie byłbym takim optymistą z tym Del Potro. Juan umie grać na cegle, to prawda, ale grząski kort w Estoril to nie idealne miejsce dla niego. Lepiej będzie na pewno w Paryżu, czy choćby na niebieskiej cegle w Madrycie, już od poniedziałku. Właśnie, dodatkowo dochodzi to, że obaj mogą się spieszyć do Madrytu, bądź co bądź turniej jest 4x lepiej płatny, można zdobyć więcej punktów, ale czysto sportowo także nie widzę jakiejś ogromnej przewagi Argentyńczyka. Wawrinka zagrał świetne spotkanie z Nadalem w Monte Carlo, gdzie stawił mu największy opór ze wszystkich rywali, znakomicie pilnował podania, potrafił wytrzymywać długie wymiany, czy atakować drugie podanie Rafy. Podobnie może być jutro, dlatego w tym meczu bliżej mi do typu na Szwajcara, choć jeszcze się nad tym zastanowię.
 
mikecandys 29

mikecandys

Użytkownik
Rafi Widzew - h2h Del Potro - Wawrinka 2-2, z tym, że Argentyńczyk wygrał 2 ostatnie spotkania (oba były 3 setowe).
----------------
Tommy Haas - Marin Cilic 1 @2,24 ⛔
Bukmacher: pinnacle | Stawka: 5/10j

Pierwszy półfinał turnieju w Monachium. Mało kto przypuszczał, że zobaczymy w nim Haas&#39;a, tym bardziej, że Niemiec miał trudno drabinkę (Berrer, Tsonga, Baghdatis). Tommy zachwyca swą grą na kortach w Monachium. W turnieju nie ma zawodnika szczególnie odstającego od reszty, dlatego zrobiła się ogromna szansa dla Haas&#39;a, aby wygrać jeszcze jeden turniej w karierze. Żeby o tym myśleć Niemiec musi najpierw uporać się z Chorwatem, który nie jest w jakieś wybitnej formie. Zapowiada się wyrównany mecz. Tommy po swojej stronie będzie miał kibiców i uważam, że zrobi wszystko co możliwe, aby awansować do półfinału. Po takim kursie warto zagrać.

Juan Martin Del Potro - Stanislas Wawrinka(+4) 2 @1,92 ✅
Bukmacher: pinnacle | Stawka: 3/10j

Półfinał w Estoril. Pojedynek zawodników ze ścisłej czołówki, w dodatku obaj w dobrej formie, zapowiada się mecz dnia. Bukmacherzy minimalnie przeceniają szanse Del Potro w tym spotkaniu. Wawrinka wygrywał już nie z takimi graczami na kortach ziemnych. Szwajcar lubi i potrafi grać na tego typu nawierzchni. Jeżeli będzie miał dobry dzień to kto wie czy nie zamelduje się w finale. Osobiście zdecydowałem się na handicap +4 gemy, ponieważ wątpię w gładką wygraną Argentyńczyka.
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
ATP Monachium
W półfinale tego turnieju zmierzą się ze sobą Philipp Kohlschreiber z Feliciano Lopezem. Feliciano w odróżnieniu od Niemca swoją dobrą dyspozycję na kortach ceglastych utrzymuje dłużej. Głównie to zaważyło o tym, że zagrałem na Hiszpana. Każdy kto spojrzy w rozpiskę ostatnich rozegranych meczów tych dwóch tenisistów spostrzeże, że lepiej spisuje się Feliciano. Philipp to takie pozytywne zaskoczenie tego turnieju w Monachium. Grałem na niego w poprzednich rundach, nie zawodził, wygrywał. Oglądałem jego pojedynek z Gulbisem i byłem pozytywnie zaskoczony przede wszystkim serwisem Niemca. Serwował b. dobrze, wysoka skuteczność 1. podania plus regularność w przebijaniu, choć zdarzały się UE. Tych UE mniej popełnia Feliciano Lopez, który jak ryba w wodzie czuje się na clay&#39;u. Obawa jedynie jest taka, że fakt, iż Philipp gra u siebie, spowoduje, że ten zawodnik wdrapie się na wyżyny swoich umiejętności, a ściślej może mieć dzień i wygrać z Feliciano. Dlatego ryzyko jest, ale gram na Feliciano, ponieważ po jego stronie odnotowałem większość &quot;za&quot; niż &quot;przeciw&quot;.
F. Lopez @
1,690
⛔
ATP Estoril
Mecz Del Potro z Wawrinką już opisałem, zatem atakuję, za mniejszą stawkę mecz Ryszarda Gasquet&#39;a z Albertem Ramosem. H2H 1:1, ale rozegrane na szybkich kortach, na clay&#39;u Ci panowie zagrają po raz pierwszy. Zapowiada się ciekawy półfinał. Oglądałem mecz Ryszarda z Lorenzim i zaskoczył mnie bardzo pozytywnie swoją grą Francuz. Ramos według mnie miał łatwiejszą przeprawę niż Francuz, choć wielu może uznać to za kontrowersyjne stwierdzenie. Ryszard podejmował w poprzedniej rundzie Hiszpana
Munoza-De La Navę, który w 1. secie nie chciał łatwo poddać się Gasquetowi i zapewnił mu grę aż po TB. W TB Francuz rozprawił się z Hiszpanem błyskawicznie, 7:1!
Ryszard @ 1,50
✅


 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom